Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 21:50   #3751
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
studiowałam filologie angielską więc jakbyście miały jakieś pytania co do języka to zawsze spróbuję pomóc

a żeby nie było offtopu to na noc nakładam sobie jakiś olejek na włosy tylko jeszcze nie mogę zdecydować jaki i w ogóle oglądam oleje na necie i kusi mnie żeby zakupić kilka
jak coś to się zgłoszę
a co do olejka na włosy to nad jakim się zastanawiasz? ja muszę w tym tygodniu też nałożyć swój jedyny, jaki posiadam- alterra, a też planuje coś kupić na jesień
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 22:14   #3752
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;36013970]jak coś to się zgłoszę
a co do olejka na włosy to nad jakim się zastanawiasz? ja muszę w tym tygodniu też nałożyć swój jedyny, jaki posiadam- alterra, a też planuje coś kupić na jesień [/QUOTE]

własnie nie wiem, mam mały wybór ale zauważyłam, ze moje włosy jak są takie zniszczone to lubią mieć na sobie tylko jeden olej a jak już są zdrowe to lubią mixy i mieszanki różnych
chyba na noc dam olejek Babydream (to będzie moja druga noc ever z nim) a kokosa spróbuję dac po wyschnięciu w celu zabezpieczenia końcówek zobacze jakby to się spisało na przyszłosc
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:19   #3753
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
własnie nie wiem, mam mały wybór ale zauważyłam, ze moje włosy jak są takie zniszczone to lubią mieć na sobie tylko jeden olej a jak już są zdrowe to lubią mixy i mieszanki różnych
chyba na noc dam olejek Babydream (to będzie moja druga noc ever z nim) a kokosa spróbuję dac po wyschnięciu w celu zabezpieczenia końcówek zobacze jakby to się spisało na przyszłosc

Po keratynowym prostowaniu nie warto nakłada olei około miesiąca czasu bo one i tak nie zregenerują włosów. Szybciej tylko wypłuczesz sobie keratynę.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:24   #3754
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Po keratynowym prostowaniu nie warto nakłada olei około miesiąca czasu bo one i tak nie zregenerują włosów. Szybciej tylko wypłuczesz sobie keratynę.
ale mi na tej keratynie aż tak nie zależy, dzięki niej dostałam po prostu kopa żeby znowu dbać o włosy i na razie się sprawdza chciałam tylko się pozbyć trwałej ondulacji i udało mi się to, teraz kiedy mam włosy takie jak moje naturalne czyli ni to proste ni to kręcone, po prostu łatwiej i chętniej o nie dbam a dzisiaj poczułam po wlosach, ze mimo iż po keratynoiwym prostowaniu, włosy się poprawily
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:31   #3755
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
studiowałam filologie angielską więc jakbyście miały jakieś pytania co do języka to zawsze spróbuję pomóc

a żeby nie było offtopu to na noc nakładam sobie jakiś olejek na włosy tylko jeszcze nie mogę zdecydować jaki i w ogóle oglądam oleje na necie i kusi mnie żeby zakupić kilka
ja tak samo się zgłoszę jak cos :P

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ale mi na tej keratynie aż tak nie zależy, dzięki niej dostałam po prostu kopa żeby znowu dbać o włosy i na razie się sprawdza chciałam tylko się pozbyć trwałej ondulacji i udało mi się to, teraz kiedy mam włosy takie jak moje naturalne czyli ni to proste ni to kręcone, po prostu łatwiej i chętniej o nie dbam a dzisiaj poczułam po wlosach, ze mimo iż po keratynoiwym prostowaniu, włosy się poprawily
to super że włosy w coraz lepszej kondycji i chce ci sie o nie dbac, oby tak dalej
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:38   #3756
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
to super że włosy w coraz lepszej kondycji i chce ci sie o nie dbac, oby tak dalej
też sie ciesze choć bardzo długa droga przede mną. Niestety z dalszym ciągu ok. 3/4 włosów nadaje się do ścięcia więc tym bardziej długa droga przede mną. Ale przynajmniej nie zaczynam jako świerzak tylko doświadczenie juz mam więc powinno byc łatwiej
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:36   #3757
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ale mi na tej keratynie aż tak nie zależy, dzięki niej dostałam po prostu kopa żeby znowu dbać o włosy i na razie się sprawdza chciałam tylko się pozbyć trwałej ondulacji i udało mi się to, teraz kiedy mam włosy takie jak moje naturalne czyli ni to proste ni to kręcone, po prostu łatwiej i chętniej o nie dbam a dzisiaj poczułam po wlosach, ze mimo iż po keratynoiwym prostowaniu, włosy się poprawily
Bo po keratynowym prostowaniu włosy wydają się super zdrowe Bo są całe obklejone preparatem. Jeżeli zabieg Ci służy to rób go dopóki nie pozbędziesz się trwałej.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 16:04   #3758
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Tu mnie jeszcze nie widzieli
WItam się więc

