Warszawa- praca, studia, życie, zarobki - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-27, 14:04   #151
Marsii763
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Moja siostra wyjechała do wawy jakieś 3 lata temu na początku mówi, że nie było lekko praca za 1700zł, po roku awansowała na 2400, a teraz zarabia 3700zł Także myślę, że nie tak źle
Marsii763 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 10:15   #152
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez miniamania Pokaż wiadomość
I dlatego teraz od września weekendowo będę się uczyć i narazie zostaję żeby mieć za co się utrzymać bo pieniądze są ok.
A u ciebie jest szansa na awans?Super że chcesz się dalej uczyć i na dodatek sama utrzymujesz
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 14:06   #153
Xenna88
Przyczajenie
 
Avatar Xenna88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 10
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Na pewno koszty życia są proporcjonalne do zarobków i póki pracujesz to jest dobrze, jednak jeśli stracisz pracę to pieniądze topnieją szybciej niż w innych miastach.
Xenna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 17:45   #154
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Marsii763 Pokaż wiadomość
Moja siostra wyjechała do wawy jakieś 3 lata temu na początku mówi, że nie było lekko praca za 1700zł, po roku awansowała na 2400, a teraz zarabia 3700zł Także myślę, że nie tak źle
jaka branża?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 12:28   #155
triss_mm
Przyczajenie
 
Avatar triss_mm
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 18
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Z tą pracą to też nie jest tak różowo jak ludzie myślą. Niby praca jest, ale i duża konkurencja na 1 stanowisko. Pracodawcy często nie chcą po okresie próbnym dać umowy o pracę, choć na rozmowie mówią, że tak tak oczywiście damy. Standardowo już najlepiej być studentem, mieć min. 3 lata doświadczenia, 5 języków i doktorat. A i pracodawcy często traktują człowieka jak element wystawy, nie szanują itp. bo przecież na nasze miejsce jest wielu innych chętnych. Jeśli ktoś chce znaleźć pracę, żeby sobie dorobić, iść na staż, albo odciążyć rodziców to takiej pracy jest na pęczki, ale jak komuś zależy na dobrej umowie i fajnej pracy z fajnymi ludźmi to już trudniej znaleźć.
triss_mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 13:48   #156
miniamania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wiązowna
Wiadomości: 86
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Dokładnie, ciężko o dobrą pracę... Jeszcze trudniej jest dostać dobrą umowę, nie mówiąc o pakiecie zdrowotnym, więc jeżeli już trafi się okazja- warto skorzystać...
miniamania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 10:59   #157
lewarek93
Raczkowanie
 
Avatar lewarek93
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 42
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Ja do Wawki przeprowadziłem się na studia. Też miałem okazję pracować w Ellercie, w sumie na samym początku mojej warszawskiej "kariery" :P Nigdy nie narzekałem, w zasadzie dzięki tej miejscówce zarobiłem pierwszy grosz, opłaciłem mieszkanie, sentyment pozostał
lewarek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-11, 08:46   #158
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Mieszkałam w wawie ponad 2 lata, jedyne wysokie koszty zauważyłam w przypadku najmu mieszkania. Nadal robiłam zakupy w Biedronce, Tesco czy Lidlu więc te akurat koszty nie wzrosły wcale

Z pracą nie miałam szczególnego problemu, duży odzew i większa kultura rekrutacyjna, jeśli mówili, że zadzwonią/napiszą maila to tak się działo. Pracowałam w korpo, w których kultura pracy była na sensownym poziomie i nigdy nie usłyszałam, że na moje miejsce jest 10 - w przeciwieństwie do pracodawców w moim rodzinnym mieście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 10:26   #159
tlenekcynku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 170
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Hej, może ktoś jeszcze się wypowie?
Wiąże z Warszawą swoją niedaleką przyszłość i szukam opinii
tlenekcynku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 15:04   #160
Basiula555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Warszawie??

Cytat:
Napisane przez lyane Pokaż wiadomość
Hej, od tego roku zaczynam studia dzienne w Warszawie. Chciałabym również podjąc prace i z tym wiaze sie moje pytanie. Gdzie najlepiej znalezc prace, gdzie przyjmuja studentów, jakie sa warunki (ile placa ;d ).

