Łukasz Radzięta fotograf Kraków, znacie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 15:02   #91
asiasso
Raczkowanie
 
Avatar asiasso
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 43
Dot.: Łukasz Radzięta fotograf Kraków, znacie?

Dokładnie, ja też zaznaczałam w umowie, że chcę, żeby zdj, czy inne elementy robiła osoba z którąrozmawiam i omawiam szczegóły, a nie jakiś Pan X, którego pierwszy raz widzę na swoim ślubie...

A, co do tych szarości, no niestety taka pogoda była, a nie mogłam przebierać w terminach, bo tego dnia wracaliśmy do Szwecji i nie było możliwości robienia zdjęć w słoneczku. Sama wolę takie pogodne zdjęcia, ale myślę, że wyszło dobrze, bo byłam bardzo zaskoczona, jak one wyglądają Spodziewałam się totalne beznadziei

A co do gazetki to ja ją zamazałam Bo nie chciałam wrzucać na bloga nszych nazwisk

Wiesz z tą taniością to jest różnie, dla kogoś tanio to 2,5 tys, a dla kogoś innego to 300 zł Zależy kto ile płacił...
__________________
http://asia-esprit.blogspot.se/


Spotkaliśmy się: 18.08.2011


Zaręczyliśmy się: 24.12.2011


Pobraliśmy się: 18.08.2012
asiasso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 18:04   #92
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Łukasz Radzięta fotograf Kraków, znacie?

Cytat:
to do czego sie pociag podłacza u góry czy chodziło mi o to co sie znajduje z lewej storny tego zdjecia - brzydka plątanina linii
Tez inne detale typu barierki mi psują odbiór- krzywy kadr, niepotrzebne imho flary Zachmurzne niebo , szarawa kolorystka, przemysłowe elementy daja dosc ponure wrażenie .Gdyby zdjęcie było mocno wykadrowane tak że widac pare mniej wiecej od pasa to by mi sie podobało bo ujecie postaci jest dobre.
jeśli chodzi o tą :plątaninę linii" powiem Ci że w życiu bym na to nie zwróciła uwagi A mnie się niebo bardzo podoba -dodaje charakteru.
Imfo flary???? Ty albo jesteś fanatykiem fotografii, bo często używasz specjalistycznych nazw albo fotografem szukającym dziury w całym

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Nie Łukasz nie jest praktykantem, tylko ma praktykanta. Pani komentująca tak doskonale zna się na fotografii, że potrafi ocenić kto robił które zdj
Czyli Łukasz wziął za Waszą zgoda praktykanta, albo może bardziej fachowo asystenta który też robił zdjęcia???? Ale podejrzewam że chyba on nie siedział z gośćmi i dyskutował a asystent robił zdjęcia tylko razem robili fotki
Z drugiej strony kurcze gdzieś ludzie muszą uczyć się fachu, czyż nie?

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez asiasso Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja też zaznaczałam w umowie, że chcę, żeby zdj, czy inne elementy robiła osoba z którą rozmawiam i omawiam szczegóły, a nie jakiś Pan X, którego pierwszy raz widzę na swoim ślubie...

A co do gazetki to ja ją zamazałam Bo nie chciałam wrzucać na bloga nszych nazwisk

Ja też zwracałam uwagę na to żeby daną usługę wykonywała osobą z którą rozmawiałam.

Widzisz jakie poruszenia wywołałaś tym rozmazaniem
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:07   #93
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 245
Dot.: Łukasz Radzięta fotograf Kraków, znacie?

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
to powinno być spisywane w umowie
Dokładnie, na szczęście tak miałam
Chociaż w przypadku tych wszystkich Studio Foto Video różnie to bywa i często tak jest, że firma obsługuje w danym dniu kilka wesel i potem loteria, kto gdzie wylosuje tam idzie

I np. w umowie powinno też być, że osoba wykonująca reportaż będzie ubrana stosownie do sytuacji, bo już nie raz mi się zdarzyło na ślubie widzieć fotografa czy kamerzystę w krótkich spodenkach i w t-shircie z logiem firmy na całe plecy. Mało to profesjonalnie wyglądało

Cytat:
Imfo flary???? Ty albo jesteś fanatykiem fotografii, bo często używasz specjalistycznych nazw albo fotografem szukającym dziury w całym
Niekoniecznie, czasem wystarczy się nieco interesować tym, bo do fanatyzmu i bycia fotografem daleko Niektórzy w gruncie rzeczy wiedzą, co to przysłona, ISO, blur, pełna klatka, stałka itd..

Cytat:
Z drugiej strony kurcze gdzieś ludzie muszą uczyć się fachu, czyż nie?
Oczywiście i dlatego pewnie był drugim fotografem, a nie głównym, stąd różnica w danym poziomie zdjęć dała się zauważyć. Chociaż z drugiej strony temat rzeka, można dyskutować, bo pewnie opinie będą podzielone...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 245 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 22:09   #94
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Łukasz Radzięta fotograf Kraków, znacie?

