Koloryzacja - zimne odcienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-22, 15:01   #1
X2O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 11

Koloryzacja - zimne odcienie


Hej dziewczyny
Choć zarejestrowana jestem długo raczej nigdy tu nie przebywam. Tym razem w dobie rozpaczy potrzebuje pomocy przy koloryzacji.

A mianowicie, swoje włosy naturalne to taki szary mysi (wiecie o czym mowie) jakieś 3 lub 4 lata farbowałam zawsze na ciemny brąz który zawsze wymywał się do takiego miedzianego koloru. Ostatni raz na brąz zafarbowałam rok temu. Zapuściłam odrost około 11 cm, po czym poprosiłam o zdobienie sombre na naturalnym odroście.. a przede wszystkim o zlikwidowanie tego rudego/miedzianego odcienia, a rezultacie od fryzjera wyszłam z beznadziejnym kolorem.. czyli mój odrost jakieś 6 cm bo pani do sombre trochę zabrała mojego odrostu dalej był ciemny żółty blond a końcówki mega rude, byłam załamana ale jak dowiedziałam się ze kolorystka do której się udałam nie jest nawet fryzjerką zrezygnowałam z opcji poprawki u niej i po dwóch tygodniach udałąm się do innego fryzjera..
Zgodziłam się na sombre z delikatnym rozjaśniaczem z Wodą 6% i 9%
no efekt taki ze pod odrostem włosy w kolorze cimny blond a doły dalej RUDE. z tym że po wyjcu od fryzjera bylo to fajnie stonowane dzięki jakiejs płukance, niestety szybko utraciłam ten zimny odcien.

Zawsze każda koloryzację robiłam u fryzjera, zawsze farba bardzo sie wymywa z moich włosów - z tego co widzę cieżko pozbyć się tego rudego pigmentu u mnie.

Jestem lżejsza o 450 zł a fryzurę mam koszmarną.

Chciała bym uzyskać kolor jak u tej pani (najbardziej zależy mi na tym odcieniu który pani ma na samej górze i delikatne rozświetlenie dołu wszystko w zimnych odcieniach..
Czy któraś z was wie jaki to odcień jaka farba jak nazwać ten kolor.

https://www.facebook.com/VarlescaBut...type=3&theater

Przepraszam nie wiem jak inaczej mogę udostępnić to zdjęcie

pozdrawiam Ewa
__________________
"Mądrość jest szaleństwem w oczach Boga..."
X2O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 16:01:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.