Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-22, 20:22   #2221
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez jbodziony Pokaż wiadomość
Wróciłam od dr ze zdjęciem malucha 2,5 mm krewetki z bijącym sercem 5 tydzień 5 dzien ciąży niestety dr kazał mi szukać sobie nowego lekarza bo ciąż nie prowadzi liczyłam ze jeszcze chwile nas poprowadzi polecicie kogoś z okolic nowego sączą?

Pozdrawiam i trzymam za was wszystkie mocno kciuki
J.
Super wieści kochana
Życzę spokojnej ciąży.

Dr Ci nikogo nie polecił? Zazwyczaj proponuje kogoś.
A masz jeszcze jakąś wizytę umówioną?
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 20:28   #2222
jbodziony
Raczkowanie
 
Avatar jbodziony
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Super wieści kochana
Życzę spokojnej ciąży.

Dr Ci nikogo nie polecił? Zazwyczaj proponuje kogoś.
A masz jeszcze jakąś wizytę umówioną?
Dzięki.
Oby mały rósł zdrowo .
Uprosiła jeszcze jedna wizytę 10.10. 17 ale to ostatnia będzie. Pytał czy mam kogoś a mam na myśli dwie osoby ciekawa jestem kto jeszcze jest dobrym specjalista w mojej okolicy . Jak ktoś kogoś może polecić to poproszę
jbodziony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 22:49   #2223
alutka29
Raczkowanie
 
Avatar alutka29
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: małopolska , Gorlice okolice...
Wiadomości: 395
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez jbodziony Pokaż wiadomość
Ania!! Byłam u dr dziś i zapytałam o ciebie tj o to ile powinnaś brać kwasu foliowego przy tej mutacji i wyniku 32. Powiedział żeby brać oba które zalecił ale co drugi dzień. Próbował to mi wytłumaczyć ale nie zapamiętałam. To już sama zapytaj na wizycie pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Aż się boje cieszyć !!

Wróciłam od dr ze zdjęciem malucha 2,5 mm krewetki z bijącym sercem 5 tydzień 5 dzien ciąży niestety dr kazał mi szukać sobie nowego lekarza bo ciąż nie prowadzi liczyłam ze jeszcze chwile nas poprowadzi polecicie kogoś z okolic nowego sączą?

Pozdrawiam i trzymam za was wszystkie mocno kciuki
J.
Gratulacje Ja w Sączu chodziłam do dr Marty Sudoł, i Ona odbierała poród w Medikorze POLECAM !!! na forum mamusiek od Przybycienia jest jeszcze Magdzińska85 oraz dwie inne , które z polecenia dr Przybycienia chodziły właśnie do niej tak jak i ja . Spokojnej nudnej ciąży życzę i zapraszamy na forum mamusiek a reszcie mocno kibicuje i trzymam kciuki
__________________
27.05.2016r serduszko
Synek
Od stycznia z nami nasz mały WIELKI CUD

Edytowane przez alutka29
Czas edycji: 2017-09-22 o 22:54
alutka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 08:38   #2224
dootka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 126
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Pytanie do zaciazonych. Jestem 7t1d ciazy po ivf wczoraj w usg serducho i 13mm dzidziuch. Czy Wam dr tez nie założył karty ciazy? Kurde zależy mi zeby ja miec przed 10tc...a kolejna wizyta u innej lekarki będzie pozniej...idę jeszcze do dr jutro z wynikami, zapytac czy zalozy?
dootka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 08:58   #2225
jbodziony
Raczkowanie
 
Avatar jbodziony
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez dootka_86 Pokaż wiadomość
Pytanie do zaciazonych. Jestem 7t1d ciazy po ivf wczoraj w usg serducho i 13mm dzidziuch. Czy Wam dr tez nie założył karty ciazy? Kurde zależy mi zeby ja miec przed 10tc...a kolejna wizyta u innej lekarki będzie pozniej...idę jeszcze do dr jutro z wynikami, zapytac czy zalozy?
Możliwe ze zapomniał. Mi założył wczoraj. Zapytaj podobno jak nie założysz przed 10 tc to nie dostaniesz becikowego ( śmiechu to warte)
Pozdrawiam J.
jbodziony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 13:29   #2226
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Kochane, mam ogromną prośbę.

