Bob dla kręconych włosów? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 18:21   #31
evagie
Przyczajenie
 
Avatar evagie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: znowu ja;)prosze o rade:)bob dla kręconych?

a mi się podoba i w prostych i w loczkach
evagie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:38   #32
Aaneta32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

W prostych włosach wyglądasz bardzo ładnie, gorzej na zdjęciu nr 3 - grzywka jest duża, jeśli jest wyprostowana i w połączeniu z kręconymi włosami, to wygląda jak z innej bajki. Moim zdaniem na boba masz za krótką grzywkę. Też mam kręcone włosy, średniej długości - i mam ochotę na boba. Fryzjer powiedział, że najlepiej bob wygląda jak włosy z tyłu są ścięte dość krótko tzn. odkrywają szyję, z przodu powinny być zaczesane na bok i najlepiej jednakowej długości (oczywiście odpowiednio wycieniowane) - wtedy jest efekt. Spójrz na teledysk Britney Spears "Circus", na niektórych ujęciach ma fryzurę bob do ramion - bardzo ładna.
Aaneta32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:23   #33
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

To było prawie rok temu ^^ Ten pomysł już dawno wywiało mi z głowy i zapuszczam włosy^^
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:37   #34
Aaneta32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

tak to jest jak się nie patrzy na daty) a ja cały czas zastanawiam się nad tym "bobem" - jutro idę do fryzjera i nie wiem co zrobić.....moje włosy sięgają za ramiona, są pocieniowane, od nasady głowy są falowane, mocniej się kręcą od połowy głowy..nie wiem co zrobić
Aaneta32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:39   #35
oleczaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Question Dot.: znowu ja;)prosze o rade:)bob dla kręconych?

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
witam przepraszam ze tak pozno pisze ale calkowiecie zapomnialam ze mialam dodac fotki w kreciolkach no wiec, bob w kreconych mi sie nie podoba, a czy wam sie podoba ocencie same w prostych bylo super natomiast w kreconych nie czuje sie dobrze, wiec raczej zapuszcze wloski i wroce do starej fryzurki. koniec z eksperymentowaniem z fryzurami teraz mam ochote znowu na jakis inny kolorek, moze ciemniejszy pozdrawiam. dolaczam fotki
Dlaczego ci się niepododba w kręcołkach .. baaaaardzo ładnie :buni a::ha ppy:.
oleczaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:01   #36
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: znowu ja;)prosze o rade:)bob dla kręconych?

Wygladalby duzo lepiej gdyby wlosy krecily sie od polowy. Tak zeby nie bylo drastycznego przejscia miedzy prosta grzywka a reszta wlosow. Ja sama mam grzywke ktora prostuje, ale wlosy kreca mi sie od polowy glowy. Czasami jak zakrece je sobie na walki itp. to juz mniej mi sie podoba wlasnie przez ta prosta grzywke. UWazam ze powinnac wygladzac wlosy przy nasadzie (prostownica albo suszac na szczoytce. Pozdrawiam
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:29   #37
oliwka210497
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jedna z bohaterek serialu teraz albo nigdy ma boba i krecone wlosy i wyglada slicznie!
a jak ona sie nazywa. bo widzicie ja tez mam taki dylemat, ponieważ teżmam kręcone a raczej falowane, przesuszone lekko wlosy brązowe. i zastanawiam sie nad zmiana fryzury. tez wpadl mi do glowy pomysl sciecia wlosow w boba tylko nie wiem jak bd wygladac. czy wlosy po takim scieciu bardziej sie pokreca czy wyprostuja? pomóżcie!!
oliwka210497 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 18:25   #38
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

Wszystko zależy od tego, jakie masz włosy. Falowane najczęściej falują dopiero przy określonej długości, więc powinny być raczej dłuższe - wówczas pokażą całe piękno.
Uniwersalną długością dla loków i fal jest długość do ramion. Jednak im słabszy skręt, tym długość powinna być większa (choć to też dość indywidualne, bo zależy od grubości włosa, gęstości itd.), by pięknie się prezentowały.
Loki im krótsze, tym zwykle bardziej skręcone. Fal wówczas po prostu nie ma, bo wydłużone "S" nie ma szans się w ogóle pojawić.
Bob kojarzy mnie się z fryzurką do żuchwy, więc raczej krótką. Sama tak się cięłam kilka lat z rzędu, cieniując tył bardzo wysoko i zostawiając wydłużone przody (jak obecnie Victoir Beckham). Najzabawiniejsze to, że im włosy dłuższe, tym wyglądały - skutkiem skręcenia - na krótsze!

