Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 00:43   #1891
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Od 24 marca w Blue City w Douglasie będzie bobbi brown.
O, fajnie, będę miała "po drodze" przy okazji innych (domowych) zakupów
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:42   #1892
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wypróbowałam Double Wear na różnych bazach i wygląda bardzo dobrze, jest długotrwały ale dla mnie nadal dość cieżki w odczuciu. Jeszcze muszę go trochę potestować. Wzięłam też w S próbkę YSL Fusion Ink i tak mi się spodobał że go zamówiłam (co prawda raczej z zamysłem noszenia go na co dzień, wydaje mi się że na zdjęciach nie wygląda dobrze). Akurat na stronie jest przeceniony, do tego załapałam się na miniaturki z Benefitu
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:48   #1893
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam Double Wear na różnych bazach i wygląda bardzo dobrze, jest długotrwały ale dla mnie nadal dość cieżki w odczuciu. Jeszcze muszę go trochę potestować. Wzięłam też w S próbkę YSL Fusion Ink i tak mi się spodobał że go zamówiłam (co prawda raczej z zamysłem noszenia go na co dzień, wydaje mi się że na zdjęciach nie wygląda dobrze). Akurat na stronie jest przeceniony, do tego załapałam się na miniaturki z Benefitu
Bo DW jest bardzo ciężki przecież ma lżejszą wersję Light
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:04   #1894
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Bo DW jest bardzo ciężki przecież ma lżejszą wersję Light
Ja się spodziewałam że będzie ciężki w jakimś stopniu bo szukam podkładu bardzo trwałego a one zwykle są ciężkie mniej lub bardziej. Jest jednak dużo lepiej niz w przypadku Ultra HD MUFE który nie dość że nie był trwały to był tak nieprzyjemny, że musiałam go zmywać bo 6-7h bo już nie mogłam wytrzymać.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:37   #1895
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam Double Wear na różnych bazach i wygląda bardzo dobrze, jest długotrwały ale dla mnie nadal dość cieżki w odczuciu. Jeszcze muszę go trochę potestować. Wzięłam też w S próbkę YSL Fusion Ink i tak mi się spodobał że go zamówiłam (co prawda raczej z zamysłem noszenia go na co dzień, wydaje mi się że na zdjęciach nie wygląda dobrze). Akurat na stronie jest przeceniony, do tego załapałam się na miniaturki z Benefitu
A czym nakładałaś i ile dałas podkładu na buzie? Ja staram sie jak najmniej, po kropce na policzek, nos i czoło.
I puchatym pedzlem do podkładu rozcieram
Trwa do zmycia. A baza meteorytowa powoduje, ze sebum jest pod kontrolą całkowitą ijak dotknę skrzydełka nosa, to nie mam tłustej reki, jak bywa przy niektórych bazach.

Fusionem ysl byłam zauroczona zaraz jak wyszedł - do tego stopnia, ze po jednym tescie kupiła flaszke i to był bład. Z czasem sie okazało, ze podkład jest paskudny, skórki mi uwidaczna nawet takie, których nie mam (sic!) i generalnie nie dla mojej cery. Dlatego teraz biore tyle próbek, abym jak najdłuzej mogła testować.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:11   #1896
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Z Diorskin Nude ktoś ma jakieś doświadczenia?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 17:13   #1897
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Z Diorskin Nude ktoś ma jakieś doświadczenia?
Ja mam same negatywne ile bym razy go nie próbowała. Zawsze mi znikał, swiecił i zbrzydzał buzie skubany
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 17:42   #1898
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Z Diorskin Nude ktoś ma jakieś doświadczenia?
A gdzieś mi tam jeszcze zalega nawet .
W sumie kupując go wiedziałam, że to raczej nie jest podkład dla mnie (lubię tapetę, to raz, a dwa - z założenia nie jest to podkład dla takich jak moja cer czyli mieszanych/tłustych z tendencją do świecenia i spływania wszystkiego z twarzy), dlatego aż tak mnie nie rozczarował . Na mojej skórze sprawdził się lepiej niż np. Dior Star.
Wg mnie Nude jest dla cer normalnych/mieszanych, dla osób, które nie potrzebują dużego krycia i nie oczekują przedłużonej trwałości.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:43   #1899
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
O, jak miło, Feelunique podwyższył próg do bezpłatnej wysyłki - teraz trzeba zrobić zakupy za 30 GBP (a nie za 10 GBP, jak wcześniej), żeby wysłali za darmo. A poniżej tego progu wysyłka kosztuje prawie 9 GBP Co jest trochę absurdalne, zważywszy na to, że np. Spacenk wysyła za 5 GBP, i to kurierem...
Szaleją coraz bardziej - dziś wchodzę na ich stronę i patrzę, że próg do darmowej wysyłki wynosi już 40 EUR, a przesyłka poniżej tego progu kosztuje już 11.95 EUR Ciekawe, czy za tydzień będzie 50 EUR
Tym samym kompletnie odechciało mi się u nich kupować (chyba że przy większych zakupach), a szkoda, bo było to naprawdę fajne źródło różnych fajnych marek kosmetycznych. Ale nie chce mi się za każdym razem dobijać do 40 EUR, bez jaj.

