Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-01, 15:35   #4381
celofast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Jak wieksze od much?
Nie wiem czyje to plemniki. Goscie czy rodzina tez do nas przychodzi, ktos mogl zostawic np na klamce, koszu na smieci czy szklance ja potem dotklam np takiej klamki, nie umylam rak ... czy to wgl mozliwe? Ponoc plemniki sa niewidoczne. Chyba za bardzo wymyslam? Okres juz mialam normalny kilka razy, ale ten ostatni byl troche krotszy a pisza, ze w ciazy tez mozna miec okres. Do tego brzuch mi sie troche powiekszyl, ale to pewnie, ze ostatnio przytylam i mam wzdecia i za duzo razy chyba sprawdzam czy nie jest wiekszy i juz nie wiem sama. Nigdy z nikim nie wspolzylam. Takze nie wiem czy w jakas schize nie wpadlam ... Wystraszylam sie, ze tych rak nie umylam i moglam nieswiadomie przeniesc te plemniki z mieszkania ..
celofast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 15:39   #4382
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez celofast Pokaż wiadomość
Jak wieksze od much?
Nie wiem czyje to plemniki. Goscie czy rodzina tez do nas przychodzi, ktos mogl zostawic np na klamce, koszu na smieci czy szklance ja potem dotklam np takiej klamki, nie umylam rak ... czy to wgl mozliwe? Ponoc plemniki sa niewidoczne. Chyba za bardzo wymyslam? Okres juz mialam normalny kilka razy, ale ten ostatni byl troche krotszy a pisza, ze w ciazy tez mozna miec okres. Do tego brzuch mi sie troche powiekszyl, ale to pewnie, ze ostatnio przytylam i mam wzdecia i za duzo razy chyba sprawdzam czy nie jest wiekszy i juz nie wiem sama. Nigdy z nikim nie wspolzylam. Takze nie wiem czy w jakas schize nie wpadlam ... Wystraszylam sie, ze tych rak nie umylam i moglam nieswiadomie przeniesc te plemniki z mieszkania ..
To masz problem. Możesz urodzić psa lub kota nawet.

A może ktos z gosci byl w zoo?
Tam są zebry, żyrafy, słonie i inne gady :-D
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 17:10   #4383
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
To masz problem. Możesz urodzić psa lub kota nawet.

A może ktos z gosci byl w zoo?
Tam są zebry, żyrafy, słonie i inne gady :-D
Zwierzątko to pół biedy. Ale jak gość przyjechał komunikacją miejską? Dotykał drążka, którego wcześniej trzymał jakiś narkoman, alkoholik lub sterydziarz? Dziecko może się urodzić chore ;/
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 17:34   #4384
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez celofast Pokaż wiadomość
Czy mozna zajsc w ciaze od masturbacji/palcowki samej z soba nie umyta reka? Zapomnialam umyc i obawiam sie, ze moglam wczesniej dotknac jakiegos przedmiotu na ktorym mogly byc plemniki a ja tego nie zauwazylam ... Mieszkam w domu z rodzicami. Troche wydaje mi sie to nie mozliwe, ale nie jestem pewna. Musialabym miec duza ilosc na palcach, widoczna, zeby doszlo do ciazy? Pisza, ze wystarczy jeden do zaplodnienia ...

Winszuję. Żeby wymyślić coś takiego trzeba mieć wyobraźnię.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 13:17   #4385
celofast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Czyli to niemozliwe?
Mam straszny lek przed ciaza dlatego nie zaczelam nic z druga osoba. Moze kiedys mi przejdzie ... Taka mysl mi wpadla, ze moglam przeniesc na tych rekach te plemniki z innych przedmiotow ...
celofast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 15:01   #4386
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez celofast Pokaż wiadomość
Czyli to niemozliwe?
Mam straszny lek przed ciaza dlatego nie zaczelam nic z druga osoba. Moze kiedys mi przejdzie ... Taka mysl mi wpadla, ze moglam przeniesc na tych rekach te plemniki z innych przedmiotow ...
Do psychologa.
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 15:49   #4387
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez wonder__woman Pokaż wiadomość
Do psychologa.
Raczej na korepetycje z biologii.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-02, 16:13   #4388
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Raczej na korepetycje z biologii.
Też.
Ale wg mnie tu są jakieś mocne zaburzenia nerwicowo-lękowe.
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 12:19   #4389
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez celofast Pokaż wiadomość
Czyli to niemozliwe?
Mam straszny lek przed ciaza dlatego nie zaczelam nic z druga osoba. Moze kiedys mi przejdzie ... Taka mysl mi wpadla, ze moglam przeniesc na tych rekach te plemniki z innych przedmiotow ...
A nie boisz się bakterii? Jak nie umyjesz rąk i będziesz wkładać brudne paluchy do środka to się nabawisz w końcu infekcji. Plemniki szybko giną na powietrzu ale bakterie nie i dużo łatwiej je przenieść na rękach do pochwy.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 08:42   #4390
xxroxett
Przyczajenie
 