Nie prostuje włosów od 1 stycznia i dzięki temu okazało się żem kręconowłosa
Za prostownicą nie tęsknie, ale pewnie jeszcze kiedyś się skusze na małe prostowanko
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 18:50   #3759
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Hej dziewczyny
Od jakiegoś czasu odzwyczajam się od używania prostownicy.
Wiadomo raz na jakiś czas wyprostuje - ale to musi być jakaś szczególna okazja - już nie prostuje codziennie włosów jak kiedyś.
Ja mam strasznie gęste i puszące się włosy - znalazłam na nie sposób - spinam w koka Tak mi się ostatnio spodobało, teraz są takie upały więc fryzura w sam raz.
Zależy mi bardzo na tym, aby włosy się zregenerowały - miałam niesamowicie zmasakrowane włosy - każdy włos był rozdwojony <szok> Niektóre rozdwojenia szły na połowe włosów.

Aby nie tracić na długości - zakupiłam profesjonalne nożyczki fryzjerskie i zawsze kiedy mam troche wolnego czasu to ścinam te rozdwojone końcówki.
Fajny patent wymyśliła blogerka maxineczka na zniszczone końcówki.
Oczywiście wszystkich rozdwojeń na raz nie usunę, ale stopniowo będę je niwelowała.
Pamiętajcie dziewczyny aby nie używać zwykłych nożyczek - bo miażdżycie sobie strukturę włosa i dalej się on rozdwaja.
Poza tym od kilku dni łykam Belisse na skórę, włosy i paznokcie.
Zaopatrzyłam się w olejek rycynowy i maseczkę do włosów wax do włosów ciemnych ( firmy rainforest) - trzymam ją 40 min na włosach i jak spłukuje wodą to włosy są miekkie w dotyku i super nawilżone - potem tylko olejek rycynowy zamiennie z jedwabiem chi i widać poprawę.
Ta maseczka wax jest z henną więc zrównuje koloryt włosów - wiadomo, że przy końcach włosy są jaśniejsze bo są przesuszone - a ta maska wyrównuje i nie musze chodzić do fryzjera na farbę.

Podstawa to odstawić prostownicę / ograniczyć na początku jej stosowanie.
Bo nie ma różnicy czy będziecie używały zwykłej prostownicy czy fryzjerskiej - ja mam remingtona (ktora prostuje na sucho i na mokro, jest z regulacja a i tak niszczy włosy - mimo ,że używałam serum termoochronnego, które kupiłam u fryzjera za niecałe 50 zł)
Ja też siebie na początku nie wyobrażałam w innej fryzurze jak w wyprostowanych - trzeba wkońcu się przemóc i coś zmienić, a później już pójdzie z górki
Pozdrawiam
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 19:02   #3760
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Tu mnie jeszcze nie widzieli
WItam się więc

Nie prostuje włosów od 1 stycznia i dzięki temu okazało się żem kręconowłosa
Za prostownicą nie tęsknie, ale pewnie jeszcze kiedyś się skusze na małe prostowanko
siema alex !

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Od jakiegoś czasu odzwyczajam się od używania prostownicy.
Wiadomo raz na jakiś czas wyprostuje - ale to musi być jakaś szczególna okazja - już nie prostuje codziennie włosów jak kiedyś.
Ja mam strasznie gęste i puszące się włosy - znalazłam na nie sposób - spinam w koka Tak mi się ostatnio spodobało, teraz są takie upały więc fryzura w sam raz.
Zależy mi bardzo na tym, aby włosy się zregenerowały - miałam niesamowicie zmasakrowane włosy - każdy włos był rozdwojony <szok> Niektóre rozdwojenia szły na połowe włosów.

