Essence cz. III - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-20, 20:40   #661
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Essence cz. III

W pn będę w naturze, więc wezmę cienie (może fioletowy i niebieski?), błyszczyk i czerwony lakier.
A z EC chcę wszystko.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:13   #662
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. III

Za jakość zdjęć nie odpowiadam jedna fotka jest z lampą, druga bardziej oddaje faktyczny kolor cieni (bez bazy, więc kolor nie wzmocniony, może wydaje się ciut jaśniejszy, niż jest w rzeczywistości).

Tusz DOTB też się dobrze sprawuje, nie skleja rzęs mimo setki warstw

EDIT: napisy trochę się wcięły i część zasłoniły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczka1.jpg (10,5 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczka2.jpg (8,5 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczko3.jpg (7,3 KB, 123 załadowań)
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2009-06-20 o 21:21
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:19   #663
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Za jakość zdjęć nie odpowiadam jedna fotka jest z lampą, druga bardziej oddaje faktyczny kolor cieni (bez bazy, więc kolor nie wzmocniony, może wydaje się ciut jaśniejszy, niż jest w rzeczywistości).

Tusz DOTB też się dobrze sprawuje, nie skleja rzęs mimo setki warstw

EDIT: napisy trochę się wcięły i część zasłoniły
Bardzo ładnie wygląda ten cień, chyba się jednak skusze i na ten kolor .

P.S. Śliczne masz oczy.
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:30   #664
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wygląda ten cień, chyba się jednak skusze i na ten kolor .

P.S. Śliczne masz oczy.
w Naturach nie ma testerów, ale niegrzecznie wypróbowałam pozostałe kolory na dłoni - Wam też to radzę (chyba, że ktoś Was przydybie ). Naprawde wychodzą kiepsko, a szkoda, bo też chciałam więcej wziąć (nie ma to jak wydać ciężko zarobione pieniądze na wyczekiwaną limitowankę ).

Ponownie chwalę płyn do demakijażu, chociaż żeby ponownie nałożyć makijaż, musiałam przetrzeć powieki tonikiem, żeby usunąć tłustą warstewkę. Ale nic a nic nie podrażnił oczu, więc na pewno kupię jeszcze 1, albo i 2

Co do oczu - dziękuję, to po mamie .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 00:31   #665
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Za jakość zdjęć nie odpowiadam jedna fotka jest z lampą, druga bardziej oddaje faktyczny kolor cieni (bez bazy, więc kolor nie wzmocniony, może wydaje się ciut jaśniejszy, niż jest w rzeczywistości).

Tusz DOTB też się dobrze sprawuje, nie skleja rzęs mimo setki warstw

EDIT: napisy trochę się wcięły i część zasłoniły
To fiolet? Myślałam, że będzie ciemniejszy...
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 01:36   #666
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Też mam zielone
ja tez
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Europie nie było jeszcze DOTB - byłam tam po 11.

Brązer Deborah jest cudowny Nie ma w nim ani nutki pomarańczy W wątku o brązerach i rozświetlaczach Zizou wklejała zdjęcia
dzisiaj bylam i byla lakierow juz nie ma, brazery wszystkie byly, podobnie jak plyny i blyszczyki kupilam brazer, jednak nie jestem jakas wybitnie szczesliwa z tego powodu myslalam jeszcze nad jakims blyszczykiem, ale nie wiem czy sa na tyle fajne
heh to musze sie przyjrzec temu brazerowi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:18   #667
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. III

Też tak myślałam, dlatego musiałam go przetestować przed zakupem. Po wyciśnięciu z tubki kolor jest ciemniejszy, ale roztarcie sprawia, że jest już tylko fioletowo-różowy, błyszczący kolorek.
Wszystkie z trzech cieni mają kolory inne, niż kolor tubki
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 11:09   #668
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Essence cz. III

Byłam dziś w krakowskim Solvayu zobaczyć ową limitowankę, ale zostały tylko 2 błyszczyki i 2 pudry brązujące. Mnie ta limitowanka nie powaliła i nie skusiłam się na nic.
Czekam na jakąś następną
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:50   #669
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Essence cz. III

