Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-25, 09:34   #2581
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 11 785
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Calkiem niezle mi ten casting wyszedl nie taki ciemny, sredni braz mi wyszedl, no w sumie taki jak na opakowaniu. Ale juz widze, ze te blond przebijaja, takze pewnie szybko sie spierze no ciemny troche, ale jest lepiej niz bylo.
Papiszynka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-25, 11:49   #2582
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 1 482
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Weriidiiana Poka¿ wiadomo¶æ
Witam kochane
Zglaszam sie 2 dni po farbowaniu Tak jak pisalam na moje zmyte juz espresso na³o¿y³am lekki ¶redni braz Oto efekt.
tak wogole jak oceniacie mpoja nowa fryzurke, z w³osów za ³opatki obcielam je tak jak widac. Pasuje??
piêkny masz kolor w³osków, a fryzurka miodzio
sama bym siê tak ¶cie³a, ale mi nie ³adnie w takich krótkich ;(
__________________
Ostatni raz w siebie zw±tpi³am !
Costynuuna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-25, 12:27   #2583
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Poka¿ wiadomo¶æ
Prosze Cie, nie doluj mnie spral sie chociaz troche? kurde, ogladalam te paletty dzisiaj, ale nie no, za duzo sie nasluchalam, no i kupilam ten casting nieszczesny moze go jakos krocej potrzymam? eh
Spra³? Dekoloryzacja by³a

Cytat:
Napisane przez Papiszynka;
Calkiem niezle mi ten casting wyszedl nie taki ciemny, sredni braz mi wyszedl, no w sumie taki jak na opakowaniu. Ale juz widze, ze te blond przebijaja, takze pewnie szybko sie spierze no ciemny troche, ale jest lepiej niz bylo."
To super czyli jak widaæ cholera wie z tymi castingami
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-04-25 o 12:31
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-25, 12:29   #2584
Yapi
Raczkowanie
 
Avatar Yapi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

To ja te¿ podzielê siê wra¿eniami na temat l`oreal casting. Aktualnie na w³osach mam w³a¶nie odcieñ karmel, wyszed³ ³adniutko, ale po 1,5 tygodnia ju¿ prawie go nie widaæ
W zwi±zku z tym mam pytanie: moje naturalne w³osy s± kasztanowe, rudawe, maj± ciep³y odcieñ, ale na zdjêciach w pomieszczeniach wychodz± ciemne. Marzy mi siê ch³odniejszy odcieñ (jasny, ch³odny br±z, mo¿e byæ karmelowy) i dlatego zastanawiam siê nad prawdziw± farb±(a nie szamponem koloryzuj±cym jak dotychczas). Czy przej¶cie z powiedzmy ¶redniego, ciep³ego br±zu do jasnego, ch³odnego musi oznaczaæ rozja¶nianie?
Je¶li tak to chyba zrezygmujê...
Oczywi¶cie myslê o wizycie u fryzjera, bo do tej pory farbowa³am tylko w domu przy uzyciu mamy
Yapi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-25, 13:20   #2585
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie dziewczêta! Byæ mo¿e kogo¶ zainteresuje moja historia z w³osami... Otó¿ od jakiego¶ roku farbowa³am w³osy regularnie co miesi±c lub dwa na ciemne br±zy. W efekcie by³y oczywi¶cie czarne jak smo³a Naturalnie jestem nudn±, mysi± szatynk±, ale pomy¶la³am, ¿e w br±zie mog³abym wygl±daæ lepiej, nieco naturalniej. Duuu¿o czyta³am o dekoloryzacji,pasemkach i innych straszliwych dla w³osów zabiegach, d³ugo siê waha³am, ale w koñcu postanowi³am zaryzykowaæ.
Mam na g³owie co¶ pomiêdzy ciemnym a ¶rednim br±zem (jak uda mi siê zrobiæ zdjêcia to wklejê tutaj). Fryzjerka na³o¿y³a mi wodê utlenion± 3%, po jej zdjêciu mia³am w³osy w kolorze ognistym (nawet niez³e, ale strasznie nierówno pokryte ), no a pó¼niej na³o¿y³a jasny br±z. Oczywi¶cie wyszed³ ciemny, ale czujê siê zdecydowanie lepiej ni¿ w czerni.
No i mam do Was do¶æ nietypowe pytanie... W jakich kolorach ubrañ pasuje br±zowow³osym dziewczynom? Blondynki ¶wietnie wygl±daj± w prawie wszystkim, czarne równie¿ (w moim odczuciu) natomiast moja dzisiejsza (ulubiona) br±zowa bluzka okropnie zlewa siê z w³osami i wygl±dam tak... nijako Mo¿e macie jakie¶ pomys³y? Dodam, ¿e uwielbiam czerñ, czerwieñ i wszelkie odcienie br±zów, a ponadto jestem strasznie blada i uwielbiam podkre¶laæ biel swojej skóry

