feromony, to działa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 12:23   #31
Nanas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 62
Dot.: feromony, to działa?

Przepis na doskonałe feromony: Mała czarna, wysokie szpilki, kolacja we dwoje, owoce afrodyzjaki- truskawki, winogrona, bita śmietana, przenikliwy wzrok, niewinny uśmiech, duży dekolt...
Gwarancja 100%
Nanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 07:35   #32
malgorzatka40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: feromony, to działa?

tylko w tym problem jak tą osobe na kolacje zwabić
malgorzatka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:34   #33
Nanas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 62
Dot.: feromony, to działa?

do zwabienia na kolację "ofiary" potrzebny jest odpowiedni magnes...ale to już chyba offtop;-) ps. dostępne są w sklepach różne usidlacze także
Nanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 11:22   #34
malgorzatka40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: feromony, to działa?

a ja myślałam żę takim usidlaczem są feromony...
malgorzatka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 16:14   #35
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez malgorzatka40 Pokaż wiadomość
a ja myślałam żę takim usidlaczem są feromony...
naturalne i owszem ale nie na kazdego chlopa dzialaja dane feromony ktore my mamy bo kazda ma inne..

ale wyobrazcie sobie co by bylo gdyby te buble ze sklepow dzialaly...popsikacie sie a tu sznur facetow za wami by sie ciagnal przez miasto:P:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 17:00   #36
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: feromony, to działa?

Gdyby to działało, połowa populacji kobiet by się tym pryskała, a faceci by już nie wiedzieli za którą lecieć
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:00   #37
Nanas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 62
Dot.: feromony, to działa?

A po całym mieście unosiłby się tajmniczy smrodek pożądania... co by każdy przed nim uciekał, bo a nuż ktoś się szyi przyssa i co będzie? Zakotwiczy się i zostanie...potworna potworność
Nanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 12:27   #38
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: feromony, to działa?

Ja własnie kupiłam feromony dla swojego faceta Bo ma taką pracę, że 99% jego klientów to kobiety. Zobaczymy co z tego wyniknie Kupiłam od jedynego przedstawiciela na olskę amerykańskich feromonów. Przed kupnem zasięgnęłam informacji. Wszelkie materiały studiowałam jakieś 1,5 miesiąca by wybrać odpowiednie.

O ewentualnych skutkach napiszę jak juz przyjdzie paczka i zacznie stosować
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:29   #39
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: feromony, to działa?

Znaczy... chcesz, żeby kobiety w pracy na niego leciały?

Czy to nie jest podcinanie gałęzi na której się siedzi?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:48   #40
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: feromony, to działa?

No dobra to może ja się wypowiem na temat feromonów, gdyż mam pewne doświadczenie w tej sprawie

Nigdy nie wierzyłam w działanie takich rzeczy, a wręcz śmiałam się ze stosowania feromonów, żeby zwiększyć swoją atrakcyjność. Na brak powodzenia nigdy nie narzekałam, więc też nie potrzebowałam wspomagaczy.
Ale. Kiedyś natrafiłam w necie na jakąś feromonową promocję, a że jestem maniakiem zakupów- również przez internet, zakupiłam 2ml próbkę silnych feromonów, tak o w sumie nie wierzyłam w nie, ale chciałam mimo to sprawdzić.

Spryskałam się nimi, idąc na imprezę. Poznałam tam pewnego chłopaka. Kiedy tańczyliśmy, nie mógł się oderwać nosem od mojej szyi (tam właśnie się spryskałam feromonami) i powtarzał, że cudownie pachnę poza tym, że jest wyjątkowa, niesamowita itp... chłopak ten jest moim tż od prawie 1.5 roku

Poza tym, kiedy używam feromonów, ludzie z mojego otoczenia jakby 'lgną' do mnie... pamiętam, że kolega z klasy z liceum, którego nie znosiłam z wzajemnością, w tym właśnie czasie jakoś się zakumplował ze mną.

Może to przypadek, może nie, ja nie zachowywałam się inaczej niż zwykle, mimo to jakoś to działało.

Feromonów żadnych dawno już nie używałam, ostatnio może z rok temu. Zrobiłam taki eksperyment i wystarczy ... nie potrzebuję większego zainteresowania otoczenia. W każdym razie, polecam

Edytowane przez arrabbiata
Czas edycji: 2009-03-06 o 13:08
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:53   #41
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: feromony, to działa?

miałaś zapachowe czy bezzapachowe?
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 12:58   #42
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: feromony, to działa?

bezzapachowe, chwilę po użyciu czuć taki specyficzny zapach, ale szybko się ulatnia
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:31   #43
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: feromony, to działa?

wiem wiem dlatego najlepiej je przykrywać zapachem
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:07   #44
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: feromony, to działa?

