Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 20:28   #2671
dobra_ania
Raczkowanie
 
Avatar dobra_ania
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 83
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

dziewczyny, chciałam Was podpytać jako specjalistki od jasnych twarzy
ogólnie mam kłopot z dobraniem koloru podkładu. opieram się teraz na bardzo dopasowanym max factorze xperience 45 raw silk i revlonie colorstay150 buff. korzystałam z burżujków, ale one są dla mnie zbyt "żółte". te wyżej wspomniane są super, ale wiadomo revlon troche za ciezki na lato a chciałabym też coś lżejszego wypróbować tak jak xperience. nie mam zbyt wiele do ukrycia, wiadomo coś tam czasami wyskoczy ale od tego jest korektor. cere mam normalną w stronę suchej.
mogłybyście coś podpowiedzieć z doświadzczenia?
__________________
my eyes are green 'cause I eat a lot of vegetables
dobra_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:30   #2672
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
chochliku a z tym pudrem sypkim to nie chodzilo mi o to, że on szkodzi cerze trądzikowej, tylko bardziej wszystkie nierówności, niedoskonałości sa widoczne
Tak miałam za czasów ery mineralnej,nie dość że szkodziły to jeszcze podkreślały nierówności.
W takim razie czego używać żeby wygładzić i zmatowić twarz?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:39   #2673
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Tak miałam za czasów ery mineralnej,nie dość że szkodziły to jeszcze podkreślały nierówności.
W takim razie czego używać żeby wygładzić i zmatowić twarz?
jeśli chodzi o pudry, to lepsze są te prasowane.

ogolnie - najlepsze właściwości wygładzające, jeśli chodzi o makijaż, mają silikony(bazy silikonowe, podkłady itp), ale wiadomym jest, że - w zaleznosci od cery danej osoby - moga zapychać


http://www.youtube.com/watch?v=aC3dq...feature=fvwrel na tym filmiku dziewczyna próbująca ukryć trądzik używa sypkiego pudru, więc wybór : prasowany czy sypki zależy pewnie od naszych upodobań po prostu, każda cera ma swoje "widzimisie"

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2011-05-15 o 20:42
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 21:07   #2674
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o pudry, to lepsze są te prasowane.

ogolnie - najlepsze właściwości wygładzające, jeśli chodzi o makijaż, mają silikony(bazy silikonowe, podkłady itp), ale wiadomym jest, że - w zaleznosci od cery danej osoby - moga zapychać


http://www.youtube.com/watch?v=aC3dq...feature=fvwrel na tym filmiku dziewczyna próbująca ukryć trądzik używa sypkiego pudru, więc wybór : prasowany czy sypki zależy pewnie od naszych upodobań po prostu, każda cera ma swoje "widzimisie"
Super filmik, chyba odgrzebię mojego Revlonka
Tak jak po innym filmiku odgrzebałam Dermablend najjaśniejszy i chociaż jest strasznie ciemną marchewą, to jak nałożę punktowo, dobrze rozetrę i przypudruję, to nawet dobrze wygląda

A co do pudru, to ja szczerze mówiąc wolę sypki, ale kiedyś używałam namiętnie pudru prasowanego z Manhattanu i też był super, jaśniutki i naprawdę fajny

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A jeszcze dziewczyna w filmiku wspomina o pudrze z filtrem, nie wiecie, czy coś takiego da się dostać w PL?
Bo jeśli nie, to chyba w akcie desperacji wybłagam na kimś, żeby mi Etude House zamówił z ebaya...
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 21:59   #2675
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o pudry, to lepsze są te prasowane.

ogolnie - najlepsze właściwości wygładzające, jeśli chodzi o makijaż, mają silikony(bazy silikonowe, podkłady itp), ale wiadomym jest, że - w zaleznosci od cery danej osoby - moga zapychać