Aby nie tracić na długości - zakupiłam profesjonalne nożyczki fryzjerskie i zawsze kiedy mam troche wolnego czasu to ścinam te rozdwojone końcówki.
Fajny patent wymyśliła blogerka maxineczka na zniszczone końcówki.
Oczywiście wszystkich rozdwojeń na raz nie usunę, ale stopniowo będę je niwelowała.
Pamiętajcie dziewczyny aby nie używać zwykłych nożyczek - bo miażdżycie sobie strukturę włosa i dalej się on rozdwaja.
Poza tym od kilku dni łykam Belisse na skórę, włosy i paznokcie.
Zaopatrzyłam się w olejek rycynowy i maseczkę do włosów wax do włosów ciemnych ( firmy rainforest) - trzymam ją 40 min na włosach i jak spłukuje wodą to włosy są miekkie w dotyku i super nawilżone - potem tylko olejek rycynowy zamiennie z jedwabiem chi i widać poprawę.
Ta maseczka wax jest z henną więc zrównuje koloryt włosów - wiadomo, że przy końcach włosy są jaśniejsze bo są przesuszone - a ta maska wyrównuje i nie musze chodzić do fryzjera na farbę.

Podstawa to odstawić prostownicę / ograniczyć na początku jej stosowanie.
Bo nie ma różnicy czy będziecie używały zwykłej prostownicy czy fryzjerskiej - ja mam remingtona (ktora prostuje na sucho i na mokro, jest z regulacja a i tak niszczy włosy - mimo ,że używałam serum termoochronnego, które kupiłam u fryzjera za niecałe 50 zł)
Ja też siebie na początku nie wyobrażałam w innej fryzurze jak w wyprostowanych - trzeba wkońcu się przemóc i coś zmienić, a później już pójdzie z górki
Pozdrawiam
a jakim sposobem robisz koczka?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 20:49   #3761
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Tu mnie jeszcze nie widzieli
WItam się więc

Nie prostuje włosów od 1 stycznia i dzięki temu okazało się żem kręconowłosa
Za prostownicą nie tęsknie, ale pewnie jeszcze kiedyś się skusze na małe prostowanko
cześć
widzę, ze jesteś z Katowic ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 09:20   #3762
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
siema alex !
siema, siema
śledzę Cię

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
cześć
widzę, ze jesteś z Katowic ?
Si Katowice Ty też Śląsk?
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:25   #3763
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Si Katowice Ty też Śląsk?
Zagłębie ale nie z Sosnowca także spokojnie
w Katowicach pracuję więc jestem 6 dni w tygodniu
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 09:41   #3764
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Zagłębie ale nie z Sosnowca także spokojnie
w Katowicach pracuję więc jestem 6 dni w tygodniu
nie jestes z zagranicy.... ufff!
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:20   #3765
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
nie jestes z zagranicy.... Ufff!
:d
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:15   #3766
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

a co tam, pochwalę się włoskami.
jak widać urosło ich trochę, ale trzeba brać pod uwagę, że podcinałam je co 2 miesiące (gdzieś po 2cm). Nie są teraz idealne, ale na pewno lepiej niż rok temu (cała głowa zniszczonych włosów) -> cięcie typu 'scene/emo'.
Ostatnio mam problem z przesuszonymi włosami od połowy w dół, a przecież staram się o nie dbać , najgorzej z końcówkami - nie są rozdwojone, ale suuuche + są one jeszcze z czasów złych nawyków, więc nie dziwię się, że są delikatnie popalone.

1 zdjęcie = 2 marzec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg muu.jpg (30,2 KB, 47 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."




