Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-18, 23:27   #151
Fifty50
Raczkowanie
 
Avatar Fifty50
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Thumbs down Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNE

Cytat:
Napisane przez Barbie_Girl
Hmm..ja matury zdwac nie zdwalam w tym roku..ale natrafilam na temat i powiem tyle..ze jesli komus sie udalo w ten sposob to wapaniale! nie rozumiem tych ktorzy mature zdali bardzo dobrze..tacy co prawie o maly wlos jej nie zdali w NICZYM im nie zagrazaja..! na studia z tego co wiem dostaja sie oosby najlpesze a nie te ktore fuksem zdaly mature, prace dostaja tez osoby z najlepszym wysztlaceniem a nie te ktore fuksem je zdobyly..! naprawde powinniscie sobie zdwac sprawe z tego ze miedzy matura a matura jest roznica..
ci ktorzy zdali troche lepiej od tych ktorym udalo sie fuksem..? Sama nie wiem jak ich naza..slabo czy srednio? a co by bylo gdyby to im sie podwinela noga? zapewniam ze byliby szczesliwi tak jak ci ktorzy im sie udalo dzieki Giertychowi..
Badzmy ludzmi..
Boze nie wiem co ja sie taka ostatnio miłosierna robie.
Jesteś taka pewna, że nie zagrażają? Już tu gdzieś był przykład podany na to, że jednak zagrażają. Ale co tam-podam swój:

Jest dwóch uczniów: Roman i Jan Maria. Obaj zdają polski, matematykę i język angielski na poziomie podstawowym.

Wyniki Romana: 90% matematyka, 90% angielski, 10% polski - matury powinien nie zdać, ale zdał dzięki amnestii.

Wyniki Jana Marii: 50% polski, 50% angielski, 50% matematyka. Maturę zdał bez żadnego "ale".

Obaj startują na jedną uczelnię, gdzie do wzoru podstawia się wynik z matematyki i angielskiego (polski jest pomijany, nie ma żadnej wartości).
W tym przypadku to Roman dostaje indeks, Jan Maria jest bezrobotny.

I dalej uważasz, że to sprawiedliwe? No pytam-sprawiedliwe?
__________________

Fifty50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 06:27   #152
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNE

Ehh... zaczynam powoli zauważać bezsens takiego tłumaczenia. Ludzie, którzy nie zdawali w tym roku matury tak czy siak będą to mieli gdzieś, będą Samarytaninami - im to nie może zaszkodzić (nie chcę uogólniać, bo są i tacy, których boli ta niesprawiedliwość - hi Lexie ). Z mojej strony to jest EOT, nie chce mi się dyskutować z kimś, do kogo argumenty nie docierają.

Czekam na list.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 07:52   #153
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

Jestem po stronie amnestii.Jest to moje skromne zdanie. Nie chcę nikogo przekonywać. Proszę nie zawracać sobie głowy moją ortografią,stylem, stylistyką itp. Czy byłabym tak atakowana gdybym miała waszą rację? Przykład na tę sytuację jest słaby. Nie chce mi się już pisać, ale ja mam taki przykład, który nie zagraża prymusom.Dziękuję pięknie za dyskusje. Mnie na liście nie będzie, ale jeśli wy jesteście takiego zdania, że to coś zmieni na lepsze to proszę bardzo. . Nie "wymiękam", nie boję się ataków, ale pomimo wszystko znikam . Byle jak, ale napisałam co miałam do powiedzenia.Pozdrawiam gorąco
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 09:33   #154
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

ja tez przylaczam sie do prosby o list i niecierpliwie na nego czekam...
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 09:55   #155
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