Wiem, że to początki ciąży i sporo pytań będzie związku z nią padało, ale uszanujmy że wątek jest typowo o tematyce staraniowej

Bardzo cieszymy się z kojenych poztywnych wieści, za każdą trzymamy kciuki i życzymy dwóch kreseczek, zresztą każda informacja napawa wiarą kolejne staraczki.

Zapraszamy przyszłe mamy do wątku mamuś
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 23:38   #2227
kamilamimila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Kochane, mam ogromną prośbę.

Wiem, że to początki ciąży i sporo pytań będzie związku z nią padało, ale uszanujmy że wątek jest typowo o tematyce staraniowej

Bardzo cieszymy się z kojenych poztywnych wieści, za każdą trzymamy kciuki i życzymy dwóch kreseczek, zresztą każda informacja napawa wiarą kolejne staraczki.

Zapraszamy przyszłe mamy do wątku mamuś

Sluszna uwaga...

Mam pytanie do wszystkich dziewczyn,które braly Accofil?Prosze,opiszcie jak sie czulyscie. Dziekuje bardzo. I jeszcze jedno pytanie,odnosnie tsh. Czy ktos tu bierze Euthyrox,w jakiej dawce i jak sie po nim czuje?O ile spadło tsh? Dziękuję.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sabeth2 Pokaż wiadomość
Blaira cudownie!!! zasłużyłaś
Sabeth,a czy jest tu ktos,kto nie zasluzyl?

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Dziękuję wam kochane za ciepłe słówka, to ważne dla każdej z nas.
Życzę wam wszystkim takiego samego owocnego efektu.

Dodam od siebie....że jednak coś w tym jest, że głowa musi odpuścić. Jest to ciężko osiągnąć, a łatwiej napisać. U mnie to odcięcie nieoczekiwanie spowodował nawał pracy.

jbodziony, wczoraj jak byłam o 14 to było przede mną w kolejce 5 dziewczyn. Myślę że piątki i niedziele są najbardziej oblegane.
Blaira,czy to hest ciaza naturalna czy z ivf?
__________________
04.2008 ciaza naturalna, 12.2008 narodziny zdrowej Córci,starania od 09.2013,hsg,laparoskopia, 3 inseminacje,06.2015 IVF-nieudane,07.2015 - 2 IVF-udane,obumarcie ciazy w 7 t,maj 2015-3 IVF i badanie zarodków PGS,mrozaczki czekaja na lepsze czasy
kamilamimila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-24, 14:43   #2228
Kejjdra
Raczkowanie
 
Avatar Kejjdra
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 147
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny czy ktoras z Was wie moze czy doktor ma zaplanowany jakis urlop w okresie Wszystkich Swietych? Czy na tablicy cos pisze???
__________________
Nie pytaj co to życie. Nie odpowiem.
Jednak wiem co w życiu ważne: znaleźć cel, dążyć do niego i mimo wszelkich niepowodzeń nie poddawać się!
Kejjdra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 19:00   #2229
malinowa1986
Raczkowanie
 
Avatar malinowa1986
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 330
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez kamilamimila Pokaż wiadomość
Sluszna uwaga...

Mam pytanie do wszystkich dziewczyn,które braly Accofil?Prosze,opiszcie jak sie czulyscie. Dziekuje bardzo. I jeszcze jedno pytanie,odnosnie tsh. Czy ktos tu bierze Euthyrox,w jakiej dawce i jak sie po nim czuje?O ile spadło tsh? Dziękuję.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------



Sabeth,a czy jest tu ktos,kto nie zasluzyl?

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------



Blaira,czy to hest ciaza naturalna czy z ivf?
Brałam Euthyrox. Teraz biorę Letrox. W zasadzie to jest to samo.
Początkowo TSH na poziomie ok 6-7. Lek w dawce 25 i spadek do ok 1 w ciągu 1 m-ca.
Po kilku latach poziom tsh zaczął wzrastać i dawkę zwiększano. Aktualnie zażywam 75. TSH kontroluję ok 3 razy w roku i gdy utrzymuje się na wyższym poziomie to zwiększam dawkę leku.
__________________
23.10.2013 Aniołek
23.10.2014 Aniołek
17.10.2015 Aniołek

Listopad 2016 Syn <3

Wrzesień 2018 Syn <3


15.08.2019 Aniołek
malinowa1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 19:07   #2230
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez kamilamimila Pokaż wiadomość
Sluszna uwaga...

