EBAY - Atrakcje cenowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-30, 14:25   #1
Gazelaaa
Raczkowanie
 
Avatar Gazelaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 247
GG do Gazelaaa

EBAY - Atrakcje cenowe


Ze wzgledu na emigrantki postanowila zalozyc watek podobny do Allegro-atrakcje cenowe tylko,ze tutaj bedziemy podawac to co znajdziemy fajnego na ebayu. Co Wy na to? Nigdzie nie znalazlam podobnego watku,a wiec mam nadzieje,ze pomysl Wam sie spodoba
__________________
Jestem przeciez wirtualna.Jak anioł.Anioly też sa wirtualne.Zawsze takie były.Nawet na tysiac lat przed Internetem.Ale w moim przypadku to kłamstwo.Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem...

https://wizaz.pl/akcje/luksja/active...uid=399431&k=a
Gazelaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:47   #2
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

bardzo fajny watek. ja moge sluzyc linkiem do gier komputerowych itp bo moj tz ma na ich punkcie bzika. kolezka od ktorego kupuje sprzedaje gry ktore nie sa w opakowaniach a sa o polowe tansze, orginalne. wiem stad ze wszytskie kody i numery jkie potrzeba do rejestracji np na nnecie sie zgadzaja
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 17:31   #3
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Ja w sumie z ebaya nie korzystam , bo za każdym razem jak coś znajde to i tak jest drogie . Tak wiec nie wiem jak to dziewczyny znajduja np firmowe ciuchy tansze niz np w sklepie , bo ja jak znalazłam sweterk z nexta za 12 f to ok ale przesylka kosztowała do tego 13 f wiec jaka to ma byc tansza oferta?

Tak wiec czekam na jakies ciekawe linki Temat bardzo fajny
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 17:38   #4
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

To prawda, czasami się trafi jakiś dobry deal ale trzeba sporo czasu spędzić buszując i przekopując wszystkie oferty. Czesto tez przesylki sa drogie....
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 21:41   #5
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

fajny pomysl,ale ja jak znajde cos fajnego,to nie pokazuje nikomu,tylko kupuje
dzis weszlam zobaczyc moje wymarzone stoly po 400f,z racji tego ze jest to zbyt duzy wydatek na teraz,skonczylo sie na mniejszym i duzo tanszym(36f). wcale nie planowalam,akurat bylo 7 min do konca aukcji...
szkoda,ze ja sama nie potrafie sie pozbywac rzeczy na ebayu,jakos mi ich zal...smieszna jestem
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 22:06   #6
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

ja bym mogla ale mam problem z wycena przesylek
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 10:50   #7
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Katakumbo na e bayu jest opcja wasnie do wyceny przesylek, wybiera sie rodzaj przesylki i wage i dostaje sie cene jaka trzeba bedzie zaplacic na poczcie, niestety sprzedawcy bardzo zawyzaja wysyli, czasami cos co mozna wyslac za 1 bedzie kosztowalo 10 i bedzie wyslane normalnym listem, ktory idzie kilka dni.
Ja uwielbiam zakupy na e bayu
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 11:33   #8
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Ja też uwialbiam ebay aczkowliek naciełam sie ostatnio Pani opisywała łańcuszki srebrne z Next'a jako perfect condition a co się okazało, przyszły do mnie i jeden z nich był prawie czarny. Zapłaciłam 6 f z przesyłką, nie dużo ale walcze Nie dam sie w konia zrobić.
Generalnie ubrania na ebayu kupuję z Next'a niektóre z metkami niektóre były raz ubrane i wsio....