Nie wiem czy takie kupione feromony dzialaja bo nigdy nie testowalam. Te naturalne dzialaja napewno. Matka przyjaciolki opowiadala, ze kiedys pracowala z kobieta, od ktorej wszystkie inne trzymaly sie z daleka bo smierdziala potem jakby sie tydzien nie myla. Jakie bylo ich zdziwienie gdy pewnego dnia przyprowadzila do pracy swojego faceta, na widok ktorego wszystkim babkom koparki opadly...
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:51   #45
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: feromony, to działa?

Nie umiejęne dawkowanie i dawkowanie "sztucznych" feromonów działa w podobny sposób. Intensywny zapach potu. Dletaego trzeba poczytać o dawkowaniu albo kupić feromony zapachowe. I to TYLKO ze sprawdzonych stron
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:48   #46
SerenaVDW
Raczkowanie
 
Avatar SerenaVDW
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do SerenaVDW
Dot.: feromony, to działa?

A znacie jakies sprawdzone strony? Albo nazwy jezeli strony na wizazu podac nie mozna? Bo w sumie tak dla jaj to kupilabym probke. Moze zadzialaja i sznur facetow bedzie sie za mna ciagnal
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
SerenaVDW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 16:25   #47
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: feromony, to działa?

kochana już Ci piszę PW. Na początek zamów sobie próbkę Pheromaxa dla kobiet za 38 zł. Teraz jest fajna promocja i dostajesz kalendarz Bad boysów. (tych od Dawida Ozdoby ) Masz tam też zakładkę forum i poczytaj sobie opinie innych tych na których podziałały i sceptyków. Tak między nami to nawet do próbki dostajesz jakiś gratisik
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 16:43   #48
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
co do zwierząt to mama mi powiedziała, że jak sie ma okres to sarny mogą się rzucić na dziewczyne

Nie wiem czego to zasługa...
moja koleżanka mając okres, zginęła, ponieważ przygniótł ją swoim cielskiem koń. poczuł to, że ona ma okres, napalił się, naskoczył na nią i przygniótł tak, że już nie wstała... nie ma jej..
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:30   #49
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
kochana już Ci piszę PW. Na początek zamów sobie próbkę Pheromaxa dla kobiet za 38 zł. Teraz jest fajna promocja i dostajesz kalendarz Bad boysów. (tych od Dawida Ozdoby ) Masz tam też zakładkę forum i poczytaj sobie opinie innych tych na których podziałały i sceptyków. Tak między nami to nawet do próbki dostajesz jakiś gratisik
Jeśli chodzi o ferum to wydaje mi sie, ze jest trochę sztucznie nakręcane. Ferum należy do tego sklepu, który rozprowadza feromony. Ja kupowałam w tym właśnie sklepie pheromaxa i dostałam the edge w żelu za free. Więcej nie kupie bo już zostałam wyleczona z ciekawości Nie działa a do tego cuchnie niemiłosiernie. Na maila dostałam kiedyś info od chyba administratora tej strony, ze pierwsze 10 osób, które napisze na ferum jakaś tam historie jak feromony zmieniły jego życie czy coś w tym stylu dostanie za darmo buteleczek fero. Dlatego myślę, ze ferum jest nie do końca wiarygodnym źródłem.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 18:47   #50
MeredithMer
Raczkowanie
 
Avatar MeredithMer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: teqilaland
Wiadomości: 226
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez malgorzatka40 Pokaż wiadomość
co wiecie o feromonach i czy ich stosujecie? Ja postanowiłam zacząć zobaczymy jak to będzie...
Nie działają.Chyba,że zależy Ci na działaniu efektu placebo->wtedy zawsze jest szansa

Jak narazie nie wynaleziono środka,który działałby tak jak fromony u zwierząt.Heh i może dobrze;P
__________________
“Maybe we like the pain. Maybe we're wired that way. Because without it, I don't know; maybe we just wouldn't feel real. What's that saying? Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop."
MeredithMer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:28   #51
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
moja koleżanka mając okres, zginęła, ponieważ przygniótł ją swoim cielskiem koń. poczuł to, że ona ma okres, napalił się, naskoczył na nią i przygniótł tak, że już nie wstała... nie ma jej..

oj chyba się niewłaściwych filmów naoglądałaś dziewczynko
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 23:39   #52
MeredithMer
Raczkowanie
 
Avatar MeredithMer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: teqilaland
Wiadomości: 226
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
moja koleżanka mając okres, zginęła, ponieważ przygniótł ją swoim cielskiem koń. poczuł to, że ona ma okres, napalił się, naskoczył na nią i przygniótł tak, że już nie wstała... nie ma jej..
Na mnie się jeszcze nigdy żaden koń podczas okresu nie napalił...Cholera...nie myslałam,że tak mało pociagająca jestem...Nawet koń na mnie nie poleci;P
__________________
“Maybe we like the pain. Maybe we're wired that way. Because without it, I don't know; maybe we just wouldn't feel real. What's that saying? Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop."
MeredithMer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 13:54   #53
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: feromony, to działa?

Ja tam nie wierzę w żadne tego typu specyfiki, na każdego człowieka działa co innego, to tak jak z gustami i indywidualnymi upodobaniami, jedni lubią czekoladę mleczną, a inni gorzką, jednym się podoba kolor czerwony, a innym nie, jedni wolą spać do późna, a inni wolą raczej rano wstać.