Mam pytanie do wszystkich dziewczyn,które braly Accofil?Prosze,opiszcie jak sie czulyscie. Dziekuje bardzo. I jeszcze jedno pytanie,odnosnie tsh. Czy ktos tu bierze Euthyrox,w jakiej dawce i jak sie po nim czuje?O ile spadło tsh? Dziękuję.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------



Sabeth,a czy jest tu ktos,kto nie zasluzyl?

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------



Blaira,czy to hest ciaza naturalna czy z ivf?
Kamila,

Ja biorę teraz regularnie accofil co 5 dni , we wtorek będzie piąta chyba już ostatnia dawka.

U mnie powtarzały się objawy, ból mięśni i głowy, choć już ost zastrzyk był bezobjawowy...nie wiem czy to spowodowane regularnością brania i przyzwyczajenia się organizmu, tak może być.

Ciąża naturalna była to przerwa po kilku cyklach stymulowanych i iui po któryhc zresztą mieliśmy już umówioną wizytę odnośnie następnego kroku jakim było ivf

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kejjdra Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was wie moze czy doktor ma zaplanowany jakis urlop w okresie Wszystkich Swietych? Czy na tablicy cos pisze???
Dr wspominał coś o kolejnych sympozjach jedzie do Nowego Jorku i Barcelony bodajże, ale nie pamiętam w jakich terminach. Jak nie zapomnę zapytam, o ile mnie będzie chciał jeszcze widzieć

Edytowane przez blaira
Czas edycji: 2017-09-24 o 19:08
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 19:19   #2231
Kejjdra
Raczkowanie
 
Avatar Kejjdra
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 147
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Dr wspominał coś o kolejnych sympozjach jedzie do Nowego Jorku i Barcelony bodajże, ale nie pamiętam w jakich terminach. Jak nie zapomnę zapytam, o ile mnie będzie chciał jeszcze widzieć

blaira bylo by super jakbys zapytala ja niestety nie dam rade podejsc do dr a mam wizyte 4 listopada i boje sie ze mu cos wyskoczy i zadzwonia z przelozeniem wizyty a terminy pewno odlegle, a i tak juz 7 miesiecy odlozylam starania i w listopadzie startujemy od nowa

Ogromne gratulacje fasoleczki
__________________
Nie pytaj co to życie. Nie odpowiem.
Jednak wiem co w życiu ważne: znaleźć cel, dążyć do niego i mimo wszelkich niepowodzeń nie poddawać się!
Kejjdra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-24, 19:50   #2232
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Kejjdra Pokaż wiadomość
blaira bylo by super jakbys zapytala ja niestety nie dam rade podejsc do dr a mam wizyte 4 listopada i boje sie ze mu cos wyskoczy i zadzwonia z przelozeniem wizyty a terminy pewno odlegle, a i tak juz 7 miesiecy odlozylam starania i w listopadzie startujemy od nowa

Ogromne gratulacje fasoleczki
Dziękuję

Kurczę zapiszę sobie na kartce, bo pewnie zapomnę, a w obecnym stanie to już mega roztrzepanie
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 23:24   #2233
kamilamimila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez malinowa1986 Pokaż wiadomość
Brałam Euthyrox. Teraz biorę Letrox. W zasadzie to jest to samo.
Początkowo TSH na poziomie ok 6-7. Lek w dawce 25 i spadek do ok 1 w ciągu 1 m-ca.
Po kilku latach poziom tsh zaczął wzrastać i dawkę zwiększano. Aktualnie zażywam 75. TSH kontroluję ok 3 razy w roku i gdy utrzymuje się na wyższym poziomie to zwiększam dawkę leku.
Dziękuję bardzo,ojej,z tak wysokiego szybko spadlo Ci do ok 1,przy dawce 25 mg,to duzo spadło,to mnie martwi,bo mohe tsh waha sie od 1,5 do 2,8,srednio ok 2,a Dr mi dal Euthyrox 25 mg,nie wzięłam jeszcze tego i tak zwlekam.Jak mi za duzo spadnie to przejdzie w 2 stronę...
__________________
04.2008 ciaza naturalna, 12.2008 narodziny zdrowej Córci,starania od 09.2013,hsg,laparoskopia, 3 inseminacje,06.2015 IVF-nieudane,07.2015 - 2 IVF-udane,obumarcie ciazy w 7 t,maj 2015-3 IVF i badanie zarodków PGS,mrozaczki czekaja na lepsze czasy
kamilamimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 06:51   #2234
malinowa1986
Raczkowanie
 
