Atrederm - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-07, 22:51   #4201
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm

Ja już jakiś czas temu się poddałam - przynajmniej chwilowo. Miałam jakieś podrażnienia i bardzo suchą skórę dookoła ust, poza tym to bezustanne łuszczenie się i wrażenie, że im bardziej schodzi mi skóra, tym bardziej mam zatkane pory, skutecznie pomogło mi w podjęciu decyzji. W sumie nie wiem teraz sama czy jest lepiej czy gorzej Ale podrażnienia przy ustach wciąż są widoczne. Myślę, że na jesień ponownie zacznę kurację, może z większym stężeniem i bardziej regularnie, to zauważę jakieś efekty.
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 20:59   #4202
mizuka
Raczkowanie
 
Avatar mizuka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 99
Dot.: Atrederm

Dziewczyny potrzebuje porady
Za 4 tygodnie wybieram sie z chłopakiem na wczasy. Na dzień dzisiejszy na mojej twarzy goszczą 2 blizny 2miesięczne i 2 2tygodniowe. Korektor niestety za bardzo sobie z nimi nie radzi. Są one dość ciemne i przebijają spod niego :/ a jako, że wybieramy się na urlop to chciałabym zrezygnować z podkładów i postawić na delikatny korektor, który ukrył by te przebarwienia.
Myślicie, że atrederm stosowany punktowo mógłby rozjaśnić te przebarwienia? jestem za granicą i nie wiem czy warto starać się o receptę na ten specyfik czy sobie odpuścić.
Od 5 tygodni stosuję skinoren, ale efekty są znikome.
mizuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 22:59   #4203
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mizuka Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje porady
Za 4 tygodnie wybieram sie z chłopakiem na wczasy. Na dzień dzisiejszy na mojej twarzy goszczą 2 blizny 2miesięczne i 2 2tygodniowe. Korektor niestety za bardzo sobie z nimi nie radzi. Są one dość ciemne i przebijają spod niego :/ a jako, że wybieramy się na urlop to chciałabym zrezygnować z podkładów i postawić na delikatny korektor, który ukrył by te przebarwienia.
Myślicie, że atrederm stosowany punktowo mógłby rozjaśnić te przebarwienia? jestem za granicą i nie wiem czy warto starać się o receptę na ten specyfik czy sobie odpuścić.
Od 5 tygodni stosuję skinoren, ale efekty są znikome.
W sierpniu?

Jezeli chodzi o kwasy/etc to na efekty czeka sie raczej miesiacami.
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 23:03   #4204
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mizuka Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje porady
Za 4 tygodnie wybieram sie z chłopakiem na wczasy. Na dzień dzisiejszy na mojej twarzy goszczą 2 blizny 2miesięczne i 2 2tygodniowe. Korektor niestety za bardzo sobie z nimi nie radzi. Są one dość ciemne i przebijają spod niego :/ a jako, że wybieramy się na urlop to chciałabym zrezygnować z podkładów i postawić na delikatny korektor, który ukrył by te przebarwienia.
Myślicie, że atrederm stosowany punktowo mógłby rozjaśnić te przebarwienia? jestem za granicą i nie wiem czy warto starać się o receptę na ten specyfik czy sobie odpuścić.
Od 5 tygodni stosuję skinoren, ale efekty są znikome.
atre raczej dużo nie zdziałasz w 4 tygodnie - to jest lek do stosowania długofalowego. zostaw to sobie na jesień/zimę
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 20:42   #4205
Maglis
Raczkowanie
 
