Jak wybrać rozsądnie ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-16, 21:58   #1
Ona___00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1

Jak wybrać rozsądnie ??


Cześć, postanowiłam tutaj napisać swój problem życiowy.. najlepiej zacząć od początku. Z Moim obecnym partnerem poznałam się 5lat temu, po roku zamieszkaliśmy razem potem zaręczyny i zaplanowany ślub na ten cudowny rok. Związek był na prawdę w porządku mimo ze jest 4ry lata młodszy ode mnie i nie do końca wiedział jak powinno się traktować kobietę bo poznając się On mial 20lat (mega zaradny, many swoje mieszkanie bez kredytów, podrozowalismy, niczego nam nie brakuje) Ślub miał odbyć się w tym roku, ale z wiadomych przyczyn nie odbył się i nie wiem czy mnie to mocno smuci. W pracy mam pewnego mężczyznę który odkad tam pracuje nie był mi obojętny, zawsze jakieś żarty, dobrze się nam współpracowało i patrzyłam inaczej, przechodząc obok aż mnie zginą w brzuchu takie emocje we mnie wywołuje. W grudniu tamtego roku na wigili firmowej było za dużo alkoholu (nie doszło do niczego tylko tance) i ten jeden SMS od niego zmienił wszystko „kocham Cię czy chcesz spędzić ze mną resztę życia?” On 6 lat starszy, dwójka dzieci i żona, która pod koniec roku zmarła... byłam jego ogromnym wsparciem, rozmowa, obecnością jak to mówi nie zapomni mi tego do końca życia.. prowadzę podwójne życie, spotykamy się jak tylko możemy, dzwonimy do siebie i w pracy spędzamy czas. Snujemy plany zakochaliśmy się w sobie wiemy ze to okropne co robimy... tylko co dalej? Którego mam wybrać, pakować się w związek i dwójkę dzieci ? Czy zakończyć to i zostać z narzeczonym, który jest niesamowicie wspaniałym facetem, ale nie czuje się przy Nim piękna kobieta, nie ma tego porzadania emocji... nie wiem co robić, postanowiłam napisać tu żeby poznać opinie osób trzecich...
Ona___00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 01:32   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Jestem za rozstaniem z oboma. Obecnego chłopaka nie kochasz, a tamten mężczyzna ma bardzo skomplikowaną sytuację, zresztą chyba kręcił z Tobą gdy żona jeszcze żyła, co dobrze o nim nie świadczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 01:47   #3
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 05:24
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 07:23   #4
wakeupme32
Raczkowanie
 
Avatar wakeupme32
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 229
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Po pierwsze to rozstań się z narzeczonym - z tego i tak nic nie będzie, to widać. Już go nie kochasz, dobrze że ślub Wam się sam odwołał przez pandemie bo to i tak nie ma sensu. Zostaw go niech sobie ułoży życie z dziewczyną która go doceni a nie zdradza go na boku.

Jak zerwiesz z chłopakiem to z tamtym masz jasną sytuację - on wolny Ty wolna, mówisz że się kochacie to bądźcie razem i tyle. Chyba że dwójka dzieci to dla Ciebie aż taki problem no ale tu nic nie poradzisz, więc albo bierzesz go z całym dorobkiem albo zostawiasz.
Tak czy owak przestań oszukiwać narzeczonego, chłopak nie zasługuje na coś takiego, młody jest to sobie kogoś znajdzie a nie marnuje z Tobą czas.
wakeupme32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 07:32   #5
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Tak tak, dopiero po smsie od goscia z pracy sobie uświadomiłaś, że się piękna przy obecnym nie czujesz, oczywiście.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 08:05   #6
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

W pierwszej kolejności rozstań się z narzeczonym i unormuj swoją sytuację jako wolna kobieta - chodzi przede wszystkim o samodzielne mieszkanie. Z owym możecie się po prostu spotykać. Nie pakuj się od razu w rodzinkę z dwójką dzieci, daj sobie czas.
Pamiętaj, że praca z partnerem rzadko kiedy dobrze wychodzi. Czy w razie czego któreś z was jest skłonne zmienić pracę?
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 10:07   #7
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Chyba bym umarła ze śmiechu gdyby mi jakiś znajomy z pracy wyznawał miłość smsem.