Avatar malinowa1986
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 330
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez kamilamimila Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo,ojej,z tak wysokiego szybko spadlo Ci do ok 1,przy dawce 25 mg,to duzo spadło,to mnie martwi,bo moje tsh waha sie od 1,5 do 2,8,srednio ok 2,a Dr mi dal Euthyrox 25 mg,nie wzięłam jeszcze tego i tak zwlekam.Jak mi za duzo spadnie to przejdzie w 2 stronę...
Nie wiem z jakiego powodu Ci przepisał. Ja mam Hashimoto. Nigdy z niedoczynności nie przeszłam w nadczynność. Leki biorę od ok 4-5 lat. Bez leków od razu tsh podnosi mi się do góry.
__________________
23.10.2013 Aniołek
23.10.2014 Aniołek
17.10.2015 Aniołek

Listopad 2016 Syn <3

Wrzesień 2018 Syn <3


15.08.2019 Aniołek
malinowa1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 09:15   #2235
kamilamimila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez malinowa1986 Pokaż wiadomość
Nie wiem z jakiego powodu Ci przepisał. Ja mam Hashimoto. Nigdy z niedoczynności nie przeszłam w nadczynność. Leki biorę od ok 4-5 lat. Bez leków od razu tsh podnosi mi się do góry.
Ja nie mam Hashimoto,wszystkie tarczycowe badanoa wychodza dobre,tylko tsh mi skacze ale Dr uwaza,ze do ciazy powinno byc ok 1 i ze musze wziac Euthyrox,juz nawet kupiłam ale nie zaczelam brac,bo sie boje zaczac,boje sie,ze za mocno mi spadnie;a 2 endokrynologow mowilo,ze do zajścia w ciążę do 2,5 jest ok i żeby dopiero w ciazy przyjść. I kogo tu sluchac?A jak zaczne brac to pewnie juz bede musiała.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Kamila,

Ja biorę teraz regularnie accofil co 5 dni , we wtorek będzie piąta chyba już ostatnia dawka.

U mnie powtarzały się objawy, ból mięśni i głowy, choć już ost zastrzyk był bezobjawowy...nie wiem czy to spowodowane regularnością brania i przyzwyczajenia się organizmu, tak może być.

Ciąża naturalna była to przerwa po kilku cyklach stymulowanych i iui po któryhc zresztą mieliśmy już umówioną wizytę odnośnie następnego kroku jakim było ivf

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------



Dr wspominał coś o kolejnych sympozjach jedzie do Nowego Jorku i Barcelony bodajże, ale nie pamiętam w jakich terminach. Jak nie zapomnę zapytam, o ile mnie będzie chciał jeszcze widzieć
Blaira,dziękuję za odppwiedz. A 1 dawka byla najgorsza?Bardzo sie tego boje,bo ponoc moga byc nawet problemy z sercem.Bierzesz go na noc?Zastrzyk w brzuch?Jak dlugo odczuwasz objawy po każdej dawce?Badalas w tym czasie morfologie?Ponoc bardzo leukocyty przy tym rosną.
__________________
04.2008 ciaza naturalna, 12.2008 narodziny zdrowej Córci,starania od 09.2013,hsg,laparoskopia, 3 inseminacje,06.2015 IVF-nieudane,07.2015 - 2 IVF-udane,obumarcie ciazy w 7 t,maj 2015-3 IVF i badanie zarodków PGS,mrozaczki czekaja na lepsze czasy