Avatar Maglis
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 108
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mizuka Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje porady
Za 4 tygodnie wybieram sie z chłopakiem na wczasy. Na dzień dzisiejszy na mojej twarzy goszczą 2 blizny 2miesięczne i 2 2tygodniowe. Korektor niestety za bardzo sobie z nimi nie radzi. Są one dość ciemne i przebijają spod niego :/ a jako, że wybieramy się na urlop to chciałabym zrezygnować z podkładów i postawić na delikatny korektor, który ukrył by te przebarwienia.
Myślicie, że atrederm stosowany punktowo mógłby rozjaśnić te przebarwienia? jestem za granicą i nie wiem czy warto starać się o receptę na ten specyfik czy sobie odpuścić.
Od 5 tygodni stosuję skinoren, ale efekty są znikome.
wydaje mi się, że pogorszysz tylko sytuacje bo przy arte nie można wystawiać się na słońce a raczej na urlopie masz inne zamiary? nabawisz się tylko przebarwień... jak chcesz rozjaśnić blizny to polecam jakieś proste maści z apteki no i podstawowe przykazanie ZERO SŁOŃCA. Niestety nie można pogodzić opalania z gojeniem się skóry Wiem to z autopsji ponieważ wybrałam się raz na wakacje z 2 miesięczna blizną (po zabiegu) i niestety w porównaniu do innych (również po zabiegach) została duża, wypukła i ciemna...
Maglis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 01:12   #4206
movie
Raczkowanie
 
Avatar movie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Seoul
Wiadomości: 51
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Hej dziewczyny! Dawno tu nie zaglądałam. Odstawiłam artre w okolicach narca I przez ok 2,5 msc cieszylam sie piękna cera ale niestety problem wrócił. Teraz mimo tego ze jest lato wrocilam do artre 2x w tygodniu I widze znów swiatlo w tunelu. Słońcem sie nie przejmuje. Mieszkam w Korei I tutaj ludzie obsesyjnie unikaja slonca wiec weszło mi to w krew. Nakladam filtr kilka razy dziennie. Gdzieś slyszalam ze trądziku nie da wyleczyć tylko zaleczyc I bedzie zawsze wracal. Jak na na razie to sie u mnie sprawdza. Wlacze z nim juz od 8 lat I raz gorzej raz lepiej. Chyba artre zostanie juz ze mna na stale.

Sent from my GT-I9300 using Wizaz Forum mobile app
movie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 11:20   #4207
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez movie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dawno tu nie zaglądałam. Odstawiłam artre w okolicach narca I przez ok 2,5 msc cieszylam sie piękna cera ale niestety problem wrócił. Teraz mimo tego ze jest lato wrocilam do artre 2x w tygodniu I widze znów swiatlo w tunelu. Słońcem sie nie przejmuje. Mieszkam w Korei I tutaj ludzie obsesyjnie unikaja slonca wiec weszło mi to w krew. Nakladam filtr kilka razy dziennie. Gdzieś slyszalam ze trądziku nie da wyleczyć tylko zaleczyc I bedzie zawsze wracal. Jak na na razie to sie u mnie sprawdza. Wlacze z nim juz od 8 lat I raz gorzej raz lepiej. Chyba artre zostanie juz ze mna na stale.

Sent from my GT-I9300 using Wizaz Forum mobile app
Mam podobnie, również odstawiłam około kwietnia i z każdym m-cem było coraz gorzej. Nie tragicznie, ale super też nie. I wkońcu nie wytrzymałam postanowiłam, że wolę być blada jak ściana, a zresztą u nas leje i na słońce jakieś intensywne się nie zapowiada do końca wakacji. Zastosowałam Atre i powiem, że już po I użyciu o niebo lepiej, pozasuszało mi syfki te większe, a te parę zaskórników zamkniętych po zajściu skóry od razu znikło, super . Postanowiłam kupić krem Avene Triacneal ponoć też ma jakieś retinol, może to pozwoli na dłużej cieszyć się z efektów atre i nie stosować go jakoś często, bo największy dla mnie problem to niestety ta złażąca skóra. Pracuje codziennie, od 2 m-cy mam nową pracę i niezbyt chciałabym pokazywać się z zchodzącą skórą, ale opryszczoną też nie.
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 12:58   #4208
movie
Raczkowanie
 
Avatar movie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Seoul
Wiadomości: 51
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

U mnie tez teraz po artre juz lepiej. Ale ze wzgledu na lato nie traktuje cery nim tak czesto jak ostatnio i mimo to jest dobrze a w dni bez Artre Duac. W tym tygodniu zle obliczylam. Bo wcześniej po 4 dniach mi sie troche łuszczyla I 5 dnia już mega. Wiec posmarowalam w poniedziałek z mysla ze będę sie bardzo łuszczyc w piatek(w pt nie mam szkoly).i jak na zlosc w czwartek wygladalam masakrcznie. Pytaly mnie sie co mi sie stalo. I wez tu tlumacz azjatyckim dziewczynom o pieknej cerze ze masz pryszcze od gimnazjum i musisz sie łuszczyc jak wąż.