Avatar xxroxett
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Hej dziewczyny. Kilka dni temu mialam stosunek z moim partnerem i pierwszy raz zdarzylo mi sie zeby po stosunku gdy poszlam do toalety, zauwazylam na papierze toaletowym krew. Strasznie mnie to zaniepokoilo. Nigdy wczesniej mi sie to nie przydarzylo. Dodam ze przez jakis czas uzywalismy prezerwatyw z wypustkami z unimila i tak sie zastanawiam czy nie wywolalo to jakiegos podraznienia bo po tych prezerwatywach zawsze pochwa mnie szczypala. Obecnie uzywamy najcienszych prezerwatyw i jest dobrze ale jak we mnie wchodzi to mnie boli dziwne uczucie. Co o tym sadzicie ?
xxroxett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 09:04   #4391
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xxroxett Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Kilka dni temu mialam stosunek z moim partnerem i pierwszy raz zdarzylo mi sie zeby po stosunku gdy poszlam do toalety, zauwazylam na papierze toaletowym krew. Strasznie mnie to zaniepokoilo. Nigdy wczesniej mi sie to nie przydarzylo. Dodam ze przez jakis czas uzywalismy prezerwatyw z wypustkami z unimila i tak sie zastanawiam czy nie wywolalo to jakiegos podraznienia bo po tych prezerwatywach zawsze pochwa mnie szczypala. Obecnie uzywamy najcienszych prezerwatyw i jest dobrze ale jak we mnie wchodzi to mnie boli dziwne uczucie. Co o tym sadzicie ?
Czasami mała ilość krwi jest czymś normalnym po stosunku, przecież mogą powstać otarcia. Może być tak, że nie jest dość dobrze nawilżona dlatego odczuwasz ból albo rozwija się jakaś infekcja.
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-12, 09:42   #4392
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Musisz się lepiej nawilżyć. Też tak mam/miałam przy tabletkach. Bez dodatkowego nawilżenia ani rusz.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 14:07   #4393
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xxroxett Pokaż wiadomość
Dodam ze przez jakis czas uzywalismy prezerwatyw z wypustkami z unimila
Czujesz te wypustki w ogóle?

Jak najbardziej możliwe otarcie, zwłaszcza jak to był ostrzejszy seks.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 06:21   #4394
xxroxett
Przyczajenie
 
Avatar xxroxett
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Czuje wypustki ale nie jest to jakies mile uczucie wole te najciensze sa delikatne i nie podrazniaja. No wlasnie moja pochwa sama sie nawilza i nie ma problemow z suchoscia :/ do ginekologa moge zapisac sie dopiero za miesiac bo studiuje i nie mam mozliwosci inaczej... Bojesie ze to jakis torbiel moze byc alb cos ggorszego. Fakt nasz seks jest ostry praktycznie za kazdym razem
xxroxett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 16:52   #4395
paudrey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Hej,
Kochałam się z facetem bez zabezpieczenia, do końca, w 2 dzień cyklu, 13 kwietnia. Miałam wtedy skąpy okres, skończył się w trzeci dzień cyklu. Moje cykle przez ostatnie 2 miesiące miały po 27 dni, wcześniej 26 lub 28. Dziś jest 32 dzień cyklu i okresu ani śladu. Ostatni raz, kiedy tak długo nie dostawałam okresu był jakieś 5 lat temu, jak jeszcze byłam nastolatką. Teraz często mam takie uczucie, jakbym już miała dostać okres, a gdy idę do łazienki widzę, że to tylko pełno śluzu i tak od kilku dni, nigdy jeszcze tak nie miałam. Oprócz tego wydaje mi się, że biust mi się powiększył a szczególnie obwódki sutków. 2 dni temu miałam też przez kilka godzin bóle w podbrzuszu, które nawet przeszkadzały w chodzeniu.