Kosmetyk raz kupiłam- róż Diora i nie mam zastrzezeń co do produktu ale co do koloru. W sumie mój błąd bo mogłam iśc psrawdzić w drogerii....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:09   #9
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Katakumbo na e bayu jest opcja wasnie do wyceny przesylek, wybiera sie rodzaj przesylki i wage i dostaje sie cene jaka trzeba bedzie zaplacic na poczcie, niestety sprzedawcy bardzo zawyzaja wysyli, czasami cos co mozna wyslac za 1 bedzie kosztowalo 10 i bedzie wyslane normalnym listem, ktory idzie kilka dni.
Ja uwielbiam zakupy na e bayu
dokladnie to samo chcialam napisac.
sprzedalam dopiero 2 rzeczy na ebayu,ale zawsze podawalam prawdziwa kwote przesylki
Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Ja też uwialbiam ebay aczkowliek naciełam sie ostatnio Pani opisywała łańcuszki srebrne z Next'a jako perfect condition a co się okazało, przyszły do mnie i jeden z nich był prawie czarny. Zapłaciłam 6 f z przesyłką, nie dużo ale walcze Nie dam sie w konia zrobić.
Generalnie ubrania na ebayu kupuję z Next'a niektóre z metkami niektóre były raz ubrane i wsio....
ja kupowalam dres dla synka z adidasa,niby nowy ,tylko bez metek. brudny byl caly dalam negatywa,mimo iz byl bardzo tani,ale nie na tym rzecz polega. jak jest napisane NOWE,to nowe.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:32   #10
agajasmin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 16
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

coz, a ja kupuje notorycznie na ebayu i jestem zadowolona- to nawet malo powiedziane. taniej mozna kupic zwlaszcza perfumy i bielizne, ale najczesciej kupuje ubrania kolorowke- znane firmy mozna dostac naprawde taniej. trzeba poszukac- to fakt, wybor jest ogromny ale warto. nie zapomne jak kupilam bluzke za 0,01 plus przesylkanawet momentami czulam sie uzalezniona od wyszukiwania atrakcji... ;p
agajasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:52   #11
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Katakumbo na e bayu jest opcja wasnie do wyceny przesylek, wybiera sie rodzaj przesylki i wage i dostaje sie cene jaka trzeba bedzie zaplacic na poczcie, niestety sprzedawcy bardzo zawyzaja wysyli, czasami cos co mozna wyslac za 1 bedzie kosztowalo 10 i bedzie wyslane normalnym listem, ktory idzie kilka dni.
Ja uwielbiam zakupy na e bayu
zaraz tam pogrzebie i znajde. do tej pory to korzystalam ze strony royal mail, ale skoro i na ebay jest taka opcja

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Ja też uwialbiam ebay aczkowliek naciełam sie ostatnio Pani opisywała łańcuszki srebrne z Next'a jako perfect condition a co się okazało, przyszły do mnie i jeden z nich był prawie czarny. Zapłaciłam 6 f z przesyłką, nie dużo ale walcze Nie dam sie w konia zrobić.
Generalnie ubrania na ebayu kupuję z Next'a niektóre z metkami niektóre były raz ubrane i wsio....

Kosmetyk raz kupiłam- róż Diora i nie mam zastrzezeń co do produktu ale co do koloru. W sumie mój błąd bo mogłam iśc psrawdzić w drogerii....
mnie pan lodowke przywiozl deko brudna, ale poniewaz wniosl mi ja na drugie pietro, przeprosil i zostawil mnie w dobrym humorze to dalam pozytyw.

Cytat:
Napisane przez agajasmin Pokaż wiadomość
coz, a ja kupuje notorycznie na ebayu i jestem zadowolona- to nawet malo powiedziane. taniej mozna kupic zwlaszcza perfumy i bielizne, ale najczesciej kupuje ubrania kolorowke- znane firmy mozna dostac naprawde taniej. trzeba poszukac- to fakt, wybor jest ogromny ale warto. nie zapomne jak kupilam bluzke za 0,01 plus przesylkanawet momentami czulam sie uzalezniona od wyszukiwania atrakcji... ;p
wczoraj 3 razy usilowalam kupic podgrzewacz do flaszek dla polki, w koncu kupilam go za 1,45

uzalezniona tez chyba jestem od ebay... objawia sie to tym, ze tz karta kredytowa jest ustawiona jako srodek platnosci zatem ja go tylko informuje ze zakupilam cos

