Jaki rozmiar stanika? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 19:09   #1
hayato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1

Jaki rozmiar stanika?


Cześć, dziewczyny! Mam mały problem dotyczący rozmiaru stanika :/ Otóż, mój idealny rozmiar stanika to 65DD który jest strasznie trudny do zdobycia, a jak już znajdę to okropnie drogie (nie mieszkam w Polsce). Jaki rozmiar bardziej dostępny byłby dobrą alternatywą dla tego rozmiaru?

Z góry dziękuję (kupowanie stanika to dla mnie koszmar :/)
hayato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:37   #2
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Jaki rozmiar stanika?

Cytat:
Napisane przez hayato Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny! Mam mały problem dotyczący rozmiaru stanika :/ Otóż, mój idealny rozmiar stanika to 65DD który jest strasznie trudny do zdobycia, a jak już znajdę to okropnie drogie (nie mieszkam w Polsce). Jaki rozmiar bardziej dostępny byłby dobrą alternatywą dla tego rozmiaru?

Z góry dziękuję (kupowanie stanika to dla mnie koszmar :/)
A gdzie mieszkasz? Teoretycznie okolice sąsiadujące z Twoim rozmiarem mogą być dobre zależnie od modelu, ale bez mierzenia się tego nie dowiesz.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 10:54   #3
mysiapysia0309
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki rozmiar stanika?

Witam, nie chcę powielać tematu, dlatego piszę tutaj. Od dłuższego czasu próbuję dobrać sobie odpowiedni rozmiar biustonosza. Moje wymiary to pod biustem ścisło 67-68 cm a w biuście luźno 87-88. Raz kupiłam rozmiar 65D, miseczki były zdecydowanie za ciasne, ale musiałam się chyba wtedy źle zmierzyć? Teraz kupiłam 65F, obwód idealny ale nie jestem pewna czy miseczka nie jest za duża. Jest to stanik miękki, gdy stoję wyprostowana to miseczki przylegają, ale gdy usiądę , położę się albo pochylę to delikatnie odstają i sie marszczą. Nie wiem tez czy fiszbina nie kończy się odrobinkę za daleko. No i teraz wiem, że na pewno prawą pierś mam mniejszą co nie było widoczne wcześniej na pierwszy rzut oka bo na lewej miseczka zdecydowanie lepiej leży. Moje pytanie, czy to co opisałam jest normalne czy powinnam spróbować rozmiar 65E?
mysiapysia0309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 14:37   #4
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Jaki rozmiar stanika?

Cytat:
Napisane przez mysiapysia0309 Pokaż wiadomość
Witam, nie chcę powielać tematu, dlatego piszę tutaj. Od dłuższego czasu próbuję dobrać sobie odpowiedni rozmiar biustonosza. Moje wymiary to pod biustem ścisło 67-68 cm a w biuście luźno 87-88. Raz kupiłam rozmiar 65D, miseczki były zdecydowanie za ciasne, ale musiałam się chyba wtedy źle zmierzyć? Teraz kupiłam 65F, obwód idealny ale nie jestem pewna czy miseczka nie jest za duża. Jest to stanik miękki, gdy stoję wyprostowana to miseczki przylegają, ale gdy usiądę , położę się albo pochylę to delikatnie odstają i sie marszczą. Nie wiem tez czy fiszbina nie kończy się odrobinkę za daleko. No i teraz wiem, że na pewno prawą pierś mam mniejszą co nie było widoczne wcześniej na pierwszy rzut oka bo na lewej miseczka zdecydowanie lepiej leży. Moje pytanie, czy to co opisałam jest normalne czy powinnam spróbować rozmiar 65E?
Zapraszam do tego wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post52334901
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 07:25   #5
wiosennylook
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki rozmiar stanika?

Tak przymierz 65 E.
wiosennylook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 20:49   #6
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Jaki rozmiar stanika?

Rozmiar DD to jakby D i pół, a wg polskiej rozmiarówki to E. Spróbuj przymierzać 65 E albo 70 D.
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:25   #7
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Jaki rozmiar stanika?

Cytat:
Napisane przez Almostrosey Pokaż wiadomość
Rozmiar DD to jakby D i pół, a wg polskiej rozmiarówki to E. Spróbuj przymierzać 65 E albo 70 D.
DD to pełna miska w rozmiarówce brytyjskiej, nie ma czegoś takiego jak pół miseczki. Miska DD będzie odpowiadała polskiej misce E.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-14 11:25:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.