Sent from my GT-I9300 using Wizaz Forum mobile app
movie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:48   #4209
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm

Dobra, zaskórniki znowu zaczynają doprowadzać mnie do szału.
Wczoraj walnęłam sobie specjalną kurację: żel do mycia twarzy + peeling + maseczka + krem. Dzisiaj tak mnie zapchało, że aż sama jestem w szoku. Już nigdy więcej żadnych eksperymentów z kosmetykami
Więc dzisiaj wróciłam do ATRE. Proooooszę, może tym razem poratujesz mą cerę
Muszę zrobić sobie jakieś fotki poglądowe, żeby móc porównywać efekty.
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 23:34   #4210
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Upały się skończyły i od września planuję wrócić do atre co by przez miesiąc przeprowadzić hardcorową kurację, bo później nie chcę ludzi na uczelni straszyć. W tamtym roku widziałam te spojrzenia niektórych na moją twarz
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:51   #4211
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Upały się skończyły i od września planuję wrócić do atre co by przez miesiąc przeprowadzić hardcorową kurację, bo później nie chcę ludzi na uczelni straszyć. W tamtym roku widziałam te spojrzenia niektórych na moją twarz
Ja też zaczynam od września. Ale mam zamiar z 5 miesięcy co najmniej stosować Na mnie na uczelni też się niektórzy dziwnie patrzyli, początkowo starałam się tłumaczyć, czemu wyglądam w taki sposób, ale później już miałam wywalone
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 12:21   #4212
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Upały się skończyły i od września planuję wrócić do atre co by przez miesiąc przeprowadzić hardcorową kurację, bo później nie chcę ludzi na uczelni straszyć. W tamtym roku widziałam te spojrzenia niektórych na moją twarz
ja podobnie, na razie stosuje effaclar duo niech sie buska przyzwyczaja
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 18:27   #4213
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

Hey dziewczyny ! Wiecie czy można w niektórych aptekach dostać atrederm / retin-a / zorac bez recepty ? Czytałam gdzieś, że niektórym się to udaje... a jeśli nie, czy taką receptę może przepisać zwykły lekarz rodzinny ?
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:47   #4214
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny ! Wiecie czy można w niektórych aptekach dostać atrederm / retin-a / zorac bez recepty ? Czytałam gdzieś, że niektórym się to udaje... a jeśli nie, czy taką receptę może przepisać zwykły lekarz rodzinny ?
teoretycznie może, praktycznie nie wiem czy go przekonasz
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 20:11   #4215
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
teoretycznie może, praktycznie nie wiem czy go przekonasz
wydaje mi się, że jeśli masz widoczny trądzik na twarzy, a nie taki jeden- dwa pryszcze, to powinien bez problemu przepisać.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 20:47   #4216
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

