Ból piersi!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-23, 10:35   #1
Viera85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Unhappy

Ból piersi!!!


Od około 5 miesięcy strasznie bolą mnie piersi. Mam 22 lata i nie byłam jeszcze w ciąży, ale moje piersi wyglądają jak u kobiety karmiącej. Parę dni temu skończyłam serię antybiotyku (Duomox 1g) którą przepisał mi ginekolog diagnozując tym samym stan zapalny. Po skończonej kuracji antybiotykowej ból nie ustąpił. Zauważyłam, że ból się nasila ok 5 dnia po miesiączce i trwa do kolejnej. Można pomyśleć, że wyolbrzymiam sprawę gdyż jest to tylko napięcie przed miesiączkowe, ale z tym bólem nie da się normalnie żyć. W ubiegłym roku byłam na badaniu USG, gdyż miałam wtedy ten sam problem- oto treść wyniku:
"Budowa piersi prawidłowa, guza nie stwierdza się.
Piersi małe o skąpej budowie gruczołowej.
USG piersi bez zmian chorobowych."
Pozornie wynik wygląda zadowalająco, ale uporczywy ból nie potwierdza tego. Zastanawia mnie jeszcze jedno- mianowicie po antybiotyku mam nadal stan podgorączkowy (37,5 stopni C) czy to jest normalne???
Zostało jeszcze coś- ginekolog po obserwacji wzrokowej (mam trądzik) stwierdził, że mam za dużo męskich hormonów i przepisał mi Diane 35, jednakże jeszcze nie zaczęłam stosować gdyż muszę poczekać na pierwszy dzień okresu (ok 29.01). Co może być przyczyną bólu i dlaczego antybiotyk nie pomógł??? Proszę o pomoc. Za jakiekolwiek rady z góry serdecznie dziękuję.
Viera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 10:47   #2
Lewia
Raczkowanie
 
Avatar Lewia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 87
Dot.: Ból piersi!!!

Cytat:
Napisane przez Viera85 Pokaż wiadomość
Od około 5 miesięcy strasznie bolą mnie piersi. Mam 22 lata i nie byłam jeszcze w ciąży, ale moje piersi wyglądają jak u kobiety karmiącej. Parę dni temu skończyłam serię antybiotyku (Duomox 1g) którą przepisał mi ginekolog diagnozując tym samym stan zapalny. Po skończonej kuracji antybiotykowej ból nie ustąpił. Zauważyłam, że ból się nasila ok 5 dnia po miesiączce i trwa do kolejnej. Można pomyśleć, że wyolbrzymiam sprawę gdyż jest to tylko napięcie przed miesiączkowe, ale z tym bólem nie da się normalnie żyć. W ubiegłym roku byłam na badaniu USG, gdyż miałam wtedy ten sam problem- oto treść wyniku:
"Budowa piersi prawidłowa, guza nie stwierdza się.
Piersi małe o skąpej budowie gruczołowej.
USG piersi bez zmian chorobowych."
Pozornie wynik wygląda zadowalająco, ale uporczywy ból nie potwierdza tego. Zastanawia mnie jeszcze jedno- mianowicie po antybiotyku mam nadal stan podgorączkowy (37,5 stopni C) czy to jest normalne???
Zostało jeszcze coś- ginekolog po obserwacji wzrokowej (mam trądzik) stwierdził, że mam za dużo męskich hormonów i przepisał mi Diane 35, jednakże jeszcze nie zaczęłam stosować gdyż muszę poczekać na pierwszy dzień okresu (ok 29.01). Co może być przyczyną bólu i dlaczego antybiotyk nie pomógł??? Proszę o pomoc. Za jakiekolwiek rady z góry serdecznie dziękuję.
Witaj! Mnie tez bola piersi,przewaznie przed miesiaczką,Jednak zdazylo sie kilka razy,że bolaly mnie przez caly cykl.Lekarz stwierdzil,ze to od podniesionego poziomu prolaktyny,z ktorym od dluzszego czasu mam problem.Moze u Ciebie,to rownież podwyższona prolaktyna? robilas badania na prolaktynę?
Lewia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 08:53   #3
Viera85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Ból piersi!!!

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek badania, to jak na razie muszę poczekać, gdyż poradnie specjalistyczne przyjmują na zapisy. Parę dni temu zapisałam się do prywatnej poradni, ale i tam wyznaczono mi termin na 29.01. ale bardzo dziękuję za wiadomość. Jutro idę do lekarza to powiem mu żeby skierował mnie na takie badanie. Muszę coś z tym zrobić bo tak się nie da normalnie żyć. Pozdrawiam
Viera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 16:51   #4
xkasiullax
Raczkowanie
 
Avatar xkasiullax
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 167
Dot.: Ból piersi!!!


Edytowane przez xkasiullax
Czas edycji: 2012-03-27 o 07:54 Powód: bałąd
xkasiullax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.