Reasumując - moim zdaniem bob dla kręconych to świetny pomysł, pod warunkiem, że mówimy o skręcie, a nie o fali. Może pokaż zdjęcie (w miarę aktualne).
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ


Edytowane przez Eloe77
Czas edycji: 2010-02-22 o 18:26
Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:55   #39
Lil Bon Bon
Raczkowanie
 
Avatar Lil Bon Bon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 200
GG do Lil Bon Bon
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

Hmm jeśli mówisz, że masz gęste włosy, to po ścięciu fryzury na boba będą one wyglądać na jeszcze gęściejsze. Istnieje jeszcze ryzyko, tak jak to nastąpiło w moim przypadku, że skręt włosa stanie się mocniejszy. U mnie zaowocowało to powstaniem prawdziwego afro i szczerze mówiąc nie byłam zachwycona na początku. I to prawda, że włosy po ścięciu na boba odrastają na szerokość, nie na długość
__________________
37 cm of 3c/M/ iii
Lil Bon Bon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 13:27   #40
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

Ale taki cudnie ścisły skręt jak Ty to chyba ma naprawdę niewiele osób w tym kraju
Zapamiętałam go

Można by teraz z tego wywnioskować, że bob będzie dobry dla 3a i 2c. W pozostałych przypadkach może się nie sprawdzić - albo włos będzie prosty (2a, 2b), albo będzie owca (3b i wyżej).
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 15:28   #41
oliwka210497
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Question Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

Zdjęcia robione dzisiaj, a więc świeże
z przodu jeszcze pozostałości grzywki, teraz zaczesanej do tyłu. Ścięcie grzywki nie było dobrym rozwiązaniem. Mam w miarę okrągłą twarz,a ale oczywiście nie przesadzajmy. Noszę bordowe, prostokątne okulary. I jaką fryzurę radzicie mi teraz? odpisujcie mi jak najszybciej
oliwka210497 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 11:54   #42
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

Bob jest krótki, więc dla Ciebie byłby zmianą drastyczną.
Masz piękne, długie, kręcone włosy, więc widziałabym jedynie delikatne cieniowanie, by je lekko poprawić. I dobrą pielęgnację (przód wygląda na nieco bardziej suchy, choć na zdjęciu nie pokazałaś).

Nie wiem, jakie dokładnei masz te okulary, ale jeśli oprawka jest grubsza, to łącznie z ciemnym kolorem dają bardzo mocny akcent. Wyszukana fryzura moim zdaniem (a ja lubię minimalizm) mogłaby się kłócić z tak mocnym akcentem jak okulary.
Zadbane, kręcone włosy będą piękna ozdobą dla Twojej buzi. Delikatnie okalające twarz, miękko spływające - kobiece i naturalne. Ale to moje zdanie po zdjęciach włosów z tyłu...
Nie wiem też jakie masz oczekiwania.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:22   #43
oliwka210497
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

Kiedy moje włosy nie kręciły się jeszcze tak bardzo jak teraz zrobiłam wielki błąd jakim było cieniowanie z grzywką. Do dzisiaj tata i siostra (dwa lata starsza) mówią na mnie Wodecki. okropnosc.!! wydaje mi sie ze nawet fajnie wygladałabym w włosach do ramion. Kilka pasem które mi jeszcze nie odrosły mam do ramion i nawet siostra powiedziala ze tak wygladałabym nieźle. prezsle wam zdjęcie moich okularów. no i moze przodu twarzy. ;*nie są one zbyt mocnego koloru, a poza tym mam dosyc ciemna karnację. wiec razem ładnie się komponują róznież z brązowymi oczami i włosami.
oliwka210497 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:06   #44
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

