Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-13, 19:17   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

masaż limfatyczny twarzy a zmarszczki ???


Witam Was

Moje pytanie związane (jak w temacie) jest z masażem limfatycznym twarzy. A konkretnie wpływ masażu limfatycznego na zmarszczki, słyszałem wiele odpowiedzi na to pytanie ale powiem Wam szczerze każda była inna. Wpadłem na pomysł aby dać to pytanko pod głosowanie może w ten sposób coś się wyjaśni [img]icons/icon7.gif[/img]

acha mam jeszcze pytanie co do kierunku ruchów w innych rodzajach masażu twarzy....

pozdrawiam Piotrek Rostkowski www.masaze.pl
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-13, 19:17   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Arrow Wszystko o masażu twarzy(w domu, u kosmetyczki, przyrządy). WĄTEK ZBIORCZY.

Witam Was

Moje pytanie związane (jak w temacie) jest z masażem limfatycznym twarzy. A konkretnie wpływ masażu limfatycznego na zmarszczki, słyszałem wiele odpowiedzi na to pytanie ale powiem Wam szczerze każda była inna. Wpadłem na pomysł aby dać to pytanko pod głosowanie może w ten sposób coś się wyjaśni [img]icons/icon7.gif[/img]

acha mam jeszcze pytanie co do kierunku ruchów w innych rodzajach masażu twarzy....

pozdrawiam Piotrek Rostkowski www.masaze.pl
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 22:29   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: masaż limfatyczny twarzy a zmarszczki ???

W masażu kosmetycznym twarzy kierunek ruchów jest bardzo istotny. Na pewno Pan wie ,że masaż taki przeprowadzany jest zgodnie z przebiegiem mięśni twarzy. Ruchy są raczej delikatne , a kierunek przeważnie ku górze. Jeśli skóra jest bardzo zwiotczała , starcza lub atroficzna to masaż przeprowadza się w odwrotnym kierunku (tzn. w dół) , również zgodnie z przebiegiem mięśni, trzeba starać się nie rozciągać skóry.

Co do wpływu masażu limfatycznego na zmarszczki to również słyszałam wiele sprzecznych opinii. Na pewno rewelacyjnie działa masaż metodą Rosenberga - efekt liftingu widziałam na pokazie - gdzie masowona tylko jedną stronę twarzy - było widać różnicę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 22:29   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: masaż limfatyczny twarzy a zmarszczki ???

W masażu kosmetycznym twarzy kierunek ruchów jest bardzo istotny. Na pewno Pan wie ,że masaż taki przeprowadzany jest zgodnie z przebiegiem mięśni twarzy. Ruchy są raczej delikatne , a kierunek przeważnie ku górze. Jeśli skóra jest bardzo zwiotczała , starcza lub atroficzna to masaż przeprowadza się w odwrotnym kierunku (tzn. w dół) , również zgodnie z przebiegiem mięśni, trzeba starać się nie rozciągać skóry.

Co do wpływu masażu limfatycznego na zmarszczki to również słyszałam wiele sprzecznych opinii. Na pewno rewelacyjnie działa masaż metodą Rosenberga - efekt liftingu widziałam na pokazie - gdzie masowona tylko jedną stronę twarzy - było widać różnicę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-27, 08:24   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
masaż twarzy wykonywany samodzielnie

ogładałam wczoraj stare numery Votre Beaute i znalazłam opis masażu twarzy który można samodzielnie wykonać w domu. Masaż twarzy a nie ćwiczenia proponowane przez p. Beatkę. Jak sądzicie czy taki masaż może być szkodliwy ?
Czy on dużo się różni od masaży wykonywanych w gabinecie?
Nie wiem ponieważ nie chodzę do kosmetyczki ( byłam parę razy kilka lat temu i raz w zeszłym roku za każdym razem tragedia ale to już jest inny temat )
Czy samodzielnie wykonując masaż twarzy można sobie zaszkodzić zamiast pomóc?
Bardzo proszę o rady
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-28, 14:06   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: masaż twarzy wykonywany samodzielnie

