Patenty na bycie NAJ :) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 10:00   #4261
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
ja przypomne patetnt peelingu kawowego, ktory byl juz wymieniany sto razy do tej pory nie moglam sie zmusic zeby go zrobic (ah te lenistwo:P)... wczoraj sie skusilam i skora jest tak gladka i miekka jak po zadnym innym peelingu- nie podraznia, pieknie pachnie i daje cudowny efekt- POLECAM
W końcu muszę się do tego zabrać,
nigdy mi się nie chce, odkładam na 'jutro'
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:38   #4262
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
W końcu muszę się do tego zabrać,
nigdy mi się nie chce, odkładam na 'jutro'
tez odkladalam, ale teraz bede systematyczna od razu zrobilam caly sloiczek bo pewnie pozniej znow by mi sie nie chcialo (jakby to wymagalo niewiadomo ile pracy:P)
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:46   #4263
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość


Możesz sprobować z płynami/zelami ktore nie wymagaja uzycia wody, miedzy innymi wspom,niany cetaphil. (ja jednak miałam wrazenie niedomytej twarzy :/ )
z takimi tradycyjnymi bym się chyba jednak obawiała.

Może myj twarz przegotowaną woda?albo mineralną?
ja własnie tak robię.
myłam twarz przegotowaną wodą ale nie miałam czasu jej gotować i czekac aż wystygnie ;/

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
A to jak często używasz wody do mycia twarzy?
Ja tylko wieczorem (myję wtedy twarz żelem).
Rano tylko przecieram hydrolatem, a po powrocie do domu używam płynu micelarnego. I jest ok.
myję wieczorem i rano żelem(i wodą) bo inaczej czuję się brudna

Cytat:
Napisane przez jumaatt Pokaż wiadomość
Jeśli masz na myśli zwykły żel do mycia twarzy, to absolutnie odradzam Przecież w ten sposób zostawiasz na twarzy detergenty, to musi być mega wysuszające.
dzięki dziewczny za rady
Lepiej nie będe probować ze zwykłym żelem.

a może... spryskać twarz wodą, nałożyć żel, masowac,masowac,masowac i zmyć namoczonym wodą ręcznikiem papierowym ? dzis ten patent wyprobuje.

a używacie płyny micelarne ? czy one mogą zastąpić wodę ? uzywałam keidys z DAxa ale zostawiał tłusty film na twarzy i zapychał.. teraz myśle nad płynem biodermy...
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'

Edytowane przez uparta Marti
Czas edycji: 2009-11-19 o 10:49
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:06   #4264
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
myłam twarz przegotowaną wodą ale nie miałam czasu jej gotować i czekac aż wystygnie ;/



myję wieczorem i rano żelem(i wodą) bo inaczej czuję się brudna



dzięki dziewczny za rady
Lepiej nie będe probować ze zwykłym żelem.

a może... spryskać twarz wodą, nałożyć żel, masowac,masowac,masowac i zmyć namoczonym wodą ręcznikiem papierowym ? dzis ten patent wyprobuje.

a używacie płyny micelarne ? czy one mogą zastąpić wodę ? uzywałam keidys z DAxa ale zostawiał tłusty film na twarzy i zapychał.. teraz myśle nad płynem biodermy...
ja uzywalam biodermy sensibio tej do wrazliwej nie miałam nigdy nic lepszego wart swojej ceny, czasem na allegro możesz ustrzelic promocję, że są 2 butelki w cenie 1 skóra jest oczyszczona, nawilzona nic sie nie lepi i wiem, że jak przetrę sie wacikiem z biodermą nie mam już żadnego makijażu na twarzy
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:26   #4265
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Marti - jak pisałam używam właśnie płynu micelarnego, żeby nie nadużywać wody. Według mnie jest świetny do usuwania makijażu (do tego go używam). Mam teraz prosensil z plante system. Wcześniej też używałam biodermy sensibio. Według mnie ich działanie jest identyczne, a różnica w cenie wynosiła 20 zł, więc postawiłam na ten z plante system.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 12:03   #4266
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
W końcu muszę się do tego zabrać,
nigdy mi się nie chce, odkładam na 'jutro'
ja tu tyle dobrego o nim slyszalam, a jeszcze nigdy nie chcialo mi sie go wypróbowac