Edytowane przez kamilamimila
Czas edycji: 2017-09-25 o 09:12
kamilamimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 09:37   #2236
aantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 169
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez kamilamimila Pokaż wiadomość
Ja nie mam Hashimoto,wszystkie tarczycowe badanoa wychodza dobre,tylko tsh mi skacze ale Dr uwaza,ze do ciazy powinno byc ok 1 i ze musze wziac Euthyrox,juz nawet kupiłam ale nie zaczelam brac,bo sie boje zaczac,boje sie,ze za mocno mi spadnie;a 2 endokrynologow mowilo,ze do zajścia w ciążę do 2,5 jest ok i żeby dopiero w ciazy przyjść. I kogo tu sluchac?A jak zaczne brac to pewnie juz bede musiała.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



Blaira,dziękuję za odppwiedz. A 1 dawka byla najgorsza?Bardzo sie tego boje,bo ponoc moga byc nawet problemy z sercem.Bierzesz go na noc?Zastrzyk w brzuch?Jak dlugo odczuwasz objawy po każdej dawce?Badalas w tym czasie morfologie?Ponoc bardzo leukocyty przy tym rosną.
Hej. Ja wczoraj rano wzielam pierwsza dawke accofil i czuje sie zupelnie normalnie, poza lekkim bolem glowy
Na margimesie to moje tsh to 2,9 i zadnego komentarza od dr...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aantkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 11:03   #2237
sabeth2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 285
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Kamila , wszystkie z nas zasługują, ale najbardziej kciuki trzymam za te dziewczyny, które starają się najdłużej albo na dodatek maja niepowodzenia na koncie, bo wiem doskonale jak to frustruje i potrafi roz.....ć całe normalne życie

Euthyrox dawkuje sie w zaleznosci od zapotrzebowania i zmienia dawke w zaleznosci od poziomu TSH, kazdy organizm jest inny, tez slyszalam ze ok 1 dla ciazy jest najlepiej

Edytowane przez sabeth2
Czas edycji: 2017-09-25 o 11:14
sabeth2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 14:05   #2238
AniaSz90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Witam,
To mój pierwszy raz tutaj na forum, wiec chciałam sie przywitać i oczywiście trzymam za każdą z nas, która się stara kciuki!
Razem z mężem od dwóch lat staramy się u dzidziusia, na razie bezskutecznie Do tej pory leczyłam się u dwóch lekarzy, teoretycznie wszystko ok, brak owulacji, ze względu na problemy z hormonami. Brałam CLo, po którym owulacja była ale do zapłodnienia nie doszło. w związku z tym zamierzam szukać pomocy u Pana Dr
Chciałabym dowiedzieć się paru rzeczy. Zamierzam umówić się na pierwszą wizytę do Dr, jak wygląda rejestracja? Czy mozna umówic się telefonicznie, czy trzeba pojechac osobiście?
Jakie sa terminy oczekiwania na wizytę?
Mieszkamy z mężem w woj. podkarpacki, czy to ma jakieś znaczenie?

Pozdrawiam
AniaSz90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 15:00   #2239
kamilamimila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2 722
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez aantkaa Pokaż wiadomość
Hej. Ja wczoraj rano wzielam pierwsza dawke accofil i czuje sie zupelnie normalnie, poza lekkim bolem glowy
Na margimesie to moje tsh to 2,9 i zadnego komentarza od dr...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo za odppwoedz.Tsh masz 2,9 ,Dr to widział i nic?Ja mam nizsze i mi kaze brac Euthyrox,ja chyna nie lapie w takim razie...

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Dziewczyny,która pamięta jak dlugo sa wazne badania z krwi i wymazy do IVF?3 miesiące czy 6?To chyba sie ostatnio zmienilo,a ja wypadlam z obiegu.
__________________
04.2008 ciaza naturalna, 12.2008 narodziny zdrowej Córci,starania od 09.2013,hsg,laparoskopia, 3 inseminacje,06.2015 IVF-nieudane,07.2015 - 2 IVF-udane,obumarcie ciazy w 7 t,maj 2015-3 IVF i badanie zarodków PGS,mrozaczki czekaja na lepsze czasy
kamilamimila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 15:39   #2240
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez kamilamimila Pokaż wiadomość
Dziewczyny,która pamięta jak dlugo sa wazne badania z krwi i wymazy do IVF?3 miesiące czy 6?To chyba sie ostatnio zmienilo,a ja wypadlam z obiegu.
Mi mówił, że trzy miesiące.