Cytat:
Napisane przez smirky
Jestem po stronie amnestii.Jest to moje skromne zdanie. Nie chcę nikogo przekonywać. Proszę nie zawracać sobie głowy moją ortografią,stylem, stylistyką itp. Czy byłabym tak atakowana gdybym miała waszą rację? Przykład na tę sytuację jest słaby. Nie chce mi się już pisać, ale ja mam taki przykład, który nie zagraża prymusom.Dziękuję pięknie za dyskusje. Mnie na liście nie będzie, ale jeśli wy jesteście takiego zdania, że to coś zmieni na lepsze to proszę bardzo. . Nie "wymiękam", nie boję się ataków, ale pomimo wszystko znikam . Byle jak, ale napisałam co miałam do powiedzenia.Pozdrawiam gorąco
No tak, a jak mnie w tym roku wycycka taki co mu sie nie chcialo polaka zaliczac, a mial punkt wiecej w rankingu to ja dziekuje... Nie po to rok czekalam na poprawke zeby potem patrzec jak taki z amnestja mija mnie w drodze po indeks... A na Warszawskim wacie na infe za polski jest kilka marnych punktow, raptem z 10% tego co mozna uzyskac za matme i fize, wiec prawie jak by go nie bylo...

Tez czekam i podpisuje sie wszystkimi 4 konczynami.
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:08   #156
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

nie mam juz sily tego komentowac

poczytajcie sobie :
http://wiadomosci.onet.pl/1358389,11,item.html
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:22   #157
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

Cytat:
Napisane przez kate_rossi
nie mam juz sily tego komentowac

poczytajcie sobie :
http://wiadomosci.onet.pl/1358389,11,item.html
Oszszsz fuck... Zeszłoroczni....
No to uznajmy od razu wszystkie nie zdane matury od początku istnienia tego egzaminu...
Jak szaleć, to szaleć...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 15:41   #158
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

No kur... extra i co, od przyszłego roku? A to niech sobie robią co chcą. Co za CHORA WŁADZA.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 15:53   #159
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

A w przyszlym roku w ogole nie bedzie zdawania matury bo Giertych zalozy ze nalezy sie wszystkim
Za te lata spedzone w szkole sredniej
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 16:00   #160
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

to jest po prostu chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

kiedy pojawi sie ten list?? chce go jaknajszybciej podpisac..- chociaz tyle moge zrobic. ://
__________________
cel osiągnięty...

Piękno, które jest gładkie i gorące nazywa się Kobietą...
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 16:03   #161
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

Cytat:
Napisane przez aguss_s
to jest po prostu chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

kiedy pojawi sie ten list?? chce go jaknajszybciej podpisac..- chociaz tyle moge zrobic. ://
Coś czuję, że się nie pojawi
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 21:05   #162
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

a juz myslalam ze moze cos wiadomo... a tu cichutko o liscie...
ja tez jestem za tym zeby uznac wszystkie niezdane matury chiciazby z lat powojennych... a co niech maja
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 06:27   #163
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

Cytat:
Napisane przez haallka
a juz myslalam ze moze cos wiadomo... a tu cichutko o liscie...
ja tez jestem za tym zeby uznac wszystkie niezdane matury chiciazby z lat powojennych... a co niech maja
No pewnie, jak równość to dla każdego
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 23:36   #164
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNE

Cytat:
Napisane przez nika135
hmmm
Szanuje wasze zdanie ale ciekawe co wy byscie zrobily na miescu tych ktorym brakuje tego 1% do zdania - pewnie rozpacz i wy byscie nie skorzystali z takiej okazji ??? Ja napewno bym skorzystala - nie wiem jak wy ! Wedlug mnie to jest troche przegiecie z waszej strony...
Mozecie mnie krytykowac - uszanuje to ale ja mam swoje zdanie i to tez uszanujcie Wielu z wam sie taki pomysl nie podoba ale to i tak wam ten list nic nie da Ale jest tez duza liczba osob ktorym to by pomoglo dalej w zyciu - wiem bo zycie nie jest latwe - ktorzy musza ciezko pracowac na zdana mature i jeszcze znajda sie takie *** co obleja ....
Takie jest moje zdanie - nawet mozecie mnie za to nie lubic ....
niby tak, ale z drugiej strony w zyciu nie raz sie zdaży ze ciutkę ci braknie do czegokolwiek... na studiach każdy egzamin jest jak matura i nie ma uproś - nieraz sie zdażało ze brakło komuś 0,5 pkt... takie jest zycie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 06:55   #165
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Coś czuję, że się nie pojawi
Właśnie się zastanawiam, czy list cokolwiek pomoże. Prezydent już interweniował, premier długo przekonywał, a Giertych dopełnił wielkiej sprawiedliwości społecznej. O co tu chodzi?