przydaloby mi się lanie
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 12:40   #4267
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A ja sobie jakos nie wyobrazam oczyszczania twarzy bez wody... Czy taki plyn micelarny powiedzmy np. Ziaji nadaje sie do cery tlustej-tradzikowej? Czy nie konieczne jest mycie takiej cery woda, zeby jej nie zapchac?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 13:01   #4268
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Uzywam płynu micelarnego ziai do zmywania oczu, tak do końca sobie rady nie daje, potem przecieram twarz wacikiem nasączonym tym płynem, , a na końcu zmywam woda i mleczkiem całą twarz, szukam idealnego czegoś do demakijazu oka...ziaja za tą cenę dobra, ale nie rewelacyjna.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 18:52   #4269
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A ja sobie jakos nie wyobrazam oczyszczania twarzy bez wody... Czy taki plyn micelarny powiedzmy np. Ziaji nadaje sie do cery tlustej-tradzikowej? Czy nie konieczne jest mycie takiej cery woda, zeby jej nie zapchac?
Dla twojego dobra, radzę żebyś sobie wyobraziła.
Jak najbardziej nadaje się do cery tłustej-trądzikowej. A za to woda się nie bardzo nadaje. Przesusza i podrażnia. Dlatego zalecane jest mycie twarzy przy użycu wody tylko raz dziennie. Przy cerze trądzikowej, katowanej wysuszającymi maściami, antybiotykami, kwasami, retinoidami, konieczne jest niedopuszczenie do jeszcze większego przesuszania wodą.
I nie piszę tego ot tak. Miałam cerę tłusta i trądzikową. Myłam twarz przy użyciu wody nawet 3 razy dziennie. W efekcie przesuszała mi się koszmarnie, co wzmacniało łojotok i nowe wypryski. Też nie wyobrażałam sobie oczyszczanie bez użycia wody, ale spróbowałam zachęcona poradami dermatologa i osób na tym forum. Efekt? Od 2 lat cera nie jest już tłusta, bliżej jej do normalnej. Wiadomo, że po paru godzinach się święcę, ale wcześniej to zanim dotarłam do szkoły/na zajęcia (jakieś 30 minut) miała wręcz "przepoconą" twarz. Zmniejszyła się też ilość nowych stanów zapalnych (chociaż wiadomo, że nie radykalnie).

Co do micela ziaji - nie znam go. Najlepiej wytypować kilka dobrze ocenianych miceli z kwc, sprawdzić czy ich analiza jest na biochemii (jak nie to dać do analizy) i wybrać najlepszy.
Na początku możliwe są wątpliwości typu: czy on zmyje wszystko? Można więc zużywać po 3-4 płatki aż będą czyste. I jeszcze przejechać tonikiem, żeby sprawdzić.
Ja używam jednego, góra dwóch (jak mam więcej podkładu na twarz) i na pewno działa prawidłowo (od razu dodam, że do demakijazu oczy używam innego preparatu).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 19:48   #4270
Celinaa
Raczkowanie
 
Avatar Celinaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 384
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Czytam Waszą dyskusje o oczyszczaniu, i postanowiłam podzielić się moim sposobem. Przemywam twarz wodą mineralną z cytryną, a potem tonikiem. Trzymam w lodówce (zimno dobrze wpływa na cerę, naczytałam się o tym na wizażu ) 1,5 l mineralnej, wrzucam w to plasterek cytryny i gotowe. Co o tym sądzicie?
__________________

Celinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 21:33   #4271
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja dzisiaj próbowałam patentu ze śmietaną i cytryną i nie zauważyłam żadnego, nawet najmniejszego działania
ale dzisiaj miałam paskudny dzień, jeśli chodzi o mój stosunek do cery. na szczęście za dwa tygodnie idę chyba do dermatologa, niech on mi zrobi z tym porządek.. xd
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 21:38   #4272
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Celinaa Pokaż wiadomość
Czytam Waszą dyskusje o oczyszczaniu, i postanowiłam podzielić się moim sposobem. Przemywam twarz wodą mineralną z cytryną, a potem tonikiem. Trzymam w lodówce (zimno dobrze wpływa na cerę, naczytałam się o tym na wizażu ) 1,5 l mineralnej, wrzucam w to plasterek cytryny i gotowe. Co o tym sądzicie?
słyszałam o podobnym sposobie moim zdaniem bardzo dobry

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
ja dzisiaj próbowałam patentu ze śmietaną i cytryną i nie zauważyłam żadnego, nawet najmniejszego działania
ale dzisiaj miałam paskudny dzień, jeśli chodzi o mój stosunek do cery. na szczęście za dwa tygodnie idę chyba do dermatologa, niech on mi zrobi z tym porządek.. xd
hmm dziwne na mnie świetnie działa...i moja mama też jest zadowolona...no ale może nie na każdego działa, nie wiem fakt faktem - ja też najpierw nachodziłam się do dermatologa


a tak mi się przypomniało, że fajny jest jeszcze peeling z 1 łyzeczki miałkiej soli zmieszanej z 1 łyżeczką oliwy
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 21:47   #4273
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja dzis zrobiłam sobie tonik z cytryny. 8 łyżesz przegotowanej wody na jedną łyżkę soku z cyrtyny+plus ten plasterek ktory wyciskałam moczył sie w tej wodze pól dnia. od jutro będzie to mój tonik na przemywanie twarzy zamiast mycia jej żelem i wodą z kranu
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 21:50   #4274
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dwudziestolatka, jakie miałaś problemy z cerą?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 22:28   #4275
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

trądzik i to od zawsze dużo takich krostek na całej twarzy a przez to też przesuszoną skórę, taką szarą i w ogóle nieprzyjemną nawet w domu bez jakiegoś pudru czułam się okropnie całe szczęście jest o niebo lepiej
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 23:15   #4276
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

no ja w domu muszę z makijażem chodzić, bo nie wyrabiam ;/
i jaki lek konkretnie ci pomógł? ;>
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 02:25   #4277
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
no ja w domu muszę z makijażem chodzić, bo nie wyrabiam ;/
Naprawdę?
Podziwiam Cię. Ja mam tak, że będąc poza domem cały dzień czekam na ten moment, kiedy wrócę do swojego azylu, zmyję makijaż, nakarmię cerę ulubionymi mazidlanymi miksturkami i ubiorę wygodne kapcie. Chyba bym zwariowała, gdybym jeszcze w domu musiała nosić make up.
A dlaczego nosisz makijaż będąc w domu? Dla siebie, bo źle się bez niego czujesz, czy dla domowników? Przepraszam, że tak drążę, ale wydaje mi się, że to jest straszna męczarnia... (a może się mylę...?)
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 06:58   #4278
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
tez odkladalam, ale teraz bede systematyczna od razu zrobilam caly sloiczek bo pewnie pozniej znow by mi sie nie chcialo (jakby to wymagalo niewiadomo ile pracy:P)
Ja muszę kupić kawę najpierw, u mnie w domu wszystcy piją rozpuszczalną,
znowu mi się wszystko w czasie wydłuzy

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
myłam twarz przegotowaną wodą ale nie miałam czasu jej gotować i czekac aż wystygnie ;/
to rzeczywiscie bywa kłopotliwe,
ja czasami wystawiam za okno

