Długie, piękne blond włosy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 10:12   #331
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Loreala kupię jak tylko wybiorę się na miasto ja zapuszczam, chcę mieć za zapięcie stanika na drugi raz jak będę robiła odrost to najpierw zrobie podkład z jakies super rozjaśniającej farby a później kolor docelowy, bo jak tak obserwuje moje włosy to najlepsze wyjście ;p po rozjaśniaczu miałabym siano a tu kondycja jest bez zmian!! Nigdy więcej rozjasniacza
Też zapuszczam... Już drugi rok, ale ciągle muszę podcinać, bo się niszczą. Teraz jak były zdrowe w końcu to wiadomo co się stało Ale też marzę o długości takiej za zapięcie od stanika...

Hmm... Może i ja tak zacznę robić? A powiedz mi -sama robisz odrosty? Ja szczerzę boję się, że nie dam rady ich sobie sama położyć i z nerwów położę na całe włosy albo będę mieć plamy Powiedz mi jak Ty to robisz?

Kiedyś zrobiłam L'Orealem Recital Preference X (Champagne) -rozjasnił mi odrost, ale była różnica między pasemkami i resztą i wtedy durna zafarbowałam się na ciemne Ale to chyba nie jest rozjaśniacz, tylko farba -a moje kudełki rozjaśniła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g536d.jpg (41,1 KB, 17 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2011-09-19 o 10:30
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:30   #332
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Też zapuszczam... Już drugi rok, ale ciągle muszę podcinać, bo się niszczą. Teraz jak były zdrowe w końcu to wiadomo co się stało Ale też marzę o długości takiej za zapięcie od stanika...

Hmm... Może i ja tak zacznę robić? A powiedz mi -sama robisz odrosty? Ja szczerzę boję się, że nie dam rady ich sobie sama położyć i z nerwów położę na całe włosy albo będę mieć plamy Powiedz mi jak Ty to robisz?

Kiedyś zrobiłam L'Orealem Recital Preference X (Champagne) -rozjasnił mi odrost, ale była różnica między pasemkami i resztą i wtedy durna zafarbowałam się na ciemne Ale to chyba nie jest rozjaśniacz, tylko farba -a moje kudełki rozjaśniła
a mocno Ci rozjaśniło? Miałas taki ciepły efekt jak ja? Teraz odrosty robiła mi mama, a później na całość mi przeciągnęła. Tylko, że ona tak nie chętnie chce mi malować włosy... Coś mi się wydaje, że teraz sama będę musiała, chociaż jeszcze nigdy tego nie robiłam sobie
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:54   #333
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a mocno Ci rozjaśniło? Miałas taki ciepły efekt jak ja? Teraz odrosty robiła mi mama, a później na całość mi przeciągnęła. Tylko, że ona tak nie chętnie chce mi malować włosy... Coś mi się wydaje, że teraz sama będę musiała, chociaż jeszcze nigdy tego nie robiłam sobie
Tak ciepły blond. Nawet jaśniejszy, jeśli dobrze widzę, od Twojego odrostu Tylko pamiętam, że błyskawicznie kolor zmył się z pasemek i były takie jakby brudne -ale to tylko pasemka.
Chciałam TŻa naciągnąć na farbę, bo jedziemy dziś do miasta, ale się nie dał hehe

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Ja już nie raz probowałam sobie tylko odrost nakładać, ale jakoś nie mogę a z tyłu jak to zrobić to już zupełnie nie wiem a bardzo bym chciała

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=ckveTrdPKfY To chyba nawet ta farba Szkoda, że nie pokazała jak robić tył samemu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:03   #334
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: długie piękne blond włosy

Ja po długich przejściach od koloru czarnego, brązu i rudego stałam się oficjalnie blondynką.
Wczoraj użyłam Casting Loreala Jasny Lodowy Blond i jestem baaaaardzo zadowolona
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:16   #335
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
Ja po długich przejściach od koloru czarnego, brązu i rudego stałam się oficjalnie blondynką.
Wczoraj użyłam Casting Loreala Jasny Lodowy Blond i jestem baaaaardzo zadowolona
a możesz wkleic jakies foto? jaki masz naturalny kolor?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:38   #336
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: długie piękne blond włosy