Czy jest szansa, że jestem w ciąży? Teoretycznie podczas okresu nie powinnam być płodna...
paudrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 16:58   #4396
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez paudrey Pokaż wiadomość
Hej,
Kochałam się z facetem bez zabezpieczenia, do końca, w 2 dzień cyklu, 13 kwietnia. Miałam wtedy skąpy okres, skończył się w trzeci dzień cyklu. Moje cykle przez ostatnie 2 miesiące miały po 27 dni, wcześniej 26 lub 28. Dziś jest 32 dzień cyklu i okresu ani śladu. Ostatni raz, kiedy tak długo nie dostawałam okresu był jakieś 5 lat temu, jak jeszcze byłam nastolatką. Teraz często mam takie uczucie, jakbym już miała dostać okres, a gdy idę do łazienki widzę, że to tylko pełno śluzu i tak od kilku dni, nigdy jeszcze tak nie miałam. Oprócz tego wydaje mi się, że biust mi się powiększył a szczególnie obwódki sutków. 2 dni temu miałam też przez kilka godzin bóle w podbrzuszu, które nawet przeszkadzały w chodzeniu.

Czy jest szansa, że jestem w ciąży? Teoretycznie podczas okresu nie powinnam być płodna...
Zrób test to się dowiesz.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 17:37   #4397
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Tak, możesz być w ciąży. Zrób test to będziesz miała pewność. Najlepiej betę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-13, 19:38   #4398
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xxroxett Pokaż wiadomość
Czuje wypustki ale nie jest to jakies mile uczucie wole te najciensze sa delikatne i nie podrazniaja. No wlasnie moja pochwa sama sie nawilza i nie ma problemow z suchoscia :/ do ginekologa moge zapisac sie dopiero za miesiac bo studiuje i nie mam mozliwosci inaczej... Bojesie ze to jakis torbiel moze byc alb cos ggorszego. Fakt nasz seks jest ostry praktycznie za kazdym razem
Lekkie zazdro Dla mnie nie ma różnicy, zwykła czy wypustek lub prążek...
Nie nakręcaj się, zwłaszcza że jak sama przyznajesz Wasz seks jest bardziej ostry

Cytat:
Napisane przez paudrey Pokaż wiadomość
Hej,
Kochałam się z facetem bez zabezpieczenia, do końca, w 2 dzień cyklu, 13 kwietnia. Miałam wtedy skąpy okres, skończył się w trzeci dzień cyklu. Moje cykle przez ostatnie 2 miesiące miały po 27 dni, wcześniej 26 lub 28. Dziś jest 32 dzień cyklu i okresu ani śladu. Ostatni raz, kiedy tak długo nie dostawałam okresu był jakieś 5 lat temu, jak jeszcze byłam nastolatką. Teraz często mam takie uczucie, jakbym już miała dostać okres, a gdy idę do łazienki widzę, że to tylko pełno śluzu i tak od kilku dni, nigdy jeszcze tak nie miałam. Oprócz tego wydaje mi się, że biust mi się powiększył a szczególnie obwódki sutków. 2 dni temu miałam też przez kilka godzin bóle w podbrzuszu, które nawet przeszkadzały w chodzeniu.

Czy jest szansa, że jestem w ciąży? Teoretycznie podczas okresu nie powinnam być płodna...
To nie wątek staraczkowy Tak, możesz być w ciąży.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 15:14   #4399
kloc123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Witam! Bawilismy sie z dziewczyna w lozku. Pod wplywem chwili wlozylem jej tylko napletek dwa razy przez 1 sek. Na sto procent sie nie spuscilem. Wczesniej robilem jej dobrze tylko palcami. Nie miała nikogo przede mna więc jest dziewcia. Okres spoznia jej sie 4 dni. Nie ma zadnych dolegliwosci, ale sie stresujemy. Dodam, ze zrobilem to w dni nieplodne. Wczesniej zrobila mi dobrze reka i doszedlem. To bylo jakies 30 min wczesniej i nie pamietam, czy wytarlem penisa, ale na 90% tak. Okresy ma nieregularne, ale ostatnie dwa-trzy byly. Prosze pomooozcie.