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
ja uzywalam biodermy sensibio tej do wrazliwej nie miałam nigdy nic lepszego wart swojej ceny, czasem na allegro możesz ustrzelic promocję, że są 2 butelki w cenie 1 skóra jest oczyszczona, nawilzona nic sie nie lepi i wiem, że jak przetrę sie wacikiem z biodermą nie mam już żadnego makijażu na twarzy
Czaje sie na bioderme i chyba mnie ostatecznie przekonałaś!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
no ja w domu muszę z makijażem chodzić, bo nie wyrabiam ;/


Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
Naprawdę?
Podziwiam Cię. Ja mam tak, że będąc poza domem cały dzień czekam na ten moment, kiedy wrócę do swojego azylu, zmyję makijaż, nakarmię cerę ulubionymi mazidlanymi miksturkami i ubiorę wygodne kapcie. Chyba bym zwariowała, gdybym jeszcze w domu musiała nosić make up.
A dlaczego nosisz makijaż będąc w domu? Dla siebie, bo źle się bez niego czujesz, czy dla domowników? Przepraszam, że tak drążę, ale wydaje mi się, że to jest straszna męczarnia... (a może się mylę...?)
Myślę dokładnie tak samo

Trzeba dac czasami skórze odpoczać od tych wszystkich specyfików



Ale robi mi się gula na brodzie, znowu na brodzie
Twarz mam czystą tylko broda wiecznie w krostkach :/
nie wiem co jest winowajcom, może żel palomy? nakładałam ostatnio kilka razy na twarz... wyglądał fajnie, minerałki dobrze się na nim trzxymały, no ale nie wiem czy to on mnie nie zapchał
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 07:07   #4279
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Paloma mogła zapchać, bo dużo gliceryny ma w składzie


Ja myję twarz wodą, nie moge inaczej. Mam żel bez SLS i nie szkodzi mi, inna sprawa, że myje tylko raz dziennie - zmywam makijaż. resztki domywam płynem micelarnym Ziaji, rano też się przecieram micelem. Myje tez twarz żelem przed acne dermem, bo tak jest w instrukcji

Nie mogłabym w domu chodzić w makijażu, wystarczy, ze mam go na twarzy 8 godzin w klimatyzacji :/
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 08:07   #4280
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
Naprawdę?
Podziwiam Cię. Ja mam tak, że będąc poza domem cały dzień czekam na ten moment, kiedy wrócę do swojego azylu, zmyję makijaż, nakarmię cerę ulubionymi mazidlanymi miksturkami i ubiorę wygodne kapcie. Chyba bym zwariowała, gdybym jeszcze w domu musiała nosić make up.
A dlaczego nosisz makijaż będąc w domu? Dla siebie, bo źle się bez niego czujesz, czy dla domowników? Przepraszam, że tak drążę, ale wydaje mi się, że to jest straszna męczarnia... (a może się mylę...?)
Ja też podziwiam. Ale raczej głupotę. Sorry, ale inaczej nazwać się tego nie da. Skoro nosi się cały dzień makijaż, to kiedy jest czas na dogłębne nawilżanie? Kiedy na stosowanie odpowiednich leków czy innych preparatów przeciwtrądzikowych?
Dodatkowe szkodzenie sobie. Przecież to nie ma sensu.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:51   #4281
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Paloma mogła zapchać, bo dużo gliceryny ma w składzie
Właśnie :/ ale tak ładnie buzia wyglądała po tym żelu, że pomyślałam, że nie zaszkodzi, była taka gładka i miała ładny koloryt.
Niestety, nie sprawdził się do twarzy,
będę wcierać w skalp.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Myje tez twarz żelem przed acne dermem, bo tak jest w instrukcji
ooo.. tego nie wiedziałam

