Filtry UV a makijaż - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 08:06   #4201
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

dzięki, Hexxano.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 15:01   #4202
kasjam25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 121
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziękuję dziewczyny za odzew!
jak tylko złapię oddech - zdam relację i w ogóle odezwę się "dłużej" - wiem, że takie opisanie swojego problemu pomaga tym czytającym"przyczajonym" (czyli takim jak ja);
Hexxano - masz rację! nie dam się zwariować i zakupię ten puder ;-) on mi się bardzo spodobał optycznie a i na ręku miło rozsmarował;
kasjam25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 22:10   #4203
siska78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Kolejność nakładania produktów na filtr

Dziewczyny - mam tylko jedno króciutkie pytanie : jak nakładacie filtr i chcecie go zmatowić np. pudrem jedwabnym Hauschki i jeszcze dołożyć podkładu bo buzia na razie nie wygląda za wyjściowo, to najpierw filtr, potem podkład a potem puder?
Pytam bo widzę, że wiele z Was w ogóle nie używa podkładu ( ja na razie muszę ) i od razu daje puder do matowienia a ja muszę gdzieś jeszcze podkład upchnąć i nie wiem jak zachowa się ten produkt matujący na podkładzie.
Z góry dziękuję za pomoc.
siska78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 08:11   #4204
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Kolejność nakładania produktów na filtr

Tak, najpierw filtr, potem podkłąd a na końcu puder sypki. Pamietaj żeby podkłąd wklepywac opuszkami palca w filtr, a nie rozcierać!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 08:53   #4205
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Filtry UV a makijaż

Chciałabym się pochwalić,że kupiłam bardzo fajny brązer Collistara jest jasny i z drobinkami złotymi niestety ma talc i mice,także niestety nie nadaję się na filtry chemiczne
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 08:56   #4206
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

nawet na avenki?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 09:08   #4207
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Filtry UV a makijaż

[quote=loss_lauri;8403568]nawet na avenki?[/quost używam brazer no 5 na filtr klorane tak jak avenki są to filtry mineralne także spokojnie radzę przetestować bo jest naprawdę fajny
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 20:01   #4208
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hej!
Powiedzcie mi czy mogę zmieszać filtr minerlany SVR z podkładem LRP?? Uzyskuje wtedy suuper efekt ale nie wiem czy to nie destabilizuje filtra??
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 11:38   #4209
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Filtry UV a makijaż

Witam! Przybląkalam sie tu z forum cosmelanowego i prosze Was o pomoc. W załączniku skan składu filtra 50 Chanel, czy filtry w nim zawarte moga byc destabilizowane przez puder i podkład (mika, talk) - wy tu wiecie takie rzeczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0001.jpg (121,5 KB, 25 załadowań)
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 12:20   #4210
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
Hej!
Powiedzcie mi czy mogę zmieszać filtr minerlany SVR z podkładem LRP?? Uzyskuje wtedy suuper efekt ale nie wiem czy to nie destabilizuje filtra??
Przede wszystkim nie mieszamy ze soba filtrow z roznych firm,jezeli juz to nalezy trzymac sie w obrebie jednego producenta poniewaz oslabiamy ochrone.
Mieszanie podkladu z filtrem jest zupelnie bezcelowe bo wtedy nie mozna mowic o jakiejkolwiek ochronie.

Cytat:
Napisane przez lisiczka80 Pokaż wiadomość
Witam! Przybląkalam sie tu z forum cosmelanowego i prosze Was o pomoc. W załączniku skan składu filtra 50 Chanel, czy filtry w nim zawarte moga byc destabilizowane przez puder i podkład (mika, talk) - wy tu wiecie takie rzeczy
Nie moge sie dopatrzec w skanie filtrow,ktore bylby stabilne i dawalay ochrone wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek porzadnej ochronie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 14:50   #4211
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie mieszamy ze soba filtrow z roznych firm,jezeli juz to nalezy trzymac sie w obrebie jednego producenta poniewaz oslabiamy ochrone.
Mieszanie podkladu z filtrem jest zupelnie bezcelowe bo wtedy nie mozna mowic o jakiejkolwiek ochronie.



Nie moge sie dopatrzec w skanie filtrow,ktore bylby stabilne i dawalay ochrone wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek porzadnej ochronie.

oj no to klops...myslałam że filtry mineralne mozna mieszać no i teraz nie wiem czym sie bede paćkać ...
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 16:05   #4212
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Exclamation Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie mieszamy ze soba filtrow z roznych firm,jezeli juz to nalezy trzymac sie w obrebie jednego producenta poniewaz oslabiamy ochrone.
Mieszanie podkladu z filtrem jest zupelnie bezcelowe bo wtedy nie mozna mowic o jakiejkolwiek ochronie.



