Psy- cz. II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-09, 21:28   #4981
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Psy- cz. II

Na zdjęciu mokra po biega między pomidorami po deszczu i leżenie na zmokniętej trawie też jej nie przeszkadza
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 06:35   #4982
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Na zdjęciu mokra po biega między pomidorami po deszczu i leżenie na zmokniętej trawie też jej nie przeszkadza
Ale slodka co to za rasa?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 07:58   #4983
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy- cz. II

super dziewczynka napisz o niej coś więcej!
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 08:46   #4984
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
W końcu w domu pojawiła się ta mała istotka (po małych przejściach z pseudo).
Oczywiście skradła już serce każdemu komu się tylko dało
Gratuluje Śliczna dziewczynka
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 09:52   #4985
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ale slodka co to za rasa?
Wygląda jak Parson Russell Terrier
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 12:10   #4986
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Psy- cz. II

Dwie fotki Muffina.



__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 19:28   #4987
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Psy- cz. II

JossStone
A Ty nie myslisz o drugiej Amber
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (94,2 KB, 12 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 20:08   #4988
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Psy- cz. II

Jack Russell Terrier. Mama gładkowłosa, ale bardziej właśnie w typie Parson, ojciec szorstkowłosy, bardziej masywny - budowę ma podobną do taty.
Niedługo skończy 4 miesiące.
Jest cała biała, ale ma skórę w kropki i zaczynają jej wyrastać z niektórych na grzbiecie ciemne włoski (będę mieć dalmatyńczyka może )
W hodowli dostała imię Rita, ale została przechrzczona przeze mnie na Kropkę (może pospolicie, ale mi się podoba)
Głównie śpi i biega na zmianę, albo obgryza prasowane kości (rozważam zamówienia całego kontenera z allegro, bo kupując je w zoologicznym w tempie jej gryzienia pójdę niedługo z torbami). Jak jedziemy gdzieś autem to sobie leży na siedzeniu grzecznie i nie łazi nigdzie. Dzisiaj byłyśmy na pierwszym dłuższym spacerze i całkiem dobrze jej idzie chodzenie na smyczy. Generalnie jest urocza i wszędzie za mną chodzi - zostałam chyba jej nową mamą
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:22   #4989
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Jack Russell Terrier. Mama gładkowłosa, ale bardziej właśnie w typie Parson, ojciec szorstkowłosy, bardziej masywny - budowę ma podobną do taty.
Niedługo skończy 4 miesiące.
Jest cała biała, ale ma skórę w kropki i zaczynają jej wyrastać z niektórych na grzbiecie ciemne włoski (będę mieć dalmatyńczyka może )
W hodowli dostała imię Rita, ale została przechrzczona przeze mnie na Kropkę (może pospolicie, ale mi się podoba)
Głównie śpi i biega na zmianę, albo obgryza prasowane kości (rozważam zamówienia całego kontenera z allegro, bo kupując je w zoologicznym w tempie jej gryzienia pójdę niedługo z torbami). Jak jedziemy gdzieś autem to sobie leży na siedzeniu grzecznie i nie łazi nigdzie. Dzisiaj byłyśmy na pierwszym dłuższym spacerze i całkiem dobrze jej idzie chodzenie na smyczy. Generalnie jest urocza i wszędzie za mną chodzi - zostałam chyba jej nową mamą
http://bialyjack.pl/ Od razu mi się z Małym Białym skojarzyło
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 20:32   #4990
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Psy- cz. II

Z jakiejś rozbitej pseudo czy skąd? ) kochana mordka!
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:04   #4991
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Psy- cz. II