Cytat:
Napisane przez AniaSz90 Pokaż wiadomość
Witam,
To mój pierwszy raz tutaj na forum, wiec chciałam sie przywitać i oczywiście trzymam za każdą z nas, która się stara kciuki!
Razem z mężem od dwóch lat staramy się u dzidziusia, na razie bezskutecznie Do tej pory leczyłam się u dwóch lekarzy, teoretycznie wszystko ok, brak owulacji, ze względu na problemy z hormonami. Brałam CLo, po którym owulacja była ale do zapłodnienia nie doszło. w związku z tym zamierzam szukać pomocy u Pana Dr
Chciałabym dowiedzieć się paru rzeczy. Zamierzam umówić się na pierwszą wizytę do Dr, jak wygląda rejestracja? Czy mozna umówic się telefonicznie, czy trzeba pojechac osobiście?
Jakie sa terminy oczekiwania na wizytę?
Mieszkamy z mężem w woj. podkarpacki, czy to ma jakieś znaczenie?

Pozdrawiam
Witamy i życzymy powodzenia!
Możesz na spokojnie zadzwonić (14 646 87 00 lub 14 646 87 01). Na pierwszą wizytę oczekiwanie jest w zależności od ilości aktualnie prowadzonych pacjentek - przykładowo jak ja dzwoniłam w kwietniu, to mi powiedzieli, że na to półrocze nie ma już zapisów na pierwszą wizytę, przyjmowanie nowych pacjentek dopiero od lipca i żeby dzwonić pod koniec maja.
W ostatnim czasie było dużo powodzeń w leczeniu, może Ci się uda zapisać w kolejkę.
Jeśli dla Was to nie problem dojeżdżać to dla Dr tym bardziej nie

Edytowane przez skorpio87
Czas edycji: 2017-09-25 o 15:40
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 16:32   #2241
ania9201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cześć ! Jestem tutaj nowa na forum, obserwuje wątek od jakiegoś czasu, ale cały czas brakowało mi odwagi zeby napisać.. staramy sie z mężem od dzidziusia juz ponad 1,5 roku niedawno maz zbadał nasienie i okazało sie ze jego przypadłość to Asthenozoospermia. Początkowo myśleliśmy o leczeniu w Parens w Krakowie, niestety personę który tam pracuje skutecznie nas zniechęcił. Mój lekarz ginekolog polecił nam wlasnie doktora Przybycienia, . Tego co zdarzyłam przeczytać na kilku wątkach bardzo go polecacie mam nadzieje ze i nam pomoże. Zdarzyłam juz Zadzownic do poradni w Tarnowie i dowiedzieć sie ze na ten rok miejsca juz nie ma. Nie przestaje mnie nurtować mnie pytanie, czy to co zdiagnozowano u mojego męża daje nam szanse na dziecko ? Jak to leczyć ? Czy któraś z Was miała z tym do czynienia ? Z góry dziekuje za odpowiedzieć !

Trzymam mocno kciuki za każda z Was 😍
ania9201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 16:49   #2242
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez ania9201 Pokaż wiadomość
Cześć ! Jestem tutaj nowa na forum, obserwuje wątek od jakiegoś czasu, ale cały czas brakowało mi odwagi zeby napisać.. staramy sie z mężem od dzidziusia juz ponad 1,5 roku niedawno maz zbadał nasienie i okazało sie ze jego przypadłość to Asthenozoospermia. Początkowo myśleliśmy o leczeniu w Parens w Krakowie, niestety personę który tam pracuje skutecznie nas zniechęcił. Mój lekarz ginekolog polecił nam wlasnie doktora Przybycienia, . Tego co zdarzyłam przeczytać na kilku wątkach bardzo go polecacie mam nadzieje ze i nam pomoże. Zdarzyłam juz Zadzownic do poradni w Tarnowie i dowiedzieć sie ze na ten rok miejsca juz nie ma. Nie przestaje mnie nurtować mnie pytanie, czy to co zdiagnozowano u mojego męża daje nam szanse na dziecko ? Jak to leczyć ? Czy któraś z Was miała z tym do czynienia ? Z góry dziekuje za odpowiedzieć !

