Fasolamina - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 15:19   #1
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436

Fasolamina


Jestem osobą totalnie uzależnioną od węglowodanów, pieczywa, makaronu itp. Jestem w stanie ograniczyć tłuszcz, słodycze, ale z potrawami macznymi nic a nic mi nie wychodzi.
Podobno fasolamina pomaga na ten problem. Proszę wiedzące i doswiadczone Wizażanki o poradę, stosowałyście? Jaka jest wasza opinia?
Dziękuję
__________________
Dystymiczka
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:07   #2
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Fasolamina

też bym się chętnie dowiedziała... jak muszę to rezygnuję z ww potraw ale to dla mnie męka

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

eeee doczytałam w necie.. nie możliwe ( a szkoda)
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:57   #3
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Fasolamina

Fasolamina hamuje trawienie skrobi znajdujacej sie wlasnie w produktach spozywczych (ziemniaki, pieczywo, makaron, pierogi) Białkowy składnik fasolaminy przyłącza się do enzymu zwanego alfa-amylaza powstrzymując go przed rozkładem skrobi na cukry. W rezultacie część skrobi przechodzi niestrawiona przez jelita, w wyniku czego zmniejsza się ilość kalorii przyswajana przez organizm. Polecam linee firmy aflofarm, fasolamina jest w skladzie mnie pomaga schudnac ;]
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 23:08   #4
beatatyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Fasolamina

Fasolamina to fajny produkt, ja kupuje ja na allegro ostatnio wyczytałam fajne badania dotyczącece tego prpeparatu doktora Josepha Vinsona, skuteczność neutralizowania skrobi po zazyciu fasolaminy 2250 wzrosla o 57% niż u ludzi otrzymujących placebo,. Pozatym ochotnicy sporzywajacy fasolamine podczas 30 dniowej kuracji stracili srednio po 3 kg, zmiejszyli masę tłuszczową o 10,45%, obwód bioder o 1,39%, obwód ud o 1,44% i talii 3,44%. Najlepsze jest to że redukcji uległy jedynie otłuszczone części ciała, a wiec mięśnie zostaja nienaruszone.

I najważniejsze że fasolamina jest bezpieczna
beatatyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 11:35   #5
honorata_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fasolamina

Hi

Na podstawie własnej praktyki mogę powiedzieć że fasolamina rzeczywiście w jakims stopniu działa. Kupiłam swojemu partnerowi tabletki z fasolamina. Jego tryb żywieniowy - pizza albo inne takie specjały w pracy spowodowały że znacząco przytył. Fasolaminę jadł przed posiłkami przez 3 miesiące i naprawdę były efekty. Najważniejsze że nie przybierał już na wadze. Trochę nawet zszedł.

Moim zdaniem warto wydać parę złotych na ten preparat - szczególnie, że na allegro jest sporo promocji itp.
honorata_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:59   #6
Kamitek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Fasolamina

mam kupuję łykam stosuję a tak poważnie to jest to jedyny środek z którego jestem na 100% zadowolona w zestawie stosuję jeszcze ocet jabłkowy i cla i tak się własnie kształtuje moja czołówka wspomagaczy Przetestowałam wiele innych i resztę oceniam na zero - czyli bez efektów . jeżeli jesteś w stanie się wyrzec wszystkiego oprócz mącznych węgli no to powinnaś spróbować powalczyć z fasolaminą. Elegancka sprawa dla ludzi bułko czy makaronolubnych generalnie skrobiolubnych. aha tylko jak bedziesz wybierała sobie fasolamine to szukaj mocnej bo sa bardzo różne i można sie nadziać na słabiznę a na taka to szkoda siana. zbacz sobie na allegro fabacum. to jest fasolamina 500mg na tabletkę czyli MOCARZ! Piszą, że 2 tabletki sa w stanie zneutralizować kalorie z 450 g spaghetti. Nie wiem czy aż tak jest bo jakos nigdy się nie pokusiłam o zjedzenie az takiej góry makaronu no ale mniejsze góry makaronu neutralizuje
Kamitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 07:54   #7
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Fasolamina

Cytat:
Napisane przez Kamitek Pokaż wiadomość
mam kupuję łykam stosuję a tak poważnie to jest to jedyny środek z którego jestem na 100% zadowolona w zestawie stosuję jeszcze ocet jabłkowy i cla i tak się własnie kształtuje moja czołówka wspomagaczy Przetestowałam wiele innych i resztę oceniam na zero - czyli bez efektów . jeżeli jesteś w stanie się wyrzec wszystkiego oprócz mącznych węgli no to powinnaś spróbować powalczyć z fasolaminą. Elegancka sprawa dla ludzi bułko czy makaronolubnych generalnie skrobiolubnych. aha tylko jak bedziesz wybierała sobie fasolamine to szukaj mocnej bo sa bardzo różne i można sie nadziać na słabiznę a na taka to szkoda siana. zbacz sobie na allegro fabacum. to jest fasolamina 500mg na tabletkę czyli MOCARZ! Piszą, że 2 tabletki sa w stanie zneutralizować kalorie z 450 g spaghetti. Nie wiem czy aż tak jest bo jakos nigdy się nie pokusiłam o zjedzenie az takiej góry makaronu no ale mniejsze góry makaronu neutralizuje
Dzięki, dzięki za rady, spróbuję
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 21:54   #8
Kamitek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Fasolamina

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
Dzięki, dzięki za rady, spróbuję
nie ma sprawy zobaczysz, że bedziesz zadowolona))))
Kamitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 15:40   #9
Konsultant Dietetyczny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 191
Dot.: Fasolamina

Cytat:
Napisane przez Kamitek Pokaż wiadomość
nie ma sprawy zobaczysz, że bedziesz zadowolona))))
I jak zadowolenie?

Kochani, powtórzę: fasolamina działa tylko przez krótki okres (kilka dni). Nie oszukacie swoich organizmów. Czytajcie zawsze skład produktu, który chcecie kupić.

Zerknijcie w te wątki:
- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post28699187
- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post28767007
- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post28722535
Konsultant Dietetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 23:03   #10
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Fasolamina

a nawet gdyby działała dłużej, to i tak bez sensu
bo nie zmienia podstawowego problemu, czyli uzależnienia od tego rodzaju produktów, ani ilości ich spożycia, przyzwyczajeń
więc albo po odstawieniu automatycznie wróci się do wyglądu/wagi sprzed
może nawet bardzo szybko, bo organizm po pozornym okresie braku tego typu węglowodanów może nawet zacznie korzystać z nich intensywniej, magazynując na kolejny "czas kryzysu" ?
bardzo prawdopodobne, co by było typowym "efektem jojo"..

albo trzeba by było brać ją przez całe życie? zwiększając dawki?
raczej wydaje się to niemożliwością

albo zaoszczędzić czas i pieniądz i zmienić nawyki, skoro oczywiste jest, że efekt końcowy będzie w najlepszym wypadku zerowy,tylko portfel lżejszy

jak się pomyśli mniej krótkowzrocznie to można zaoszczędzić niezłą sumkę, czyż nie?

a rozsądne spojrzenie na problem i zmiana niekorzystnych nawyków żywieniowych to dodatkowa inwestycja w samego siebie na długo
inwestycja o trudnych do przecenienia profitach
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 22:32   #11
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Fasolamina

Odświeżam wątek, Brała któraś fasolaminę? Jakieś efekty?
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.