Może któraś z was pracuje i studiuje w Warszawie i chcialaby sie podzielic swoja historia?
Dziewczyny ja polecam pracę w das.pl. Tez pracowałam w callcenter kiedyś, ale chciałam znaleźć coś ambitniejszego i koleżanka mi ich poleciła. Na początku trzeba się sporo uczyć, ale to się mega opłaca. Zarobki są naprawdę okej, no i są różne systemy motywacyjne.
Basiula555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 12:54   #161
Rickyy34
Raczkowanie
 
Avatar Rickyy34
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 74
Dot.: Praca w Warszawie??

ja w czasie studiów pracowałam na infolinii i jako barmanka. Jak o tym teraz myślę, to trochę żałuje, że nie szukałam ofert płatnych staży.
Rickyy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-08, 09:02   #162
Kaelea
Przyczajenie
 
Avatar Kaelea
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Warszawie??

Ja co prawda już jestem jakiś czas po studiach ale mogę coś podpowiedzieć.
W czasie studiów pracowałam w księgarni i było nawet ok. Jednak nie było to związane z moimi studiami i szukając już pracy po studiach to moje doświadczenie nie było wiele warte.
Jak jest taka możliwość do dobrze jest szukać w "przyszłej" branży, aby potem mieć czym się pochwalić

Z innych prac na studiach to mogę tylko przytoczyć przykłady znajomych - najczęściej sieciówki. Kilkoro znajomych pracowało też na recepcji w hotelach i hostelach - jak mieli spokojnie lub nocami mogli się uczyć na zajęcia
Kaelea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 11:46   #163
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

podbijam wątek, zastanawiam się nad zmianą branży...
jeśli ktoś zechce się podzielić czym się zajmuje i ile otrzymuje netto byłabym wdzięczna
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 12:17   #164
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Pracowałam 2,5 roku. Pracując w jednej z największej korpo w PL, pojechałam tam do centrali na projekt. Tak więc pensje miałam mniejszą ale za to miałam mieszkanie za free. Normalnie gdybym była na tym samym stanowisku bez mieszkania miałabym jakiś 1000-1500 więcej na rękę.
Co do kosztów życia. Paradoksalnie, W-wa jest tańsza od Poznania. Owszem, w marketach ta sama cena, ale na targach warzywa i owoce, mięsa - spożywka ogółem tańsza. Usługi owszem, drogie, ale w restauracjach tez miałam wrażenie że jest taniej, szczególnie, że często korzystałam z tzw. Happy hour'es, czego w P-niu nie ma. Ceny najmu mieszkania jak patrzyłam kiedyś z ciekawości bardzo porównywalne. Kupno owszem, droższe. Do tego tańsza komunikacja miejska i lepiej zorganizowana.
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 12:33   #165
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Powiem na podstawie moich znajomych, ludzi w wieku 25-32 lata, po studiach, z mniejszym lub większym doświadczeniem w branży.

Finanse, analiza finansowa, wyższe szczeble w bankach - od 5 po nawet 20- 30tys. przy 3-4 latach doświadczenia

Architekt wnętrz od 4- 5tys.

Project Manager 4- 5tys.,zależy od branży, bo może być też więcej

Kupiec, dział zakupów 3- 5tys.

Handlowiec 2.5- 3tys. + prowizje

Administracja, back office i podobne 2.5- 3.5tys.

Wsparcie techniczne 3- 6tys.w zależności od branży

Konsulting szerokopojęty od 4tys. w górę w zależności od projektu i firmy

Elektryk średnio 10tys.

Wykończenie wnętrz średnio 12tys.

Teletechnik średnio 7tys.

Handel, sklepy odzieżowe i inne w centrach handlowych, średnio 13-15zl za godzinę pracy

Marketing, praca przy większych kampaniach reklamowych w domu mediowym 4-10tys. w zależności od stażu i doświadczenia

Branża farmaceutyczna 5-15tys. w zależności od stażu i doświadczenia

Podaję miesięczne wynagrodzenie netto. Opieram się na wiedzy o zarobkach znajomych, więc proszę się zaraz nie oburzac, że tyle czy tyle się nie zarabia itp. Bardzo możliwe, że niektóre kwoty są zanizone albo zawyzone.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 16:23   #166
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