Nie wydaje mi się, aby samodzielny masaż wykonany według podanych instrukcji mógł zaszkodzić. A jeśli chodzi o jego cel to jest nim na ogół poprawienie krążenia krwi w skórze twarzy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 11:53   #7
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
to wkoncu z masazem czy bez???

ide jutro do kosmetyczki na maseczke nawilzajaca , mozna zrobic zabieg z masazem ,ale kosmetyczka powiedziala ze jeszcze nie potrzebuje....to czemu wlasciwie sluzy ten masaz? ja myslalam ze poprawia sie krazenie krwi i buźka jakos żywiej wyglada , jest zdrowo zarozowiona...a tu bach...nie moge sobie wziasc relaksujacego masazyku :P
dodam ze mam 17 lat
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-12, 22:19   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: to wkoncu z masazem czy bez???

Możesz poprosić o masaż twarzy ,szyi i dekoltu - jeśli będzie delikatny to na pewno sprawi Ci przyjemność i poczujesz się zrelaksowana, tak ukrwienie poprawia się w wyniku masażu ,skóra będzie lepiej dotleniona, jesli nie masz problemów z wypryskami to możesz poprosić o taki zabieg. Również masaż ciała polecany jest dla osób w kazdym wieku.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 19:55   #9
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Masaż buźki :) TAK czy NIE ??

> dzisiaj kosmetyczka zaproponowala mi masaż twarzy...chciałam zapisać sie tylko na maseczkę algową czy cóś a ona mi zaproponowała masaż....
Możecie mi dziewczyny poradzić czy warto?? Czy taki masaż + jakaś maseczka nawilżajaca nada się dla starzejacej sie 30-stki ??????

Jassne że waro ! Jdenorazowy masaz nikomu skóry nie zniszczy, a jest mocna szansa, że Cie przekona do takich zabiegów ... dobrze wykonany jest bardzo, ale to bardzo przyjemny ...
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 20:40   #10
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Re: Masaż buźki :) TAK czy NIE ??

Hej Nutuś,
Ja byłam na takim masażu 2 lata temu. Było bossssko. Full odprężenie i relaks. No po prostu bomba. Jesli chodzi o efekty wizualne to się nie wypowiem bo wtedy miałam 23 lata i cokolwiek bym nie miała zrobione na buzi to było ślicznie
Ale polecam. Jeśli chcesz się odprężyć, wyciszyć i uspokoić to na prawdę rewelka.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 20:40   #11
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Re: Masaż buźki :) TAK czy NIE ??

Hej Nutuś,
Ja byłam na takim masażu 2 lata temu. Było bossssko. Full odprężenie i relaks. No po prostu bomba. Jesli chodzi o efekty wizualne to się nie wypowiem bo wtedy miałam 23 lata i cokolwiek bym nie miała zrobione na buzi to było ślicznie
Ale polecam. Jeśli chcesz się odprężyć, wyciszyć i uspokoić to na prawdę rewelka.
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-10, 11:39   #12
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Masaż buźki :) TAK czy NIE ??

często masaż twarzy daje dużo więcej niż maski.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 17:56   #13
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: ZŁOSIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Masaż buźki :) TAK czy NIE ??


>
> Jassne że waro ! Jdenorazowy masaz nikomu skóry nie zniszczy, a jest mocna szansa, że Cie przekona do takich zabiegów ... dobrze wykonany jest bardzo, ale to bardzo przyjemny ...
>


Mam pytanie kto mi odpowiedział w moim poscie ?? i jak to jest możliwe??????


Asika bardzo dziekuje za odpowiedź
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 18:14   #14
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: ZŁOSIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Masaż buźki :) TAK czy NIE ??

Hej Nutuś To ja byłam

Sorki - wczoraj byłam po drugiej już w tym tygodniu nocce spędzonej w robocie , a jeszcze gadałam z Bunią i rzabą i o tym rosole czytałam No i mi się nacisnęło "edytuj" zamiast "odpowiedz" ale dżez starzeję się
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 18:25   #15
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: ZŁOSIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Masaż buźki :) TAK czy NIE ??

prawdę mowiąc podejrzewałam kogos z Was hi hi
nie ma sprawy...ja dzisiaj bylam odreagować ten cholerny rosół na dzialce i teram mam kurde 10kg wisni do dłubania Moze mi pomozesz????? .... zycie jest piekne
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 19:03   #16
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: ZŁOSIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Masaż buźki :) TAK czy NIE ??