Z innej beczki - są dostępne 2 nowe odcienie Sculpting Powder Kevyna Aucoina. Wreszcie jest Light! Dziś do mnie dotarł i jest po prostu przepiękny Jasny, idealnie chłodny, ale nie za chłodny... Jednak nie ma IMO lepszego produktu do konturowania, a już teraz mając odcień dla bladziochów jestem usatysfakcjonowana w pełni
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 19:01   #1900
Iwa181p
Raczkowanie
 
Avatar Iwa181p
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 172
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny orientujecie się może czy produkty Chanel (podkład) można kupić w douglasie/seporze z jakąkolwiek zniżką? Teraz chyba nic nie ma, pytam się tak ogólnie. Czy jest to może marka wyłączona ze zniżek?
Iwa181p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 19:03   #1901
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwa181p Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może czy produkty Chanel (podkład) można kupić w douglasie/seporze z jakąkolwiek zniżką? Teraz chyba nic nie ma, pytam się tak ogólnie. Czy jest to może marka wyłączona ze zniżek?
Normalnie można kupować ze zniżką.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 19:10   #1902
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwa181p Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może czy produkty Chanel (podkład) można kupić w douglasie/seporze z jakąkolwiek zniżką? Teraz chyba nic nie ma, pytam się tak ogólnie. Czy jest to może marka wyłączona ze zniżek?
W Dougu wyłączone ze zniżek są BB i MAC, o Chanel nie słyszałam. Kupony na 40pln w Dougu chyba na wszystko są na przykład.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam same negatywne ile bym razy go nie próbowała. Zawsze mi znikał, swiecił i zbrzydzał buzie skubany
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A gdzieś mi tam jeszcze zalega nawet .
W sumie kupując go wiedziałam, że to raczej nie jest podkład dla mnie (lubię tapetę, to raz, a dwa - z założenia nie jest to podkład dla takich jak moja cer czyli mieszanych/tłustych z tendencją do świecenia i spływania wszystkiego z twarzy), dlatego aż tak mnie nie rozczarował . Na mojej skórze sprawdził się lepiej niż np. Dior Star.
Wg mnie Nude jest dla cer normalnych/mieszanych, dla osób, które nie potrzebują dużego krycia i nie oczekują przedłużonej trwałości.
No właśnie wczoraj użyłam gotowej próbki w papierku, że tak powiem, ale niestety chyba 20 czy tam 22 - więc oczywiście za ciemna, ale w niej połaziłam i fajnie wyglądał. Zgarnęłam dziś 10, bo ponoć oksyduje.
Wiem, że dużo pokładów, co po pierwszym razie bosko, a później... Także zobaczę jaśniejszy jeszcze, ale w takim razie już się tak nie napalam jak wczoraj nie potrzebuję mega krycia, ale czasem się świecę.