W moim mieście limitowanki jeszcze nie ma, ale jak będzie to puder będzie mój
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:58   #670
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

heh mnie interesuja jeszcze tylko blyszczyki z tej limitowanki, ale po rozczarowaniu pudrem juz sie nie skusze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:29   #671
klaudia47126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 45
GG do klaudia47126
Dot.: Essence cz. III

Dziewczyny, czy wy też macie wrażenie, że sypki puder mineralny Essence ciemnieje na twarzy w ciągu dnia ? Ja przynajmniej odnoszę takie wrażenie i czasem to aż boje się go używać - mam kolor 01. Czy ma może któraś z Was porównanie z numerem 2, bo wydaje mi się, że jedynka jest taka jakby różowa...
klaudia47126 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 13:35   #672
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez klaudia47126 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy też macie wrażenie, że sypki puder mineralny Essence ciemnieje na twarzy w ciągu dnia ? Ja przynajmniej odnoszę takie wrażenie i czasem to aż boje się go używać - mam kolor 01. Czy ma może któraś z Was porównanie z numerem 2, bo wydaje mi się, że jedynka jest taka jakby różowa...
Też mam ten odcień, ale ja z kolei mam wrażeni, że jest pomarańczowy. Nie zauważyłam, żeby ciemniał, ale nakładam na niego jaśniejszy odcień pudru mineralnego w kamieniu i tym pudrem nanoszę też poprawki w ciągu dnia, więc pewnie trochę tłumi to kolor samego podkładu.
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:04   #673
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez klaudia47126 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy też macie wrażenie, że sypki puder mineralny Essence ciemnieje na twarzy w ciągu dnia ?
dlatego ja musiałam go przestać używać miałam odcień idealnie dobrany i w ciągu dnia zamieniał się w pomarańczowe plamy
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:31   #674
klaudia47126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 45
GG do klaudia47126
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Też mam ten odcień, ale ja z kolei mam wrażeni, że jest pomarańczowy. Nie zauważyłam, żeby ciemniał, ale nakładam na niego jaśniejszy odcień pudru mineralnego w kamieniu i tym pudrem nanoszę też poprawki w ciągu dnia, więc pewnie trochę tłumi to kolor samego podkładu.
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
dlatego ja musiałam go przestać używać miałam odcień idealnie dobrany i w ciągu dnia zamieniał się w pomarańczowe plamy

Ja ogólnie całkiem lubię ten podkład - nieźle kryje, skóra jest milutka, mięciutka, wygładzona. Może wpływ na zmianę koloru ma to, że mam skórę mieszaną... Czasami kiedy czuje, że zaczynam się świecić, a nie mam okazji, by przypudrować twarz, to delikatnie dociskam chusteczkę higieniczna i własnie gdy mam nałożony ten podkład, to widzę odciśnięte pomarańczowe plamy. Fajny jest ten kosmetyk, ale takie defekty zniechęcaję mnie do jego używania.

Właśnie kończy mi się tusz do rzęs i planuję zakup zachwalanego na forum Multi Action i zastanawia mnie, czy tusze Essence mają jakąś plombe, naklejkę, zabezpieczenie przed otwieraniem. Jest to dla mnie dość istetne, bo lubię kupować świeże, nowe, nieotwierane tusze. Wiem, że tusze Sensique mają coś takiego.
klaudia47126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:06   #675
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. III

z tego co gdzieś wyczytałam minerały ciemnieją na filtrach. Więc może używacie jakiegoś kremu z filtrem pod ten podkład mineralny i dlatego ciemnieje. Ale głowy sobie uciąć nie dam, bo na minerałach się w ogóle nie znam.
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:05   #676
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez klaudia47126 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy też macie wrażenie, że sypki puder mineralny Essence ciemnieje na twarzy w ciągu dnia ? Ja przynajmniej odnoszę takie wrażenie i czasem to aż boje się go używać - mam kolor 01. Czy ma może któraś z Was porównanie z numerem 2, bo wydaje mi się, że jedynka jest taka jakby różowa...
Cytat:
Napisane przez Eurydyke Pokaż wiadomość
Też mam ten odcień, ale ja z kolei mam wrażeni, że jest pomarańczowy. Nie zauważyłam, żeby ciemniał, ale nakładam na niego jaśniejszy odcień pudru mineralnego w kamieniu i tym pudrem nanoszę też poprawki w ciągu dnia, więc pewnie trochę tłumi to kolor samego podkładu.
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
dlatego ja musiałam go przestać używać miałam odcień idealnie dobrany i w ciągu dnia zamieniał się w pomarańczowe plamy
Używałam wszystkich 3 kolorów dla porównania. 01 jest po prostu pomarańczowy, 02 jest bardziej żółty (przez co wydaje się być jaśniejszy), a 03 używa moja przyjaciółka która ma bardzo ciemną karnację. Ja używam 02 i jestem zadowolona.