najlepszy zakup chyba zrobilam jak kupilam 20szt ciuszkow dzieciecych za 99p
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 18:22   #12
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Ja lubie kupowac na Ebayu. Jak kupuje z zagranicy (np biustonosze z Anglii), to zawsze pytam sie sprzedawce ile bedzie kosztowac przesylka droga "surface mail", i zaznaczam ze wiem ze w ten sposob idzie wolniej i nie daje przez to nizszej oceny sprzedawcy (b. wazne, gdyz wlasnie przez to wielu sprzedawcow nie chce przesylac droga ladowa).
Staniczek idzie droga ladowa za ok 1,70 funtow, wiec w ten sposob zaoszczedam.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:30   #13
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Moje ostatnie zakupy na ebay, cena z przesylka:
- Lancome Hypnose 75ml raz psikniete, w kartoniku za 27funtow ( w sklepie 56)
-Stella In Two Peony 25ml nowe 17 funtow ( w sklepie 28)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:38   #14
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

no dobra mam ten stol i krzesla...ja bym o nim nie napisala
"THEY ARE IN EXCELLNT CONDITION TABLE & CHAIRS NO MARKS ECT"

stol jest troche porysowany,a z boku nawet okleina odchodzi...
rozumiem,ze cena nie byla wysoka,ale to sie chyba kwalifikuje jako nieprawdziwy opis.

jaka powinnam wystawic opinie

ps. nie wiem co sie z czcionka stalo,ale nie da sie pomniejszyc
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 19:52   #15
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Babka napisala ze stol jest w "excellent condition" a Ty dostalas porysowany ..Mysle, ze warto do niej napisac maila i sporobowac wyjasnic sytuacje. Moze obnizy cene?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:29   #16
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

ja juz go mam w domu TZ odebral.
koebieta wyniosla go na podworku,nawet nie zapytala czy chce zobaczyc,oczywiscie moj Tz zdolniacha o to nie poprosil,ale mu sie nie dziwie, bo jak pisze idelane,to powinno byc idealne.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:51   #17
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Pytanie chcesz go zatrzymac czy oddac? skontaktuj sie z nia, przedstaw jej sprawe, moze uda sie jakos rozwiazac. jeszcze zalezy czy bardzo jest porysowany, chociaz piszesz, ze okleina odchodzi, jesli nie chcesz dac negatywa zostaw neutralna opinie z wyjasnieniem dlaczego, ale jak juz mowilam to zalezy od tego jak bardzo opis odbiega od rzeczywistosci, ja bym nie dala pozytywa.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:13   #18
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

zatrzymam go.oryginalna cena to 200f,ja dalam 36 co nie zmienia faktu,ze mogla napisac o zadrapaniach,bo sa i na krzeslach. wtedy nawet bym nie spojrzala na ta aukcje...

idealny to idealny.zamawialm juz duzo i zazwyczaj jak ktos pisze idealny,to naprawde tak jest.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:21   #19
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Po prostu wystaw opinie zgodna z wlasnym odczuciem, nie jestes zadowolona z zakupu wiec nie ma sensu wystawia pozytywnej
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 22:03   #20
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

dalam neutrala.dzis dostalam wiadomosc od niej,oslabila mnie. te rysy, to nie rysy.wiecie co to ?? zaschniete mleko i wystarczy,zebym wziela mydlo i to umyla. ona dzien wczesniej wymyla ten stol specjalnie dla mnie i musiala cos przeoczyc.kolejny raz powtorzyla,ze stol ma tylko 6 miesiecy i nie moze byc zniszczony.
znalazlam duzo wiecej rys ehhhh,jakas paste musze kupic, bo srednio to wyglada ;/
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 09:15   #21
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Wiedziałyście ze sprzedający na ebayu może sobie w każdej chwili wycofać swój przedmiot z aukcji? Mojemu mezowi sie dwa razy juz przytrafila taka sytuacja ze gosc zaraz przed koncem aukcji ja skasowal bo widocznie cena nie byla dla niego satysfakcjonujaca. Maz sie wkurzyl i napisal do ebaya co jest grane. Oni odpisali ze to zgodne z ich regulaminem A jak kupujacy da bid i nie bedzie chcial zaplacic to do sadu go pewnie wezma... Chamstwo
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 09:20   #22
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Wiedziałyście ze sprzedający na ebayu może sobie w każdej chwili wycofać swój przedmiot z aukcji? Mojemu mezowi sie dwa razy juz przytrafila taka sytuacja ze gosc zaraz przed koncem aukcji ja skasowal bo widocznie cena nie byla dla niego satysfakcjonujaca. Maz sie wkurzyl i napisal do ebaya co jest grane. Oni odpisali ze to zgodne z ich regulaminem A jak kupujacy da bid i nie bedzie chcial zaplacic to do sadu go pewnie wezma... Chamstwo

ale na allegro jest tak samo od zawsze - mozesz w kazdej chwili odwolac oferty i zakonczyc aukcje wiec nic dziwnego ze na ebayu tez jest taka mozliwosc.


