Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 09:06   #31
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Faktura za maszynki przyslane listem zwyklym do osoby fiz? Tego jeszcze nie widzialam

Jak tam jest adnotacja faktura pro forma - to wystarczy wrzucic do kosza. Bo to z punktu widzenia prawa, wcale nie faktura. Ogolnie wyglada to malo profesjonalnie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 09:15   #32
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Faktura za maszynki przyslane listem zwyklym do osoby fiz? Tego jeszcze nie widzialam

Jak tam jest adnotacja faktura pro forma - to wystarczy wrzucic do kosza. Bo to z punktu widzenia prawa, wcale nie faktura. Ogolnie wyglada to malo profesjonalnie.

I tu Was wprowadziłam w błąd, a mnie wprowadził w błąd mój TZ, który powiedział, że dostałam fakturę

To nie była faktura tylko polecenie przelewu ale i tak dziwne, że wysłane listem poleconym wraz z towarem , przeciez ja serio moglam nigdy tej przesylki na oczy nie zobaczyc i za miesiac dostac ponaglenie zaplaty...
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 09:51   #33
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Napisalam im e-mail wczoraj ze rezugnuję , mam nadzieję, że poskutkuje .
Zobaczysz - przyjdzie Ci tak jak mi kolejna paczuszka z ostrzami z datą faktury poprzedzającą Twoją rezygnacje żeby wyszło na to, że ostrza zostały wysłane zanim Ty zrezygnowałaś
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:22   #34
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Zobaczysz - przyjdzie Ci tak jak mi kolejna paczuszka z ostrzami z datą faktury poprzedzającą Twoją rezygnacje żeby wyszło na to, że ostrza zostały wysłane zanim Ty zrezygnowałaś

No to wtedy będę miała darmowe ostrza bo placic za nie nie bede miala zamiaru a jak ktos cos do mnie przysyla za darmo to jego problem
Matołki.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:27   #35
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
No to wtedy będę miała darmowe ostrza bo placic za nie nie bede miala zamiaru a jak ktos cos do mnie przysyla za darmo to jego problem
Matołki.
Prawidłowe podejście do tego typu debilizmu
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 08:29   #36
kubus20080313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez maniwa Pokaż wiadomość
prawidłowe podejście do tego typu debilizmu
witam witam wszystkich wczoraj do mnie rowniez dzwonila pani z oferta juz nawet niewiem jaka to firma byla pewnie ta flexifront ja sie zgodzilam lecz pod koniec rozmowy pani powiedzial ze podsumujmy nasza rozmowe i ze sie zgadzam na umowe ustna wiec ja powwiedzialam ze na jaka umowe to jednak dziekuje nie chce a ona ze to jest taka umowa miedzy nami a ja nie dziekuje dowidzenia i sie rozlaczylam i teraz niewiem czy to wysla czy nie jak myslicie?i jak wyglada koniec takiej rozmowy pytaja sie o aktualny adres ?jak u was to wygladalo?
kubus20080313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 08:51   #37
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez kubus20080313 Pokaż wiadomość
witam witam wszystkich wczoraj do mnie rowniez dzwonila pani z oferta juz nawet niewiem jaka to firma byla pewnie ta flexifront ja sie zgodzilam lecz pod koniec rozmowy pani powiedzial ze podsumujmy nasza rozmowe i ze sie zgadzam na umowe ustna wiec ja powwiedzialam ze na jaka umowe to jednak dziekuje nie chce a ona ze to jest taka umowa miedzy nami a ja nie dziekuje dowidzenia i sie rozlaczylam i teraz niewiem czy to wysla czy nie jak myslicie?i jak wyglada koniec takiej rozmowy pytaja sie o aktualny adres ?jak u was to wygladalo?

Ja nie pamietam dokladnie jak to wygladalo u mnie ale pytali o adres na koncu.
Nie martw sie, jak zrezygnowałas z umowy podczas rozmowy to nie maja prawa przyslac Ci tych maszynek, jak wysla to ich problem.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 08:58   #38
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Autorko, problem chyba rozwiązany, ale jednak napiszę coś od siebie To, że oni powiedzieli Ci, że będą Ci aż do Twojej rezygnacji wysyłać swoje produkty to jedno, ale Ty chyba nie zobowiązałaś się do tego, że będziesz za nie płacić? Wysyłają jakieś ostrza zwykłym listem Debilizm. Powiedz, że przesyłka żadna do Ciebie nie doszła i pod żadnym pozorem za nic nie płać.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 09:21   #39
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Autorko, problem chyba rozwiązany, ale jednak napiszę coś od siebie To, że oni powiedzieli Ci, że będą Ci aż do Twojej rezygnacji wysyłać swoje produkty to jedno, ale Ty chyba nie zobowiązałaś się do tego, że będziesz za nie płacić? Wysyłają jakieś ostrza zwykłym listem Debilizm. Powiedz, że przesyłka żadna do Ciebie nie doszła i pod żadnym pozorem za nic nie płać.

