Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 10:39   #541
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Lilua Pokaż wiadomość
Czy utleniacz 3% wystarczy? czy koniecznie 6%? Chciałabym, żeby kolor wyszedł taki jak na palecie, może też być ciut ciemniejszy.
Na taką bazę położyłabym farbę z utleniaczem 3%. Sama kładę rudy na sprany rudy (przy czym zaznaczam, że jestem jasną blondynką i takie mam też odrosty, więc nie wymagają one silniejszego oxydantu) z utleniaczem 3% i wychodzi dokładnie tak jak tego chcę Poza tym piszesz, że może wyjść też ciemniejszy ten kolor, więc tym bardziej bym się nie zastanawiała.
siskath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 13:55   #542
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Wstawisz zdjęcia?
Ciężko uchwycic kolor, taka miedź przetykana złotem. Włosy ślicznie lśnią i migoczą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (117,8 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fama.jpg (216,4 KB, 77 załadowań)
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 17:55   #543
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Ja mam znowu pytanie do Kathy bo czytałam Twój blog o wypłukiwaniu sylikonów przed farbowaniem. Pisałaś o używaniu do tego Barwy. Ja jej używam na co dzień i teraz moje pytanie: jakiej odżywki użyć po Barwie w czasie tych dwóch dni, kiedy chcę się pozbyć sylikonów? Bo normalnie to pewnie działa tak, że Barwą wypłukuję ale nakładam je znowu odżywką i chyba powinnam użyć przed farbowaniem jakiejś innej. Obecnie używam kokosowej z Revolution Golden Dust. Jak trzeba mogę przepisać skład
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 19:52   #544
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Ja mam znowu pytanie do Kathy bo czytałam Twój blog o wypłukiwaniu sylikonów przed farbowaniem. Pisałaś o używaniu do tego Barwy. Ja jej używam na co dzień i teraz moje pytanie: jakiej odżywki użyć po Barwie w czasie tych dwóch dni, kiedy chcę się pozbyć sylikonów? Bo normalnie to pewnie działa tak, że Barwą wypłukuję ale nakładam je znowu odżywką i chyba powinnam użyć przed farbowaniem jakiejś innej. Obecnie używam kokosowej z Revolution Golden Dust. Jak trzeba mogę przepisać skład
ok, wklej skład, swoją drogą fajną odżywką nie oblepiającą łuskę jest Isana Babassu wygładzająca Rossmannowska ja właśnie stosuję tą odżywkę przed farbowaniem no i oczywiście zero jakichkolwiek stylizatorów.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Ciężko uchwycic kolor, taka miedź przetykana złotem. Włosy ślicznie lśnią i migoczą
powiem ci że przypomina 8.44 z Vitalitys

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilua Pokaż wiadomość
Ja jestem coraz bardziej zdeterminowana na farbowanie Matrixem Socolor 6c (w załączniku). Na palecie kolorek strasznie mi się podoba Przeglądałam Majirel, ale na pierwsze farbowanie boję się mieszania, a żaden kolor z palety nie podoba mi się aż tak. Mój kolor obecny też w załączniku. Pierwszy w słońcu, pozostałe już nie. Czy utleniacz 3% wystarczy? czy koniecznie 6%? Chciałabym, żeby kolor wyszedł taki jak na palecie, może też być ciut ciemniejszy.

Powiedzcie też jakie macie sposoby na farbowanie długich włosów samej? wcieracie farbę rękami? Strasznie boję się nierównego koloru, bo ostatnio nierówny zafundowała mi fryzjerka wcześniej chyba spróbuję prepigmentacji tą samą farbą. Wszelkie wskazówki mile widziane
Ja bym dała 3%, maluj odrost następnie po długości - włosy muszą być idealnie rozczesane i nie zawierać żadnych stylizatorów ani silikonwych dobroci w postaci odżywek itp.
Można też lekko spryskać wodą i potem rozprowadzić po całości, można też tylko zapienić końce. W każdym razie w twoim przypadku musi być farbowanie na suche włosy, bardzo ładnie ten kolor się prezentuje - zerknij jeszcze na inne palety ponieważ niektóre internetowe trochę przekłamują.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 20:50   #545
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez lily0 Pokaż wiadomość
jestem ciemna brunetka, marze o takim kolorze jak w zalaczniku, da się? doradzicie cos?
ja również jestem ciemną brunetką a podobny kolor otrzymałam dzisiaj po nałożeniu farby alfaparf 8.4 z oxy 9%
heh całe życie czarne teraz kasztanek ale się cieszę i bardzo mi się podoba - jutro wkleję zdjęcia
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 20:56   #546
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
ja również jestem ciemną brunetką a podobny kolor otrzymałam dzisiaj po nałożeniu farby alfaparf 8.4 z oxy 9%
heh całe życie czarne teraz kasztanek ale się cieszę i bardzo mi się podoba - jutro wkleję zdjęcia
i łagodna dla włosów, co sądzisz?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 21:26   #547
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

