Pomoc w doborze fryzury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 23:03   #1
Nokiaaa
Przyczajenie
 
Avatar Nokiaaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Red face

Pomoc w doborze fryzury


Hej Dziewczyny,
długo zastanawiałam się, czy i ja powinnam się zgłosić do Was o pomoc, no więc.. Jestem Myślę, że jednak powinnam po krótce przedstawić historię moich włosów, dlaczego wyglądają tak, a nie inaczej..
Od dłuższego czasu mam problem z włosami taki, że szybko się nudzę i często potrzebuję zmian moim życiowym szaleństwem było ścięcie włosów na takiego "pseudoirokeza", wygolone po bokach a na środku kita długa do ramion.. Po roku czasu zawzięłam się bardzo i postawiłam na to, by włosy spokojnie odrosły, jednak aby nadal być "oryginalnym" postanowiłam golić tylko jedną stronę. No i tu jest ten problem, na ulicy coraz więcej dziewczyn chodzi z ogoloną połową głowy, co mi strasznie zaczęło przeszkadzać (przecież to JA muszę być oryginalna! ), przez co i tę strzyżoną część głowy zapuszczam od jakiegoś czerwca..

Podsumowując, prawa strona odrosła mi już do brody, włosy z tyłu sięgają łopatek a nieszczęsny lewy bok jest takim niewiadomo-czym długim na jakieś 4-5cm.
I co ja mam z tym zrobić? Ostatnio wpadłam na pomysł radykalnego ścięcia wszystkiego do brody/połowy szyi, dzięki czemu wszystko mogłoby sobie ładnie odrastać, że tak powiem, na równi. Jednak całej kity namiętnie zapuszczanej przez ostatni rok trochę mi szkoda.. W dodatku grzywka - no właśnie - ma być, czy nie? Obecnie jest trochę zapuszczona i czeszę ją na bok, jakby jej nie było..

Przesyłam zdjęcie z grzywką i trochę jaśniejszym odcieniem włosów, sprzed miesiąca i zdjęcie aktualne, robione przed chwilą (włosy nieco ciemniejsze, bo farbowałam je od tamtego czasu). Włosy są ni to kręcone, ni to falowane, układają się zawsze odwrotnie do tego co oczekuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110709796.jpg (171,8 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20110824.jpg (27,6 KB, 150 załadowań)
Nokiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 07:23   #2
mirabelka27
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka27
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32
Dot.: Pomoc w doborze fryzury

może rzeczywiście zetnij do brody wtedy tylko jedna strona będzie nierówna albo na krótko i wszysto bedzie równe
mirabelka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 14:09   #3
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: Pomoc w doborze fryzury

Wedlug mnie bez grzywki Ci duzo ladniej.

I jezeli chcesz, to zetnij wlosy na krotko, ale nie uwarzam zeby zbyt specjalnie Ci to pasowalo
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.