Edytowane przez wega1993
Czas edycji: 2012-08-23 o 14:19
wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:03   #3767
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
siema alex !


a jakim sposobem robisz koczka?
Ja robie koczka cos w tym stylu :
http://www.google.pl/imgres?q=jak+zr...9woCoAQ&zoom=1

Tylko, ze ja mam włosy przy skroniach gładko zaczesane.
Aby coś takiego wyszło musisz zebrać wszystkie wlosy i zrobic wysokiego kucyka.
Ja to schylam glowe, przeczesuje grzebieniem wlosy przy skroniach aby sie rowno ukladaly i niektore pasma sie nie skrecaly (aby wszystko bylo gladko zaczesane. I przy takim schyleniu lapiesz energicznie wlosy i formujesz wysokiego kucyka - spinam to szybko gumka recepturka a nastepnie kitke obkrecam dookola i spinam wsowkami.
Czasem robie również tak - ze odrazu chwytam wlosy formuje kitke - nie obwiazuje gumka tylko momentalnie skrecam wlosy dookola - formuje kokon i spinam gumka recepturka dookola - a jak jakies pasma wychodza to spinam wsowka i jest git
Sorki, ze tak chaotycznie pisze - mam nadzieje, ze bedziesz wiedziala o co chodzi - to jest taki typowy a' la kokon - ja sie smieje, ze wygladam jak Mała Mi z Muminków - bo to tak wyglada
Fryzura idealna na lato - w dodatku ujarzmia moja szopke Trzyma sie caly dzien, nawet jak ide na silownie to mi sie nie rozwala
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A i dodam, ze jak zaczelam tak spinac wlosy i juz tak czesto nie prostuje to mam wiecej wlosow
Przedtem mialam strasznie przerzedzone wlosy przy skroniach - w niektorych miejscach biala skora przeswitywala ;/
Wiadomo jak sie prostuje wlosy to one wypadaja
Teraz juz mam ich wiecej i nie rzuca sie to w oczy.
Powiem szczerze, ze podobam sie sobie bardziej w tym koku niz w tych rozpuszczonych i przesuszonych wlosach
Łykam codziennie Belisse na wlosy - oczywiscie dopiero 7 tabletek zjadlam wiec nie ma co mowic o efektach - ale napewno mniej wlosow wypada

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2012-08-23 o 19:00
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:33   #3768
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
a co tam, pochwalę się włoskami.
jak widać urosło ich trochę, ale trzeba brać pod uwagę, że podcinałam je co 2 miesiące (gdzieś po 2cm). Nie są teraz idealne, ale na pewno lepiej niż rok temu (cała głowa zniszczonych włosów) -> cięcie typu 'scene/emo'.
Ostatnio mam problem z przesuszonymi włosami od połowy w dół, a przecież staram się o nie dbać , najgorzej z końcówkami - nie są rozdwojone, ale suuuche + są one jeszcze z czasów złych nawyków, więc nie dziwię się, że są delikatnie popalone.

1 zdjęcie = 2 marzec
bardzo ładne
widać że bez prostownicy im lepiej!
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:09   #3769
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
siema, siema
śledzę Cię

hehe

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Ja robie koczka cos w tym stylu :
http://www.google.pl/imgres?q=jak+zr...9woCoAQ&zoom=1

Tylko, ze ja mam włosy przy skroniach gładko zaczesane.
Aby coś takiego wyszło musisz zebrać wszystkie wlosy i zrobic wysokiego kucyka.
Ja to schylam glowe, przeczesuje grzebieniem wlosy przy skroniach aby sie rowno ukladaly i niektore pasma sie nie skrecaly (aby wszystko bylo gladko zaczesane. I przy takim schyleniu lapiesz energicznie wlosy i formujesz wysokiego kucyka - spinam to szybko gumka recepturka a nastepnie kitke obkrecam dookola i spinam wsowkami.
Czasem robie również tak - ze odrazu chwytam wlosy formuje kitke - nie obwiazuje gumka tylko momentalnie skrecam wlosy dookola - formuje kokon i spinam gumka recepturka dookola - a jak jakies pasma wychodza to spinam wsowka i jest git
Sorki, ze tak chaotycznie pisze - mam nadzieje, ze bedziesz wiedziala o co chodzi - to jest taki typowy a' la kokon - ja sie smieje, ze wygladam jak Mała Mi z Muminków - bo to tak wyglada
Fryzura idealna na lato - w dodatku ujarzmia moja szopke Trzyma sie caly dzien, nawet jak ide na silownie to mi sie nie rozwala
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