Ale powiem wam, drogie Wizażanki, że ostatnio sprawiłam sobie żel pod prysznic Farmony Tutti Frutti (figi i daktyle... mmmm), bo ładnie pachniał i miło mi się kojarzył. Na opakowaniu napisano, że zawiera fitoferomony - oczywiście w momencie wyboru wrażenia na mnie to nie zrobiło. Ale powiem Wam, że jednak pewien pan spojrzał na mnie wieczorem tak jakby łaskawszym okiem

Pewnie to tylko efekt mojej radochy z ładnego zapachu Efekt placebo.
Ale co szkodzi kupić sobie jakieś pachnidło (choćby i żel pod prysznic) od czasu do czasu, a wtedy i nasz TŻ będzie zadowolony jeśli i my będziemy miały trochę radochy.
__________________


Edytowane przez YipYip
Czas edycji: 2009-04-01 o 13:55
YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:24   #54
PoziomkaWild
Raczkowanie
 
Avatar PoziomkaWild
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 113
Dot.: feromony, to działa?

www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ ... ja sie nie znam na tych psikadelkach .. nie chce mi sie w nie wiezyc... wiec zaproponowalam kumplowi by sobie kupil ( przydalyby mu sie szczegolnie na zdobycie pewnosci siebie ) hihihih i zobaczymy cz cos sie bedzie dzialo
__________________
***Nie mozemy cofnac sie w czasie i zmienic przeszlosci.
Mozemy tylko postarac sie, aby terazniejszosc byla jak najprzyjemniejsza..
PoziomkaWild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 21:48   #55
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: feromony, to działa?

Mój TŻ ciągle się do mnie dobierał,kiedy używałam feromonów W każdym bądź razie ZAWSZE nie dawał mi spokoju czy to pracowałam na komputerze albo czytałam...Nie powiem,że teraz tak nie ma,ale napewno w jakimś stopniu mniej.Poza tym sam mówił,że ten zapach go podnieca
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 16:43   #56
doujinshi
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: feromony, to działa?

feromony działaja, ale powoli, jesli sie używa codziennie np w pracy to widac efekty Dowodów nie brakuje np na http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Dowody-naukowe
doujinshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 22:47   #57
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez doujinshi Pokaż wiadomość
feromony działaja, ale powoli, jesli sie używa codziennie np w pracy to widac efekty Dowodów nie brakuje np na http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Dowody-naukowe
Ja kupowałam feromony w sklepie internetowym podanym przez doujinshi .
Oczywiście nie dla siebie bo mam stałego partnera i nie zależy mi na adoracji rzez obcych :P. Feromony kupiłam dla braciaka ma 18tkęi powiem wam,że był baradzo zadowolony z rezultatów
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 07:27   #58
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: feromony, to działa?

Feromony nie mogą działać.

Fakt, atrakcyjność drugiej osoby oceniamy po zapachu ale zapachu indywidualnym i na tej podstawie nasz nos dobiera najlepszy zestaw genowy partnera dla nas, zazwyczaj są to geny bardzo różne od naszych (słynne :przeciwieństwa się przyciągają) by stworzyć jak najbardziej zdrowe dzieci i uniknąć związków w linii pokrewieństwa

... był taki eksperyment jak kobiety wąchały przepocone koszulki facetów i na tej podstawie wybierały najbardziej atrakcyjnego i okazało się,że wybory padały na tych ze skrajnie odmiennymi genami.

Tak więc na jednego kolesia jedna laska może lecieć a druga nie zwrócić uwagi i feromony tego nie zmienią, bo każdy ma swój zapach i jeden uniwersalny ani nawet indywidualny ale sztucznie stworzony nic tu nie da.

Oczywiście nie mówię o efekcie placebo, myślimy ,że feromony działają bo mamy większe powodzenia a to po prostu nasza zwiększona pewność siebie tak zadziałała.


A nawet gdyby feromony działały... nie chciałabym myśleć,że mojego męża zdobyłam takim "podstępem" i obcym zapachem a nie swoim własnym urokiem i intelektem...trochę poniżające;-)
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 13:41   #59
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez doujinshi Pokaż wiadomość
feromony działaja, ale powoli, jesli sie używa codziennie np w pracy to widac efekty Dowodów nie brakuje np na http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Dowody-naukowe
Poprosze o prace naukowe z niezaleznych zrodel, a nie twierdzenia ze strony sprzedajacej feromony

Ja tam w ich cudowne dzialanie nie wierze
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:37   #60
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: feromony, to działa?

nie wiem czy istnieją, ale używałam kiedyś błyszczyku zakupionego w Rossmanie, zwykly jakiś za 7 zł o zapachu gumy balonowej... mój Tż stwierdził że muszą tam byc jakieś feromony, bo uwielbia ten zapach, smak i ogólnie jakiś tam bzdety...
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-03 18:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.