JAK NIE BIEGANIE TO CO??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-17, 15:42   #1
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

JAK NIE BIEGANIE TO CO???


Drogie Wizazanki! Chcialabym pozbyc sie zbednych kilogramow, chyba jak wiekszosc z nas. Stosuje diete od paru miesiecy, fakt faktem schudlam 8 kg, ale nie jest to szczytem moich marzen. Zaczelam biegac jednak po miesiacu biegania rozbudowaly mi sie miesnie nog, ktore mi sie nie podabaja. Wiec jaki mam uprawiac sport, ktory pozwoli mi wyszczuplic sylwetke, ale ktory zostawi moje miesnie nog w spokoju?!! I ich nie powiekszy zanadto??!! Powiem jedno nie lubie zabardzo cwiczyc w domku, jednak jezeli nie bedie innych pomyslow to zdam sie na wasze propozycje cwiczenia w domku. Pozdrawiam i czekam na odp <help>
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 09:52   #2
ewagood
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 56
Re: JAK NIE BIEGANIE TO CO???

witam.. wydaje mi sie ze przesadzilas z bieganiem.. podstawowa zasada jezeli chcesz spalic tluszcz, pozbyc sie zbednych kilogramow, to nie moezsz sie forsowac,nie mozesz "przesadnie" biegac..tzn zeby nie miec zakwasow na drugi dzein, ani np przez 20 min tak sobie dowalic ze " siodme poty" z ciebie leca( czyli po prostu lajcik.. jesli natomiast pracujesz nad rozrostem miesni to wtdey cwiczyc bardzo intesywnie i np co drugi dzein , i ten jeden dzein przerwy pozwala na niby "zregenerowanie sie miesni" i taki bieganie wpywa na ropzrost miesni
ewagood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 15:16   #3
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Dot.: Re: JAK NIE BIEGANIE TO CO???

Przeczytaj na www.☠☠☠☠☠☠☠ jest to bardzo świetna stronka własnie min. znajdziesz duzo o bieganiu ,ja jestem strasznym leniem ale po tym artykule zaczełam biegać wedłóg wskazówek i nie mecze się ani nie mam rozbudowanych nóg.
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.