Jeszcze z gotowca mam EL DW Fresco i to będzie mój pierwszy raz z nim
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 20:21   #1903
Iwa181p
Raczkowanie
 
Avatar Iwa181p
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 172
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W Dougu wyłączone ze zniżek są BB i MAC, o Chanel nie słyszałam. Kupony na 40pln w Dougu chyba na wszystko są na przykład.
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Normalnie można kupować ze zniżką.
Dziękuję za odzew tak też mi się wydawało, ale wolałam się upewnić by nie okazało się, że czekam na próżno.....
Iwa181p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 08:12   #1904
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przejdź sie
Weź też próbkę ysl Blur, ja ja bardzo lubię



Wzięłam próbki Guerlain złotej i różowej, RBR nawilżającej. I nowego BB: https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000078402.html
Mam go dziś na twarzy, razem ze złotą bazą Guerlain. Baza bez rewelacji. Naoglądałam na yb szałowych recenzji - ja tam nie widzę efektu liftingu BB tinted to tłusty krem z odrobiną koloru. Jak dla mnie za tłusty, za mało krycia. Konsystencja azjatyckiego BB.


O ysl zapomniałam Ale skocze dziś do S., bo chcę jeszcze próbkę MUFE


W moim D. pojawiła się kolorówka La Mer. Umówiłam się na sobotę na testy z ich makijażystką.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 09:14   #1905
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A czym nakładałaś i ile dałas podkładu na buzie? Ja staram sie jak najmniej, po kropce na policzek, nos i czoło.
I puchatym pedzlem do podkładu rozcieram
Trwa do zmycia. A baza meteorytowa powoduje, ze sebum jest pod kontrolą całkowitą ijak dotknę skrzydełka nosa, to nie mam tłustej reki, jak bywa przy niektórych bazach.

Fusionem ysl byłam zauroczona zaraz jak wyszedł - do tego stopnia, ze po jednym tescie kupiła flaszke i to był bład. Z czasem sie okazało, ze podkład jest paskudny, skórki mi uwidaczna nawet takie, których nie mam (sic!) i generalnie nie dla mojej cery. Dlatego teraz biore tyle próbek, abym jak najdłuzej mogła testować.
Dałam bardzo malutko i roztarłam flat topem z eco tools a potem dołożyłam palcem na niedoskonałości. Ogólnie on mi się bardzo podoba tylko nadal czuję go dość mocno na twarzy. Raczej go kupię bo to nie jest uczucie którego nie mogę znieść, po prostu nie jest tak komfortowy jak bym tego chciała. Bardziej lekkiego trwałego podkładu i tak jeszcze nie spotkałam.

Fushion właśnie przyszedł. Zaraz go będę nakładać. Ja skórę mam bardzo suchą ale nie mam suchych skórek co jest po czesci zasługą foreo. Na Gel Genius ludzie narzekali że skórki podkreśla a u mnie nic. Może zależy to też od kremu i sposobu przygotowania skóry bo przyznam, że na dzień używam bardzo dużo treściwego kremu (nakładam prawie jak maskę i skóra mi to wszystko wciąga) ale przed nałożeniem makijażu przemywam skórę tonikiem (szczególnie jeśli nakładam podkład trwały) na to baza i dopiero podkład. Naprawdę ciężko u mnie o podkreślenie suchych skórek.

Gdybym tylko nakładała krem, na to baza, podkład to byłoby nieciekawie. Raz że suchość a dwa że przetłuszczenie w reakcji obronnej. Potrafię się przetłuszczać bardziej niż posiadaczka skóry stricte tłustej jak dobrze nie nawilżę

Mówisz o tej bazie? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...kijaz/P2408046 Ja choruję na tę http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...Zloto/P2255027
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 10:42   #1906
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Dałam bardzo malutko i roztarłam flat topem z eco tools a potem dołożyłam palcem na niedoskonałości. Ogólnie on mi się bardzo podoba tylko nadal czuję go dość mocno na twarzy. Raczej go kupię bo to nie jest uczucie którego nie mogę znieść, po prostu nie jest tak komfortowy jak bym tego chciała. Bardziej lekkiego trwałego podkładu i tak jeszcze nie spotkałam.