http://www.youtube.com/watch?v=aC3dq...feature=fvwrel na tym filmiku dziewczyna próbująca ukryć trądzik używa sypkiego pudru, więc wybór : prasowany czy sypki zależy pewnie od naszych upodobań po prostu, każda cera ma swoje "widzimisie"
ja kompletnie nie umiem nic maskowac,nawet drobnych zmian i wychodzi potem takie niejednolite lico,nie wiem od czego to zależy.
umiejętności plastyczne
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 22:28   #2676
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
ja kompletnie nie umiem nic maskowac,nawet drobnych zmian i wychodzi potem takie niejednolite lico,nie wiem od czego to zależy.
umiejętności plastyczne
Tego tak naprawdę łatwo się nauczyć, trzeba tylko odpowiednie kosmetyki i "narzędzia" znaleźć
Ja też nie potrafiłam, bo zawsze miałam korektor albo za rzadki w płynie albo za twardy w sztyfcie, a gęste podkłady + pędzelek do cieni języczkowy dają radę
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 23:48   #2677
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Tego tak naprawdę łatwo się nauczyć, trzeba tylko odpowiednie kosmetyki i "narzędzia" znaleźć
Ja też nie potrafiłam, bo zawsze miałam korektor albo za rzadki w płynie albo za twardy w sztyfcie, a gęste podkłady + pędzelek do cieni języczkowy dają radę
Wydaje mi się że bardziej chodzi o technikę nakładania,bo jeśli chcę zamaskować np.niewielki problem a podkład czy korektor jest dobrze kryjący,to i tak wychodzi nie tak jak by się chciało
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 23:49   #2678
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Co do słupków sprzedaży, to nie ma się co dziwić, bo w końcu wiele z nas kupuje kosmetyki na allegro, ebayu, sprowadzane ze Stanów czy Azji, więc producenci myślą, że w Polsce w ogóle nie ma bladolicych

Ale tak serio, to mnie to jakoś nie przeszkadza Zaczęłam używać BB creamów i mój ulubiony Elemong jest tak piekielnie wydajny, że moje 2 tubki starczą mi chyba na dwa lata. A jeśli się skończą, to już nie wrócę do normalnych podkładów.

BTW jak maseczka aspirynowa cudownie rozjaśnia Tak się przed nią wzbraniałam, bo i tak dużo złuszczaczy daję na twarz, ale nie żałuję
W ogóle jak przyrządzacie tę maseczkę aspirynową? No i ile trzymacie ją na twarzy Chętnie ją sobie przygotuję, ale musiałabym uzyskać od którejś z Was te dwie informacje: sposób przygotowania i czas trzymania na buzi, żeby mnie za bardzo nie pożarło, bo to kwas
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 23:56   #2679
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny,jakiś czas temu śmiałyście się że będziecie nakładały rajstopy w sprayu na twarz,a tu lumene ma podkład w tej formie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8982,lumene-matt-touch-spray-on-makeup-podklad-w-spray-u.html&next=1
Jeśli kolorystyka jest utrzymana na takim pozomie co inne ich podkłady,to baaardzo bladolice mogą się ucieszyć

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
W ogóle jak przyrządzacie tę maseczkę aspirynową? No i ile trzymacie ją na twarzy Chętnie ją sobie przygotuję, ale musiałabym uzyskać od którejś z Was te dwie informacje: sposób przygotowania i czas trzymania na buzi, żeby mnie za bardzo nie pożarło, bo to kwas
4 tabletki polopiryny,bądź 3 aspiryny,polewasz odrobinkę wodą,tylko na tyle żeby się rozpulchniły,rozdrabniasz ,dodajesz łyżeczkę jogurtu naturalnego bądź miodu i mieszasz.
Taką papkę nakładasz na buźkę,20 min i zmywasz.
Przy zmywaniu można zrobić sobie tym dodatkowo peeling,bo tabletki nie rozdrabniają się do końca i są takie drobinki,jednak wrażliwym cerom się nie poleca.
Dziala świetnie,bo rozjaśnia przebarwienia,cera jest jednolita ale to jednak kwas i można spodziewać się wysypu.
Kiedyś zaczęłam robić ją regularnie to z czystej buzi,potrafila zrobić na drugi dzień mega wysyp
Teraz do niej wrócilam,zrobiłam ok.4 maseczki (w odstępach oczywiście) i pobojowisko
Już chyba więcej do niej nie wrócę,chyba że naprawdę baaardzo sporadycznie.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 07:10   #2680
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ma któraś z Was podkład w kompakcie z lumene ?
jak skład ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:11   #2681
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
W ogóle jak przyrządzacie tę maseczkę aspirynową? No i ile trzymacie ją na twarzy Chętnie ją sobie przygotuję, ale musiałabym uzyskać od którejś z Was te dwie informacje: sposób przygotowania i czas trzymania na buzi, żeby mnie za bardzo nie pożarło, bo to kwas
Ja nie dodaję wody, zalewam jogurtem, czekam, aż się rozpulchnią i mieszam palcem A trzymam aż zaschnie, ale przy różnych jogurtach różnie zasycha, a moja twarz jest kwasową weteranką I nic jej się nie dzieje.
I ja daję 4 aspiryny albo 5 polopiryn Ale na początek najlepiej dać mniej
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 12:53   #2682
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
4 tabletki polopiryny,bądź 3 aspiryny,polewasz odrobinkę wodą,tylko na tyle żeby się rozpulchniły,rozdrabniasz ,dodajesz łyżeczkę jogurtu naturalnego bądź miodu i mieszasz.
Taką papkę nakładasz na buźkę,20 min i zmywasz.
Przy zmywaniu można zrobić sobie tym dodatkowo peeling,bo tabletki nie rozdrabniają się do końca i są takie drobinki,jednak wrażliwym cerom się nie poleca.
Dziala świetnie,bo rozjaśnia przebarwienia,cera jest jednolita ale to jednak kwas i można spodziewać się wysypu.
Kiedyś zaczęłam robić ją regularnie to z czystej buzi,potrafila zrobić na drugi dzień mega wysyp
Teraz do niej wrócilam,zrobiłam ok.4 maseczki (w odstępach oczywiście) i pobojowisko
Już chyba więcej do niej nie wrócę,chyba że naprawdę baaardzo sporadycznie.
Ja miałam wysyp po mieszance z jogurtem, widocznie skóra go nie tolerowała, bo jak robiłam maseczkę z samej aspiryny (grudki kładłam bezpośrednio na twarz), to nic złego się nie działo
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:42   #2683
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość


http://www.youtube.com/watch?v=aC3dq...feature=fvwrel na tym filmiku dziewczyna próbująca ukryć trądzik używa sypkiego pudru, więc wybór : prasowany czy sypki zależy pewnie od naszych upodobań po prostu, każda cera ma swoje "widzimisie"
Do końca tego nie zakryła ja też w sumie codziennie muszę dużo 'tego i owego' zamaskować i akurat puder prasowany kryje lepiej, chociaż pewnie zależy od produktu a tak to czasem revlon, czasem dermacol, a przez większość czasu po prostu trochę więcej kryjącego rimmela (pudru)
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:51   #2684
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

nie wiem czy to by się dało zakryć do końca... ale i tak jest moim mistrzem
znaczy może i by się dało,tylko kosztem wielkiej maski na twarzy.

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

nie wiem czy to by się dało zakryć do końca... ale i tak jest moim mistrzem
znaczy może i by się dało,tylko kosztem wielkiej maski na twarzy.
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:52   #2685
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

dlatego napisałam "dziewczyna próbująca..."

fajnie to wszystko zakryła, ale moim zdaniem to już szpachla totalna

i wyobrażam sobie, jak się już ta twarz zapycha.

no i te gąbeczki... ona pewnie używa jednorazowych, ale wiem, że wiekszosc osob ich nie wygotowuje,dezynfekuje itd i dla mnie są gniazdem bakterii :P
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:53   #2686
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny, jakiś czas temu któraś z Was pokazywała swatche barwionego filtra 50+ z Isis Pharmy... I tu rodzi się moje pytanie: gdzie to cudo dostać Na dozie jest tylko barwiona wersja spf 80, a nie wiem, czy to ten sam kolor, w żadnej stacjonarnej aptece nie spotkałam filtrów tej firmy... Po prostu już nie wiem, gdzie szukać
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:10   #2687
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
dlatego napisałam "dziewczyna próbująca..."

fajnie to wszystko zakryła, ale moim zdaniem to już szpachla totalna

i wyobrażam sobie, jak się już ta twarz zapycha.

no i te gąbeczki... ona pewnie używa jednorazowych, ale wiem, że wiekszosc osob ich nie wygotowuje,dezynfekuje itd i dla mnie są gniazdem bakterii :P
może trochę ;d ja swego czasu zachwycona cudownością revlonu kładłam cieniutką warstwę gąbeczką, a 2 wklepywałam palcem na miejsca problematyczne + nos, który po czymś takim nie miał prawa się świecić i ani specjalnej tapety (wiadomo, że było coś tam widać), ani zapchania u mnie nie było... chociaż u mnie to wszystko inaczej wygląda, nie aż tak strasznie jak u niej żeby on był tylko chociaż na poziomie photoready 001 a tak to lipa, nie chcę ryzykować z najjaśniejszym, bo pewnie zrobi ze mnie świnkę