hm.. czarnulka;P to i ja. kurde mysle o tym rozjasnieniu, powiedz bardzo zniszczyla wlosy ta woda utleniona? czyms jeszcze fryzjerzy rozjasniaja? bo nie mam pojecia co zrobic a i tak mam zniszczone a chce wlasnie braz zloty, ale braz a nie czarny jak zawsze wychodzi.
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-25, 13:37   #2586
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Yapi Poka¿ wiadomo¶æ
To ja te¿ podzielê siê wra¿eniami na temat l`oreal casting. Aktualnie na w³osach mam w³a¶nie odcieñ karmel, wyszed³ ³adniutko, ale po 1,5 tygodnia ju¿ prawie go nie widaæ
W zwi±zku z tym mam pytanie: moje naturalne w³osy s± kasztanowe, rudawe, maj± ciep³y odcieñ, ale na zdjêciach w pomieszczeniach wychodz± ciemne. Marzy mi siê ch³odniejszy odcieñ (jasny, ch³odny br±z, mo¿e byæ karmelowy) i dlatego zastanawiam siê nad prawdziw± farb±(a nie szamponem koloryzuj±cym jak dotychczas). Czy przej¶cie z powiedzmy ¶redniego, ciep³ego br±zu do jasnego, ch³odnego musi oznaczaæ rozja¶nianie?
Je¶li tak to chyba zrezygmujê...
Oczywi¶cie myslê o wizycie u fryzjera, bo do tej pory farbowa³am tylko w domu przy uzyciu mamy
Ciê¿ko jest z ciep³ego koloru przej¶æ na zimny serio.
Samemu mo¿na nabawiæ siê zielonych w³osów.

Naturalne w³osy ³atwiej rozja¶niæ farb± natomiast przy farbowanych jest to o tyle ciê¿sza sprawa, ze rozja¶ni± siê odrosty farbowane wcale lub odrobinkê.

Spróbuj na ten karmel p³ukanki srebrnej, ja gdy chcê och³odziæ odcieñ wlewam do szamponu, myjê w³osy a mo¿na dodatkowo p³ukaæ

P.S. Mniej stylistycznie ju¿ siê chyba nie da³o, przepraszam, spontan

absurdalna89 fryzjerka do tego utleniacza da³a chyba rozja¶niacz co? Sama woda utlenion± 3% nie rozja¶ni³oby Ci w³osów
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-04-25 o 13:40
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-25, 14:52   #2587
naok
Raczkowanie
 
Avatar naok
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 55
GG do naok
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez digi1 Poka¿ wiadomo¶æ
naok, której dok³adnie farby Garniera u¿y³a¶? Bo znalaz³am tylko Mahoniowy Kasztan Garnier Nutrisse krem nr 45, ale na opakowaniu wygl±da do¶æ ciemno. Czy tego koloru uzywa³a¶?
Dok³adnie tej - tyle ¿e k³ad³am na naturalne w³osy i mi mocno nie chwyci³o, ale te¿ prawda jest taka, ¿e mam ma³o podatne w³osy na jakiekolwiek dzia³ania i nie trzyma³am farby zbyt d³ugo na w³osach :P

