ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-22, 20:33   #3301
AleksandraNS
Zadomowienie
 
Avatar AleksandraNS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Tłuszcz
Wiadomości: 1 369
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Dziewczyny gdzie Wy macie u siebie w zadaniach jakieś filmy? Ja mam 3 zadania:
1.Rozmowa z koleżanką.
2.Rozmowa z kolegą.
3.Wstaw zdjęcie- że niby mam zrobić zdjęcie i pokazać jak naturalna reakcja mojego mężczyzny pokaże jak się cieszy z żelu.

Ale to trzecie można wyrazić gestem. Nie trzeba pokazać twarzy

Nie mam nigdzie info o filmie.
AleksandraNS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 20:51   #3302
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Ada walcz o swoje! A jak ta zdrapka dałaby Ci dużą nagrodę, nawet główną? Nie wiem co tam jest do wygrania, ale co by nie było to typ oszukuje równo. Na pewno nie jesteś jedyną. A później się dziwimy czemu są konkursy gdzie nie da się wygrać - właśnie tak to robią oszuści zgłoś też sprawę do organizatora konkursu, pisemnie, najlepiej listem żeby musieli odpowiedzieć na reklamację/skargę. I skargę pisemną na pracownika do kierownika - mamusi. Będzie musiała się ustosunkować i wyciągnąć jakieś konsekwencje. Może uokik coś może zdziałać czy coś? Konkursy pod jakiś urząd podchodzą na pewno. Za zabieranie naklejek na swiezaki pracownicy biedronki tracili robotę.
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 20:54   #3303
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez gvntle Pokaż wiadomość
nie mam
Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
mam
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 21:16   #3304
aducha6662
Zadomowienie
 
Avatar aducha6662
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 1 392
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Ada walcz o swoje! A jak ta zdrapka dałaby Ci dużą nagrodę, nawet główną? Nie wiem co tam jest do wygrania, ale co by nie było to typ oszukuje równo. Na pewno nie jesteś jedyną. A później się dziwimy czemu są konkursy gdzie nie da się wygrać - właśnie tak to robią oszuści zgłoś też sprawę do organizatora konkursu, pisemnie, najlepiej listem żeby musieli odpowiedzieć na reklamację/skargę. I skargę pisemną na pracownika do kierownika - mamusi. Będzie musiała się ustosunkować i wyciągnąć jakieś konsekwencje. Może uokik coś może zdziałać czy coś? Konkursy pod jakiś urząd podchodzą na pewno. Za zabieranie naklejek na swiezaki pracownicy biedronki tracili robotę.
Organizatorem jest SMOLAR - napisałam już do nich. Na profilu Polo Marketu wiadomość również. Jutro będę tak długo nachodzić sklep, aż nie znajdę chłopaka. Nie chcę wiele, chcę by mnie zwyczajnie przeprosił i w sumie... oddał te durne zdrapki (swoją drogą poza wafelkami, bonami i sprzętem AGD do wygrania jest samochód). A co, należy mi się! Wcale nie kupiłabym dwóch opakowań denta stix dla psa tylko jedno gdyby nie to, że za nie była dodatkowa zdrapka. To samo 4 budynie. Mój tata ma hurtownię i w sumie kupiłabym u niego... ale chciałam zdrapkę.
Należy mi się i koniec. Tym bardziej, że gość chciał wykiwać na zdrapkę starszą panią przede mną (swoją drogą bardziej kumatą niż nie jedna osoba - upominała się póki zdrapki nie dostała). Jutro napiszę jak mi poszło "rozprawianie się z nimi". Moje dziecię tylko biedne, bo biega tam ze mną jak głupek. Ale w nagrodę kupiłam mu dzisiaj wielką pakę zwierzątek i traktor - myślę, że mi to wybaczy.
aducha6662 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 21:18   #3305
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez flexi_88 Pokaż wiadomość
https://www.kupiec.pl/moc/#utm_sourc...=zasieg_domeny

zgłosiłam się a co, zdrowe przekąski moge testować
Mam na myśli, ten program ambasadorski - regulamin wygląda ok
Dostałaś jakiegoś maila albo potwierdzenie zgłoszenia.