Cytat:
Napisane przez oliwka210497 Pokaż wiadomość
Kiedy moje włosy nie kręciły się jeszcze tak bardzo jak teraz zrobiłam wielki błąd jakim było cieniowanie z grzywką. Do dzisiaj tata i siostra (dwa lata starsza) mówią na mnie Wodecki. okropnosc.!!
A to nieładnie z ich strony.
Wodecki ma włosy z potencjałem, ale niezadbane, potwornie zniszczone. Uważasz, że takie masz włosy? Jakoś wstawione zdjęcia wcale tego nie pokazują (choć mogą mniej kręcić się przy buzi). Dobrze je pielęgnuj, a będa jeszcze piękniejsze. Pielęgnacja podobna do naszej (w wątku pielęgnacyjnym wszystko znajdziesz, tak samo jak w pigułce i FAQ na forum zakręconym) na pewno pozwoli pozbyć się niechcianego syndromu afrykańskiego: lwa, buszu i suszy (choć Twoje zdjęcia nie wskazują, byś miała z tym wszystkim problem).
Osobiście popracowałabym nad zdrowiem włosów, nie nad zmiana fryzury. Ale to moje zdanie. Sama decydujesz.
Cytat:
wydaje mi sie ze nawet fajnie wygladałabym w włosach do ramion. Kilka pasem które mi jeszcze nie odrosły mam do ramion i nawet siostra powiedziala ze tak wygladałabym nieźle.
Możliwe. Musisz tylko sprawdzić, od jakiej długości Twoje włosy sie kręcą. Jeśli te krótkie pasma nie chca się kręcić, a tylko lekko wywijają, może okazać się, że będziesz zmuszona używac prostownicy, by nie dostać szału (bob fryzjerzy robią zwykle do prostych włosów i z kręconymi maja problem).
Cytat:
prezsle wam zdjęcie moich okularów
Rzeczywiście sa dość delikatne i pewnie stanowią ładną oprawę dla brązowych oczu
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:46   #45
dusiakx97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: znowu ja;)prosze o rade:)bob dla kręconych?

Witam . Mam włosy długie, gęste . Chciałabym obciąć się na boba tylko boję się, bo po myciu mam małą szopę , a gybym obcięła to mogłabym mieć jeszcze większą ;DD . Czy myślicie że jak obetnę to będzie jesczze gorzej? ; ) Jeśli zrozumieliści o co mi chodzi to proszę o porady ! ; ) ;*
dusiakx97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 12:47   #46
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

ja kiedyś miałam włosy ścięte na na boba i nie narzekałam nie mam niestety już fotek z tego okresu ( szukała i nie ma;()... moje włosy są nietypowe ponieważ jak są krótkie to nie kręcą się tak bardzo, nie kręcą się w spiralki tylko falują i wywijają przy twarz...teraz mam długie (za łopatki) i kręcą mi się o wiele bardziej niż miałam krótkie może dlatego że mają więcej miejsca by się skręcić... spójrzcie co znalazłam jest to wspaniała fryzurka ale zdaje mi się niestety że włosy tej modelki z natury są proste a na tym zdjęciu pokręcone chyba lokówką... ja lokówki nie posiadam a więc mając boba to albo go zostawiałam takiego pokręconego albo prostowałam włosy, miałam jeszcze grzywkę która zawe prostowałam... ale nie był to dla mnie uciążliwe a pozatym czego się nie zrobi by ładnie wyglądać myśle że warto niekiedy odważyć się na zmianę...ogólnie zawsze włosy krótksze są łatwiejsze do ułożenia i łatwiej się układają niż dłuższe i pozatym szybciej schną a tak poza tym kazda kobieta przeciez niekiedy potrzebuje zmiany... a węc polecała bym szczególnie tą fryzurkę co na fotce ,i chyba dobrym rozwiązaniem było by to że gdyby włoski się nie ładnie pokręciły to ulepszyć ten skręt pojednczymi ładnymi loczkami zrobionymi lokówką... gdy ma się już boba i jeśli chce się tak eksperymentować z prostownicą i lokówką to TRZEBA PAMIĘTAĆ o pielęgnacji...stosować specjalne kosmetyki chroniące przed wysoką temperaturą i odrzywki nawilżające! bez tego ani rusz! nie można na tym oszczędzać i stosujcie się do zasad pielęgnacji które jest na tym forum jest genialnie opisane i naprawdę potrafi zdziałaś cuda...odbudować naprawdę zniszczone nie tylko kręcone włoski .. jeśli dbać będziecie o włoski właśnie takimi kosmetykami i chociaż raz na miesiąc będziecie podcinać końcówki włosów ( bo będzie trzeba odnawiać wygląd fryzurki która będzie ciągle odrastała) to wszystko będzie OK Przyślijcie fotki po zmianie wizerunku bo taka pozorna fryzurka a potrafi naprawdę świetnie odmienić...bardzo ciekawa jestem waszej metamorfozy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IntercoiffureWesternEurope2010Motion011.jpg (32,7 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IntercoiffureWesternEurope2010Motion021.jpg (58,7 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7071918X.jpg (53,0 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3009192.jpg (17,8 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez oollaa_1_
Czas edycji: 2011-02-02 o 18:22 Powód: nie ma zdjęć znikneły:(
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 12:53   #47
oollaa_1_
Raczkowanie
 