Wisienki ......... mmmm
przepadam ale najbliższy pociąg przyjeżdża w twoje okolice o 23:33 to już pewnie skończysz ...
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 19:51   #17
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: MAGUSIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Masaż buźki :) TAK czy NIE ??

maga napisał(a):
> Hej Nutuś To ja byłam
NA WAKACJE JEDŹ!!!!!!!!!!! bo takiego numerka to nie pamiętam na forum
I nie zwalaj na mnie i Rzabkę
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 09:34   #18
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: MAGUSIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Masaż buźki :) TAK czy NIE ??

Buniu ktoś musi być przecież winny
A na masaż ide w czwartek
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 16:27   #19
sparkle7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 29
GG do sparkle7
przyrząd do masazu twarzy

Witajcie. Mam pytanko. Czy któraś z Wizażanek używała kiedykolwiek przyrządu do masażu twarzy? Jakie były efekty? Czy polecacie jakis szczególnie? Bardzo proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam
sparkle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-10, 19:23   #20
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: przyrząd do masazu twarzy

Uwazam, ze zadnego urzadzenia nie mozna porownac z wprawnymi rekami kosmetyczki. Dobrze wykonany masaz twarzy to czysta przyjemnosc polaczona z niezlymi efektami, nawet najlepszy krem nie jest w stanie zastapic tego zabiegu.
Ale wybor nalezy do Ciebie
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 20:06   #21
sparkle7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 29
GG do sparkle7
Dot.: przyrząd do masazu twarzy

zgadzam się, ale nie mam czasu ani pieniędzy na cotygodniowy masaż u kosmetyczki. Wiem, że kobiety, napewno nasze aktorki, używają jakiś przyrządów. Pisała o tym niedawno chyba Viva. Niestety nie napisali jakich. Ale dziękuję za odpowiedź
sparkle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 20:23   #22
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Talking Masaż a gimnastyka twarzy.

Mam takie pytanko, czy robiłyscie kiedys masaż twarzy (systematycznie) i czy przynosi to jakieś efekty, jakie sa wasze doswiadczenia? Wiele poradników kosmetycznych lansuje też gimnastyke twarzy (robienie grymasów, min i takie tam bez uzycia dłoni) ale to podobno przyspiesza tworzenie sie zmarszczek ponieważ trenujemy te mięśnie które pacuja na powstawanie zmarszczek. Co o tym sądzicie?
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 21:32   #23
bea29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 12
GG do bea29
Dot.: Masaż a gimnastyka twarzy.

ja polecam elektrostymulację twarzy, czyli gimnastyke za pomocą aparatu powodującego skurcz i rozkurcz mięści twarzy. Oczywiście to także zależy ile masz lat, zalecam takie zabiegi po ok. 28 roku zycia.
Efekty są rewelacyjne i żadna gimnastyka ustna tego nie zastąpi, podnoszą się policzki, opadające powieki, kąciki ust, polecam, bo to najtrudniejsze mięsnie do utrzymania ich w należytym napięciu)))
grawitacja ach ta grawitacja............... .
bea
bea29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 21:58   #24
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: Masaż a gimnastyka twarzy.

Jestem zdecydowana zwolenniczka recznego masazu twarzy. Moze byc wykonywany po 25 roku zycia i daje swietne efekty terapeutyczne- oczywiscie mam na mysli masaz w gabinecie kosmetycznym. Wspomagac go mozna automasazem wykonywanym przy okazji wsmarowywania kremu na noc.
A propos gimnastyki twarzy to uwazam, ze zaszkodzic ona nam nie moze, bo wykonujemy ja codziennie smiejac sie, placzac, zloszczac sie. Pomysl, jak wygladalyby nasze twarze idealnie gladkie i bez zmarszczek mimicznych, ktore tak dodaja uroku i charakteru naszym buzkom
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 22:10   #25
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Masaż a gimnastyka twarzy.