A i dodam, ze jak zaczelam tak spinac wlosy i juz tak czesto nie prostuje to mam wiecej wlosow
Przedtem mialam strasznie przerzedzone wlosy przy skroniach - w niektorych miejscach biala skora przeswitywala ;/
Wiadomo jak sie prostuje wlosy to one wypadaja
Teraz juz mam ich wiecej i nie rzuca sie to w oczy.
Powiem szczerze, ze podobam sie sobie bardziej w tym koku niz w tych rozpuszczonych i przesuszonych wlosach
Łykam codziennie Belisse na wlosy - oczywiscie dopiero 7 tabletek zjadlam wiec nie ma co mowic o efektach - ale napewno mniej wlosow wypada
ok, dzięki
zrozumiałam


wega - dlaczego pofarbowałas na ciemno?
miałas taki sliczny aturalny kolorek!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 12:47   #3770
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Tu mnie jeszcze nie widzieli
WItam się więc

Nie prostuje włosów od 1 stycznia i dzięki temu okazało się żem kręconowłosa
Za prostownicą nie tęsknie, ale pewnie jeszcze kiedyś się skusze na małe prostowanko
grzech prostować tak piękne loki
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:17   #3771
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

ja prostowalam wlosydzien w dzien plus farbowanie - efekt - avatar ; w mdniu dzisiejszym wlosy mam daaaaleko za ramiona , nie farbowane, nie prostowane - wlosy za☠☠☠iste, pozdro
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 23:09   #3772
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

chwale sie, ze wykonczylam dzisiaj ta nafte co miala termin do wrzesnia
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:55   #3773
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
ja prostowalam wlosydzien w dzien plus farbowanie - efekt - avatar ; w mdniu dzisiejszym wlosy mam daaaaleko za ramiona , nie farbowane, nie prostowane - wlosy za☠☠☠iste, pozdro
to moze pokaz aktualne foto
Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
chwale sie, ze wykonczylam dzisiaj ta nafte co miala termin do wrzesnia
brawo :p
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:47   #3774
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
ja prostowalam wlosydzien w dzien plus farbowanie - efekt - avatar ; w mdniu dzisiejszym wlosy mam daaaaleko za ramiona , nie farbowane, nie prostowane - wlosy za☠☠☠iste, pozdro
Dlatego ja odstawilam prostownice - wkoncu zrozumialam w jakim oplakanym stanie sa moje wlosy Gdybym jeszcze tak pol roku caly czas prostowala to nie byloby co odratowywac i trzeba by bylo scinac wlosy za uszy - bo rozdwojenia w zastraszajacm tempie ciagna sie ku gorze
Ja jak sobie przypomne to na jednym wlosie bylo pieciokrotne rozdwojenie jak u paprotki
Fryzjerki w salonie zwrocily moja uwage na moje wlosy - powiedzialy mi, ze mam niesamowicie przesuszone wlosy - farbe to one wsiakaly momentalnie.
Wogole to sie dziwily, ze klade farbe - tylko, ze mialam niesamowita rudosc po castingach i chcialam zrownac koloryt - teraz mam ladny kolor - zaplacilam 170 zl ale warto bylo.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:18   #3775
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Ja dzisiaj w końcu na spokojnie mogłam nałożyć nafte kosmetyczną z olejkiem rycynowym odżywka na wypadanie włosów z Joanny później lotion seboradin i serum na zniszczone końcówki
Wróciłam z urlopu więc będę mogła znów poświęcać czas moim włoskom
Tabletki biorę systematycznie codziennie nawet nad morzem starałam się nie zapomnieć
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Tu mnie jeszcze nie widzieli
WItam się więc

Nie prostuje włosów od 1 stycznia i dzięki temu okazało się żem kręconowłosa
Za prostownicą nie tęsknie, ale pewnie jeszcze kiedyś się skusze na małe prostowanko
O matko jakie piękne loczki

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
chwale sie, ze wykonczylam dzisiaj ta nafte co miala termin do wrzesnia
Gratulacje
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 14:14   #3776
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