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Yapi Poka¿ wiadomo¶æ
To ja te¿ podzielê siê wra¿eniami na temat l`oreal casting. Aktualnie na w³osach mam w³a¶nie odcieñ karmel, wyszed³ ³adniutko, ale po 1,5 tygodnia ju¿ prawie go nie widaæ
W zwi±zku z tym mam pytanie: moje naturalne w³osy s± kasztanowe, rudawe, maj± ciep³y odcieñ, ale na zdjêciach w pomieszczeniach wychodz± ciemne. Marzy mi siê ch³odniejszy odcieñ (jasny, ch³odny br±z, mo¿e byæ karmelowy) i dlatego zastanawiam siê nad prawdziw± farb±(a nie szamponem koloryzuj±cym jak dotychczas). Czy przej¶cie z powiedzmy ¶redniego, ciep³ego br±zu do jasnego, ch³odnego musi oznaczaæ rozja¶nianie?
Je¶li tak to chyba zrezygmujê...
Oczywi¶cie myslê o wizycie u fryzjera, bo do tej pory farbowa³am tylko w domu przy uzyciu mamy
Yapi ,czy mog³aby¶ wstawiæ zdjêcie? Bo te¿ chcia³abym u¿yæ tej farby i zastanawia mnie efekt
__________________
A mia³o byæ tak piêknie...mia³o nie wiaæ w oczy nam i ociekaæ szczê¶ciem, mia³o byæ sto lat sto lat...
naok jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 17:00   #2588
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomo¶ci: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam pytanie dziewczyny. D³ugo farbuje na br±z na pocz±tku jest popielaty ale potem rudzieje jestem ciemna popielata blondynka wiec odrosty sie rzucaja o tyle w oczy ze sa popielate a reszta ciep³a czy je¿eli am na w³osy czarna farbe ale na bardzo krótko na 5 min to nadam w³osom popielaty odcien ??
zuni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-25, 20:00   #2589
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez zuni Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie dziewczyny. D³ugo farbuje na br±z na pocz±tku jest popielaty ale potem rudzieje jestem ciemna popielata blondynka wiec odrosty sie rzucaja o tyle w oczy ze sa popielate a reszta ciep³a czy je¿eli am na w³osy czarna farbe ale na bardzo krótko na 5 min to nadam w³osom popielaty odcien ??
moim zdaniem z³apie Ci czarny kolor :P
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-25, 20:07   #2590
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez cfaniaras Poka¿ wiadomo¶æ
moim zdaniem z³apie Ci czarny kolor :P
tez tak sadze,co najwyzej nie taki ladny blyszczacy tylko taki "bury"
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:55   #2591
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. £ódzkie
Wiadomo¶ci: 344
Red face Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a jak uzyskaæ co¶ takiego?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg anydo.jpg (40,0 KB, 170 za³adowañ)
moniska90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 08:10   #2592
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a to mój kolorek mia³ byæ braz ale raczej sa czarne u¿ywa³am farby wella orzech laskowy i wysz³y jak widac bardzo bardzo ciemne...teraz bede stara³a siê to jakos rozjasniæ znów do bl±du albo chocia¿ jasniutkiego brazu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg aneta.jpg (13,8 KB, 130 za³adowañ)
anetka-87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:18   #2593
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez moniska90 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak uzyskaæ co¶ takiego?
te¿ jestem ciekawa ¶liczny kolor no i w³osy ach
anetka-87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:04   #2594
flo17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja mialam takie rewelacje z lwosami a zaczelo sie od tego ze mi sie nie podobal moj kolor,,,,wiec przefarbowalam sobie na machon...wyszlam czerwona...nie moglam tegio zzniesc wiec nalozylam ciemny brazx...i kolor mialam okroopny..taki wypolowaily rudy. nakoncu naszczescie nzalazlam ...farbe koloru sredni krytaliczny braz podajrze pallete i nareszcie pokrylo.... hehehhe ...kurcz zdjec jakos nie moge zaladowac...
flo17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:35   #2595
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ktos robil wlosy Schwarzkopf Natural & Easy Migda³owa czekolada 574? Bo ja wlasnie kupilam mamie..
Po Tajemniczym czerwonym brazie Brillance zaczely jej wychodzic czerwone wlosy jak sie spieraly na tych siwych ::/. Mam nadzieje, ze nie wyjdzie mega ciemno i bedzie mialo jako cieply poblask..

Ogolnie szukamy cieplego srednio-ciemnego brazu z czerwonawa poswiata
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 574_Mandel_Chokladbrun__72061_300dpi_1772H_1772W.jpg (94,7 KB, 98 za³adowañ)

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-05-08 o 13:37
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-08, 19:33   #2596
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. £ódzkie
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ktos robil wlosy Schwarzkopf Natural & Easy Migda³owa czekolada 574? Bo ja wlasnie kupilam mamie..
Po Tajemniczym czerwonym brazie Brillance zaczely jej wychodzic czerwone wlosy jak sie spieraly na tych siwych ::/. Mam nadzieje, ze nie wyjdzie mega ciemno i bedzie mialo jako cieply poblask..

