Jakość usług w położnictwie- Ważne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 09:55   #1
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Exclamation

Jakość usług w położnictwie- Ważne!


Witam, przygotowuje wraz z kolezanka prezentacje na temat jakosci uslug w poloznictwie- roszczenia pacjentek.
Proszę abyście się wypowiedziały jakie macie wymagania odnośnie położnych/ pielęgniarek/ lekarzy na oddziałach ginekologiczno-polożniczych, salach porodowych i ogólnie


PS wątek zakładam na tym podforum ze względu na ilość osob, ktore odwiedza.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 11:14   #2
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Jakość usług w położnictwie- Ważne!

temat- rzeka
wiadomo, kazdy by chcial zeby wkolo niego skakano, opiekowano sie troskliwie, a przynajmniej tak po ludzku. ja mialam szczescie i trafilam na wzglednie fajny, zyczliwy personel ale rzeczywistosc jest niestety czesto inna, polozne z fochem czy krzyczace na kobiete nieumiejaca karmic piersia, ocenianie matek ktore nie chca karmic itd- o tym sie slyszy nagminnie. bylam swiadkiem jak polozne na rodzaca krzyczaly ze ma nie marudzic, nie robic scen bo nie jest pierwsza i jedyna itd.

podobnie jak temat traktowania kobiet przy poronieniu i stracie- niestety nie kazdy lekarz/ polozna- potrafi uszanowac bol matki, zdarzaja sie przykre czy niedelikatne komentarze

mysle ze kazda z nas od lekarza/ poloznej- oprocz kompetencji oczekuje empatii, ludzkiej zyczliwosci. tylko tyle i az tyle
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 14:55   #3
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Jakość usług w położnictwie- Ważne!

ja w sumie tez dobrze trafialam, nie mam jakis obiekcji.

jedno mnie tylko raziło: brak spójnosci. przykład: jedna polozna wchodzi i "zamknijcie to okno, dzieci przeziebicie!" a pol godziny po niej inna "no nareszczie jakies mądre matki, ktore latem wietrzą pokój a nie siedzą w zatęchłym powietrzu!"

poza tym wlasnie empatia, proste i jasne odpowiadanie na zadane pytania, nawet jesli sa głupie, zainteresowanie pacjentem. to chyba by wystarczylo mi do satysfakcji
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.