ja myję raz dziennie woda, podobnie jak Ty - po powrocie do domu wszystko zmywam.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Nie mogłabym w domu chodzić w makijażu, wystarczy, ze mam go na twarzy 8 godzin w klimatyzacji :/
Dokładnie.
Jak mam zjazd to od 7 rano do 21 wieczorem mam na twarzy makijarz i nie cierpię tego,
taka ulga jak po tylu godzinach mogę go zmyć
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:27   #4282
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
no ja w domu muszę z makijażem chodzić, bo nie wyrabiam ;/
i jaki lek konkretnie ci pomógł? ;>
ja uwielbiam to uczucie, kiedy nie mam nic na twarzy nawet TŻ jak przyjeżdża, to często wcale się nie maluję, bo i ja i przede wszystkim on wolimy taką naturalną twarz
Ale bardzo długo się leczyłam z trądziku...Miałam bodajże 2 czy 3 żele do twarzy, które wreszcie mnie wyleczyły. Tylko nie mogę sobie przypomnieć nazw na pewno Differin i Duac a ten trzeci hmm jak on się nazywał....chyba sobie nie przypomnę
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:47   #4283
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
ja uwielbiam to uczucie, kiedy nie mam nic na twarzy nawet TŻ jak przyjeżdża, to często wcale się nie maluję, bo i ja i przede wszystkim on wolimy taką naturalną twarz

Taka mam refleksję.. W babskich gazetkach często piszą, że trzeba przed mężczyzną ładnie wyglądać, że makijaż, ładne ubranie... ale przecież w sytuacjach bardzo bliskich makijaż tylko wnerwia i przeszkadza...

Poza tym jak ja swój wolny czas spędzam w domu z mężem, to siłą rzeczy widzi mnie bez makeupu, maską olejowa na łbie (fuu) lub glinką na ryjku. Tylko w spirulinie mu się nie pokazuje, bo by chyba zszedł na zawał.....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:59   #4284
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dokładnie tak jest właśnie w gazetach tak piszą, a kilka stron dalej zdjęcia ślicznych dziewczyn (przerobione w photoshopie).
Mój TŻ powiedział mi nawet ostatnio, bo go pytałam z ciekawości() czy woli mnie w makijażu, czy bez. i zawsze mówi, że bez wybitnie przekonujący jest przy tym Mój najlepszy przyjaciel też mówi, że woli takie naturalne dziewczyny. Co najwyżej oczy ładnie podkreślone linerem albo tuszem. Broń Boże żadnej tapety na twarzy, bo w bliższych kontaktach boi się, że wszystko ściągnie ze swojej dziewczyny i jeszcze dodatkowo siebie pobrudzi
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:26   #4285
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
ja uwielbiam to uczucie, kiedy nie mam nic na twarzy nawet TŻ jak przyjeżdża, to często wcale się nie maluję, bo i ja i przede wszystkim on wolimy taką naturalną twarz
ja nigdy sie nie maluje na przyjazd tżta
niech wie co bierze
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:32   #4286
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

mój już wie, a mimo to bierze chętnie
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:35   #4287
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

mój już wziął. Za żonę
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:38   #4288
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

mój się przymierza do tego
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:47   #4289
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
mój już wziął. Za żonę
Patrzcie go jaki chojrak !

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
mój się przymierza do tego
Mój się już przymierzył
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 12:01   #4290
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dwudziestolatka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jest właśnie w gazetach tak piszą, a kilka stron dalej zdjęcia ślicznych dziewczyn (przerobione w photoshopie).
Mój TŻ powiedział mi nawet ostatnio, bo go pytałam z ciekawości() czy woli mnie w makijażu, czy bez. i zawsze mówi, że bez wybitnie przekonujący jest przy tym Mój najlepszy przyjaciel też mówi, że woli takie naturalne dziewczyny. Co najwyżej oczy ładnie podkreślone linerem albo tuszem. Broń Boże żadnej tapety na twarzy, bo w bliższych kontaktach boi się, że wszystko ściągnie ze swojej dziewczyny i jeszcze dodatkowo siebie pobrudzi
no, wszystko pięknie pod warunkiem, że masz ładną cerę. bo jeżeli ja sama na siebie nie mogę patrzeć, to nie chciałabym skazywać na ten paskudny widok nikogo ;|
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.