Do Auchan się zgłosiłam, pierwszy raz napisałam od serca... Kolejne 4 od czapy :-D
__________________
moja edycja to nie ja to moje literówki

Edytowane przez gonkam
Czas edycji: 2017-09-22 o 21:19
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 21:25   #3306
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość
Dostałaś jakiegoś maila albo potwierdzenie zgłoszenia.

Do Auchan się zgłosiłam, pierwszy raz napisałam od serca... Kolejne 4 od czapy :-D
ja nie dostałam żadnego maila
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 21:55   #3307
gonkam
Raczkowanie
 
Avatar gonkam
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 338
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

czytalam regulamin i nie zatrybiłam o co chodzi z

"Uczestnik ma możliwość zgłoszenia swojego udziału w Programie poprzez stronę internetową www.kupiec.pl/moc za pomocą zamieszczonej tam aplikacji uczestnictwa w Programie"
za dokładnie regulamin czytałam, po akcji z LPM
__________________
moja edycja to nie ja to moje literówki
gonkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-23, 08:43   #3308
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Gdyby mi dali furę albo chociaż dobry ekspres to bym im mogła zaśpiewać, ale dla dwóch żeli pod prysznic? Kupiłam chyba ze 12 na promocji w rossku, styknie nam
Jakbyś jednak czuła niedosyt żeli to w B jest teraz wyprzedaż i np. Fa wchodzi po 2zł

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aducha6662 Pokaż wiadomość
Organizatorem jest SMOLAR - napisałam już do nich. Na profilu Polo Marketu wiadomość również. Jutro będę tak długo nachodzić sklep, aż nie znajdę chłopaka. Nie chcę wiele, chcę by mnie zwyczajnie przeprosił i w sumie... oddał te durne zdrapki (swoją drogą poza wafelkami, bonami i sprzętem AGD do wygrania jest samochód). A co, należy mi się! Wcale nie kupiłabym dwóch opakowań denta stix dla psa tylko jedno gdyby nie to, że za nie była dodatkowa zdrapka. To samo 4 budynie. Mój tata ma hurtownię i w sumie kupiłabym u niego... ale chciałam zdrapkę.
Należy mi się i koniec. Tym bardziej, że gość chciał wykiwać na zdrapkę starszą panią przede mną (swoją drogą bardziej kumatą niż nie jedna osoba - upominała się póki zdrapki nie dostała). Jutro napiszę jak mi poszło "rozprawianie się z nimi". Moje dziecię tylko biedne, bo biega tam ze mną jak głupek. Ale w nagrodę kupiłam mu dzisiaj wielką pakę zwierzątek i traktor - myślę, że mi to wybaczy.
O to menda. Nie popuszczaj. Zrobił sobie cwaniaczek stałe zajęcie jak widać. Choćby dawali za do batonika to bym mu nie popuściła. Swoją drogą teraz oszukuje na zdrapkach to na czym skończy.
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 09:14   #3309
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Jakbyś jednak czuła niedosyt żeli to w B jest teraz wyprzedaż i np. Fa wchodzi po 2zł
Dzięki za info, wiem i nawet nie planuję iść, bo nie mam już miejsca w szafach
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 10:42   #3310
Radoska35
Rozeznanie
 
Avatar Radoska35
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 619
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

[QUOTE=aducha6662;77372791]nie wytrzymałam i poszłam tam jeszcze dzisiaj, z wydrukowaną listą produktów promocyjnych i jeszcze z wykrzyknikiem zaznaczyłam to co zakupiłam. Niestety chłopaka, który mnie obsługiwał rzekomo nie było. Najpierw był, potem jednak nie, sami nie wiedzieli jak widzieli, że jestem wnerwiona. Poprosiłam żeby mu przekazali, że będę przychodzić do skutku aż go nie spotkam.
Tylko co najlepsze... tadaaaam! To syn kierowniczki polo marketu


mi serio nie chodzi o te zdrapki, mam je w 4 literach.. ale nie wytrzymuje nerwowo jak ktoś ze mnie wała robi.[/QUOT I słusznie, tak trzymać.

I słusznie. Tak trzymać. Świadomy klient buduje rynek. A ten przypadek to po prostu oszustwo. Weronika ma dobry pomysł z tym zgłoszeniem do organizatora konkursu.