Edytowane przez kloc123
Czas edycji: 2017-05-15 o 15:21
kloc123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 15:24   #4400
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez kloc123 Pokaż wiadomość
Witam! Bawilismy sie z dziewczyna w lozku. Pod wplywem chwili wlozylem jej tylko napletek dwa razy przez 1 sek. Na sto procent sie nie spuscilem. Wczesniej robilem jej dobrze tylko palcami. Nie miała nikogo przede mna więc jest dziewcia. Okres spoznia jej sie 4 dni. Nie ma zadnych dolegliwosci, ale sie stresujemy. Dodam, ze zrobilem to w dni nieplodne. Wczesniej zrobila mi dobrze reka i doszedlem. To bylo jakies 30 min wczesniej i nie pamietam, czy wytarlem penisa, ale na 90% tak. Okresy ma nieregularne, ale ostatnie dwa-trzy byly. Prosze pomooozcie.
You made my day

Nie jest w ciąży. a Na pewno nie od tej akcji.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 17:12   #4401
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez kloc123 Pokaż wiadomość
Witam! Bawilismy sie z dziewczyna w lozku. Pod wplywem chwili wlozylem jej tylko napletek dwa razy przez 1 sek. Na sto procent sie nie spuscilem. Wczesniej robilem jej dobrze tylko palcami. Nie miała nikogo przede mna więc jest dziewcia. Okres spoznia jej sie 4 dni. Nie ma zadnych dolegliwosci, ale sie stresujemy. Dodam, ze zrobilem to w dni nieplodne. Wczesniej zrobila mi dobrze reka i doszedlem. To bylo jakies 30 min wczesniej i nie pamietam, czy wytarlem penisa, ale na 90% tak. Okresy ma nieregularne, ale ostatnie dwa-trzy byly. Prosze pomooozcie.
Ej, jaka dziewica jak włożyłeś napletek? Zakładam że to jakieś 1/10 penisa więc laska jest już tylko 9/10 dziewicą, nie do końca.

Swoją drogą, co ty tak dawkujesz tego penisa? Dziś tylko napletek, jutro może do połowy, za tydzień dostanie w końcu całego? Martwisz się że przedawkuje jak na raz włożysz całego?

Wiem że to nie jest pomocna odpowiedź ale jak można odpowiedzieć poważnie w takiej sytuacji?
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-15, 21:37   #4402
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Poza tym to chyba nie napletek, a żołądź;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 12:41   #4403
Aabbzxcvbnm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Seks po miesiączce a ciąża

Pomocy!! Kochałam się z chłopakiem dzien po okresie bez zabezpieczenia i skończył we mnie. Ostatnia miesiączkę miałam 9-12, stosunek odbył się 13 i 14. Mój cykl trwa 29 dni, jest regularny ( czasami 30 ale to rzadko). Jest możliwość, żebym była w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź. Test i tak zrobię po 2 tygodniach, ale piszę tutaj, bo mam nadzieję, że jednak ktoś mnie uspokoi. Z góry dziękuję
Aabbzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 13:49   #4404
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Seks po miesiaczce a ciąża

Jeśli masz owulację w okolicach tych dni to jak najbardziej możliwe, ale my tego nie wywróżymy. Nie staracie się o dziecko to nie uprawiajcie seksu bez zabezpieczenia
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 16:47   #4405
doremifasolla
Raczkowanie
 
Avatar doremifasolla
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 66
Dot.: Seks po miesiaczce a ciąża

dzień po okresie
mało prawdopodobne
aczkolwiek mam taką mało prawdopodobną koleżankę poczętą dzień po miesiączce
fajna dziewczyna więc wiesz, luz
a tak serio.....jak wyżej, nie chcecie dziecka to się zabezpieczać choćby ch. na ch. stanął. Amen.
doremifasolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-16, 21:26   #4406
XAxxXsX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dziwny śluz

Witam. Zaobserwowałam u siebie dziś bardzo dużą ilość klejącego się, mocnego, białego śluzu, jest bezzapachowy. Kilka dni temu przez 2 dni bolało mnie bardzo mocno podbrzusze.