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiś czas temu któraś z Was pokazywała swatche barwionego filtra 50+ z Isis Pharmy... I tu rodzi się moje pytanie: gdzie to cudo dostać Na dozie jest tylko barwiona wersja spf 80, a nie wiem, czy to ten sam kolor, w żadnej stacjonarnej aptece nie spotkałam filtrów tej firmy... Po prostu już nie wiem, gdzie szukać
widziałam je na all, tylko nie wiem jak do nich podchodzić, bo jest napisane, że filtr z kremem koloryzującym, zdjęcie też tego, a potem w opisie, że bezbarwny :/ i teraz nie wiem, może ktoś zamawiał na all i wie coś na ten temat ?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:11   #2688
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26953694]może trochę ;d ja swego czasu zachwycona cudownością revlonu kładłam cieniutką warstwę gąbeczką, a 2 wklepywałam palcem na miejsca problematyczne + nos, który po czymś takim nie miał prawa się świecić i ani specjalnej tapety (wiadomo, że było coś tam widać), ani zapchania u mnie nie było... chociaż u mnie to wszystko inaczej wygląda, nie aż tak strasznie jak u niej żeby on był tylko chociaż na poziomie photoready 001 a tak to lipa, nie chcę ryzykować z najjaśniejszym, bo pewnie zrobi ze mnie świnkę [/QUOTE]

Ja mam najjaśniejszy Revlon i dla mnie on w ogóle nie jest różowy, ale nie jestem osobą godną zaufania pod tym względem, bo mam różowe tony na twarzy i ten Revlon jest dla mnie wręcz zbyt żółty
Jakbyś miała możliwość, to polecam przetestować, chociażby na łapce w drogerii, może akurat u Ciebie też nie będzie zbyt różowy. Ale w ciemno nie polecam kupować
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:15   #2689
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

No właśnie w ciemno nie chcę, bo jakby nie było prawie 4 dychy w błoto jakby co a u mnie w mieście takich cudów nie mają a jeśli gdzieś to pewnie jakieś 220, więc chyba nie będę miała okazji. Zastanawia mnie od dłuższego czasu też ten filtr, ale kurcze też 45 zł
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 18:19   #2690
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Kurczę, ja niby mam ładną cerę - bez pryszczy, tylko jakieś tam naczynko, ale posiadam też tendencję do rumienienia się z byle powodu. Stres, pyłki, wysoka temperatura i gęba staje się czerowona jak u pana Leppera po solaryzowaniu się Z jednej strony szkoda taką skórę szpachlować, z drugiej - indor też wygląda nieszczególnie estetycznie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:20   #2691
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26953865]No właśnie w ciemno nie chcę, bo jakby nie było prawie 4 dychy w błoto jakby co a u mnie w mieście takich cudów nie mają a jeśli gdzieś to pewnie jakieś 220, więc chyba nie będę miała okazji. Zastanawia mnie od dłuższego czasu też ten filtr, ale kurcze też 45 zł [/QUOTE]

To szkoda, ale może zdobędziesz od kogoś odlewkę chociaż malutką Ja się niestety nie podzielę, bo mam już ostatnie krople dosłownie, a zbliżają się juwenalia, na których zawsze pada, więc muszę go mieć pod ręką
Swoją drogą rok temu zmokłam cała strasznie, cały makijaż zmył mi się dosłownie do zera, a Revlona nadal miałam na buzi i nawet się musiałam nagimnastykować, żeby go zmyć

Ja nawet jestem skłonna wydać te 45zł, chociaż ostatnio używałam Evy kupionej w promocji za 4 Ale boję się, że znowu będą takie straszne upały jak rok temu i że znowu będę przeżywać koszmar warzenia się filtra i destabilizacji. Okropnie się ciastuje u mnie wszystko w upale z podkładem na wierzchu.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:20   #2692
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja zamieniłam na wizażowym targowisku NYXa właśnie na Colorstaya Ivory...

jakby co będę mieszać z czymś ciemniejszym, w koncu lato się zbliża

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2011-05-16 o 18:22
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:21   #2693
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Kurczę, ja niby mam ładną cerę - bez pryszczy, tylko jakieś tam naczynko, ale posiadam też tendencję do rumienienia się z byle powodu. Stres, pyłki, wysoka temperatura i gęba staje się czerowona jak u pana Leppera po solaryzowaniu się Z jednej strony szkoda taką skórę szpachlować, z drugiej - indor też wygląda nieszczególnie estetycznie

