Co wybrać na półmetek?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-09, 16:30   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

Co wybrać na półmetek??


wiem ,że już jest dużo wątków o półmetkach...
ale ja mam troche inny problem....

Czyli...
mam półmetek pod koniec listopada... ma być wtedy już podobno siarczysta zima;//

półmetek mamy w restauracji...ale w sumie sala wynajęta i idziemy nie galowo.... stwierdziliśmy ,że nie sukienki i garniaki....

i ja nie wiem co wybrać.... mam trzy jakby stylizacje...

1. spodnie rurki jeansowe(czarne,szare,gra natowe)+bluzka(tylko właśnie jaka?? poprosze o propozycje) +pewnie na góre jakiś sweterek+ biżuteria+buty(pewnie będę mieć wysokie kozaki ale potem muszę przebrać.. pasowałoby na baleriny ..ale mnie obgryzają wiec albo się zakleję plastrami i będę cierpieć albo ubiorę kremowe sandałki z czarnymi koralikami)
2.spodnie też z wąskimi nogawkami,ale takie satynowe czarne... tylko to nie jest satyna prawdziwa tylko wyglądają jak z satyny... + jakaś bluzka(nie wiem jaka..pomóżcie...) + coś na góre..buty takie jak w pierwszym zestawie
3. legginsy(albo zwykle czarne na dole z boku z brylancikami przy kostce...to są takie jakby zatrzaski...albo kupie sobie ale takie jak spodnie jeansy..tylko nie imitacja bo takie mam i nie chce takich..tylko normalne z jeansowego materiału tylko na gumce... ) + jakaś tunika lub jakaś dłuższa bluzka (też proszę o propozycje) + coś na górę(nie bardzo ważne ponieważ będzie na pewno gorąco) + buty te co wyżej...


jak myślicie co byłoby najlepszym strojem???

bluzkę czy tunikę muszę kupić(mam w domu jedna na ramiączkach cala z cekin,ciemno fioletową,mam też czerwoną wiązaną na szyję) .... legginsy jeśli będzie trzeba też kupię....

nie chce wyglądać bardzo elegancko...ale nie chce znowu tak normalnie jak do szkoły czy na zwykła imprezę .. Na dodatek idę z OT (mój boy) nie byliśmy jeszcze razem na takiej imprezie wiec chce ładnie wyglądać..żeby go pozytywnie zaskoczyć )

w załączniku jest podany fason tej czerwonej bluzki...
ale i tak mam zamiar coś kupić nowego ,fajnego..wiec czekam na propozycje i rady....
aha jestem dość szczupła... ok 165cm wzrostu.. z figury to może kolumna..chociaż mam wcięcie w tali, lubię dekolty ,nogi mam dość długie w porównaniu do tłowia.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.