Fushion właśnie przyszedł. Zaraz go będę nakładać. Ja skórę mam bardzo suchą ale nie mam suchych skórek co jest po czesci zasługą foreo. Na Gel Genius ludzie narzekali że skórki podkreśla a u mnie nic. Może zależy to też od kremu i sposobu przygotowania skóry bo przyznam, że na dzień używam bardzo dużo treściwego kremu (nakładam prawie jak maskę i skóra mi to wszystko wciąga) ale przed nałożeniem makijażu przemywam skórę tonikiem (szczególnie jeśli nakładam podkład trwały) na to baza i dopiero podkład. Naprawdę ciężko u mnie o podkreślenie suchych skórek.

Gdybym tylko nakładała krem, na to baza, podkład to byłoby nieciekawie. Raz że suchość a dwa że przetłuszczenie w reakcji obronnej. Potrafię się przetłuszczać bardziej niż posiadaczka skóry stricte tłustej jak dobrze nie nawilżę

Mówisz o tej bazie? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...kijaz/P2408046 Ja choruję na tę http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...Zloto/P2255027
Bo długotrwałe , kryjące podkłady zawsze beda wyczuwalne. Ja akurat ich nie wyczuwam, bo jestem przyczajona do takich.
Na razie jezzcze nie kliknęłam EL - poczekam aż zużyje wszystkie próbki.

Rownież mam cerę wypielęgnowana i dobrze zawsze przygotowana przed podkładem a mimo to fusion sie na dłuższa metę nie sprawdził. Im dluzej używania tym gorzej.

Tak, różowa. Jest świetna.
Zlota niestety u mnie sie nie sprawdziła.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 10:43   #1907
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo długotrwałe , kryjące podkłady zawsze beda wyczuwalne. Ja akurat ich nie wyczuwam, bo jestem przyczajona do takich.
Na razie jezzcze nie kliknęłam EL - poczekam aż zużyje wszystkie próbki.

Rownież mam cerę wypielęgnowana i dobrze zawsze przygotowana przed podkładem a mimo to fusion sie na dłuższa metę nie sprawdził. Im dluzej używania tym gorzej.

Tak, różowa. Jest świetna.
Zlota niestety u mnie sie nie sprawdziła.
Dam znać po jakimś czasie jak się u mnie Ink Fushin sprawdza. Mnie urzekł tym że jest taki lekki i jedwabisty na skórze.

Sprawdzę tą różową
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 10:53   #1908
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Z Diorskin Nude ktoś ma jakieś doświadczenia?
Ja mam. W skrócie-nie. Rozwijając-na cerze normalnej może być, pod warunkiem, że na 4 h, po tym czasie znika. Drugi duży minus, nie ma żołtego pigmentu, slowem wyglądalam lepiej po zmyciu niż z podkladem... Moja siostra z mieszaną, różowe tony w skórze więc go wielbi i ma kolejne opakowanie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 11:07   #1909
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Dam znać po jakimś czasie jak się u mnie Ink Fushin sprawdza. Mnie urzekł tym że jest taki lekki i jedwabisty na skórze.

Sprawdzę tą różową

Mnie tez tym urzekł na poczatku a potem lipa

Sprawdź obie, warto wybrać najlepsza dla swojej cery
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 11:07   #1910
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W Dougu wyłączone ze zniżek są BB i MAC, o Chanel nie słyszałam. Kupony na 40pln w Dougu chyba na wszystko są na przykład.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------





No właśnie wczoraj użyłam gotowej próbki w papierku, że tak powiem, ale niestety chyba 20 czy tam 22 - więc oczywiście za ciemna, ale w niej połaziłam i fajnie wyglądał. Zgarnęłam dziś 10, bo ponoć oksyduje.
Wiem, że dużo pokładów, co po pierwszym razie bosko, a później... Także zobaczę jaśniejszy jeszcze, ale w takim razie już się tak nie napalam jak wczoraj nie potrzebuję mega krycia, ale czasem się świecę.