EDIT: a jesli chodzi o atrakcje cenowe to ten sprzedwca ma bardzo tanie obudowy do telefonow:
http://shop.ebay.pl/merchant/uk-stars

ja kupilam od niego obudowe do samsunga u600 za 26zl bodajze, z przesylka 40 pare, gdzie na innych aukcjach sa za 80-120 bez przesylki

Edytowane przez Svinecka
Czas edycji: 2008-12-18 o 09:23
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 09:48   #23
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ale na allegro jest tak samo od zawsze - mozesz w kazdej chwili odwolac oferty i zakonczyc aukcje wiec nic dziwnego ze na ebayu tez jest taka mozliwosc.
to jest bardzo nie w porządku
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 09:51   #24
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
to jest bardzo nie w porządku
ja uwazam inaczej

pomijajac fakt, ze chcesz cos sprzedac za wiecej a cena jest bardzo niska i nie chcesz tego oddac za te pieniadze to jeszcze zdarzaja sie rozne inne sytuacje

np kiedys cos licytowalam i gosc wycofal aukcje bo towar ulegl zniszczeniu
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 10:11   #25
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja uwazam inaczej

pomijajac fakt, ze chcesz cos sprzedac za wiecej a cena jest bardzo niska i nie chcesz tego oddac za te pieniadze to jeszcze zdarzaja sie rozne inne sytuacje

np kiedys cos licytowalam i gosc wycofal aukcje bo towar ulegl zniszczeniu
jeżeli chodzi o ten pierwszy powód to od tego jest opcja kup teraz albo daje się cenę minimalna. Lepiej dostać informacje ze cena minimalna nie została osiągnięta niż zobaczyć ze aukcja która wygrywasz nagle znika kilka sekund przed końcem. Dla mnie to bardzo nie w porządku.
Jezeli chodzi o uszkodzenie to kazdy moze powiedziec ze cos mu sie uszkodzilo byle nie sprzedac bo cena byla za niska.
Dlaczego kupujacy nie moze w kazdej chwili wycofac swojej oferty? albo po wygraniu powiedziec ze sie pomylil i nie chce tego kupic?
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 10:14   #26
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

to juz jest inna kwestia - wycofuwanie ofert moim zdaniem powinno byc mozliwe - ale oczywiscie przed koncem aukcji

bo sprzedajacy tez nie ma prawa wycofac ofert jak juz aukcja sie skonczy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:47   #27
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Rozumiem wycofanie aukcji, bo przedmiot sie zniszczyl czy tez sprzedajacy sprzedal go na innym serwisie aukcyjnym. Ale wycofywanie, bo cen go nie zadowala? Od tego jest cena minimalna, aby sie zabezpieczac przed takimi sytuacjami.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:54   #28
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Rozumiem wycofanie aukcji, bo przedmiot sie zniszczyl czy tez sprzedajacy sprzedal go na innym serwisie aukcyjnym. Ale wycofywanie, bo cen go nie zadowala? Od tego jest cena minimalna, aby sie zabezpieczac przed takimi sytuacjami.
wiesz ale co z tego skoro moze go cena nie zadowalac a wpisze sobie w uzasadnieniu co bedzie chcial - nawet ze go zgubil i tyle, nikt nie moze tego sprawdzic ani kontorlowac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 17:28   #29
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

Oczywiscie wpisac sobie moze co chce. Nikt go nie sprawdzi.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:18   #30
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: EBAY - Atrakcje cenowe

witam
wlasnie wczoraj pierwszy raz kupilam sukienke na ebayu, teraz czekam na przesylke. ciekawa jestem jaka sie okaze w realu.
mysle, ze ebay to dobra opcja dla zapracowanych, jedynie to trzeba byc bardzo uwaznym i umiec odroznic chlam od jakosci.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.