Jakim castingiem glossy blond mogę uzyskać taki efekt,mam ciemny blond.Wiem,że one rozjaśniają,chciałabym najpierw satynowym a na to może coś innego,co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (73,6 KB, 124 załadowań)
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:11   #337
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Jakim castingiem glossy blond mogę uzyskać taki efekt,mam ciemny blond.Wiem,że one rozjaśniają,chciałabym najpierw satynowym a na to może coś innego,co myślicie?
Chyba pomyliłaś fora
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 07:36   #338
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Jakim castingiem glossy blond mogę uzyskać taki efekt,mam ciemny blond.Wiem,że one rozjaśniają,chciałabym najpierw satynowym a na to może coś innego,co myślicie?
jest forum o malowaniu włosów na blond. Tutaj mówimy o pielegnacji
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:16   #339
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: długie piękne blond włosy

Aha no nie wiedziałam.Przepraszam w takim razie.
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:23   #340
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Ale jak już mowa, to na zdjęciu dziewczyna ewidentnie ma pasemka/balejage z dwóch kolorów co najmniej

Ja podjęłam decyzję dam odsapnąć moim włosom jeszcze trochę i jak pojawi się odrost to w zależności od funduszy albo pójdę do fryzjera, albo sama kupię sobie farbę i zrobię sobie kolor. Moim celem jest taki kolor jak ma Małgosia Socha. Ciemniejszy, ale blond. Myślę, że moje naturalne spokojnie będą się farbować do tego koloru tylko jakoś będę musiała przeżyć szybkie spływanie koloru z pasemek
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 17:18   #341
OlaaaM6
Raczkowanie
 
Avatar OlaaaM6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 77
Dot.: długie piękne blond włosy

Espoir91 możesz podać konkretne nazwy kosmetyków, które wchodzą w skład tego saszetkowego zestawu?
OlaaaM6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 18:00   #342
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

A ja Wam powiem, że... przefarbowałam się już Niestety włosy w jeszcze gorszym stanie, jutro jadę polować na maskę w sklepie fryzjerskim

Dorzucam oczywiście zdjęcia
Kolaż: po lewej przed, reszta po i w trakcie w parach bez i z fleszem
a pojedyncze zdjęcie po pierwszym myciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pulpit.jpg (63,3 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04337.jpg (21,3 KB, 86 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 07:02   #343
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez OlaaaM6 Pokaż wiadomość
Espoir91 możesz podać konkretne nazwy kosmetyków, które wchodzą w skład tego saszetkowego zestawu?
Chenice seria KeraBond. W skład zestawu wchodzi szampon (otwiera łuskę włosa), olejek witaminowy(zawiera keratynę i inne aminokwasy) oraz maska( wydaje mi się, że zamyka łuskę i róniez zawiera jakieśdobroci) cała seria ma przesliczny zapach perfum,który u mnie utrzymuje sie bardzo długo

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że... przefarbowałam się już Niestety włosy w jeszcze gorszym stanie, jutro jadę polować na maskę w sklepie fryzjerskim

Dorzucam oczywiście zdjęcia
Kolaż: po lewej przed, reszta po i w trakcie w parach bez i z fleszem
a pojedyncze zdjęcie po pierwszym myciu
co to za kolor? czym malowałaś? i z jakim oxy? a ja stwierdzilam, że nie ruszam tego co mam na głowie od kąd używam fioletowego szamponu (około 4 mycia) kolor mam jednolity sama nie wierzę jak to możliwe ale naprawdę! to co było żółte na czubku ma teraz chłodny odcień jak reszta jestem mega zadowolona,bo włosy nie sa tak jasne jakich sie obawiałam używam joanny fioletowej i tu mam do niej jeden żal bo masakrycznie włosy wysusza! znacie może jakies szampony,które tego nie robią? może matrix?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 11:49   #344
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość

co to za kolor? czym malowałaś? i z jakim oxy? a ja stwierdzilam, że nie ruszam tego co mam na głowie od kąd używam fioletowego szamponu (około 4 mycia) kolor mam jednolity sama nie wierzę jak to możliwe ale naprawdę! to co było żółte na czubku ma teraz chłodny odcień jak reszta jestem mega zadowolona,bo włosy nie sa tak jasne jakich sie obawiałam używam joanny fioletowej i tu mam do niej jeden żal bo masakrycznie włosy wysusza! znacie może jakies szampony,które tego nie robią? może matrix?
Renee Blanche, 11MG -tyle wiem na temat tego kolorku utleniacz 9%, następnym razem zamierzam wziąć 6%, bo moje włosy tego już mogą nie przeżyć

Ej to fajnie Mi kiedyś fryzjerka mówiła, że kolor dojrzewa dopiero po kilku myciach
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:26   #345
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Renee Blanche, 11MG -tyle wiem na temat tego kolorku utleniacz 9%, następnym razem zamierzam wziąć 6%, bo moje włosy tego już mogą nie przeżyć

Ej to fajnie Mi kiedyś fryzjerka mówiła, że kolor dojrzewa dopiero po kilku myciach
fajosko tez sie cieszę a malowalaś ufryzjerki czy sama? ja zamówilam na allegro teraz joanne profesionalna fioletowy szampon.Może on nie będzie tak wysuszał. a jak to nie pomoże to matrixa sprubuję,bo z sianem nie chcę chodzic. ja przed weselem w listopadzie planuje jeszcze farbnąc sie tym majirelem co ostatnio tylko z oxy 6%

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Jula84gdzie jestes Jula? jak sie olejek kerastase sprawuję?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:37   #346
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: długie piękne blond włosy

Zajrzałam do Was i miłe zaskoczenie-Kerabond który Wam poleciłam spisał się, miło mi
Ja ostatnio podcielam swoje włosy, zdjecia mam w albumie, ale przynajmniej końce odzyly.
Jak będziecie chciały zapodam jeszcze jakieś perelki kosmetyczne aby blond włosy wygladały olsniewajaco
Moje nie sa dobrym przykladem, ale wiele przeszły, chociaz uwierzcie mi ponad rok temu były całkowitym sianem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 14:24   #347
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
fajosko tez sie cieszę a malowalaś ufryzjerki czy sama? ja zamówilam na allegro teraz joanne profesionalna fioletowy szampon.Może on nie będzie tak wysuszał. a jak to nie pomoże to matrixa sprubuję,bo z sianem nie chcę chodzic. ja przed weselem w listopadzie planuje jeszcze farbnąc sie tym majirelem co ostatnio tylko z oxy 6%
Sama, bo nie miałam odrostu, ale następnym razem kuzynka obiecała, że mi pomaluje Bo samej poszło mi 3/4 farby, a na jej gęste włosy u fryzjera poszło tylko pół, więc na moje zużyłam stanowczo za dużo Jak ona mi zrobi zostanie na pewno pół tubki
I na kolejne farbowanie zamierzam zużyć 1/4 (resztki) utleniacza 9% i 1/4 6% -mam nadzieję, że nie będzie koszmaru po takim mixie

Ja używałam szamponu fioletowego firmy Marion (): Maribell Ultra Mocny. Brzmi przerażająco to "ultra mocny", ale prawda jest taka, że mnie w ogóle nie wysuszał, a to pewnie dlatego, że stosowałam go raz w tygodniu (bo go się używa co kilka myć). Może spróbuj?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 17:49   #348
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zajrzałam do Was i miłe zaskoczenie-Kerabond który Wam poleciłam spisał się, miło mi
Ja ostatnio podcielam swoje włosy, zdjecia mam w albumie, ale przynajmniej końce odzyly.
Jak będziecie chciały zapodam jeszcze jakieś perelki kosmetyczne aby blond włosy wygladały olsniewajaco
Moje nie sa dobrym przykladem, ale wiele przeszły, chociaz uwierzcie mi ponad rok temu były całkowitym sianem.
będziemy bardzo wdzięczne za inne perełki