Nie moge sie dopatrzec w skanie filtrow,ktore bylby stabilne i dawalay ochrone wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek porzadnej ochronie.
Hexxana - dzieki za odp, ale czy to znaczy ze ten krem w ogole nie dziala tak jak powinien dzialac krem z ochrona UV 50 ?????
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:45   #4213
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mieszanie podkladu z filtrem jest zupelnie bezcelowe bo wtedy nie mozna mowic o jakiejkolwiek ochronie.
och, nie mów, ja tak robię od początku wakacji i na brak ochrony skóra nie narzeka .

mieszam filtr, w przepisowej ilości, z okruszynką podkładu mineralnego (składającego się z pigmentów i miki). Wychodzi filtr kryjący jak normalny podkład. I-nie-bieli.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 14:01   #4214
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, jak używam Solectrin 40 to to jest filtr mineralny? Mogę używać wszystkich pudrów i podkładów, czy tylko te wybrane?

Pytam, bo mimo, ze mam dość jasną cerę widzę, że Solectrin mnie trochę "wybledza" i chciałabym się podkolorować . Zmieniać filtra nie chcę, bo mi podpasował bardzo...
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 21:13   #4215
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja mam pytanie. Jestem raczej mocno początkująca w składach, dlatego zwracam się o pomoc.
Wychodzi na to,ze ten filtr http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25001 ma parsol. Dlatego można go destabilizować.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18319

Czy mogę używać tego kremu?


proszę o pomoc, bo sama siedzę nad tym składem chyba z 30 minut i nie wiem nic.


Będę naprawdę wdzięczna za pomoc
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 18:14   #4216
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak używam Solectrin 40 to to jest filtr mineralny? Mogę używać wszystkich pudrów i podkładów, czy tylko te wybrane?

Pytam, bo mimo, ze mam dość jasną cerę widzę, że Solectrin mnie trochę "wybledza" i chciałabym się podkolorować . Zmieniać filtra nie chcę, bo mi podpasował bardzo...
Filtr Iwostin Solecrin spf40 został wycofany.
Sama jestem ciekawa jak to jest, bo również uzywam filtrów z tej firmy a na to nakładam normalnie makijaz.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 18:35   #4217
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Filtr Iwostin Solecrin spf40 został wycofany.
Sama jestem ciekawa jak to jest, bo również uzywam filtrów z tej firmy a na to nakładam normalnie makijaz.
Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak używam Solectrin 40 to to jest filtr mineralny? Mogę używać wszystkich pudrów i podkładów, czy tylko te wybrane?

Pytam, bo mimo, ze mam dość jasną cerę widzę, że Solectrin mnie trochę "wybledza" i chciałabym się podkolorować . Zmieniać filtra nie chcę, bo mi podpasował bardzo...
nie tyle wycofany co jego nazwa została zamieniona na SPF 30 zgodnie z jakimiś tam rozporządzeniami
I na filtry Iwostinu można stosować dowolna kolorówkę bo zawierają Tinosorb
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:29   #4218
JaMajusia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: Filtry UV a makijaż

hey! dziewczyny ...od jakiegoś czasu zaczynam się interesować tymi filtrami tak czytam i czytam i nie mogę się połapać więc proszę o pomoc! otóż używałam do tej pory mleczka ochronnego do opalania spf 30 Lirene [podawałam już skład na tym forum mleczko okazało się fotostabilne] uzywałam go na twarz potem podkład, puder to chyba był błąd wkońcu i tak muszę się zaopatrzyć w jakiś krem z filterm na jesien używam podkładu antystresowego z avonu...i jaki krem byście mi poleciły? mam suchą skórę i czasem i na niej coś wyskoczy proszę o pomoc! chce kupic dobry krem z filtrem i nie mam pojęcia jaki będzie najlepszy proszę o radę!!
JaMajusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:46   #4219
JaMajusia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: Filtry UV a makijaż

aha dodam że mam 19 lat
JaMajusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 09:42   #4220
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

majusia, ale po co/ Co Ci nie odpowiada w Lirene?
Nie powiemy Ci, jaki filtr jest dobry- musisz sama popróbować i stwierdzić.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 21:37   #4221
RedCurtain
Raczkowanie
 
Avatar RedCurtain
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 59
Filtry i makijaż

Mialam pytac o to juz dawno, aczkolwiek zapomniałam. Powiedzcie mi kobietki ... skoro na filtrze pisze 'po 30 minutach mozna wyjsc na slonce' tzn ze w ciagu tych 30 minut nie powinnam nakladac podkladu?? Wiem, ze dziwne mam rozumowanie. Ale boje sie ze przez nieodczekanie tych 30 minut i zmieszaniu filtra z podkladem ochrony nie bedzie? Z gory dzieki za odpowiedzi
RedCurtain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 08:17   #4222
JaMajusia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: Filtry UV a makijaż

aha rozumiem że mogę używać takiego mleczka do opalania przez cały rok?
JaMajusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 14:38   #4223
heka45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 73
Dot.: Filtry UV a makijaż