Ogolnie szukamy cieplego srednio-ciemnego brazu z czerwonawa poswiata

robi³am w³osy t± farb±. mój naturalny kolor to do¶æ jasny z³oty br±z a ta farba tylko lekko to podkre¶li³a tylko... na szczê¶cie nie wysz³y czarne
moniska90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-08, 22:40   #2597
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez moniska90 Poka¿ wiadomo¶æ
robi³am w³osy t± farb±. mój naturalny kolor to do¶æ jasny z³oty br±z a ta farba tylko lekko to podkre¶li³a tylko... na szczê¶cie nie wysz³y czarne
Aha.. no zobaczymy. Na niemieckim forum czytalam za to, ze babce wyszedl braz z czerwona poswiata.. nawet zbyt czerwona i ona myslala, ze bedzie to taki zwykly braz, wiec byla zawiedziona. Ale ogolnio cena byla pozytywna. Mam nadzieje, ze nie bedzie zle.
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-09, 15:31   #2598
patogen88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 2
Smile Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Schwarzkopf Natural & Easy -560 kaszmirowy jasny br±z

niestety z moich w³osów bardzo szybko siê wyp³ukuje...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 101_2980.jpg (112,1 KB, 347 za³adowañ)
patogen88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:33   #2599
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. £ódzkie
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka¿ wiadomo¶æ
Aha.. no zobaczymy. Na niemieckim forum czytalam za to, ze babce wyszedl braz z czerwona poswiata.. nawet zbyt czerwona i ona myslala, ze bedzie to taki zwykly braz, wiec byla zawiedziona. Ale ogolnio cena byla pozytywna. Mam nadzieje, ze nie bedzie zle.
wydaje mi siê, ¿e na ka¿dych w³osach to wyjdzie inaczej moje ogólnie s³abo ³api± farby

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

mo¿e niech twoja mama spróbuje Mida³owy jasny z³ocisty br±z on wychodzi bez takiej po¶wiaty czerwonej
moniska90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 11:51   #2600
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 3 566
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Pyta³am siê o to w w±tku o czarnow³osych i pozwolê siê zapytaæ jeszcze tutaj:

Od zawsze by³am blondynk± i od sierpnia zesz³ego roku zaczê³am powoli przyciemniaæ w³oski. Zaczê³am od jasnego br±zu i powoli je przyciemnia³am a¿ w grudniu farbne³am w³oski na czarny kolorek.
Od tamtej pory farbowa³am na kolor czarny trzy razy (dwa razy Pallete a raz Joanna). Kolor bardzo szybko mi siê wyp³ukuje. Po oko³o 1,5 miesi±ca po farbowaniu mam je w s³oñcu rudawe, szczególnie na koñcach.
Ostatni raz farbowa³am w³osy miesi±c temu Joann± i ona nie sp³ukuje siê tak bardzo.
Ostatnio stwierdzi³am ¿e jednak wole siebie w ciemnym br±zie i zacze³am szukaæ w drogerii farby któr± mo¿na zastosowaæ na czarne w³osy. Na prawie wszystkich pisa³o ¿e nie jest polecana do w³osów czarnych albo ¿eby urzyæ wcze¶niej dekoloryzatora. Ale znalaz³am jedn± farbê z Garniera (kolor blond) na której jest pokazane ¿e po zastosowaniu na kolor czarny wyjdzie ciemny br±z.