Nie. Znalazłam numer telefonu na stronie krakowskiego ZKwP w zakładce z szczeniętami
Okazało się, że została ostatnia z miotu. Została tak długo w domu bo miała jakiś czas temu zwichniętą łapkę (stąd ten kolor ciemniejszy na jednej - zabarwiło jej futerko od jakiegoś środka odkażającego) - postanowiła jakiś czas temu zostać Spidermanem i skoczyła z prawie metra wysokości za czymś. Byliśmy u weterynarza żeby ją obejrzał i powiedział, że wszystko jest w porządku - łapka również (martwiłam się, że może być coś jednak z nią nie tak).
Generalnie jest grzeczna i spokojna, ale jak jej się zachce zabawy to nie jestem w stanie za nią nadążyć
No i oczywiście robi mi pobudki o 5 rano (przecież ona wie lepiej o której muszę wstać, żeby się z nią jeszcze przed wyjściem pobawić...).
edit: jej mama jest bardzo podobna do tego Białego tylko ma łatę ciemną na uchu jednym i z tego co pamiętam to trochę właśnie dłuższe nogi
__________________
interior designer
food lover

Edytowane przez NuFCia
Czas edycji: 2014-07-10 o 21:11
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 21:12   #4992
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Jack Russell Terrier. Mama gładkowłosa, ale bardziej właśnie w typie Parson, ojciec szorstkowłosy, bardziej masywny - budowę ma podobną do taty.
Niedługo skończy 4 miesiące.
Jest cała biała, ale ma skórę w kropki i zaczynają jej wyrastać z niektórych na grzbiecie ciemne włoski (będę mieć dalmatyńczyka może )
W hodowli dostała imię Rita, ale została przechrzczona przeze mnie na Kropkę (może pospolicie, ale mi się podoba)
Głównie śpi i biega na zmianę, albo obgryza prasowane kości (rozważam zamówienia całego kontenera z allegro, bo kupując je w zoologicznym w tempie jej gryzienia pójdę niedługo z torbami). Jak jedziemy gdzieś autem to sobie leży na siedzeniu grzecznie i nie łazi nigdzie. Dzisiaj byłyśmy na pierwszym dłuższym spacerze i całkiem dobrze jej idzie chodzenie na smyczy. Generalnie jest urocza i wszędzie za mną chodzi - zostałam chyba jej nową mamą

Kropka do niej pasuje. I super że mała się już zaaklimatyzowała.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:27   #4993
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
W końcu w domu pojawiła się ta mała istotka (po małych przejściach z pseudo).
Oczywiście skradła już serce każdemu komu się tylko dało
Sugerowałam się tą wiadomością, stąd to pytanie o pseudo )
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:39   #4994
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Sugerowałam się tą wiadomością, stąd to pytanie o pseudo )
Pisałam o tym na wątku Legalne rodowodowe kundelki. W skrócie: jako totalny laik pojechałam do nibyhodowli znalezionej na portalu ogłoszeniowym i zarezerwowałam psa, po kilku dniach w ogłoszeniu pojawiły się aktualne zdjęcia i nagle nie było na nich psa, którego zarezerwowałam - w zamian pojawił się inny, którego tam nie widziałam i to obudziło moje wątpliwości (+ wystraszona matka szczeniąt i stowarzyszenie Canis e catus)- trafiłam więc na powyższy wątek i po radach dziewczyn zrezygnowałam z tamtego psa, ponieważ mam prawie pewność, że coś z tą hodowlą jest nie w porządku
Przejrzałam chyba wszystkie strony ZKwP (chciałam JRT), ponieważ na głównej nie ma informacji o miotach.
Jak na razie mała nie sprawia problemów, oby tak już zostało
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 22:59   #4995
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Pisałam o tym na wątku Legalne rodowodowe kundelki. W skrócie: jako totalny laik pojechałam do nibyhodowli znalezionej na portalu ogłoszeniowym i zarezerwowałam psa, po kilku dniach w ogłoszeniu pojawiły się aktualne zdjęcia i nagle nie było na nich psa, którego zarezerwowałam - w zamian pojawił się inny, którego tam nie widziałam i to obudziło moje wątpliwości (+ wystraszona matka szczeniąt i stowarzyszenie Canis e catus)- trafiłam więc na powyższy wątek i po radach dziewczyn zrezygnowałam z tamtego psa, ponieważ mam prawie pewność, że coś z tą hodowlą jest nie w porządku
Przejrzałam chyba wszystkie strony ZKwP (chciałam JRT), ponieważ na głównej nie ma informacji o miotach.
Jak na razie mała nie sprawia problemów, oby tak już zostało
A ja nigdy nie chcialam JR ale mi zycie zawsze daje to czego nie chce (wczesniej nigdy nie pomyslalam ze bede miec kota bo nie znosilam kotow i mam teraz 3 )