Avatar oollaa_1_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 296
GG do oollaa_1_
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

a to inne fotki z krótkich kręconych włosków...ale ta pierwsza którą wrzuciłam najbardziej mi się podoba ta druga fotka w tym drugim dodanym przeze mnie zestawie zdjęć to ta sama fryzurka jak ta pierwsza podana przeze mnie tylko że z bliższego ujęćia i ładniejszego ujęcia z przodu mmm śliczna ona jest też sobie taką zrobie po maturze:P
oollaa_1_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 21:33   #48
Elliee
Raczkowanie
 
Avatar Elliee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 250
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

Hej : )
Chciałabym coś zmienić w swojej fryzurze. Mam teraz po prostu długie, kręcone włosy oraz zakrywam część czoła, bo mam wysokie. Myślę o fryzurce nr 1, ale czasem się zastanawiam, czy mi to pasuje, bo kiedyś byłam podobnie ścięta (2). Poradźcie - może w ogóle coś innego? Aktualnie wyglądam tak, jak na zdj. 3 : 3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3253gross.jpg (33,4 KB, 189 załadowań)
__________________
Keep calm and get fit! 1.08.20013
KWCmaniaczka

Edytowane przez Elliee
Czas edycji: 2012-05-18 o 14:48
Elliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 17:37   #49
malutka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
bob

mam krecone włosy,obciełam sie na boba,długośc zakrywajaca uszy,jak układac taka fryzurke,chce zachować skret.
malutka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 14:52   #50
Elliee
Raczkowanie
 
Avatar Elliee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 250
Dot.: Bob - czy dla kręconych włosów? Odważna zmiana na lato w planach :)

ostatecznie ścięłam się na a'la boba : ) swoje włosy pielęgnuję w taki sposób:
-codziennie wieczorem myję włosy i czekam aż mi wyschną same (suszarki używam w mega konieczności)
-po umyciu, gdy są jeszcze dość mokre je rozczesuję
-potem nakładam na ręce jakiś balsam do włosów/jedwab/piankę/odżywkę do włosów kręconych i ją wgniatam we włosy (ściskam je od dołu ku górze, by nadać skręt włosom)

mi to wystarcza : ) mam dość mocny skręt włosów, więc nie potrzebuję jakiś specjalnych technik do układania może coś Ci się przyda : )
__________________
Keep calm and get fit! 1.08.20013
KWCmaniaczka
Elliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:01   #51
wajlets
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
rude kręcone na boba

rude kręcone czyja to fryzurka??? kim jest dziewczyna na zdjęciu?? może to jakaś sławna celebrytka? kojarzycie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vcvcvc.jpg (14,4 KB, 113 załadowań)
wajlets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 13:51   #52
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rude kręcone na boba

moim zdaniem to nikt sławny, ale fryzurka fajna
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:40   #53
chocoxx2
Przyczajenie
 
Avatar chocoxx2
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
bob ma kręconych włosach, wasze opinie

hej mam długie włosy hmm od zawsze, bardzo szybko mi rosną no i sa kręcone. chciałabym zmienić troche fryzurę, zdjęcia aktualne sa w załącznikach. co myslicie o ścięgu na BOBa ? czy do takich włosów to bd dobrze wyglądało ? dodam jeszcze że miałam malowane włosy, teraz czekam aż mi moje odrosną, zdrowe. nie mam gęstych włosów i szybko mi sie układają tylko jest mały problem bo moje skarby są bardzo delikatne 1-2 prostowania i juz sie nie chca kręcić i sa sianowate i wtedy trzeba mnóstwo odzywek żeby znowu były ładne. porsze poradzcie mi co mam zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 73372_566882813342470_796141635_n.jpg (46,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0344.jpg (91,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0350.jpg (89,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0419.jpg (63,1 KB, 40 załadowań)
chocoxx2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 22:15   #54
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: bob ma kręconych włosach, wasze opinie

google nie gryzie, a włosy na pewno po skróceniu nabiorą ładniejszego skrętu bo będą lżejsze. poza tym bez utrwalenia tych loków się nie obejdzie. a twarz odzyska blask, tak mi się zdaje, ale niech ktoś się jeszcze wypowie.