I teraz pytanie czy to rzeczywi¶cie jest mo¿liwe? Boje siê po pierwsze ¿e kolor mo¿e wyj¶æ rudy i na dodatek nie równy. Mo¿e która¶ z Was ma do¶wiadczenie w takich eksperymentach?
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:21   #2601
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Poka¿ wiadomo¶æ
Pyta³am siê o to w w±tku o czarnow³osych i pozwolê siê zapytaæ jeszcze tutaj:

I teraz pytanie czy to rzeczywi¶cie jest mo¿liwe? Boje siê po pierwsze ¿e kolor mo¿e wyj¶æ rudy i na dodatek nie równy. Mo¿e która¶ z Was ma do¶wiadczenie w takich eksperymentach?

moja kolezanka na kolor ciemny (ale nie czarny) zastosowala kolor blond z garniera i wyszedl rudy ;x ale wiadomo inne wlosy inny kolor, ,wiec nie wiadomo jakby wyszlo to u Ciebie :P
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-10, 17:54   #2602
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez moniska90 Poka¿ wiadomo¶æ
wydaje mi siê, ¿e na ka¿dych w³osach to wyjdzie inaczej moje ogólnie s³abo ³api± farby

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

mo¿e niech twoja mama spróbuje Mida³owy jasny z³ocisty br±z on wychodzi bez takiej po¶wiaty czerwonej
Ale mamie wlasnie o taka poswiate chodzi
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-10, 18:33   #2603
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 3 566
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez cfaniaras Poka¿ wiadomo¶æ
moja kolezanka na kolor ciemny (ale nie czarny) zastosowala kolor blond z garniera i wyszedl rudy ;x ale wiadomo inne wlosy inny kolor, ,wiec nie wiadomo jakby wyszlo to u Ciebie :P
No i jestem po eksperymentach. Najpierw zrobi³am dwa do¶æ grube pasemka Garnierem Nutrise- Blond, trzyma³am 40 minut nie zrobi³o z kolorem zupe³nie nic.
Potem po³o¿y³am te¿ Garniera Super Rozja¶niaj±cy co¶ tam Blond-trzyma³am ponad godzine. I co? Nic! Zupe³nie nic. Kolor identyczny jak wcze¶niej.

No có¿. Pozostaje dekoloryzacja ale narazie popróbuje pozmywaæ kolor Nizoralem.... Chcia³abym ¿eby by³y chod¼ troszke br±zowe
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-11, 18:52   #2604
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 467
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja mam teraz na wlosach NATURAL & EASY kermelow± czekoladê...
ogólnie nie polecam tych farb.. nierowno kryja i meeeeega szybko sie sp³ukuj±!!
jak chcecie to moge sprobowac wrzucic zdjecie jak teraz moje wlosy wygladaja w ¶wietle dziennym... bo tak normalnie w pomieszczeniach sa szare, a w swietle dziennym hmmm dziwne
ale w piatek robie szamponem ciemny braz i pieknie
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:48   #2605
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. £ódzkie
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja w³a¶nie zrobi³am w³osy castingiem mro¼ny kasztan
moniska90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:52   #2606
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 7 578
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez moniska90 Poka¿ wiadomo¶æ
ja w³a¶nie zrobi³am w³osy castingiem mro¼ny kasztan
I jak wyszed³? Czerwony? Bo ja szukam nowego kolorku
__________________
I tak p³ynie czas... I dzieñ do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-13, 08:38   #2607
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomo¶ci: 1 603
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny, chcialam sie zapytac o szamponetki-jakie mozecie polecic?? Chce ozywic kolor, jesli chce uzyskac sredni braz t chyba powinnam uzyc "jasny braz"?? Uzywa ktos szamponetek i moze cos doradzic????????????????? ?????????????????please:p liz:
oLaSeK=D jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:14   #2608
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

tak tak , ja u¿y³am sredni br±z i wyszed³ mi prawie czarny , wiêc kup jasny braz
z palette sa fajne i mariona
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:27   #2609
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. £ódzkie
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez magda2109 Poka¿ wiadomo¶æ
I jak wyszed³? Czerwony? Bo ja szukam nowego kolorku
ja widzê w nim po¶wiatê fioletu ale wszyscy mi mówi± ¿e mi siê zdaje bo to ³adny ciep³y br±z
moniska90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-13, 13:15   #2610
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomo¶ci: 1 603
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez cfaniaras Poka¿ wiadomo¶æ
tak tak , ja u¿y³am sredni br±z i wyszed³ mi prawie czarny , wiêc kup jasny braz
z palette sa fajne i mariona
Bardzo dziekuje za odp Bylabym wdzieczna, gdybys mogla napisac, jak dlugo sie u Ciebie ten kolorek utrzymywal, i czy wplynelo to jakos negastywnie na kondycje wlosow?
oLaSeK=D jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.