dzięki za odpowiedź a co do kupienia bez recepty w aptekach ? wiecie coś na ten temat ?
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 21:15   #4217
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Ja kupuje atre bez recepty w aptece, ale zawsze wydaja mi je z pewna doza ostroznosci. Moze popytaj w kilku aptekach u siebie to zdobedziesz rozeznanie
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 16:46   #4218
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny ! Wiecie czy można w niektórych aptekach dostać atrederm / retin-a / zorac bez recepty ? Czytałam gdzieś, że niektórym się to udaje... a jeśli nie, czy taką receptę może przepisać zwykły lekarz rodzinny ?
Mi przepisał bez problemu.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 19:01   #4219
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Jeszcze mam jedno pytanie , nie chcę zakladać nowego wątku więc moze Wy mi coś doradzicie. Mam problem z tradzikiem , tzn. od czasu do czasu mam wysyp, głównie są to poskórne gule na czole i brodzie, czasami jakieś pojedyncze również na policzkach, ale bardzo rzadko. Głównym problemem są pozostałości po tych pryszczach , straszne przebarwienia na czole , i troche na policzkach , brodzie :/ male dziurki i rozszerzone pory na policzkach. Chce w końcu coś zrobić z tą cerą, bo mam już powoli dość tej sytuacji a zaznacze ze mam juz 20 lat :/ Zaczelam więc bardziej interesować się biochemią i różnymi lekami i mam dylemat. Czy zacząć przygodę z kwasami czy może z retinoidami ? Niedługo przyjdzie jesień wiec chciałabym wtedy zacząc i nie wiem czy zainwestować w kwasy czy może załatwić sobie coś z retinoidami ,np. atrederm ? Bede wdzieczna za pomoc, bo już nie wiem co robić..
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 17:51   #4220
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Jeszcze mam jedno pytanie , nie chcę zakladać nowego wątku więc moze Wy mi coś doradzicie. Mam problem z tradzikiem , tzn. od czasu do czasu mam wysyp, głównie są to poskórne gule na czole i brodzie, czasami jakieś pojedyncze również na policzkach, ale bardzo rzadko. Głównym problemem są pozostałości po tych pryszczach , straszne przebarwienia na czole , i troche na policzkach , brodzie :/ male dziurki i rozszerzone pory na policzkach. Chce w końcu coś zrobić z tą cerą, bo mam już powoli dość tej sytuacji a zaznacze ze mam juz 20 lat :/ Zaczelam więc bardziej interesować się biochemią i różnymi lekami i mam dylemat. Czy zacząć przygodę z kwasami czy może z retinoidami ? Niedługo przyjdzie jesień wiec chciałabym wtedy zacząc i nie wiem czy zainwestować w kwasy czy może załatwić sobie coś z retinoidami ,np. atrederm ? Bede wdzieczna za pomoc, bo już nie wiem co robić..
Ja na Twoim miejscu zaczęłabym od kwasów, żeby sprawdzić reakcję skóry i ewentualnie przygotować ją na późniejsze stosowanie retinoidów
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 23:28   #4221
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

[1=134ee42273c188326c7d135 a8ec6bae158ae6ed6_65555cb 7a917c;47718830]Ja kupuje atre bez recepty w aptece, ale zawsze wydaja mi je z pewna doza ostroznosci. Moze popytaj w kilku aptekach u siebie to zdobedziesz rozeznanie [/QUOTE] a sa to apteki sieciowe czy jakies prywatne?

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Jeszcze mam jedno pytanie , nie chcę zakladać nowego wątku więc moze Wy mi coś doradzicie. Mam problem z tradzikiem , tzn. od czasu do czasu mam wysyp, głównie są to poskórne gule na czole i brodzie, czasami jakieś pojedyncze również na policzkach, ale bardzo rzadko. Głównym problemem są pozostałości po tych pryszczach , straszne przebarwienia na czole , i troche na policzkach , brodzie :/ male dziurki i rozszerzone pory na policzkach. Chce w końcu coś zrobić z tą cerą, bo mam już powoli dość tej sytuacji a zaznacze ze mam juz 20 lat :/ Zaczelam więc bardziej interesować się biochemią i różnymi lekami i mam dylemat. Czy zacząć przygodę z kwasami czy może z retinoidami ? Niedługo przyjdzie jesień wiec chciałabym wtedy zacząc i nie wiem czy zainwestować w kwasy czy może załatwić sobie coś z retinoidami ,np. atrederm ? Bede wdzieczna za pomoc, bo już nie wiem co robić..
mozliwe że masz problemy hormonalne najpierw spróbuj je przabadac, bo one moga byc powodem gul
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2014-08-17 o 23:30
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 23:42   #4222
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu zaczęłabym od kwasów, żeby sprawdzić reakcję skóry i ewentualnie przygotować ją na późniejsze stosowanie retinoidów
Ja też bym spróbowała od kwasów, może się okazać, że retinoidy wcale nie będą potrzebne
I oczywiście badania hormonalne jak wyżej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 20:21   #4223
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a sa to apteki sieciowe czy jakies prywatne?
prywatne
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:50   #4224
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

Hey dziewczyny ! Udało mi sie kupić swoje 1 opakowanie Atredermu i byłabym wdzięczna za polecenia jakiegoś kremu nawilżającego , który się u Was sprawdza przy stosowaniu atredermu. I co myślicie o tym produkcie , do mycia twarzy podczas kuracji ? Nadałby się ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ginijskim.html
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 01:20   #4225
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny ! Udało mi sie kupić swoje 1 opakowanie Atredermu i byłabym wdzięczna za polecenia jakiegoś kremu nawilżającego , który się u Was sprawdza przy stosowaniu atredermu. I co myślicie o tym produkcie , do mycia twarzy podczas kuracji ? Nadałby się ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ginijskim.html
Kremu nie polecę, bo sama nie mam jakiegoś silnie nawilżającego.