I kilka dni temu (po tych bolach) kochałam się z partnerem. Od praktycznie roku nie mam miesiączki więc bóle mnie zdziwiły. Nie mogłam zajść w ciąze mimi starań. (Tak leczę się).

Moje pytanie brzmi.

Czy to powrót miesiączki?

Ciąża?

Czy coś innego?

Dodam tylko że nic mnie nie boli, nie swędzi ani nic podobnego.

Podałam tylko moje dolegliwości bo być może coś ma związek z czymś

Proszę o pomoc
XAxxXsX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 09:41   #4407
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dziwny śluz

Cytat:
Napisane przez XAxxXsX Pokaż wiadomość
Witam. Zaobserwowałam u siebie dziś bardzo dużą ilość klejącego się, mocnego, białego śluzu, jest bezzapachowy. Kilka dni temu przez 2 dni bolało mnie bardzo mocno podbrzusze.

I kilka dni temu (po tych bolach) kochałam się z partnerem. Od praktycznie roku nie mam miesiączki więc bóle mnie zdziwiły. Nie mogłam zajść w ciąze mimi starań. (Tak leczę się).

Moje pytanie brzmi.

Czy to powrót miesiączki?

Ciąża?

Czy coś innego?

Dodam tylko że nic mnie nie boli, nie swędzi ani nic podobnego.

Podałam tylko moje dolegliwości bo być może coś ma związek z czymś

Proszę o pomoc
Skoro masz takie problemy z miesiączkowaniem i zajściem w ciążę, to jesteś bardziej złożonym przypadkiem niż zazwyczaj pojawiające się tu osoby. Aby odpowiedzieć rzeczowo na Twoje pytanie potrzebna jest specjalistyczna wiedza medyczna, a raczej takiej nie mamy. Proponuję zadzwonić/umówić się do lekarza i poinformować go o tym co zauważyłaś.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 11:32   #4408
MrsPapuga
Rozeznanie
 
Avatar MrsPapuga
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 780
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Testo ciążowe jakoś specjalnie drogie nie są, więc śmiało sprawdzaj, bo każda z nas jest inna i reaguje inaczej
MrsPapuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 11:41   #4409
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziwny śluz

Cytat:
Napisane przez XAxxXsX Pokaż wiadomość
Witam. Zaobserwowałam u siebie dziś bardzo dużą ilość klejącego się, mocnego, białego śluzu, jest bezzapachowy. Kilka dni temu przez 2 dni bolało mnie bardzo mocno podbrzusze.

I kilka dni temu (po tych bolach) kochałam się z partnerem. Od praktycznie roku nie mam miesiączki więc bóle mnie zdziwiły. Nie mogłam zajść w ciąze mimi starań. (Tak leczę się).

Moje pytanie brzmi.

Czy to powrót miesiączki?

Ciąża?

Czy coś innego?

Dodam tylko że nic mnie nie boli, nie swędzi ani nic podobnego.

Podałam tylko moje dolegliwości bo być może coś ma związek z czymś

Proszę o pomoc
Niestety, tutaj nikt Ci rzeczowo nie odpowie na te pytania.

Jeśli od roku nie miesiaczkujesz, to szanse na ciążę są bardzo niskie.

Jeśli się leczysz, to skontaktuj się w tej sprawie ze swoim lekarzem.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 07:39   #4410
kurdigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 38
Spóźniający się okres

Mojej dziewczynie spóźnia się okres drugi dzień, zawsze dostawała go idealnie co równy odstęp czasu, zrobiliśmy test i wyszedł negatywny, w tym miesiącu kochaliśmy się tylko w gumce ale wczoraj przydarzyła się wpadka i gumka pękła, dziewczyna wzięła tabletkę 30 minut po tym incydencie, czy jest tu ryzyko ciąży?
kurdigen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.