Edytowane przez Radoska35
Czas edycji: 2017-09-23 o 10:47
Radoska35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 10:44   #3311
beatrix_76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Ranczo w dolinie :))
Wiadomości: 1 804
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez weronkaa84 Pokaż wiadomość
No dla mnie to jest totalna głupota. Jestem tak wściekła,że mam ochotę odesłać im te żele i kupić sobie je w Rosku bez robienia z siebie pajaca. Klown w cyrku za jeden występ dostaje więcej niż te żele są warte.
Mój TZ jest wściekły,pozwolił sobie tylko zdjęcie naszych rąk zrobić jak przekazuję żel,a jak to nie wystarczy to mówił żeby odesłać je z wieeeelkimi podziękowaniami a taką kampanię. No i zastanawiam się poważnie nad tym.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Ja olewam te ich żenujące "zadania".
Najwyżej wypełnię ich ankietę końcową i tyle.
No albo tak zrobię


Weszłam teraz na swój profil LPM i są zadania ze zdjęciem i rozmowy z koleżankami i kolegami (ankiety) ,najwyżej wrzucę to zdjęcie co zrobiłam ,innego nie dostaną ,ankiety też mogę wypełnić,jeśli oczywiście ktoś będzie chciał na ten temat rozmawiać,ale jeśli zarządają filmik to niech się bujają.
__________________
Moje hobby to haft krzyżykowy,wyroby z wikliny papierowej i wstążki satynowej

Edytowane przez beatrix_76
Czas edycji: 2017-09-23 o 10:46
beatrix_76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-23, 11:13   #3312
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Przyszedł podkład z Oriflame. Niestety, kurier nie raczył zadzwonić, tylko wrzucił awizo... nie wspominając o tym, że był u mnie z paczką dla mamy... ale powiem wam, że dziś się wysmarowałam tym na próbę i buzia jak laleczka
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 12:44   #3313
aducha6662
Zadomowienie
 
Avatar aducha6662
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 1 392
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Tak tylko dodam w temacie tego polo i zdrapek i już go zakończę. Byłam tam dzisiaj i cóż, chłopaka już nie znajdę, bo wczoraj był ostatni dzień w pracy. Rozmawiałam z kierowniczką jedyne co mogła zrobić to mnie przeprosić.
Okazało się, że nawet ta jedna zdrapka, którą mi wydał jest nieważna skoro na paragonie jest wbite, że odmówiłam udziału w loterii a co jakbym wczoraj ją zarejestrowała i jakimś cudem wygrała na nią samochód?

I tu pojawiło się moje zdziwienie, pani kierowniczki również, że jak mógł mi wydać tą zdrapkę skoro zaznaczył, że nie biorę udziału w loterii, a widział w kasie, że powinnam dostać jeszcze trzy.

Cóż, mam tą satysfakcję,że zwróciłam uwagę, chłopak i tak tam nie pracuje to z nim tego nie wyjaśnię ale myślę, że warto zwracać uwagę nawet na takie małe rzeczy.
Wiadomość na oficjalnym profilu polo marketu i tak napisałam, do organizatora loterii również. Nie żałuję, uważam, że powinni wiedzieć.
uffff i to na tyle.
aducha6662 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 13:08   #3314
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

a ja myślę, że niekoniecznie akurat wczoraj był jego ostatni dzień pracy tylko nie chcą żebyś już przychodziła
A żeby naprawić swoje błędy to powinni Ci wydać zdrapki, a tę kwestię z paragonem to sobie sprawdz w regulaminie czy tak jest bo nie znam szczegołów.
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 13:31   #3315
aducha6662
Zadomowienie
 
Avatar aducha6662
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 1 392
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez wordila Pokaż wiadomość
a ja myślę, że niekoniecznie akurat wczoraj był jego ostatni dzień pracy tylko nie chcą żebyś już przychodziła
A żeby naprawić swoje błędy to powinni Ci wydać zdrapki, a tę kwestię z paragonem to sobie sprawdz w regulaminie czy tak jest bo nie znam szczegołów.
I tak bywam tam często jak idę na zakupy z synkiem, więc się mnie tak łatwo nie pozbędą
aducha6662 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 13:57   #3316
joanna_te
Zadomowienie
 
Avatar joanna_te
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 265
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