może takie coś:
http://www.hairfinder.com/hairstyles4/sexycut9.htm

http://www.short-haircut.com/wp-cont...-wavy-hair.jpg

http://cooleasyhairstyles.com/short-...-hairstyles-5/

wiem, że te fryzury są wystylizowane, ale nie takie cuda robią curlitanki tylko którka fryzura wymaga większej atencji

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

http://pinterest.com/pin/538250592935063898/ i jeszcze takie coś znalazłam
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ

Edytowane przez whenee
Czas edycji: 2013-05-23 o 22:06
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 11:28   #55
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: bob ma kręconych włosach, wasze opinie

masz piękne długie włosy, ja bym ich na boba nie ścinała
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 13:33   #56
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Bob dla kręconych włosów?

Cytat:
Napisane przez chocoxx2 Pokaż wiadomość
hej mam długie włosy hmm od zawsze, bardzo szybko mi rosną no i sa kręcone. chciałabym zmienić troche fryzurę, zdjęcia aktualne sa w załącznikach. co myslicie o ścięgu na BOBa ?
Przy takie długości to cięcie dość drastyczne. Włos powinien się kręcić, bo widać, że skręt jest mocny, ale niszczony - bo to dokładnie robi z nim prostownica - odmówi współpracy.
Pamiętaj, ze bob oznacza, ze nie będziesz mogła spiąć włosów. To będzie jedyna możliwa fryzura i każdego dnia winna świetnie wyglądać.
Cytat:
dodam jeszcze że miałam malowane włosy, teraz czekam aż mi moje odrosną, zdrowe
To ich nie prostuj tak na początek.
Cytat:
nie mam gęstych włosów i szybko mi sie układają tylko jest mały problem bo moje skarby są bardzo delikatne 1-2 prostowania i juz sie nie chca kręcić i sa sianowate i wtedy trzeba mnóstwo odzywek żeby znowu były ładne
Zawsze potrzeba odżywek, by włos był ładny. Zostawiony sam sobie - jako martwy - będzie niszczał.
Cytat:
porsze poradzcie mi co mam zrobić
Zrobiłabym tak:
zaczęłabym je porządnie pielęgnować, by nie traciły skrętu (o pielęgnacji w FAQ i pigułce)
odstawiłabym prostownicę
podcięłabym warstwowo, by zwiększyć objętość i dodać wigoru, bo teraz mamy smętne zwisy
I na teraz to tyle. Chyba że upierasz się przy cięciu, to zetnij do łopatek (najkrótsza warstwa wówczas do połowy szyi). Z krótszymi możesz sobie nie poradzić, mając przyzwyczajenia do długich.
Dobrze to przemyśl.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
włosy na pewno po skróceniu nabiorą ładniejszego skrętu bo będą lżejsze
Tu nie ma "na pewno". Tu trzeba kierować się rodzajem skrętu, a nie tym, że włos jest lekki czy ciężki. Nie to jest zasadą w przypadku kręconych.
Cytat:
poza tym bez utrwalenia tych loków się nie obejdzie
w przypadku takiego skrętu duże utrwalenie nie ma sensu. Włos może układać się na odżywkę albo jakiś składnik, choćby aloes.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 23:32   #57
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Bob dla kręconych włosów?

Ja długo się zastanawiałam czy ściąć włosy na długiego boba. Bardzo mi się podoba ta fryzurka i zaryzykowałam. Przed miałam włosy tak gdzieś za łopatki, teraz tak, że mi kark zasłaniają i powiem, że przy kręconych włosach nawet bardziej mi się podoba niż na prostych. Widać, że to bob bo się linia utrzymała, widać skręty. Miałam osłabione włosy, za dużo mi ich wypadało a teraz widać, że "odetchnęły"
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.