Jeszcze z gotowca mam EL DW Fresco i to będzie mój pierwszy raz z nim
Dla mnie chyba najgorszy podkład ever. A po pierwszym teście byłam tak zachwycona, że od razu flaszkę dziabnelam. Kolor za różowy, a w ciągu dnia okropnie się ważył, wchodził w pory, zmarszczki, wszędzie. .. normalnie już lepiej bez niczego wyglądałam... cera była taka niezdrowa, może to przez tę różowosc. Do tego źle działał na skórę - była po użyciu taka podrażniona i zaogniona. .. ble

Wysłane z mojego SM-T550 przy użyciu Tapatalka
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2016-03-24 o 11:10
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 11:15   #1911
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Ja mam. W skrócie-nie. Rozwijając-na cerze normalnej może być, pod warunkiem, że na 4 h, po tym czasie znika. Drugi duży minus, nie ma żołtego pigmentu, slowem wyglądalam lepiej po zmyciu niż z podkladem... Moja siostra z mieszaną, różowe tony w skórze więc go wielbi i ma kolejne opakowanie
Moja w sumie normalna nie jest, zależy od dnia
Ale kolor właśnie mi podszedł. Wzięłam próbkę, na 2-3x starczy, więc zobaczę. Ale dzięki za opinię

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dla mnie chyba najgorszy podkład ever. A po pierwszym teście byłam tak zachwycona, że od razu flaszkę dziabnelam. Kolor za różowy, a w ciągu dnia okropnie się ważył, wchodził w pory, zmarszczki, wszędzie. .. normalnie już lepiej bez niczego wyglądałam... cera była taka niezdrowa, może to przez tę różowosc. Do tego źle działał na skórę - była po użyciu taka podrażniona i zaogniona. .. ble

Wysłane z mojego SM-T550 przy użyciu Tapatalka
Ja mam tego gotowego próbaska + mama używa Fresco, aczkolwiek zdaje mi się, że będzie dla mnie za ciemny. Nie wiążę z nim dużych nadziei, bo nie lubię mocno kryjących. Pierwsze wrażenie, nie wiem czemu, ale często jest super, a drugie użycie... inna historia.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 12:17   #1912
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Moja w sumie normalna nie jest, zależy od dnia
Ale kolor właśnie mi podszedł. Wzięłam próbkę, na 2-3x starczy, więc zobaczę. Ale dzięki za opinię



Ja mam tego gotowego próbaska + mama używa Fresco, aczkolwiek zdaje mi się, że będzie dla mnie za ciemny. Nie wiążę z nim dużych nadziei, bo nie lubię mocno kryjących. Pierwsze wrażenie, nie wiem czemu, ale często jest super, a drugie użycie... inna historia.
Ja pisałam o Dior skin nude

Wysłane z mojego SM-T550 przy użyciu Tapatalka
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 21:09   #1913
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja mam ostatnio smieszny problem - ciezko mi zapanować nad baby hair których mam pełno dookoła czoła o odstaja na wszystke strony, jak uczesze w kucyka to szybko wyłaza, bo maja z pare cm, ale za krótkie aby je ujarzmic, wygladam, jakby piorun we mnie strzelił
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 21:28   #1914
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio smieszny problem - ciezko mi zapanować nad baby hair których mam pełno dookoła czoła o odstaja na wszystke strony, jak uczesze w kucyka to szybko wyłaza, bo maja z pare cm, ale za krótkie aby je ujarzmic, wygladam, jakby piorun we mnie strzelił
coś stosowałaś?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 21:31   #1915
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
coś stosowałaś?
Ale na włosy, ze baby hair mam?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 21:47   #1916
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale na włosy, ze baby hair mam?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 21:52   #1917
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Biotebal
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 21:54   #1918
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Biotebal
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 22:20   #1919
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ponad pol roku juz czekam az doloza podklad na stronie MACa .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 22:48   #1920
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja tak czekam na fixer MACA, podobno ma być w kwietniu
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.