Trzymam mocno kciuki za każda z Was 😍
Witaj,
rozwiązaniem dla Was jest in vitro, eliminuje to problem z nieprawidłową ruchliwością plemników. Ja jestem po udanym zabiegu w Macierzyństwie - jakbyś miała jakieś pytania możesz do mnie śmiało pisać na priv.
PS. W klinice Macierzyństwo mogą aż zagłaskać uprzejmością i jakością obsługi
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 17:10   #2243
ania9201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziekuje Ci serdecznie za odpowiedz, chętnie napisałabym na priv ale niestety nie ogarniam jeszcze tego forum i jak to sie poruszać.. czy droga to in vitro to barszo długi proces ?
ania9201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 17:40   #2244
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez ania9201 Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci serdecznie za odpowiedz, chętnie napisałabym na priv ale niestety nie ogarniam jeszcze tego forum i jak to sie poruszać.. czy droga to in vitro to barszo długi proces ?
Ja do Ciebie napiszę na priv
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 17:45   #2245
ania9201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Ok, super dziekuje ;*
ania9201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 19:02   #2246
K_arola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 27
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny doktorek dzisiaj mi mówił że w środę będzie tylko do 17. Nie ważne ile osób będzie czekało. Zmywa się o tej godzinie bo musi być w krk
K_arola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 19:43   #2247
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Witaj,
rozwiązaniem dla Was jest in vitro, eliminuje to problem z nieprawidłową ruchliwością plemników. Ja jestem po udanym zabiegu w Macierzyństwie - jakbyś miała jakieś pytania możesz do mnie śmiało pisać na priv.
PS. W klinice Macierzyństwo mogą aż zagłaskać uprzejmością i jakością obsługi
Skorpio, Nie koniecznie
Wszystko zależy od tego jakie dokładnie wyniki ma mąż i co u Ani stwierdzi.

U mojego męża też stwierdzono ten sam problem, ciążę wcześniej były, mamy za sobą też iui - nieudane, a teraz okazało się że cykl naturalny był dla nas szczęśliwy.

Ania, zawsze możesz jeszcze spróbować umówić się w Krakowie, choć to dodatkowe km dla was, ale może na pierwszą wizytę przyjmą Cię szybciej skoro w Tarnowie tak długo trzeba czekać.

Kamila, objawy pojawiły w każdej z trzech dawek, ale dopiero następnego dnia. Tak, kułam w brzuch na noc i szłam spać.
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 20:02   #2248
ania4999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

dziekuje. ale dziwi mnie czemu mi nic nie mowil. moze nie zaszkodzi dzidziowi
ania4999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 20:11   #2249
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Skorpio, Nie koniecznie
Wszystko zależy od tego jakie dokładnie wyniki ma mąż i co u Ani stwierdzi.

U mojego męża też stwierdzono ten sam problem, ciążę wcześniej były, mamy za sobą też iui - nieudane, a teraz okazało się że cykl naturalny był dla nas szczęśliwy.
Zgadzam się całkowicie, masz rację, miałam na myśli permanentną przypadłość. Jak to dr mi kiedyś powiedział - facet jest bardzo zmienny (bardziej niż kobieta). Mogą występować czynniki obniżające parametry nasienia, a gdy ustąpią, po 3. czy po 6. miesiącach może się już okazać, że parametry w normie Dlatego poradziłam ania9201, żeby powtórzyli badania w celu potwierdzenia.

Edytowane przez skorpio87
Czas edycji: 2017-09-25 o 20:14
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 20:59   #2250
Pulginka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 22
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

hej dziewczyny. apropos mezczyzn - u meza mimo bardzo dobrych (wrecz ksiazkowych) wynikow semiogramu, okazalo sie ze ma wysoki poziom fragmentacji DNA plemnikow.
Czy ktoras z was sie z tym spotkala? czy cos partnerzy wasi przyjmowali na to?

Jestesmy juz po 2 nieudanych IVF i teraz boje sie zaczynac 3 raz.

Edytowane przez Pulginka
Czas edycji: 2017-09-25 o 21:00
Pulginka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-10 15:58:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.