U mnie w Biedronce zadnych kosmetykow w dobrych cenach nie bylo
joanna_te jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 14:28   #3317
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez aducha6662 Pokaż wiadomość
I tak bywam tam często jak idę na zakupy z synkiem, więc się mnie tak łatwo nie pozbędą
Myślę, że tylko powiedziała, że nie pracuje żebyś dała sobie spokój. Ale i tak przecież go prędzej czy później spotkasz jeśli Cię oszukali.. a organizator coś odpowiedział?
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 14:44   #3318
aducha6662
Zadomowienie
 
Avatar aducha6662
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 1 392
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Myślę, że tylko powiedziała, że nie pracuje żebyś dała sobie spokój. Ale i tak przecież go prędzej czy później spotkasz jeśli Cię oszukali.. a organizator coś odpowiedział?
Niby pracował tylko na okres letni, a teraz skończył, bo wyjeżdża na studia. No zobaczymy. Organizator (smolar) jeszcze nic nie odpisał ale jest weekend więc może w poniedziałek dadzą jakąś odpowiedź.
aducha6662 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 14:52   #3319
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez aducha6662 Pokaż wiadomość
Niby pracował tylko na okres letni, a teraz skończył, bo wyjeżdża na studia. No zobaczymy. Organizator (smolar) jeszcze nic nie odpisał ale jest weekend więc może w poniedziałek dadzą jakąś odpowiedź.
Ciekawe ile zdrapek i innych takich zgarnął przez ten okres letni..
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-23, 15:48   #3320
gamzurek5
Rozeznanie
 
Avatar gamzurek5
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 571
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Dziewczyny jeśli któraś chciałaby się wymienić grami z konkursu Lays to zapraszam na priv. Mam Fifę a chciałabym Need For Speed (chyba, że macie jeszcze inne gry niekoniecznie z tego konkursu, Tż rozważy każdą propozycję )
gamzurek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 16:24   #3321
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Jakbyś jednak czuła niedosyt żeli to w B jest teraz wyprzedaż i np. Fa wchodzi po 2zł
Te produkty są na jakimś osobnym standzie, czy tak porozrzucane ? Nie widziałam u siebie, albo ślepa jestem


Cytat:
Napisane przez beatrix_76 Pokaż wiadomość
Mój TZ jest wściekły,pozwolił sobie tylko zdjęcie naszych rąk zrobić jak przekazuję żel,a jak to nie wystarczy to mówił żeby odesłać je z wieeeelkimi podziękowaniami a taką kampanię. No i zastanawiam się poważnie nad tym.
No albo tak zrobię
Weszłam teraz na swój profil LPM i są zadania ze zdjęciem i rozmowy z koleżankami i kolegami (ankiety) ,najwyżej wrzucę to zdjęcie co zrobiłam ,innego nie dostaną ,ankiety też mogę wypełnić,jeśli oczywiście ktoś będzie chciał na ten temat rozmawiać,ale jeśli zarządają filmik to niech się bujają.

Oni nie poważni trochę są...dali Wam dwa żele i oczekują nie wiadomo czego teraz. Cieszę się, że tam nie brałam udziału, osobiście na pewno nie nagrałabym żadnego filmu z żelem ani zdjęcia tż. Tym bardziej , że wcześniej informacji o tym nie było.


Cytat:
Napisane przez aducha6662 Pokaż wiadomość
nie wytrzymałam i poszłam tam jeszcze dzisiaj, z wydrukowaną listą produktów promocyjnych i jeszcze z wykrzyknikiem zaznaczyłam to co zakupiłam. Niestety chłopaka, który mnie obsługiwał rzekomo nie było. Najpierw był, potem jednak nie, sami nie wiedzieli jak widzieli, że jestem wnerwiona. Poprosiłam żeby mu przekazali, że będę przychodzić do skutku aż go nie spotkam.
Tylko co najlepsze... tadaaaam! To syn kierowniczki polo marketu
mi serio nie chodzi o te zdrapki, mam je w 4 literach.. ale nie wytrzymuje nerwowo jak ktoś ze mnie wała robi.
Bardzo dobrze zrobiłaś
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 17:56   #3322
Radoska35
Rozeznanie
 