witam. mam pytanko. nie stosowałam nigdy w życiu filtru .....teraz chce zaczac powolutku kuracje kwasem migdalowym i potem owocowymi....(o tym juz odrobinke wiem) ale doradzcie mi dobry, mocny i nawilzający filtr? widze ze tu się poleca Avene...? a co sądzicie np o lirene? ponieważ jest dośc tani... ...ja nie stosuje ani podkladow ani pudru chyba że okazjonalnie wiec makijażu na filtrze nie będzie.....ale powinien być nawilżający do cery tłustej, może mieszanej. Doradzcie, poratujcie. A i jeszcze pytanko...czy stosowanie podkładów i filtrów nie zapycha porów...?....bo z tym to mam ciągły problem...
heka45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 14:58   #4224
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny przepraszam ale nie mogłam sie doszukać podobnej informacji. W filtrze lirene 50+ parsol występuje na 12-tym miejscu. Niestety nie mam za bardzo możliwości szukania i używania kolorówki bez talku i miki a raczej z niej nie zrezygnuję . Przynajmniej nie na jesień i zimę. Jakiego rzędu ochronę będę mieć po nałożeniu kosmetyków z talkiem? Czy mocno stracę na ochronie?

Podaję skład filtra:


Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Propylene Glycol, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Triazone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, /Hydrogenated Dimer Dilinoleyl/ Dimethylcarbonate Copolymer, Triethanolamine, Stearic Acid, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C13-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Alumina, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butyrospermum Parkii ( Shea Butter), BHA, Simethicone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 14:18   #4225
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czy któraś z was używa Antheliosa AC spf30 (LRP) do cery tłustej? Strasznie mnie kusi, producent głosi ze matowi skórę. Filtr = matowi? jakos nie chce mi sie w to wierzyc zeby nie trzeba go bylo dodatkowo zmatawiac. Czy któraś z was uzywala?
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 11:46   #4226
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Nikogo Słoneczko Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używa Antheliosa AC spf30 (LRP) do cery tłustej? Strasznie mnie kusi, producent głosi ze matowi skórę. Filtr = matowi? jakos nie chce mi sie w to wierzyc zeby nie trzeba go bylo dodatkowo zmatawiac. Czy któraś z was uzywala?
Akurat tego filtra nie uzywalam ale wszystko tez zalezy od cery i jej charakteru bo np.w moim przypadku filtr ROC'a krem spf 50 wchlania sie idealnie do matu,mleczko i spray Klorane tez sprawiaja wrazenie,ze trzymaja sie blisko skory i zostaje tylko delikatny glow po wchlonieciu.
Mysle,ze warto rozejrzec sie za probkami i testowac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:12   #4227
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie ale coz sproboje.
Pracuje w galerii handlowej i spedzam tam ok 8h. Wiadomo jak to w galerii jest sztuczne oswietlenie ktore nie zbyt dobrze wplywa na cere (i oczy). Jak mysliecie jaki filtr powinnam uzywac? Prosze o konkrety (marka, wysokosc filtra). Musi byc jednoczesnie nawulzajacy bo strasznie mi wysusza cere przez co staje sie pozbawiona blasku. Z gory dzieki za wszelkie info
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 11:18   #4228
JaMajusia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: Filtry UV a makijaż

IWOSTIN SOLECRIN KREM OCHRONNY SPF 25 chce zakupić ten krem może używałyście albo używacie tego kremu i stosujecie pod podkład? wasze opinie?

Edytowane przez JaMajusia7
Czas edycji: 2008-09-05 o 11:39
JaMajusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 11:39   #4229
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez JaMajusia7 Pokaż wiadomość
hey chce używać filtrów pod makijaż ,dziewczyny czy wy używacie zwykłych balsamów do opalania z filtrami pod make-up? czy kremów do twarzy z filtrami jak tak to jakie poleciły byście dobre kremy?
Przejrzyj watki redakcyjne-tam sa zebrane najciekawsze watki poswiecone filtrom-nie ma gotowej recepty,co bedzie dobre dla kogos innego
Temat byl wielokrotnie poruszany

Zycze milej lektury
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:22   #4230
Schnueffelchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Hannover
Wiadomości: 17
Dot.: Filtry UV a makijaż

na poczatku doradze Ci,ze czytelniej bedzie korzystac z opcji multicytowania lub cytowania wtedy to,co piszesz stanie sie bardziej czytelne.

Co do brazera to....nie znam takiego,ktory by nie destabilizowal Parsolu-wiec albo wybieresz inny filtr albo....mniejsze zlo w postaci brazera
Wiele razy podkreslalam,ze filtry filtrami-ochrona jest wazne ale....dostosujmy je do siebie,do wlasnych wymagan i cery.

Oprocz Avenek jest jeszcze Klorane a u Ciebie Schnueffelchen nie ma filotrow RoC'a czasem?bo one tez sa warte uwagi seria Minesol i polecam krem SPF 50+,to moj nowy nabytek i czuje ze poki mam dostep do niego to zdradze filtry Klorane[/quote]

dziekuję Ci za odpowiedz Trochę późno ale magisterka pożera każdą wolną chwile i wizaż podgladam tylko jednym okiem... Na brązer zgodnie z Twoją sugestią przymknęlam oko, jak skonczylam Bioderme, to nabylam Avenke, wiec było bezproblemowo Teraz używam Rossmannowskiego babydream'a 50 (3,99 Euro!!, pytanie o stabilnosc zadam gdzie indziej . Następny będzie RoC Szukam faworyta
Schnueffelchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.