no ale moja sunia to JR z domieszka, a jaka to nigdy sie nie dowiemy, jednak choc jest brazowa i tak kazdy widzi w niej JR, tylko mnie pytaja czy to jakas 'specjalna' odmiana

podobnie jak Twoja Kropka moja mala chodzi za mna wszedzie, moj maz sie smieje ze mnie pilnuje

Kala ma wiele typowych zachowan terriera (latanie za pileczka, skoki i wtedy przypomina mi psa z filmu Maska, kopanie) ale przez to ze wychowuje sie z 3 kotami ma wiele kocich zachowan i czasami to czuje sie jakbym miala 4 koty tylko ten czwarty kotek uwielbia wypady na plaze, spacery i jest urodzonym podroznikiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kala.jpg (158,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kala 2.jpg (238,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kala 3.jpg (137,2 KB, 9 załadowań)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 07:30   #4996
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy- cz. II

Dziwne, że u Ciebie tyle osób widzi w Kali JRT, szczerze mówiąc gdybym ją zobaczyła, w ogóle nie widziałabym podobieństwa do tej rasy, chyba że w rozmiarze
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 08:54   #4997
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dziwne, że u Ciebie tyle osób widzi w Kali JRT, szczerze mówiąc gdybym ją zobaczyła, w ogóle nie widziałabym podobieństwa do tej rasy, chyba że w rozmiarze
bo smieszne jest to ze na zdjeciach tego nie widac i kazdy tak reaguje jak Ty teraz , ale jak sie ja widzi na zywo to maly terrierek, a jak spotykamy JR i sa obok siebie to roznia sie tylko ubarwieniem i budowa lapek (Kala ma umiesnione jak Arnold S. i przednie krzywe jak moje nogi)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 09:09   #4998
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Talking Dot.: Psy- cz. II

Witajcie dziewczęta
Przepraszam ze się wtrącę, ale włąśnie się dowiedziałam że jest miesiąc zdrowych zębów w PEDIGREE - żadna reklama

Więc się z Wami dzielę tą informacją - może któryś piesek sskorzysta
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 10:29   #4999
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy- cz. II

No ja też w niej jrt nie widzę, ale może faktycznie to kwestia zdjęc. Kura za to jest jrt bardzo bardzo często, najczęściej słyszę, czy to ten pies z Maski
Ale podobieństwo faktycznie jest. Mój wujek ma rasową sucz jrt i z wyglądu były bardzo podobne, budowa ciała itd, tylko Jawa była grubsza. Z charakteru Avril przypomina jrt bardziej, niż ona. Dużo bardziej

tż jedzie w niedzielę Wracam do nudnego i smutnego życia.




__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.

Edytowane przez Rottie
Czas edycji: 2014-07-11 o 10:32
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 10:37   #5000
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczęta
Przepraszam ze się wtrącę, ale włąśnie się dowiedziałam że jest miesiąc zdrowych zębów w PEDIGREE - żadna reklama

Więc się z Wami dzielę tą informacją - może któryś piesek sskorzysta
A na czym to polega?

Do mnie jakoś niezbyt przemawiają te gryzaki niby czyszczące z pedigree, wydaje mi się, że już lepiej psu dać normalną, prawdziwą kość do ogryzania . Bo to coś z pedigree, to nie wiem z czego to jest, ale strasznie mi śmierdzi chemią. Pomijając już, że kiedyś moje psy to cudo dostały, to najpierw zjedli to w 30 sekund (więc raczej za wiele im nie wyczyściło z zębów), a potem dostali sraczki
A domyślam się, że pewnie ich miesiąc zdrowych zębów ma te gryzaki reklamować

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
No ja też w niej jrt nie widzę, ale może faktycznie to kwestia zdjęc. Kura za to jest jrt bardzo bardzo często, najczęściej słyszę, czy to ten pies z Maski
Ale podobieństwo faktycznie jest. Mój wujek ma rasową sucz jrt i z wyglądu były bardzo podobne, budowa ciała itd, tylko Jawa była grubsza. Z charakteru Avril przypomina jrt bardziej, niż ona. Dużo bardziej
No, Kura wydaje się bardziej podobna do JRT, nawet kształt pyska podobny Kala ma inną mordkę, przynajmniej na fotkach.