A co do żelu, to ja bym omijała wszelkie kosmetyki dedykowane skórze trądzikowej, bo one na ogół wysuszają i ograniczają produkcję sebum. A przecież przy atre będziesz miała skórę jak wiór. Celuj w coś dla atopowców lub dla skór suchych

Ja osobiście myję mydełkiem nagietkowym z Rossmanna i nie ściąga mnie jakoś bardzo

Miałam zacząć kurację we wrześniu, ale zaczęłam w zeszły wtorek i smarowałam 5 dni pod rząd. Atre stało w lodówce jakieś pół roku, myślałam, że osłabnie ale on chyba nabrał mocy Jak wcześniej stosując dzień w dzień pieczenie czułam przy 5-6 dniu, tak teraz już na drugi dzień zaczęło piec i już drugiego dnia pojawiło się widoczne łuszczenie.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 01:35   #4226
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Kremu nie polecę, bo sama nie mam jakiegoś silnie nawilżającego.

A co do żelu, to ja bym omijała wszelkie kosmetyki dedykowane skórze trądzikowej, bo one na ogół wysuszają i ograniczają produkcję sebum. A przecież przy atre będziesz miała skórę jak wiór. Celuj w coś dla atopowców lub dla skór suchych

Ja osobiście myję mydełkiem nagietkowym z Rossmanna i nie ściąga mnie jakoś bardzo

Miałam zacząć kurację we wrześniu, ale zaczęłam w zeszły wtorek i smarowałam 5 dni pod rząd. Atre stało w lodówce jakieś pół roku, myślałam, że osłabnie ale on chyba nabrał mocy Jak wcześniej stosując dzień w dzień pieczenie czułam przy 5-6 dniu, tak teraz już na drugi dzień zaczęło piec i już drugiego dnia pojawiło się widoczne łuszczenie.
dzięki za odpowiedź A jak zaczynalaś stosować atre to smarowałaś się nim codziennie, czy na początku troche rzadziej, zeby przyzwyczaić skórę ? I czy można smarować okolice oczu, nos ? Chciałabym też spróbować atre na rozstępy na piersiach , ale też nie wiem czy można.. bo w sumie delikatna jest tam skóra i nie wiem czy nie zaszkodzi..

a co do kremu , to mam akurat w domu coś takiego .. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html niby specjalnie dla atopowców..
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 02:28   #4227
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź A jak zaczynalaś stosować atre to smarowałaś się nim codziennie, czy na początku troche rzadziej, zeby przyzwyczaić skórę ? I czy można smarować okolice oczu, nos ? Chciałabym też spróbować atre na rozstępy na piersiach , ale też nie wiem czy można.. bo w sumie delikatna jest tam skóra i nie wiem czy nie zaszkodzi..

a co do kremu , to mam akurat w domu coś takiego .. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html niby specjalnie dla atopowców..
Na początku smarowałam tylko raz w tygodniu, żeby zobaczyć po ilu dniach będę się łuszczyła. Bo atre to bomba z opóźnionym zapłonem, przy pierwszym użyciu łuszczyć się zaczęłam 3-4 dnia, więc nie ponawiaj aplikacji gdy dzień czy dwa po nałożeniu nic się nie będzie działo Przy trzecim użyciu smarowałam już 3 dni pod rząd (skóra dobrze tolerowała atre ) żeby złuszczyć się przez weekend.
Nos jak najbardziej można, pod oczami też tylko, że szybko pojawia się tzw. efekt staruszki- masz z 20 lat więcej i pełno widocznych zmarszczek. Przez jakiś czas też smarowałam okolice pod oczami, ale ją trudniej doprowadzić do dobrego stanu, tzn. nie łuszczy się, ale bardzo długo zostaje zbyt przesuszona.
Myślę, że na rozstępy też możesz zastosować. Przy rozsądnej dawce i dobrym nawilżaniu krzywdy nie powinnaś sobie zrobić

Krem musisz sprawdzić. Jak nie będzie dawał rady to najwyżej wtedy poszukasz czegoś lepszego. Dziewczyny polecają Cetaphil. Z resztą pewnie jakaś jeszcze się wypowie, to może doradzi Ci coś konkretnego
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."