Co do tego, że ciemnieje, to też zauważyłam, ale tylko faktycznie jak nakładam krem z filtrem (zwłaszcza 30 SPF). Natomiast jak nałożę go na krem Nivea to odcień się ani trochę nie zmienia!

Cytat:
Napisane przez klaudia47126 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie całkiem lubię ten podkład - nieźle kryje, skóra jest milutka, mięciutka, wygładzona. Może wpływ na zmianę koloru ma to, że mam skórę mieszaną... Czasami kiedy czuje, że zaczynam się świecić, a nie mam okazji, by przypudrować twarz, to delikatnie dociskam chusteczkę higieniczna i własnie gdy mam nałożony ten podkład, to widzę odciśnięte pomarańczowe plamy. Fajny jest ten kosmetyk, ale takie defekty zniechęcaję mnie do jego używania.

Właśnie kończy mi się tusz do rzęs i planuję zakup zachwalanego na forum Multi Action i zastanawia mnie, czy tusze Essence mają jakąś plombe, naklejkę, zabezpieczenie przed otwieraniem. Jest to dla mnie dość istetne, bo lubię kupować świeże, nowe, nieotwierane tusze. Wiem, że tusze Sensique mają coś takiego.
Niestety fabrycznie nie mają żadnego zabezpieczenia, ale Panie u mnie Naturze obklejają wszystko taśmą klejącą, więc widać co było otwierane, a co nie.

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
z tego co gdzieś wyczytałam minerały ciemnieją na filtrach. Więc może używacie jakiegoś kremu z filtrem pod ten podkład mineralny i dlatego ciemnieje. Ale głowy sobie uciąć nie dam, bo na minerałach się w ogóle nie znam.
To dokładnie tak, jak pisałam wcześniej.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 17:19   #677
klaudia47126
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 45
GG do klaudia47126
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Używałam wszystkich 3 kolorów dla porównania. 01 jest po prostu pomarańczowy, 02 jest bardziej żółty (przez co wydaje się być jaśniejszy), a 03 używa moja przyjaciółka która ma bardzo ciemną karnację. Ja używam 02 i jestem zadowolona.

Co do tego, że ciemnieje, to też zauważyłam, ale tylko faktycznie jak nakładam krem z filtrem (zwłaszcza 30 SPF). Natomiast jak nałożę go na krem Nivea to odcień się ani trochę nie zmienia!

Niestety fabrycznie nie mają żadnego zabezpieczenia, ale Panie u mnie Naturze obklejają wszystko taśmą klejącą, więc widać co było otwierane, a co nie.

To dokładnie tak, jak pisałam wcześniej.

Cóż będę musiała w takim razie popróbować go używać trochę inaczej, może zmienię krem, aczkolwiek osobiście wole te z ochronnym filtrem, nawet niskim. Jeżeli to nic nie da, to kupię ten jaśniejszy, tzn. 02. Aha... i w końcu muszę też zaopatrzyć się puder mineralny prasowany. Moja wish lista rośnie... ale na szczęście niedługo urodzinki, więc może jakoś mi się uda. ;];];]
klaudia47126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:21   #678
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Essence cz. III

A ja znowu czytalam ze mineraly jasnieja na filtrach...

Osobiscie uzywam i filtru i mineralow i nie zuawazylam tego zjawiska ani w jedna ani w druga strone.... Tyle ze uzywam mineralow EDM

Mineralnego essence uzywam na policzki bo na twarz bym sie nie odwazyla.... nie rozumiem dlaczego tyle dziewczyn kupuje tego poranacza mimo, ze nie maja w ogole pomaranczowego odcieniu skory... rozumiem, ze wybor nie wielki ale po co na sile na mnie tez ciemnieja... ale akurat na policzkach nie zwracam na to takiej uwagi... an pewno na twarz bym nie nalozyla... z reszta ten w kamieniu tez ciemnieje... a mam najjasniejszy no i jest tez pomaranczowy....

