Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-05, 16:14   #31
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
na sylwestra chcę mieć piękne dlatego nie prostuję teraz do świąt! (obym wytrwała...)


Dzisiaj rano przejżałam się na wychodne w lusterku i włączyłam z przerażenia prostownicę Jeszcze się nawet nie nagrzała i wyprostowałam tylko grzywkę Myję włosy codziennie i kładę się spać z mokrymi, a efekty widać rano po przebudzeniu
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 20:22   #32
acia_007
Przyczajenie
 
Avatar acia_007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 2
GG do acia_007
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

a ja właśnie czytałam gdzieś, że z suszarki [ale o zimnym powietrzu albo lekkim nadmuchu i na odpowiednia odleglosc] powinno si ekorzystac, bo jak wlosy schna naturalnie to sa podatniejsze na zanieczyszczenia i szybciej si eprzetyłuszczają. I chyba mogę to potwierdzic.
A co do prostowania... dobry szampon, odżywka, czasem maseczka, coś chroniącego i do przodu Ale broń Boże codziennie!
__________________
...bo nie o to chodzi, by złowic króliczka, ale by gonic go...
acia_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 21:33   #33
MaadziaZ
Raczkowanie
 
Avatar MaadziaZ
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Przylączam sie moje wloski sa w niezbyt fajnym stanie i tez ich nie prostuje juz od hmmm... piatku i mam nadzieje ze dlugo to potrwa teraz robie sobie intensywna regeneracje: 0 suszarki i prostownicy 3majcie kciuki
MaadziaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 21:44   #34
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Ja już nie prostuję od ponad 3 tygodni i zauważyłam naprawdę WIELKĄ poprawę. Włosy same bardzo ładnie mi się układają i wszyscy mi prawią komplementy jak ładnie mi w falach Ewentualnie jak grzywka stoi mi na baczność to delikatnie przejeżdżam po niej prostownicą Właściwie mi się już w ogóle nie łamią na końcach, są lśniące i w żadnym wypadku sianowate.
Mam już pewien cel - nie prostować do końca grudnia, a potem dopiero wyprostować na sylwestra. Ciekawe, jaki będzie efekt

Polecam taką kurację Do tego dokupcie sobie dziewczyny keratynę do włosów - boska jest.
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 16:23   #35
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Przyznaję się, dzisiaj wyprostowałam No bo Mikołajki to jakoś wyglądać trzeba, Mikołaj jeszcze by się przestraszył
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-06, 18:14   #36
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

kusi mnie... ale wytrzymuje za to w soobte ide na impreze dlatego niestety prostownica pojdzie w ruch :P kurde ale beznadziejnie wygladam bez tej prostownicy :P echhhhhh
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 16:38   #37
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Dzisiaj miałam dzień załamania po miesiącu nie prostowania włosów
Rano sporzałam w lustro i wyglądalam okropnie.Włosy nie układają się,są sianowate,poprawiła się ich jedynie miękkość i zrobiło sie ich jakby więcej ale co z tego jeśli dalej wyglądają na bardzo zniszczone.Za to moja grzywka mimo codziennego prostowania jest z dobrym stanie,szkoda że reszta włosów mimo,że nie prostowanych tak nie wyglądają

Od dzisiaj robie przerwe z wszystkimi zabiegami typu suszenie i prostowanie.Pełna regeneracja

Mam nadzieje,że pomoże to mojej SZOPIE na głowie
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 17:07   #38
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Ja daje rade narazie nie miałam w rękach prostownicy,szczelnie ją ukryłam.Mimo wszystko pewnie przed sylwkiem ją dopadne,bo na Boże Narodzenie poprosiłam o lepszą prostownice,chyba dlatego że już nie miałam co wymyślić trzeba będzie wypróbować działanie ofc.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 17:41   #39
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Ja swoją też schowałam, choć na początku chciałam rozwalić ale za szkoda by było. Dzisiaj rano nie wytrzymałam
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 17:51   #40
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Ja tez juz hehe robie postępy tak można powiedzieć bo od jakiegos miesiąca prostuje włosy co ok 3 dni oby tak zostało Dureksis wygladasz pięknie w prostych włoskach ale te Twoje naturalne loczki są śliczne i gdybym ja takie miała to bym ich nie prostowała regularnie
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:07   #41
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

WitamJa od pewnego czasu tez prubuje odzywczaic sied tego nałogu..Ostatnio Postanowilam polozyc sie spac z mokrymi włosami i o dziwo rano mialam cos na podobe loków Kasi Bujakiewicz)Sprubojcie i wy Moze akurat
Pozdrawiam
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-07, 18:30   #42
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Dziewczyny mam pytanie marginesalne jakie macie prostownice i efekty po prostowaniu?jakich używacie odżywek i utrwalaczy? i może macie jakieś uprzedzenia lub możecie się podzielić jakimiś przestrogami co do prostownic i sposobie prostowania?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:38   #43
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

ja mam remingtona cs5000 i prostuje bardzo dobrze
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:39   #44
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
ja mam remingtona cs5000 i prostuje bardzo dobrze
A pamiętasz może ile kosztowała?.Musze coś wreszcie wybraćzastanawiam się nad Tondeo,no ale ta cena i w dodatku nie wiem jak działa
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 18:46   #45
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