Cytat:
tż jedzie w niedzielę Wracam do nudnego i smutnego życia.
Nie może być takie nudne i smutne z taką psią ferajną
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 10:41   #5001
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Psy- cz. II

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
A na czym to polega?

Do mnie jakoś niezbyt przemawiają te gryzaki niby czyszczące z pedigree, wydaje mi się, że już lepiej psu dać normalną, prawdziwą kość do ogryzania . Bo to coś z pedigree, to nie wiem z czego to jest, ale strasznie mi śmierdzi chemią. Pomijając już, że kiedyś moje psy to cudo dostały, to najpierw zjedli to w 30 sekund (więc raczej za wiele im nie wyczyściło z zębów), a potem dostali sraczki
A domyślam się, że pewnie ich miesiąc zdrowych zębów ma te gryzaki reklamować
idzie się z piesiekiem do weterynarza objętym tą akcją i on sprawdza ząbki i daje taki gryzak. Mówię tylko informacyjnie, może któraś skorzysta
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 10:42   #5002
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy- cz. II

tak a propos podobieństwa do ras, to ja mam labradora i sukę rasy totalny-kundel-marki-pies-do-niczego-nie-podobny. Ale i tak dużo ludzi (obcych i znajomych) upiera się przy tym, że mam DWA LABRADORY-biszkopt i czarny . Przysięgam wam, że suka obok labradora to genetycznie nawet nie stała, ale ludzie i tak swoje wiedzą nie przetłumaczysz.

Rottie dacie radę i dobrze Lexie mówi, że nawet jak chłop wyjeżdża to my i tak nigdy nie jesteśmy same.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 10:53   #5003
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy- cz. II

Trzeba nowy wątek założyć, komuś się chce?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:26   #5004
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy- cz. II

No fakt, bez psów byłaby masakra. Nie przeżyłabym

Cytat:
Napisane przez Yavanna84 Pokaż wiadomość
Najważniejsze żeby realnie ocenić swoje możliwości i dobrze poznać rasę przed zakupem szczeniaka.
Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Z jednej strony mówi się 'Przemyśl decyzję o kupnie psa, to odpowiedzialność na lata.' A z drugiej strony, na jakie lata? Wychowanie, treningi, nauka, zmartwienia, leczenie, zabawa, śmiejąca się morda witająca zaraz po przekroczeniu progu... bach minęło 10 lat.
Ja proponuję to w pierwszym poście
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:55   #5005
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Psy- cz. II

Mój pies dzisiaj wlazł na stół i zjadł miskę kaszy manny na mleku polanej malinami z cukrem. Całość , ok. 0,5 litra kaszy i ze 2 szklanki zmiksowanych malin, 3 łyżki cukru, miskę pięknie wylizał.
Zastaliśmy go na stole gdy kończył lizanie i zaszczekał tak jak zawsze gdy o coś się dopomina.
Do tej pory wszystko co było na stole bez obrusa było bezpieczne.
A dziś po raz pierwszy gdy nikt nie widział wlazł po krześle na stół i mój małżonek swojego przysmaku nie zjadł.

Było to 2 godziny temu , na razie sensacji żołądkowych nie ma , czuje się dobrze, ma energię, jest radosny.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 12:00   #5006
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy- cz. II

sensacje mogę wystąpić nawet do 48 godzin po zeżarciu zakazanego . Poza tym, o ile pies nie ma problemu z przyswajaniem mleka to równie dobrze może to strawić bez problemu. Na pewno się musiała psina cieszyć, taki pełny brzuszek
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 12:06   #5007
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy- cz. II

No dobra, to założę ten nowy wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47259396

Zapraszam!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 13:06:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.