Essence powinno poprawowac nad paleta mineralow..zdecydowanie.. ..
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:45   #679
.eva.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 223
Dot.: Essence cz. III

Mnie też ciemnieje jak używam na krem z filtrem, widocznie tak jest. Kupiłam lakier morski i jestem w nim zakochana.
.eva. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 23:30   #680
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez .eva. Pokaż wiadomość
Mnie też ciemnieje jak używam na krem z filtrem, widocznie tak jest. Kupiłam lakier morski i jestem w nim zakochana.
buuu a jak ja bylam to juz zadnego koloru nie bylo...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 00:14   #681
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Essence cz. III

bardzo cenie essence za fachowosc, cene i kolorystykę
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 02:33   #682
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. III

dimitri ale nie przejmuj się bo dziewczyny mówiły, że w ogóle nie przywieźli lakierów.

Ja dziś kupiłam bronzer ( przekonałam się) i tusz. Płynów niestety nie było, to samo z lakierami ( a najbardziej na nie liczyłam).
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:12   #683
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Essence cz. III

Byłam dziś w katowickiej Naturze i niestety limitowanki wciąż nie ma!!!

Może ją dopiero od czwartku wyłożą, jak zacznie obowiązywać nowa gazetka z promocjami...
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:39   #684
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez iga333 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w katowickiej Naturze i niestety limitowanki wciąż nie ma!!!

Może ją dopiero od czwartku wyłożą, jak zacznie obowiązywać nowa gazetka z promocjami...
U mnie w Szczecinie taka sama sytuacja.Wczoraj spytałam ekspedientki kiedy będzie.Powiedziała że we wtorki i piątki maja dostawę więc może przyjdzie właśnie wtedy.Przez DOTB popadnę w nerwicę.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:46   #685
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
U mnie w Szczecinie taka sama sytuacja.Wczoraj spytałam ekspedientki kiedy będzie.Powiedziała że we wtorki i piątki maja dostawę więc może przyjdzie właśnie wtedy.Przez DOTB popadnę w nerwicę.
PB wystawiły z tego co pamiętam w poniedziałek popołudniu, więc zajrzę jeszcze po pracy do Natury. Dobrze, że mam blisko Chociaż pogoda do du** Zupełnie nie czuć, że to czerwiec!
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 11:18   #686
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
dimitri ale nie przejmuj się bo dziewczyny mówiły, że w ogóle nie przywieźli lakierów.

Ja dziś kupiłam bronzer ( przekonałam się) i tusz. Płynów niestety nie było, to samo z lakierami ( a najbardziej na nie liczyłam).
ehm to kicha
wlasnie sie zdziwilam ze wszystko jest a jedynie lakierow nie ma no, ale rozne rzeczy sie dzieja....
czyli i tak dostalysmy kopa bo nie przywiezli nam calej limitowanki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 11:47   #687
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 451
Dot.: Essence cz. III

Dimiti, a gdzie patrzyłaś? W rynku czy w Europie? Ja bylam wczoraj w Europie ok 11 i wogóle nie było DOTB.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 13:19   #688
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

byłam w Europie, ale ok 15 i była już limitowanka cała tylko właśnie lakierów brakowało...
widocznie im się nie chciało wystawić od razu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 14:35   #689
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 451
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
byłam w Europie, ale ok 15 i była już limitowanka cała tylko właśnie lakierów brakowało...
widocznie im się nie chciało wystawić od razu
Z tego co tu dziewczyny pisały, to u większości nie było wogóle lakierów Nie wiem od czego zalżało że gdzieś były a gdzieś indziej nie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 14:56   #690
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez .eva. Pokaż wiadomość
Mnie też ciemnieje jak używam na krem z filtrem, widocznie tak jest. Kupiłam lakier morski i jestem w nim zakochana.
A może .evie. chodziło o lakier morski ze stałej oferty?
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.