jak na farbę to przyjemnie pachnie.. poza kolorem włosów nie zmieniło się nic - nie są absolutnie przesuszone czy coś, nawet przyjemne w dotyku i błyszczące ( o niebo lepsze niż po farbach ogólnodostępnych z drogerii - po nich miałam na głowie wysuszone druty z betonu). fryzjerka bardzo sobie chwaliła konsystecję tej farby oraz to jak się nakłada - rezultat z resztą też. ciekawa jestem jak będzie z trwałością... zastanawiam się już jak będę kupować następną, czy wezmę ten sam odcień i jaki mam zastosować oxy

Edytowane przez littleblackwitch
Czas edycji: 2011-08-19 o 21:29
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 08:09   #548
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
ja również jestem ciemną brunetką a podobny kolor otrzymałam dzisiaj po nałożeniu farby alfaparf 8.4 z oxy 9%
heh całe życie czarne teraz kasztanek ale się cieszę i bardzo mi się podoba - jutro wkleję zdjęcia
to w takim razie czekam
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:52   #549
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
jak na farbę to przyjemnie pachnie.. poza kolorem włosów nie zmieniło się nic - nie są absolutnie przesuszone czy coś, nawet przyjemne w dotyku i błyszczące ( o niebo lepsze niż po farbach ogólnodostępnych z drogerii - po nich miałam na głowie wysuszone druty z betonu). fryzjerka bardzo sobie chwaliła konsystecję tej farby oraz to jak się nakłada - rezultat z resztą też. ciekawa jestem jak będzie z trwałością... zastanawiam się już jak będę kupować następną, czy wezmę ten sam odcień i jaki mam zastosować oxy
wszystko zależy od tego jak się będzie wypłukiwał kolor, ale raczej do ponownego odświeżenia koloru włoski się tylko zapienia w końcowym etapie farbowania, a i bardzo cię proszę o fotkę teraz po farbowaniu, najlepiej w świetle dziennym i bez lampy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:35   #550
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

oto zdjęcia. wstawiam kilka bo na każdym jest inny odcień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8200014.jpg (34,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8200012.jpg (28,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8200011.jpg (34,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8200010.jpg (30,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8200013.jpg (41,6 KB, 66 załadowań)
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 16:39   #551
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Na opakowaniu są tak małe literki, że szok stwierdziłam, że dużo szybciej będzie przejść się do Rossmanna, bo mam blisko i kupiłam polecaną odżywkę przez Kathy za 3,99zł, bo była promocja chyba poszła już fama, że jest dobra, bo wzięłam przedostatnie opakowanie
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 17:16   #552
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ja bym dała 3%, maluj odrost następnie po długości - włosy muszą być idealnie rozczesane i nie zawierać żadnych stylizatorów ani silikonwych dobroci w postaci odżywek itp.
Można też lekko spryskać wodą i potem rozprowadzić po całości, można też tylko zapienić końce. W każdym razie w twoim przypadku musi być farbowanie na suche włosy, bardzo ładnie ten kolor się prezentuje - zerknij jeszcze na inne palety ponieważ niektóre internetowe trochę przekłamują.
Dziękuję za radę, w takim razie wezmę oxy 3%, a jakiej firmy polecacie? Bo są takie za 5zł a i są takie za 50zł z tego co widziałam...

Aha, Kathy jeszcze jedna sprawa. Mówisz, że u mnie konieczne jest farbowanie na suche włosy, a jak wtedy rozwiązać sprawę prepigmentacji? Zrobić ją przed (tą samą farbą), wysuszyć i farbować? I od czego zależy, czy na mokre, czy na suche? To tak z ciekawości

Kolor obejrzę jeszcze na palecie, jak będę w hurtowni. Myślałam jeszcze przez chwilę, czy żeby uniknąć za ciemnego koloru to nie zafarbować 7C, ale to chyba głupi pomysł...
Lilua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 17:53   #553
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

delia. kladziona na jasny miedziano zloty blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg delia.jpg (49,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delia2.jpg (63,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delia3.jpg (64,0 KB, 27 załadowań)
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 17:55   #554
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Magrat16, śliczny kolor!
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 18:25   #555
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
delia. kladziona na jasny miedziano zloty blond
super
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 18:37   #556
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