Swoją drogą co to znaczy, że twój facet " nie do końca wiedział jak powinno się traktować kobietę". Jak niby powinno się traktować kobietę?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-17, 10:32   #8
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Sama widzisz, że nie cieszył Cię nadchodzący ślub, z łatwością zakochałaś się w kimś innym.. Okłamujesz narzeczonego, można powiedzieć, że bierzesz go na przeczekanie, gdyby jednak sprawy z tym drugim się skomplikowały. Poinformuj narzeczonego i pozwól mu ułożyć sobie życie z kimś, kto na niego zasługuje, bo Ty z takimi wahaniami raczej dobrą partią na żonę to nie jesteś.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 10:37   #9
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Rozsądnie to byłoby zrozumieć, że można być samej a nie jak ta przysłowiowa małpa łapać się kolejnej gałęzi, gdy się jeszcze poprzedniej nie puściło. Naprawdę musisz być z kimś? 1 post, a już mam o Tobie złe zdanie, bo niefajnie obchodzisz się z narzeczonym. Za dużo egoizmu i kalkulacji tutaj. Brak w Tobie szczerości, więc i od innych jej nie oczekuj.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-11-17 o 10:42
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 10:39   #10
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Rozsądnie? Przyszykuj się do zmiany miejsca zamieszkania. Zerwij z narzeczonym. Zmień pracę. Wdowca odpraw.

Nie będę próbował cię umoralniać. Choć narzeczonego mi trochę żal, że trafił na taką kobietę.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 10:54   #11
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 475
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Szkoda mi narzeczonego. Umiesz tak mu patrzeć w oczy? Pytam serio, nie czujesz jaki wstyd Cię spala? Bo to moim zdaniem trzeba umieć żeby tak w bambus lecieć...

Proszę nie marnuj czasu temu mężczyźnie bo mu nikt tego czasu później nie odda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-17, 11:09   #12
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Facet wyznał ci miłość przez smsa i to wszystko zmieniło - złoto
Przede wszystkim żal mi twojego "narzeczonego". Nie jest ci zwyczajnie wstyd?
Rozumiem, że uczucia do kogoś mogą ulec zmianie i na to nic się nie poradzi, jednak to, co mu w tej chwili serwujesz jest delikatnie mówiąc not fair. Powinnaś z nim pogadać i zakończyć to jak najszybciej, skoro właściwie tkwisz już w innej relacji, a nie jak ta małpa nie puścisz jednej gałęzi, póki nie uczepisz się dobrze innej.

Za faceta z dziećmi w ogóle bym nie brała. Nie dość, że facet ma na karku dwójkę dzieci (chyba, że ci w ogóle nie przeszkadza), to w dodatku niewykluczone, że dalej cierpi po stracie żony i traktuje cię jako pocieszyciela, a z miłością nie ma to za wiele wspólnego.

Jeśli chcesz to rozegrać w miarę rozsądnie, to zerwij z narzeczonym, zakończ romans i poszukaj szczęście gdzie indziej.
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 11:25   #13
beauty45_c
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

O matko. Tak, pojawiają się super emocje, motyle w brzuchu, bo zakochałaś się w innym typie mimo narzeczonego. A wiesz, że te wszystkie wspaniałe emocje z czasem miną? Nie wiem ile masz lat, ale to strasznie dziecinne i możesz tego w przyszłości potem bardzo żałować.
Po pierwsze nie kumam ludzi, którzy mają się lada chwila hajtać, ale wolą mieć kogoś innego na boku. No to zerwij zaręczyny i szukaj innego, skoro tamtego nie kochasz. Proste? Proste. Skoro wolisz wspaniałe, namiętne i ogniste emocje od ułożenia sobie spokojnego życia ze swoim narzeczonym, to proszę bardzo. Każdy ma wybór.
beauty45_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-17, 13:24   #14
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Jak wybrać rozsądnie ??

Głosuję na pana z dziećmi. Zdecydowanie bardziej do niego pasujesz. Na bank nie zabraknie Ci w tym związku emocji.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 14:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.