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Sama, bo nie miałam odrostu, ale następnym razem kuzynka obiecała, że mi pomaluje Bo samej poszło mi 3/4 farby, a na jej gęste włosy u fryzjera poszło tylko pół, więc na moje zużyłam stanowczo za dużo Jak ona mi zrobi zostanie na pewno pół tubki
I na kolejne farbowanie zamierzam zużyć 1/4 (resztki) utleniacza 9% i 1/4 6% -mam nadzieję, że nie będzie koszmaru po takim mixie

Ja używałam szamponu fioletowego firmy Marion (): Maribell Ultra Mocny. Brzmi przerażająco to "ultra mocny", ale prawda jest taka, że mnie w ogóle nie wysuszał, a to pewnie dlatego, że stosowałam go raz w tygodniu (bo go się używa co kilka myć). Może spróbuj?
póki co zamówiłam na allegro joannę profesionalną, może będzie lepsza. A jak sie nie uda to przyczaję sie na matrixa so silver
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 19:09   #349
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
będziemy bardzo wdzięczne za inne perełki [COLOR="Silver"]
Kochana to taki mały zarcik, ale to są perełki-fakt
Mało opinii (tylko moja)
drogi ale nawet popsikane nim zniszczone wlosy są gładkie,lśniace, piekne.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ma.html&next=1

I kryształki Alfaparfu obowiązkowo ale te przezroczyste, nie zolte

Potem dopiszę maski i kosmetyki do pielegnacji
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 19:49   #350
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochana to taki mały zarcik, ale to są perełki-fakt
Mało opinii (tylko moja)
drogi ale nawet popsikane nim zniszczone wlosy są gładkie,lśniace, piekne.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ma.html&next=1

I kryształki Alfaparfu obowiązkowo ale te przezroczyste, nie zolte

Potem dopiszę maski i kosmetyki do pielegnacji
Przezroczyste, tzn. które? ;>
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:14   #351
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Przezroczyste, tzn. które? ;>
To znaczy te takie no przezroczyste
http://allegro.pl/315-alfaparf-semi-...824565106.html
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:35   #352
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To znaczy te takie no przezroczyste
http://allegro.pl/315-alfaparf-semi-...824565106.html
No tak Kurcze, a ja wczoraj zamówiłam te żółte, bo skusiłam się przez świetne opinie na KWC... Między innymi kilka dziewczyn z Blondowego wątku polecało

A jaka jest różnica między tymi żółtymi a przezroczystymi?
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:22   #353
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochana to taki mały zarcik, ale to są perełki-fakt
Mało opinii (tylko moja)
drogi ale nawet popsikane nim zniszczone wlosy są gładkie,lśniace, piekne.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ma.html&next=1

I kryształki Alfaparfu obowiązkowo ale te przezroczyste, nie zolte

Potem dopiszę maski i kosmetyki do pielegnacji
dobrze wiedzieć, bo chciałam ostatnio kupić jakis nabłyszczacz. Drogie toto. Jak podreperuje sie finansowo to nie wykluczone, że się skuszę włosy nie wyglądają po nim jak przetłuszczone? Bo mam tu w domu taki z avonu, masakra. Włosy po tym jak lejce jakieś. A kryształki działają coś podobnie do jedwabiu? Mam jedwab chi, musze go skończyć, a po nim miałam zamiar kupic olejek kerastase. I teraz sama nie wiem

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

leae widziałam galerię z Toimi włoskami, śliczny kolorek palette nie niszczy Ci włosów? jaki masz naturalny?