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Nie uważam że sa jakies złe ale po tylu zachwytach na watku po tym że nie jest podobno tani spodziewam sie wiecej
ale ja wiem że detale są ważne. Pisząc że kadr jest przypadkowy ,to znaczy nie przemyślany brakuje ładnej kompozycji i dobrze pokazany temat zdjecia czyli element główny
zdjecie o którym pisałam ,jako pamiatkowe jest ok ale wygląda jakby je zrobił przypadkowy gość . Widze zbieranine ze 20 róznych elementów przypadkowo rozłożoych w kadrze- chaos .Gazetke owszem widze ale nie nie nie moge doczytać co na niej pisze bo jest nieostra
dla mnie to zdjęcie nie jest detalem gazetki tylko zdjęciem stołu weselnego z całującą się w tle parą młodą. Dla mnie dla laika który tylko jest w pewnym stopniu estetą i ma jako takie wyczucie w tym to na pewno nie jest detal..
Tylko że asiasso ma rację - zdjęcia przywodzą jej na myśl momenty i nie patrzy na nie poprzez poprawność wykonania a przez pryzmat najważniejszego dnia w życiu więc i odbiór całości jest inny
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2014-01-10 o 22:10
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 22:39   #95
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Łukasz Radzięta fotograf Kraków, znacie?

Cytat:
Niekoniecznie, czasem wystarczy się nieco interesować tym, bo do fanatyzmu i bycia fotografem daleko Niektórzy w gruncie rzeczy wiedzą, co to przysłona, ISO, blur, pełna klatka, stałka itd..
W sumie to aż mi się głupio zrobiłam że tak mało wiem o fotografii że sobie trochę na ten temat poczytałam człowiek uczy się całe życie

Edytowane przez ollka27
Czas edycji: 2014-01-21 o 23:04
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 16:10   #96
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Łukasz Radzięta fotograf Kraków, znacie?

Cytat:
Napisane przez asiasso Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja też zaznaczałam w umowie, że chcę, żeby zdj, czy inne elementy robiła osoba z którąrozmawiam i omawiam szczegóły, a nie jakiś Pan X, którego pierwszy raz widzę na swoim ślubie...

A, co do tych szarości, no niestety taka pogoda była, a nie mogłam przebierać w terminach, bo tego dnia wracaliśmy do Szwecji i nie było możliwości robienia zdjęć w słoneczku. Sama wolę takie pogodne zdjęcia, ale myślę, że wyszło dobrze, bo byłam bardzo zaskoczona, jak one wyglądają Spodziewałam się totalne beznadziei

A co do gazetki to ja ją zamazałam Bo nie chciałam wrzucać na bloga nszych nazwisk

Wiesz z tą taniością to jest różnie, dla kogoś tanio to 2,5 tys, a dla kogoś innego to 300 zł Zależy kto ile płacił...
Bardzo dobrze,że miałaś tak w umowie zapisane choć sama z doswiadczenia wiem ze z tym bywa roznie-u mnie na weselu zmienił sie skladk zespolu-nie bylo najlepszej wokalistki tylko zaproponowali chlopaka a jak chcialam wokalistke to musialam sobie doplacic!nie mialam juz na to siły i nie chcialam sie z tymi burakami wykłócać,jedno jest pewne-nigdy ich nie polece nikomu.tak sobie zasluzyli.

Najważniejsze ze Tobie zdjęcia sie podobaja
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 09:36   #97
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Łukasz Radzięta fotograf Kraków, znacie?

Pozwolę sobie dopisać opinię o panu Łukaszu Radzięcie, którego znam osobiście od strony zawodowej. Jego główną działalnością jest studio fotografii reklamowej "f4 studio". Bajkopisarz, manipulant i oszust. Dopiero postraszenie go odpowiednim organem państwowym poskutkowało wypłaceniem wynagrodzenia. Zatrudnia w swojej firmie młodych ludzi bez umowy na tzw. okresy próbne i wykorzystuje ich pracę nie płacąc ni grosza. Obchodzi go tylko własny interes. Do mniej ważnych projektów posyła swojego asystenta, więc liczcie się z tym, że na waszym ślubie może go osobiście nie być.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2014-09-23 o 09:50
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 14:19   #98
MarcinDami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Łukasz Radzięta fotograf Kraków, znacie?

Powiem ci że nie najgorsze fotki, ale jak szukasz w pełni profesjonalnych zdjęć i idealnego filmu to naszą fotograf Ci polecę nie wiem ile płacić chcecie ale w rozsądnych pieniądzach u Pani Anny Ranarda możecie mieć niesamowite zdjęcia filmy itp... Polecam serdecznie
MarcinDami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 07:45   #99
Miaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Łukasz Radzięta fotograf Kraków, znacie?

Porażka każdej młodej parze z całego serca odradzam tego fotografa.
Robił nam sesję w zeszłym roku. Połowy zdjęć nie dostaliśmy na co fotograf stwierdził że on wybiera jakie zdjęcia mają być. Ze wszystkich gości na zdjęciach mamy może 20 % osób. Kontakt utrudniony, Nie odbiera telefonów, wiecznie zajęty. Sesja w plenerze odbyła się 1,5 miesiąca po ślubie bo pan Łukasz miał ciągle ważniejsze sesje ponieważ równocześnie prowadzi 3 inne firmy. Może i zdjęcia są ładne ale fotograf poczuł się już na tyle ,,gwiazdą'' w swoim fachu że ma gdzieś klienta.
Finał jest taki że wydaliśmy bardzo dużo pieniędzy na tego fotografa a nie mamy żadnej pamiątki ślubnej!
Jeśli ktoś już podpisał z nim umowę to radze obejrzeć najpierw wszystkie zdjęcia wydrukowane i te z płytek a dopiero potem płacić , my niestety zrobiliśmy odwrotnie .
Miaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 07:45:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.