Avatar Radoska35
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 619
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez aducha6662 Pokaż wiadomość
I tak bywam tam często jak idę na zakupy z synkiem, więc się mnie tak łatwo nie pozbędą
Wiesz, koniec końców zostałaś okradziona przez pracownika sklepu. Odpowiedzialność ponosi także (albo w szczególności) kierownictwo. Ty się wcale nie musisz personalnie z konkretnym pracownikiem szarpać. Od tego jest jego zwierzchnik. Jak dla mnie fakt zwolnienia tej osoby nie zamyka sprawy. Domagaj się tej zdrapki od pani kierowniczki. Jak jej nie ma, to niech zrobi zakupy, jej sprawa. Zasugeruj, że poprosisz o pisemne ustosunkowanie się do sprawy centralę. To poskutkuje. Babka cię po prostu zbyła. Wiem co mówię, pracowałam przez lata jako kierownik dużego sklepu. A zdrapkę ci cwaniak dał, bo wcześniej pewnie okradł innego klienta
Radoska35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 18:01   #3323
kina_drim
Raczkowanie
 
Avatar kina_drim
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Kobietki, zapisywałyście się na stronie everydayme do testowania maszynek Gillette? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kina_drim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 18:04   #3324
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Radoska35 Pokaż wiadomość
Wiesz, koniec końców zostałaś okradziona przez pracownika sklepu. Odpowiedzialność ponosi także (albo w szczególności) kierownictwo. Ty się wcale nie musisz personalnie z konkretnym pracownikiem szarpać. Od tego jest jego zwierzchnik. Jak dla mnie fakt zwolnienia tej osoby nie zamyka sprawy. Domagaj się tej zdrapki od pani kierowniczki. Jak jej nie ma, to niech zrobi zakupy, jej sprawa. Zasugeruj, że poprosisz o pisemne ustosunkowanie się do sprawy centralę. To poskutkuje. Babka cię po prostu zbyła. Wiem co mówię, pracowałam przez lata jako kierownik dużego sklepu. A zdrapkę ci cwaniak dał, bo wcześniej pewnie okradł innego klienta
Dobrze mówi! Dał jedną zdrapkę żebyś się odczepiła już od niego a skoro jest tak, że na paragonie musisz mieć info, że bierzesz udział w loterii to postanowił się "ukarać" że odbierasz mu "jego" zdrapki i zaznaczył, że nie bierzesz udziału
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 18:28   #3325
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez weronkaa84 Pokaż wiadomość
Tylko że oni chcą twarz,"by naturalna reakcja stała się wizytówką ich nowej linii żeli"
Żałośni są...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 18:28   #3326
Karola1302
Raczkowanie
 
Avatar Karola1302
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Starachowice\Łódź
Wiadomości: 173
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kina_drim Pokaż wiadomość
Kobietki, zapisywałyście się na stronie everydayme do testowania maszynek Gillette? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się zapisywalam. To było chyba w tamtym tygodniu tak ? 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
INSTA
Mój blog z recenzjami (głównie kosmetyków)
https://karokarola.blogspot.com/
Zapraszam!

Karola1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 18:28   #3327
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Odeslij na ich koszt i kup konkurencyjne żele.. ja się cieszę, że się nie dostałam, bo mój facet na pewno nie zrobiłby z siebie durnia dla kosmetyku za dychę, chociaż francuski zna i mógłby bez problemu powiedzieć to ich LPM -.-
Można na ich koszt ? A co jak nie odbiorą ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 18:29   #3328
kina_drim
Raczkowanie
 
Avatar kina_drim
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Karola1302 Pokaż wiadomość
Ja się zapisywalam. To było chyba w tamtym tygodniu tak ? 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tak, to czekamy razem 😉 ciekawe czy dadzą znać jak się nie uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kina_drim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 18:29   #3329
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kina_drim Pokaż wiadomość
Kobietki, zapisywałyście się na stronie everydayme do testowania maszynek Gillette? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak, a co?
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 18:31   #3330
kina_drim
Raczkowanie
 
Avatar kina_drim
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 203
Dot.: ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy cz. VII

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;77395311]Ja tak, a co? [/QUOTE]
Ciekawi mnie kto brał udział, bo jak wam się uda to chociaż dajcie znać bym całe życie nadzieją nie żyła 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kina_drim jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-13 13:06:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.