To ja tylko dopowiem, że teraz w Warszawie jest w ogóle chyba jakiś dobry okres. To co jest teraz a to co było 5 lat temu to jest niebo i ziemia. Odnoszę wrażenie, że wszyscy wokół albo teraz zmieniają prace na lepsze, albo dostają podwyżki albo awanse i dotyczy to różnych branż.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 17:12   #167
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
To ja tylko dopowiem, że teraz w Warszawie jest w ogóle chyba jakiś dobry okres. To co jest teraz a to co było 5 lat temu to jest niebo i ziemia. Odnoszę wrażenie, że wszyscy wokół albo teraz zmieniają prace na lepsze, albo dostają podwyżki albo awanse i dotyczy to różnych branż.
Coś w tym jest, ale na przykład w maju/czerwcu było o wiele więcej ofert pracy niż obecnie. I mówię o etacie w dużych firmach, a nie o pracach typowo "wakacyjnych".
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 20:14   #168
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Coś w tym jest, ale na przykład w maju/czerwcu było o wiele więcej ofert pracy niż obecnie. I mówię o etacie w dużych firmach, a nie o pracach typowo "wakacyjnych".
To prawda, w wakacje jest zawsze przestój, szczególnie teraz, ale bierze się to z tego, że wakacje to okres urlopowy i nie tylko osób decyzyjnych często nie ma wtedy w firmach, ale i z kandydatami jest ciężej się zgrać, bo ludzie na wakacjach.
Mam 2 znajomych co akurat szukają pracy teraz i do końca sierpnia w ogóle nie interesowali się tematem i nie wysylali zadnych aplikacji, bo stwierdzili, że teraz i tak fajnych ofert nie będzie i lepiej na wakacje jechać.
Z mojego doświadczenia najwięcej ofert pojawia sie zawsze w okolicach listopada i wtedy warto szukać jak ktoś jest zainteresowany zmianą pracy.
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 20:32   #169
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Tak, w listopadzie jest sporo z opcją rozpoczęcia od nowego roku
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 11:14   #170
Dommii877
Raczkowanie
 
Avatar Dommii877
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 54
Dot.: Praca w Warszawie??

W Warszawie jest w czym przebierać, jeśli chodzi o pracę dorywczą i pracę na stałe. Z tych danych praca-mazowieckie.pl/praca/warszawa/ wynika, ze w takim mieście praktycznie nie ma bezrobocia. Staże i praktyki też są, ale tu trzeba uważać, bo z jednej strony są możliwości zdobycia doświadczenia w zawodzie a z drugiej nie brakuje firm, które szukają darmowych pracowników. Z moich znajomych wielu pracuje w stolicy, też czasem rozważam przeprowadzkę…
Dommii877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 19:46   #171
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

hejka, czy jest tu ktoś po administracji i może powiedzieć jak z pracą, doświadczeniem, zarobkami itp ? od nowego roku planuję przeprowadzkę do stolicy
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 17:20   #172
magda_mala
Raczkowanie
 
Avatar magda_mala
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 43
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MartaMar1 Pokaż wiadomość
Hej
O zyciu i pracy w Warszawie czytalam bardzo skrajne opinie. Jedni mówią ze ogromna konkurencja, pensje niskie a koszty zycia wysokie. W dodatku ciagly pośpiech i wyścig szczurów.
Inni natomiast mówią ze w Wawie zarobi się 2x więcej na tym samym stanowisku, najwięcej jest pracy, możliwości itp

Zastanawia mnie jaka jest Wasza opinia?
Co by nie sądzić o Warszawie miasto to daje większe możliwości niż gdziekolwiek indziej w Polsce. Sama mieszkam tu od 4 lat. Pochodzę z Lubartowa i sporo czasu zajęło mi zanim przystosowałam się do życia w tym mieście. Ale ogólnie nie żałuję. Ostatnio dostałam awans, zarabiam niezele i czuję że się rozwijam. Polubiłam to miasto, choć oczywiście jest tu sporo minusów
magda_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 15:52   #173
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
To ja tylko dopowiem, że teraz w Warszawie jest w ogóle chyba jakiś dobry okres. To co jest teraz a to co było 5 lat temu to jest niebo i ziemia. Odnoszę wrażenie, że wszyscy wokół albo teraz zmieniają prace na lepsze, albo dostają podwyżki albo awanse i dotyczy to różnych branż.
Mi się wydaje, ze ogólnie w Polsce jest teraz dobry okres. A że najwięcej miejsc pracy siłą rzeczy tworzy się zawsze w dużych miastach, to pewnie w Warszawie to bardziej widać.