Co do gimnastyki, to ja kiedyś wypatrzyłam sobie zmarszczkę mimiczną na czole, które w owym czasie często marszczyłam (naszczęście już się odzwyczaiłam od tego nawyku), no i chciałam ją jakos naturalnie wygładzić, zanim się utrwali- trochę masowałam, delikatnie naciągałam do boków, jakbym się przymierzała do liftingu, i jak palcami wybadałam mięśnie, czy ścięgna, prowadzące od czoła to zaczęłam je regularnie napinać. na początku strasznie bolały mnie skronie i szczęki. a potem odkryłam, że...nauczyłam się ruszac uszami !
Ale zmarszczka się wygładziła

A co do masażu, to ja stosuję, zawsze jak mam czas i odpowiedni, tzn. długo wchłaniający się krem. Kiedys w "Twoim Stylu" (mam jeszcze te strony wycięte- jakby było zainteresowanie, to postarałabym się zrobić zdjęcia i wkleić na forum), była taka lekcja masażu twarzy, jakiego każda Japonka uczy swoją córkę i który jest tam podstawą pielęgnacji.
Ja robiłam taki masaż regularnie, co wieczór, przez prawie całą zimę 2 lata temu. Odczuwalne są przede wszystkim jego właściwości odprężające, relaksujące; ale jak teraz nad tym pomyślałam i trochę się zastanowiłam, to w sumie wtedy (mimo niesprzyjających warunków pogodowych) miałam najlepszą cerę; ale może to też sprawa kremu (używałam Botanisource Avon).

Zawsze wykonuję też mały masaż przy oczyszczaniu twarzy- masuję skórę delikatnie, samymi opuszkami palców, rozprowadzając żel- to na pewno pomaga w idealnym oczyszczeniu skóry- jak przecieram twarz tonikiem to wacik jest czyściutki, a jak zdarza mi się umyć twarz bardziej niedbale, tzn. rozsmarować dłonią żel tak do spienienia, to potem zawsze muszę poprawiać kilkoma wacikami z tonikiem.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 19:05   #26
sparkle7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 29
GG do sparkle7
Dot.: Masaż a gimnastyka twarzy.

Witaj. Bea 29. A możesz polecić taki aparat? CZy można go wykorzystac w domu czy tylko w zakładzie kosmetycznym? Bardzo czekam na odp. Pozdrawiam
sparkle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 20:34   #27
bea29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 12
GG do bea29
Dot.: Masaż a gimnastyka twarzy.

aparat ktory powoduje elektrostymulację twarzy, posiada wiele firm kosmetycznych, poszukaj troszke po neci, firma abacosun, supernowa i inne, ale to tylko profesjonalne, i nie radze kupowac takiego sprzetu do domu, bo aby przeprowadzic tai zabieg należy znakomicie znać się na anatomi czlowieka)
bea
bea29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 21:06   #28
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Masaż a gimnastyka twarzy.

Kajol,jak najbardziej BŁAGAM wklej ten masaż twarzy albo wyslij na priva..ja do dziś stosuję (notabene też z TS) masaż na podpuchnięte powieki a mam skłonność do obrzęków,oj mam w połączeniu z żelem z bławatka i babki Flosleku działa IDEALNIE po prostu miodzio (jak by go ktoś znalazł to też wklejcie bo ja tego numeru juz nie mam) niezaleznie od kremu po prostu
DOSKONALE ODŚWIEŻA OCZY NAWET PO NIEPRZESPANEJ NOCY,JEST SKUTECZNY,PROSTY I DZIAŁA!!!No i nic nie kosztuje
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 22:11   #29
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Masaż a gimnastyka twarzy.

ok, postaram się wkleić jak najszybciej, ale ostatnio mam problemy z aparatem.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 07:14   #30
Killunia
Raczkowanie
 
Avatar Killunia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 77
Dot.: Masaż a gimnastyka twarzy.

podłanczam sie pod prośbe Magdalenki
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.
Killunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 12:22:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.