hej dziewczyny. Od jakiegoś czasu także rezygnuję z prostownicy. Mam włosy za łopatki i dzięki temu nie wykręcają mi sie tak bardzo jak kiedyś. Niestety zupełnie nie mogę z niej zrezygnować ponieważ w okolicach czoła pod już dosc długą grzywką zaczynają odrastać babyhair które tworzą mi taki jakby "wicherek" i włosy wyginają się w każdą stronę. Oczywiscie mogłabym założyć włosy za ucho i nic by nie było widać ale mam nawyk odgarniania włosów ręką i to by nie przeszło. Przez to prostuje jedynie samą grzywkę. ( swoja drogą kiedys po wypadaniu zaczeły mi odrastac włosy i zrobila mi sie nowa grzywka, a ja strasznie w niej wygladam).
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 14:17   #3777
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez Judit1 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Od jakiegoś czasu także rezygnuję z prostownicy. Mam włosy za łopatki i dzięki temu nie wykręcają mi sie tak bardzo jak kiedyś. Niestety zupełnie nie mogę z niej zrezygnować ponieważ w okolicach czoła pod już dosc długą grzywką zaczynają odrastać babyhair które tworzą mi taki jakby "wicherek" i włosy wyginają się w każdą stronę. Oczywiscie mogłabym założyć włosy za ucho i nic by nie było widać ale mam nawyk odgarniania włosów ręką i to by nie przeszło. Przez to prostuje jedynie samą grzywkę. ( swoja drogą kiedys po wypadaniu zaczeły mi odrastac włosy i zrobila mi sie nowa grzywka, a ja strasznie w niej wygladam).
A nie możesz tej grzywki spinać wsuwką lub spinką do góry?
Prostowanie grzywki przy której rosną baby hair nie wydaje się dobrym pomysłem
Ja też mam pocieniowane włosy przy czole rosną baby hair i nie używam prostownicy wcale.
Dla mnie jak nie prostuję to nie prostuję wcale.
Po co mówić nie prostuję ale prostuję tylko grzywkę/tylko końcówki czy coś w tym stylu
to bez sensu
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 14:49   #3778
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 84
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cześć Dziewczyny!

Od wczoraj (!) nie prostuje włosów. Mam nadzieję że wytrwam, bo przymierzałam się do tego już dawno. Prostowałam 10 lat ;-) Ciężko mi bo jestem mega uzależniona. Dziś poszłam do pracy z mopem na głowie i nie moge na siebie patrzeć ;-) Mam nadzieję że to minie ;-)
Niestety mi też się kręcą przy twarzy. Mam autentyczne, mocno skręcone loki. Dziś je potraktowałam gumą do włosów i jakoś wyglądają... ale generalnie to masakra. Nie wiedziałam że będzie aż tak źle- nie z włosami, bo one w zasadzie chyba czują się dobrze ale z moim psychicznym nastawieniem do nie wyprostowanych włosów. Do tego mam pełno baby hairów sterczacych na wszystkie strony. Szaleństwo normalnie. Póki co jestem pełna motywacji i mam nadzieję że wytrwam ;-)
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 15:41   #3779
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

[1=efc6a1cb5fe4a74ea359d2a cbd2eea31cfefd6de_624396d 99d764;36179080]Cześć Dziewczyny!

Od wczoraj (!) nie prostuje włosów. Mam nadzieję że wytrwam, bo przymierzałam się do tego już dawno. Prostowałam 10 lat ;-) Ciężko mi bo jestem mega uzależniona. Dziś poszłam do pracy z mopem na głowie i nie moge na siebie patrzeć ;-) Mam nadzieję że to minie ;-)
Niestety mi też się kręcą przy twarzy. Mam autentyczne, mocno skręcone loki. Dziś je potraktowałam gumą do włosów i jakoś wyglądają... ale generalnie to masakra. Nie wiedziałam że będzie aż tak źle- nie z włosami, bo one w zasadzie chyba czują się dobrze ale z moim psychicznym nastawieniem do nie wyprostowanych włosów. Do tego mam pełno baby hairów sterczacych na wszystkie strony. Szaleństwo normalnie. Póki co jestem pełna motywacji i mam nadzieję że wytrwam ;-)[/QUOTE]

10 lat omg!


skoro masz loczki to je wydobądź
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 19:52   #3780
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Musze wam powiedzieć, że coraz mniej rozdwojeń u siebie znajduję.
Niestety aby je pokonać nie wolno prostować włosów - moje włosy są przesuszone i im nawet najlepsza termoochrona nie pomoże.
Pamiętam jak nakładałam odżywki, następnie termoochronę - a za 2 dni pokruszone włosy
Jeżeli ciężko jest się wam powstrzymać to dajcie komuś na przechowanie - moja prostownica leży u chłopaka w domu, gdyby była u mnie to korciło by mnie aby z niej skorzystać
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.