A jaka Delia, chodzi mi o kolor?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 18:58   #557
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
super
dziekuje wlosy slicznie wygladaja w sloncu, sa ogniscie rude

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A jaka Delia, chodzi mi o kolor?
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1294670468.jpg niestety to tylko szamponetka..
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:17   #558
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Mam zamiar Delią albo Joanną odświeżać kolor. Nie chcesz używać trwałej farby?
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 19:30   #559
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Mam zamiar Delią albo Joanną odświeżać kolor. Nie chcesz używać trwałej farby?
uzywam trwalej farby, to byl moj 1szy raz z szamponetka daje wlosom odpoczac od amoniaku. Po ostatnim farbowaniu joanną ktora sie szybko wyplukala zakupilam garniera i czeka w szafce aż użyje.

Dziewczyny powiedzcie mi, widzialyście gdzieś florence? To był mój ulubiony odcień niestety ostatni raz uzywalam rok temu bo przeszłam na blond a teraz nigdzie nie widze...
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 10:31   #560
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez Lilua Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę, w takim razie wezmę oxy 3%, a jakiej firmy polecacie? Bo są takie za 5zł a i są takie za 50zł z tego co widziałam...

Aha, Kathy jeszcze jedna sprawa. Mówisz, że u mnie konieczne jest farbowanie na suche włosy, a jak wtedy rozwiązać sprawę prepigmentacji? Zrobić ją przed (tą samą farbą), wysuszyć i farbować? I od czego zależy, czy na mokre, czy na suche? To tak z ciekawości

Kolor obejrzę jeszcze na palecie, jak będę w hurtowni. Myślałam jeszcze przez chwilę, czy żeby uniknąć za ciemnego koloru to nie zafarbować 7C, ale to chyba głupi pomysł...
Na suche miałam na myśli bez prepigmentacji. Jeśli chodzi o prepigmentację to bez zmian tak jak w opisie ,,farba+woda, następnie farba+oxydant,, Jeśli chodzi o wody to Joanna ma bardzo fajną wodę, natomiast unikaj wody Subriny.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
oto zdjęcia. wstawiam kilka bo na każdym jest inny odcień
Wyszło tak jak u mnie, farbowałam tym kolorem rok temu
Jeśli chciała byś aby kolor nieco pojaśnieć przed następnym farbowaniem można by zrobić delikatne refleksy na wodzie 3% potem położyć farbę - ja właśnie w ten sposób schodziłam z ciemnego koloru. Kolor 7.44 mimo że to ten sam poziom wychodzi bardziej rudy i jaśniejszy.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Mam zamiar Delią albo Joanną odświeżać kolor. Nie chcesz używać trwałej farby?
Joanna wychodzi bardziej żarówka i w pomarańcz (czasami nierówno), natomiast Delia jest bardziej stonowana.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-08-21 o 10:26
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:19   #561
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. Czesc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Joanna wychodzi bardziej żarówka i w pomarańcz (czasami nierówno), natomiast Delia jest bardziej stonowana.
Kathy, jesteś moim hair-guru
powiedz mi, czemu się tak dzieje, że farba do włosów łapie nierówno - nawet nakładając na całe włosy jednocześnie? zastanawia mnie to, bo jak farbowałam niedawno włosy miejscami miałam prześwity, a zużyłam dwa opakowania farby i resztkę (o dziwo zostało mi jej bardzo dużo) wtarłam we włosy i bardzo dokładnie wtarłam, a kolor jakoś krzywo złapał... na razie czekam aż jeszcze się wypłucze i dopiero sięgnę po majirela, ale skąd mieć pewność, że i ta farba nie złapie wszystkich włosów równo?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:55   #562
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość

Wyszło tak jak u mnie, farbowałam tym kolorem rok temu
Jeśli chciała byś aby kolor nieco pojaśnieć przed następnym farbowaniem można by zrobić delikatne refleksy na wodzie 3% potem położyć farbę - ja właśnie w ten sposób schodziłam z ciemnego koloru. Kolor 7.44 mimo że to ten sam poziom wychodzi bardziej rudy i jaśniejszy.
tylko gdzie dostanę ten kolor? na all juz jakiś czas szukam - są tylko kolory do jednego miejsca po kropce, do dwóch juz nie w hurtowniach kupujecie czy jak..?? aha i jeszcze coś -jaki oxy w kolejnym farbowaniu..?
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 12:39   #563
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
tylko gdzie dostanę ten kolor? na all juz jakiś czas szukam - są tylko kolory do jednego miejsca po kropce, do dwóch juz nie w hurtowniach kupujecie czy jak..?? aha i jeszcze coś -jaki oxy w kolejnym farbowaniu..?
w twoim przypadku kolejne farbowanie z wodą 6%. Na Allegro wpisz w wyszukiwarkę Majirel 7.44 i będziesz miała sporo opcji zakupu.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Kathy, jesteś moim hair-guru
powiedz mi, czemu się tak dzieje, że farba do włosów łapie nierówno - nawet nakładając na całe włosy jednocześnie? zastanawia mnie to, bo jak farbowałam niedawno włosy miejscami miałam prześwity, a zużyłam dwa opakowania farby i resztkę (o dziwo zostało mi jej bardzo dużo) wtarłam we włosy i bardzo dokładnie wtarłam, a kolor jakoś krzywo złapał... na razie czekam aż jeszcze się wypłucze i dopiero sięgnę po majirela, ale skąd mieć pewność, że i ta farba nie złapie wszystkich włosów równo?
z moich obserwacji wynika że że kolor żywiej wychodzi na włosach zdrowszych tzn koło twarzy oraz przy odroście, natomiast na włosach które są porowate i zniszczone szczególnie po bokach kolor wychodzi już gorzej. Rada na to jest taka żeby spinać włosy podczas snu.
Nie maltretować włosy za często farbami (1 x na 2 miesiące), odżywiać naturalnymi metodami (jeśli jest na to czas oczywiście), no i fajnie by było dobrać taki kolor żeby żeby można było włosy jedynie odświeżać po długości a nie nakładać co farbowanie farbę z utleniaczem i oczywiście co jakieś 3 miesiące podcinać końcówki. Nie ma nic gorszego jak odstraszające rozdwojone końce.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 17:37   #564
inuska84
Raczkowanie
 
Avatar inuska84
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 112
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

A ja mam pytanko, czy na rudych włosach (farbuję loreal mango), kolor trochę ciemniejszy niz na opakowaniu mango- tak ciut ciemniejszy , złapie farba blond miedziany np też loreal? jakiego mniej więcej efektu moge sie spodziewać? doda, że jak farbuję mango to na początku dość ciemno wychodzi i dopiero po kilku myciach mam taki kolor jaki mi odpowiada- chciałabym taki uzyskać od razu.
inuska84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 17:58   #565
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez inuska84 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, czy na rudych włosach (farbuję loreal mango), kolor trochę ciemniejszy niz na opakowaniu mango- tak ciut ciemniejszy , złapie farba blond miedziany np też loreal? jakiego mniej więcej efektu moge sie spodziewać? doda, że jak farbuję mango to na początku dość ciemno wychodzi i dopiero po kilku myciach mam taki kolor jaki mi odpowiada- chciałabym taki uzyskać od razu.
marnie to widzę, wszystko zależy od twojego naturalnego koloru
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 18:42   #566
inuska84
Raczkowanie
 
Avatar inuska84
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 112
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Mój naturalny to ciemny blond. Wrzucę zdjęcie z mango ciut wypranego.
Co zatem proponujesz?? chcę ciut jaśniejszy rudy i taki hmm bardziej marchewkowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010167.jpg (122,7 KB, 136 załadowań)
inuska84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 19:15   #567
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
delia. kladziona na jasny miedziano zloty blond
swietny... ! mam wyplukany moj rudy na wlasnie zloto - miedziany blond i zakupilam kilka takich szamponetek zeby wloski odpoczely od amoniaku
balam sie efektu ... ale jesli wyjdzie tak jak u Ciebie to bede wniebowzieta

pewnie szybko sie wyplukuje co ?

a tak ogolnie to Witam wszystkie rude dziewczeta ;**
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 19:42   #568
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez inuska84 Pokaż wiadomość
Mój naturalny to ciemny blond. Wrzucę zdjęcie z mango ciut wypranego.
Co zatem proponujesz?? chcę ciut jaśniejszy rudy i taki hmm bardziej marchewkowy
8.44 Vitalitys
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 19:51   #569
inuska84
Raczkowanie
 
Avatar inuska84
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 112
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
8.44 Vitalitys
Ok, a jaka woda do tego? i jak w ogóle wymieszać? sorka , że zadaję takie banalne pytania, ale do tej pory farbowałam tylko farbami drogeryjnymi...
inuska84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 20:10   #570
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez inuska84 Pokaż wiadomość
Ok, a jaka woda do tego? i jak w ogóle wymieszać? sorka , że zadaję takie banalne pytania, ale do tej pory farbowałam tylko farbami drogeryjnymi...
twoje naturalne włosy/odrost w jakim są kolorze?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.