Ale i tak masz lepiej
A próbowałaś łykać Rutinoscorbin? Świetny na naczynka, ja niby nie mam z nimi jakiegoś strasznego problemu, ale dwa mi pękły, a teraz jakoś ich już nie widać A Rutinoscorbin łykam od paru lat z małymi przerwami.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:24   #2694
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ale i tak masz lepiej
A próbowałaś łykać Rutinoscorbin? Świetny na naczynka, ja niby nie mam z nimi jakiegoś strasznego problemu, ale dwa mi pękły, a teraz jakoś ich już nie widać A Rutinoscorbin łykam od paru lat z małymi przerwami.
Ze względu na chore nerki nie wolno mi nawet patrzeć w stronę Rutinoscorbinu i wszelkaich preparatów z witaminą C
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:28   #2695
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
To szkoda, ale może zdobędziesz od kogoś odlewkę chociaż malutką Ja się niestety nie podzielę, bo mam już ostatnie krople dosłownie, a zbliżają się juwenalia, na których zawsze pada, więc muszę go mieć pod ręką
Swoją drogą rok temu zmokłam cała strasznie, cały makijaż zmył mi się dosłownie do zera, a Revlona nadal miałam na buzi i nawet się musiałam nagimnastykować, żeby go zmyć

Ja nawet jestem skłonna wydać te 45zł, chociaż ostatnio używałam Evy kupionej w promocji za 4 Ale boję się, że znowu będą takie straszne upały jak rok temu i że znowu będę przeżywać koszmar warzenia się filtra i destabilizacji. Okropnie się ciastuje u mnie wszystko w upale z podkładem na wierzchu.
ja w sumie nigdy filtra nie używałam (więc się nie orientuję co i jak, ale doniesienia o szalonym wybłyszczaniu się mnie zdemotywowały) i nigdy murzynem z tego powodu też się nie zrobiłam pewnie dlatego, że wolę siedzieć w domu, niż szlajać się po mieście wiadomo, że czasem się wyskoczy do babci na wsi, nad morze, nad jezioro... ale zawsze jakoś unikam słońca, bo jak się opalę to na czerwono i mnie wszystko piecze potem
co do revlonu to nie wiem, może gdzieś zdobędę, chociaż chyba ani jedna moja koleżanka nie ma takiego podkładu.. no nic, może kiedyś zamówię i najwyżej pójdzie na all albo tutaj na wymianę, chociaż to słaba opcja
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:40   #2696
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiś czas temu któraś z Was pokazywała swatche barwionego filtra 50+ z Isis Pharmy... I tu rodzi się moje pytanie: gdzie to cudo dostać Na dozie jest tylko barwiona wersja spf 80, a nie wiem, czy to ten sam kolor, w żadnej stacjonarnej aptece nie spotkałam filtrów tej firmy... Po prostu już nie wiem, gdzie szukać
Wydaje mi się że w superpharm powinien być
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:46   #2697
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ze względu na chore nerki nie wolno mi nawet patrzeć w stronę Rutinoscorbinu i wszelkaich preparatów z witaminą C

To współczuję też mam problemy z nerkami, ale na szczęście małe i rzadko, ale i tak wiem, jak to może boleć.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że w superpharm powinien być
Hehe to będę musiała kiedyś zrobić wielki sprint do poznańskiego superpharmu i z powrotem, bo jak tam jestem, to latam jak kot z pęcherzem, a w moim rodzinnym mieście niestety nie ma
Ale dzięki za cynk Może akurat uda mi się dorwać
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 18:57   #2698
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

teraz chyb jest nawet w SP promocja -30% na produkty z Isis.
ja u siebie w SP nie widziałam nigdy tego kremu - musze chyba spytać, chociaż czasem mam wrażenie, że te kobietki tam pracująca to mniej to ogarniają niz klienci...
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 19:57   #2699
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
teraz chyb jest nawet w SP promocja -30% na produkty z Isis.
ja u siebie w SP nie widziałam nigdy tego kremu - musze chyba spytać, chociaż czasem mam wrażenie, że te kobietki tam pracująca to mniej to ogarniają niz klienci...
Ja też nie widziałam ich w swoim SP
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:13   #2700
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

słuchajcie a próbowała któraś z Was sudocremem odsyfić twarz ? bo ja już w sumie nie wiem.. miałam niveę, ziaję, garniera, barwę, mydło siarkowe, clen&clear, białego jelenia nawet i nic kiedyś pamiętam nawet robiłam tak, że myłam twarz 'żrącym' żelem z garniera, potem mydło siarkowe, potem płatki z garniera, a potem jeszcze równie żrący tonik z garniera, a i tak nie wypaliło więc tak sobie myślę, że chyba tego sudocremu spróbuję, ma sporo pozytywnych opinii..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.