Ja proszę tylko o amnestię dla:
- kierowców łamiących przepisy o jeden punkt
- bawiących się bronią z jedną kulą w lufie
- babć, którym brakuje jednej niemieckiej renty
itd., itp. Jak sprawiedliwość, to sprawiedliwość...

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 07:18   #166
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

Oj, spokojnie! Przecież w tym kraju nie może być ZBYT pięknie A list... nie mam pojęcia. Co o tym sądzą inni?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:30   #167
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

ja mysle ze wiadomo bylo od samegfo poczatku ze taki list nic nie zmieni bo giertych .... .... i tak zrobi co bedzie chcial. ale jest to przejaw sprzeciwu. milczenie oznacza aprobate. sprzeciw chocby nieskuteczny jest jednak sprzeciwem
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:53   #168
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

Cytat:
Napisane przez haallka
ja mysle ze wiadomo bylo od samegfo poczatku ze taki list nic nie zmieni bo giertych .... .... i tak zrobi co bedzie chcial. ale jest to przejaw sprzeciwu. milczenie oznacza aprobate. sprzeciw chocby nieskuteczny jest jednak sprzeciwem
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 12:45   #169
Fifty50
Raczkowanie
 
Avatar Fifty50
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

http://www.smog.pl/wideo/2729/marek_...ana_giertycha/ ;p;p;p
__________________

Fifty50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 13:05   #170
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

Cytat:
Napisane przez Fifty50
O proszę
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:29   #171
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

"Są tacy, którzy nie chcą amnestii

Do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi złosiło się ośmiu maturzystów, którzy nie chcą skorzystać z amnestii maturalnej. Mówią, że wolą za rok poprawiać egzamin i nie być naznaczonymi amnestią.
Zgodnie z propozycją przedstawioną w połowie lipca przez ministra Romana Giertycha, maturzysta, który zda cztery z pięciu egzaminów z wynikiem co najmniej 30%, otrzyma świadectwo.
Inne OKE nie zgłaszały dotąd takich sytuacji."

(Gazeta Wyborcza, 25.07.2006)

Tylko ośmiu, i w dodatku sami mężczyźni, chyba, że dziennikarz jest na bakier z ojczystym językiem .

Kondrat - świetny .
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:33   #172
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

Cytat:
Napisane przez sabi
"Są tacy, którzy nie chcą amnestii

Do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi złosiło się ośmiu maturzystów, którzy nie chcą skorzystać z amnestii maturalnej. Mówią, że wolą za rok poprawiać egzamin i nie być naznaczonymi amnestią.
Zgodnie z propozycją przedstawioną w połowie lipca przez ministra Romana Giertycha, maturzysta, który zda cztery z pięciu egzaminów z wynikiem co najmniej 30%, otrzyma świadectwo.
Inne OKE nie zgłaszały dotąd takich sytuacji."

(Gazeta Wyborcza, 25.07.2006)

Tylko ośmiu, i w dodatku sami mężczyźni, chyba, że dziennikarz jest na bakier z ojczystym językiem .

Kondrat - świetny .
Dokładnie! To samo bym zrobiła. W życiu bym nie chciała być "tą z amnestii"
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:27   #173
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Do ZŁOŚLIWCA-prośba o pomoc ws listu otawartego będącego protestem przeciw AMNESTII

kondrat powalil mnie na kolana... czyzby to autentyczne perelki maturalne
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.