Racja
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 09:25   #40
kubus20080313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez lea_ Pokaż wiadomość
ja nie pamietam dokladnie jak to wygladalo u mnie ale pytali o adres na koncu.
Nie martw sie, jak zrezygnowałas z umowy podczas rozmowy to nie maja prawa przyslac ci tych maszynek, jak wysla to ich problem.
dzieki za odp.troche mi ulzylo cala noc nie moglam spac bo tak sie przejelam ale na glupote nie ma rady mąż tylko mnie ,,pochwalil "ze głupia jestem i ze dalam sie naciagnac a zawsze mowilam ze nigdy nie dam sie namowic na nic za darmo niewiem co mnie podkusilo.mysle ze nic do mnie nie przyjdzie.a jak wygladala twoja rezygnacja?pytam w razie w...

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kubus20080313 Pokaż wiadomość
dzieki za odp.troche mi ulzylo cala noc nie moglam spac bo tak sie przejelam ale na glupote nie ma rady mąż tylko mnie ,,pochwalil "ze głupia jestem i ze dalam sie naciagnac a zawsze mowilam ze nigdy nie dam sie namowic na nic za darmo niewiem co mnie podkusilo.mysle ze nic do mnie nie przyjdzie.a jak wygladala twoja rezygnacja?pytam w razie w...
nastepnym razem nie odbieram zadnych zastrzezonych numerow mam nauczke na zawsze modle sie tylko zeby nic nie przyszlo zobaczymy z czasem
kubus20080313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 10:43   #41
Misia2503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Witam. Ja dzisiaj też się dałam zbałamucić na tą firmę Mam nadzieję że uda mi się potem zrezygnować z przysyłania tych paczek itp Mąż mnie zabije jak będą przez to problemy!
Jest tu może ktoś kto dał radę z tego zrezygnować bez komplikacji??

Edytowane przez Misia2503
Czas edycji: 2012-05-14 o 10:57
Misia2503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 18:46   #42
Sylwiaaa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Witam. Do mnie dziś zadzwoniła Pani z tej firmy i niestety najpierw się zgodziłam a potem zajrzałam po informacje na forum (. Czy może ktoś podać namiar na ta firmę- adres mailowy-infolinia dziś już nieczynna niestety - ale będę dzwonić w poniedziałek i próbować się z tego wykręcić.
Sylwiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:53   #43
Piegusia
Raczkowanie
 
Avatar Piegusia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Też poszukuję danych kontaktowych firmy od golarek występującej pod nazwą BodyShape. Pilnie! Chcę wszystko odkręcić za nim będzie za późno.
__________________
"Kobiety śmieją się, kiedy mogą i płaczą, kiedy chcą."— Zbigniew Herbert

Piegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:13   #44
Paulexxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Witam !
Ostatnio otrzymałam list od firmy Stella lady, w którym piszą , że dziękują za złożenie zamówienia i witają w klubie Stella, oraz że przesyłają potwierdzenie zamówienia. Problem w tym jest taki , że nigdy wcześniej nie słyszałam o tym klubie i jestem pewna że nie zgłaszałam członkostwa w tym oto klubie.
Proszę o pomoc , nie wiem co mam zrobić a w liście napisano że wkrótce przyślą mi paczkę za którą muszę zapłacić 16,90 zł.
Co mam robić ?
Pomocy !
Paulexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 17:51   #45
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez Paulexxa Pokaż wiadomość
Witam !
Ostatnio otrzymałam list od firmy Stella lady, w którym piszą , że dziękują za złożenie zamówienia i witają w klubie Stella, oraz że przesyłają potwierdzenie zamówienia. Problem w tym jest taki , że nigdy wcześniej nie słyszałam o tym klubie i jestem pewna że nie zgłaszałam członkostwa w tym oto klubie.
Proszę o pomoc , nie wiem co mam zrobić a w liście napisano że wkrótce przyślą mi paczkę za którą muszę zapłacić 16,90 zł.
Co mam robić ?
Pomocy !
Może zacznij od kontaktu z nimi, aby wyjaśnić sprawę, od wujka google pierwszy wynik:
Serwis Klientów dla Stella Lady
Biuro czynne poniedziałek - piątek 8.30 - 16.30
Tel: 22 586 98 90
Fax: 22 435 86 93
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 18:07   #46
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
z tym sie akurat nie zgodze. wszystkie te wysylkowe firmy, ktore naciagaja przez telefon tak robia... pracowalam na sluchawkach w jednym wydawnictwie i sie nasluchalam od "stalych klientow", jak to wyglada. najlepiej, zebys odsylala poleconym, zeby byl dowod w razie W, ze nie klamiesz. jesli nie odeslesz to moga wystawiac ci kolejne wezwania do zaplaty, a poniej komornik na karku...
niestety, umowy zawierane przez telefon maja moc prawna.
Umowy zawierane przez telefon nie mają żadnej mocy prawnej- musiliby przysłać umowę a ona ją podpisać i odesłać.
Ja bym olała i niech przychodzi komornik...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.