Myślę, że koszty takiego codziennego życia nie są jakieś dramatycznie wysokie w porównaniu z innymi miastami, bez przesady. Moim zdaniem to co jest tutaj zdecydowanie najdroższe to nieruchomości - zarówno wynajem jak i cena za metr przy kupnie. I jeżeli chodzi o kupno, to te róznice są mocno widoczne nawet w porównaniu z innymi duzymi miastami, jak Kraków, Wrocław itp. No a niestety to dosyć istotna i stała część kosztów życia.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:45   #174
myszka2508
Raczkowanie
 
Avatar myszka2508
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 134
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

A pod Warszawą jak z pracą? Bo w samej Warszawie to wiadomo, ale okolice jak?
myszka2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 14:59   #175
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
A pod Warszawą jak z pracą? Bo w samej Warszawie to wiadomo, ale okolice jak?
Są duże firmy np.logistyczne. Ale raczej nie ma jakiegoś szału z pracą.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 10:28   #176
wielka_niewiadoma1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 64
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Sytuacja w Warszawie z pracą bardzo dobra. Nie znam młodej osoby, która miałaby z nią problem. Pracy dużo, łatwość przekwalifikowania się. Do korpo można się zatrudnić bez żadnego doświadczenia i wszystkiego nauczyć od podstaw.
Zarobki dobre.
Koszty życia porównywalne jak w innych miastach myśle poza mieszkaniem.
Wynajem przystępnego pokoju to ok 800-1000zł, kawalerka 1800zł, 2 pokoje 2000zł.
Własne mieszkanie w kredycie drogie ;/
Koszty jedzenia jak wszędzie.
Komunikacja miejska tania i szybka, wszędzie dojedzie ale mega zatłoczona! wszędzie tłumy!
Co do życia - wygodne. Dla rodzin: żłobek, przedszkole ma być darmowe dla wszystkich. Bliskość szkół, klubów zainteresować. Lokale by wyjść - dla każdego znajdzie się coś.
To tylko co mi się nie podoba to fakt iż większość młodych małżeństw mieszka w małych mieszkaniach (bo drogie). Do można budować, kupić daleko pod miastem - min. 1-1,5godz. jazdy do centrum. Wszędzie korki
W Warszawie żyje się też szybko. Większość prac staruje ok godz. 9:00, w połowie dnia lunch, więc z pracy wychodzą o 18:00 - do domów docierają ok 19:00.

Moim zdaniem miasto super dla singla. Dla rodziny lepiej gdzieś pod Warszawą albo w mniejszym mieście.
wielka_niewiadoma1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 11:33   #177
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Dla rodziny życie pod Warszawą to byłaby gehenna, przynajmniej ja tak na to patrzę. Dojazd do pracy do stolicy, wozenie dziecka do przedszkola, na zajęcia, na zakupy itp.itd. Ogólnie jak dla mnie strata czasu. Są miejsca w Warszawie, gdzie jest zielono i spokojnie, a dojazd nie trwa ponad godzinę.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 15:20   #178
oli_19
Zakorzenienie
 
Avatar oli_19
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 092
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
hejka, czy jest tu ktoś po administracji i może powiedzieć jak z pracą, doświadczeniem, zarobkami itp ? od nowego roku planuję przeprowadzkę do stolicy
pracowałam w małej firmie, miałam 2500netto + mieszkanie firmowe
moja poprzedniczka, bez mieszkania, 2 lata temu otrzymywala 3tys netto
oli_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 11:46   #179
Ellen301
Raczkowanie
 
Avatar Ellen301
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 51
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

W Warszawie i w okolicach pracy nie brakuje. Na tym blogu macie ciekawe oferty <reklama> Mieszkałam zarówno w Warszawie, jak i w malej miejscowości na Mazowszu, więc mam porównanie jeśli chodzi o rynek pracy – po prostu niebo i ziemia. A co do samych zarobków, to już zależy jaka branża, no i wiadomo czy specjalista czy kierownik itd.

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2017-10-09 o 16:35 Powód: reklama
Ellen301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 14:49   #180
myszka2508
Raczkowanie
 
Avatar myszka2508
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 134
Dot.: praca zarobki i życie w Warszawie

Ja ostatnio słyszałam, że w drukarni we Wiązowej jest 2tysiące, ale nie wiem czy brutto czy netto. Ktoś może wie?
myszka2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-13 14:39:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.