Jak powinnam się malować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-02, 14:30   #1
olka_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 2

Jak powinnam się malować?


Mam pytanie, szczególnie do wizażystek: jak powinnam wykonywac makijaż, jakich kolorów używać, co powinnam podkreślać i w jaki sposób? Liczę na wszystkich i z góry dziękuje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ola.jpg (16,0 KB, 2 załadowań)
olka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-02, 16:08   #2
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Jak powinnam się malować?

wiec tak,może powinnaś używać eyelinera lub kredki i kreske prowadzic na zewnątrz w góre (tak jak japonki) wewnętrzną czesc powieki możesz zaznaczac białą kredką.Może powinnas pomyślkec o zmianie kolorystyki???na bardziej wesołą ,pastelową np.wydaje mi sie że ładnie by ci było w białym cieniu wpadającym w turkus bourjois nr.nie pamiętam,ogólnie może troszke weselsze błyszczyki morelowe,beżowe,nugat oczywiście masz prześliczą cere którą czasem mozesz opruszyc pudrem lub różem nabłyszczającycdh.Nie masz nic do ukrycia jesteś śliczna wiec wydaje mi sie ze maskowanie nie njeste podszebne ,a jedynie podkreślenie twoich atutów
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-03, 08:45   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Jak powinnam się malować?

Hej
Olu to zależy od wielu czynników. Z tego co widzę to masz bardzo jasną karnację i kontrastowo ciemne włoski o oczy. Taki typ urody lubi ostre, czyste barwy. Czyli przykładowo - czerń oczu i karmin ust. I to jest, wydaje mi się, najlepsze połączenie. Zresztą jak widzę na zdjęciu mniej więcej zachowujesz taką konwencję.

Taki makijaż jednak Cię postarza. I uważam, że powinnaś go stosować z umiarem. Lepiej na przykład podkreślić jedynie oczy, a usta pozostawić naturalne, muśnięte jedynie transparentnym błyszczykiem. Nie zapominaj również o odrobinie różu na policzki w kolorze arbuza.

To zdjęcie ma dość niewyraźne ujęcie, ale możesz również delikatnie starać się zwęzić optycznie nosek nakładając odrobinę nieco ciemniejszego podkładu na jego boki, a jaśniejszy rozświetlacz na jego grzbiet.

Poza tym bardzo podoba mi się Twój typ urody. Uwielbiam takie kontrasty

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.