Edytowane przez Espoir91
Czas edycji: 2011-09-28 o 10:03
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:53   #354
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: długie piękne blond włosy

Nie wiem czym sie roznia w sumie, ja jakos wole te przezrczyste ale zolte tez mam i sa spoko

A nic nie przetłuszcza, swietnie nabłyszcza, lekko nawilża.
Tu moje zdjecie po kryształkach widac ze nie sa tluste.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1333.jpg (40,7 KB, 152 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:44   #355
lost_in_minds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 42
Dot.: długie piękne blond włosy

Zgadzam się Kryształki są super ! Ja mam te żółte, które Dziewczyny polecały na blondowym wątku i jestem bardzo zadowolona

Agatau a te przezroczyste mają inny zapach?
lost_in_minds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:29   #356
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość


leae widziałam galerię z Toimi włoskami, śliczny kolorek palette nie niszczy Ci włosów? jaki masz naturalny?
Dziękuję Palette nie zniszczyła mi włosów, ewentualnie trochę wysuszyła (ale naprawdę nieznacznie)

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie wiem czym sie roznia w sumie, ja jakos wole te przezrczyste ale zolte tez mam i sa spoko
Aha, dzięki za poradę Kiedy dojdą moje kryształki (żółte) dam znać jak się sprawują
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 21:56   #357
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: długie piękne blond włosy

o! cos dla mnie
WITAM wszystkie blondynki
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:46   #358
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie wiem czym sie roznia w sumie, ja jakos wole te przezrczyste ale zolte tez mam i sa spoko

A nic nie przetłuszcza, swietnie nabłyszcza, lekko nawilża.
Tu moje zdjecie po kryształkach widac ze nie sa tluste.
Agatau, kochana bardza czesto ogladam Twoje włosy bardzo mi sie podobaja ale to bardzo. Widac ze dbasz o włosieta. Chce wiedziec wszystko co na nie nakładasz zaczynajac od szampomnu kączac na farbie hehe mamy bardzo podobne włosy z tego co zaobserwowałam dlatego mysle ze moje tez moga byc takie piekne. kolorek sliczny zwłaszcza w albumie na drugim zdjeciu z lewej od gory.
wiem ze na roznych forach piszesz o swojej pielegnacji ale chciałam miec to wszystko w kupie. bede wdzieczna za wskazowki.
aha i nosze se z zamiarem kupna maski z chenice kerabonding czy jakos tak- chyba dobry wybor
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 15:15   #359
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

OO widzę, że dziewczyny się trochę rozpisaly Agatau88 jakie masz dlugie włoski prostujesz? suszysz?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 16:07   #360
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: długie piękne blond włosy

Dziewczyny bardzo mi miło że podobaja Wam sie moje wlosy
Aczkolwiek naprawde nie sa w najlepszym stanie, przeszły dekolor, rozjasnianie i inne zabiegi.
Jestem dumna ze wyprowadziłam je z siana na stan taki jaki jest czyli przyzwoity.
Wieczorem zrobie zdjecia kosmetyków ktorych uzywam, bo nie pamietam wszystkich nazw, zreszta uzywam na zmiane roznych odzywek, masek, szamponów.
Na pewno polecam olejowanie-jak mialam siano olejowalam nawet 3 razy w tygodniu.
Ostatnio mialam olej na wlosach 2 mce temu, zaniedbalam troche wlosy.
Zdjecie ktore wkleilam wyzej jest sprzed tygodnia.
Staram sie zapuscic wlosy, choc ostatnio sporo podcielam.
Nie prostuje choc prostownice mam.
Susze, ale mam genialna suszarke, naprawde jestem pod jej wielkim wrazeniem-Braun Color-chyba jakos tak sie nazywa.
Prostownice mam z tej samej serii.
Wieczorem powklejam zdjecia wszystkiego co mam do włosow i napisze cos wiecej o tych kosmetykach.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 14:18:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.