Edytowane przez Skarfejs
Czas edycji: 2014-08-27 o 02:30
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:18   #4228
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

ale rozumiem, że ten tzw. efekt staruszki znika po jakimś czasie ? bo kurcze chciałam profilaktycznie się smarować, przeciw zmarszczkom, to teraz już sama nie wiem, żeby jeszcze gorzej nie było a co jeśli mam wolne do października, i nie zależy mi zbytnio na wyglądzie (tzn.czy bede się łuszczyć itp ) to rozumiem, że wtedy mogę bez przeszkód stosować atre codziennie przez ten czas , a najwyżej później wyrobić sobie swój system ? i jeśli używałaś atre ze względu na trądzik , to jak się u Ciebie ogólnie spisywał i czy po kuracji trądzik znika całkiem czy może nastąpić powrót ?

właśnie przeczytałam dolączoną ulotke i pisze , że należy stosować miejscowo i data ważności to 30 dni od otwarcia opakowania ?

Edytowane przez amanda332
Czas edycji: 2014-08-27 o 13:45
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 14:49   #4229
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
ale rozumiem, że ten tzw. efekt staruszki znika po jakimś czasie ? bo kurcze chciałam profilaktycznie się smarować, przeciw zmarszczkom, to teraz już sama nie wiem, żeby jeszcze gorzej nie było a co jeśli mam wolne do października, i nie zależy mi zbytnio na wyglądzie (tzn.czy bede się łuszczyć itp ) to rozumiem, że wtedy mogę bez przeszkód stosować atre codziennie przez ten czas , a najwyżej później wyrobić sobie swój system ? i jeśli używałaś atre ze względu na trądzik , to jak się u Ciebie ogólnie spisywał i czy po kuracji trądzik znika całkiem czy może nastąpić powrót ?

właśnie przeczytałam dolączoną ulotke i pisze , że należy stosować miejscowo i data ważności to 30 dni od otwarcia opakowania ?
Tak, efekt staruszki znika po czasie
Nawet jeśli nie zależy Ci na wyglądzie to nie radzę stosować od początku dzień w dzień, bo jest to silny środek i możesz sobie zrobić nim więcej krzywdy niż pożytku.
Co do efektów to sporo grudek zniknęło, ropne zmiany pojawiały się rzadziej, a te które się pojawiły goiły się bardzo szybko. Zniknęło mi też sporo przebarwień potrądzikowych. I oczywiście, że nawrót może nastąpić, a całkowite leczenie może trwać bardzo długo.

Jeśli będziesz trzymała atre w lodówce i w trakcie ubywania przelewała go do mniejszych buteleczek (aby w butelce było jak najmniej tlenu) to spokojnie możesz go trzymać dłużej. Z resztą niemożliwe jest zużycie całej tej butli w ciągu 30 dni
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 16:25   #4230
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Tak, efekt staruszki znika po czasie
Nawet jeśli nie zależy Ci na wyglądzie to nie radzę stosować od początku dzień w dzień, bo jest to silny środek i możesz sobie zrobić nim więcej krzywdy niż pożytku.
Co do efektów to sporo grudek zniknęło, ropne zmiany pojawiały się rzadziej, a te które się pojawiły goiły się bardzo szybko. Zniknęło mi też sporo przebarwień potrądzikowych. I oczywiście, że nawrót może nastąpić, a całkowite leczenie może trwać bardzo długo.

Jeśli będziesz trzymała atre w lodówce i w trakcie ubywania przelewała go do mniejszych buteleczek (aby w butelce było jak najmniej tlenu) to spokojnie możesz go trzymać dłużej. Z resztą niemożliwe jest zużycie całej tej butli w ciągu 30 dni
dzięki wielkie za pomoc i rady !!
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.