U mnie jak się położę z mokrymi spać to mam takie fale i włosy sa na czubku głowy fajnie uniesione. Raz zapomniałam ich po umyciu uczesać i rano skutki były fatalne
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 19:12   #46
evanescence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

ja juz nie katuję jakieś 2 tyg mają się troche lepiej- dzis zrobilam maseczke z zoltek i oleju rycynowego, po kazdym myciu do szamponu kropla olejku ) nie uzywam suszaki. polubiłam swoje lekko kręcone włosy! zapuszczam
evanescence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 19:42   #47
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
A pamiętasz może ile kosztowała?.Musze coś wreszcie wybraćzastanawiam się nad Tondeo,no ale ta cena i w dodatku nie wiem jak działa
kupiłam ją na allegro za 99zł
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 14:34   #48
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

dziękuję...
przyznaje się jednak, ze wczoraj zostały wyprostowane...
Ale prze z frzyjerkę bo byłam cieniować.
Mam nadzieję, że teraz będa się jeszcze lepiej kręcić
a prostowała- tylko na grzywkę
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 17:01   #49
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

ja dziewczyny tez odstawilam prostownice, choc uzywalam jej srednio 2 razy w tyg ale mam takie 2 kumpele fanatyczki prostownicy i ich wloski to tragedia, wiec teraz to juz bede prostowac na szczegolne okazje tylko.
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 17:29   #50
magda_555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
GG do magda_555
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Też bym chciała nie prostować włosów bo już mi wypadają i w ogóle mam tak zniszczone... ale nie mogę jestem 'uzależniona' od prostownicy i jeszcze mimo to, że mam 18 lat mam gdzie niegdzie na głowie siwe włosy....
magda_555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 19:33   #51
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

tak czytam ten watek.. i naprawde prostownica nie musi rownac sie siano na glowie. Sama myje codziennie wloski, nie mam kreconych, lecz uwielbiam miec proste i super gladkie dlatego je zawsze prostuje. Przeszlam przez zapuszczanie i regenracje wlosow i nie musialam przy tym odkladac prostownicy. Kiedys nie uzywalam kosmetykow profesjonalnych i moje wloski byly w zlym stanie, lecz dlugotrwala regeneracja pozwolila mi odzyskac zdrowe wlosy. Teraz mam do polowy plecow, sa ladne i nie moge na nie narzekac. Profilaktycznie uzywam odzywek nawilzajacych oraz fluidy do prostowania chorniace przed wysoka temperatura. Zaznaczam, ze nigdy nie mialam farbowanych ani rozjasnianych wlosow. Uwazam, ze farba plus codzienne prostowanie to za wiele dla naszych wlosow...

Pozdrawiam
Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 19:48   #52
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Zafundowałam sobie sama (własnoręcznie ) grzywkę teraz bez wyprostowania wyglądam okropnie.. 3 dni prostowałam pod rząd Nigdy nie miałam rozdwojonych końcówek, a teraz?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 21:02   #53
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
tak czytam ten watek.. i naprawde prostownica nie musi rownac sie siano na glowie. Sama myje codziennie wloski, nie mam kreconych, lecz uwielbiam miec proste i super gladkie dlatego je zawsze prostuje. Przeszlam przez zapuszczanie i regenracje wlosow i nie musialam przy tym odkladac prostownicy. Kiedys nie uzywalam kosmetykow profesjonalnych i moje wloski byly w zlym stanie, lecz dlugotrwala regeneracja pozwolila mi odzyskac zdrowe wlosy. Teraz mam do polowy plecow, sa ladne i nie moge na nie narzekac. Profilaktycznie uzywam odzywek nawilzajacych oraz fluidy do prostowania chorniace przed wysoka temperatura. Zaznaczam, ze nigdy nie mialam farbowanych ani rozjasnianych wlosow. Uwazam, ze farba plus codzienne prostowanie to za wiele dla naszych wlosow...

Pozdrawiam
a mozesz polecic cos sprawdzonego do prostowania włoskow jakis fluis albo mleczko?
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 21:10   #54
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
a mozesz polecic cos sprawdzonego do prostowania włoskow jakis fluis albo mleczko?
l'oreal hot liss Albo jakieś profesjonalne u fryzjera
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 21:36   #55
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Na ten pomysł wpadłam już w październku
Mi udało się wytrzymać 6 tygodni
Ale na andrzejki chciałam jakos wyglądać i wyprostowałam... ehhh korrrciło!
Włosy się poprawiły, ale spektakularnych efektów nie zauważyłam. Choć były miekkie w dotyku;P
Bardzo nie lubie ich po umyciu. Kompletnie się nie układają:/ Wymyśliłam tak (żeby nie były nijakie) : kręcić. Mam długie włosy i troche mi to trudność sprawia heh, choćby samo spanie w wałkach. Ale jakoś to jest. Grunt to mieć włosy odpowiednio ułożone, a nie nieestetyczne sianko
Życze Wam również powodzenia i wytrwałości, bo warto
Pzdr
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 21:36   #56
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Oczywiscie..
fluidy: Wella High Hair, Biosilk Silk Strate, Revlon( lecz niedostepny w Polsce z tego co sie orientuje) to moje ulubione

mleczko: Iron Finish L'oreal Professional daje efekt wlosow prosytch jak "druty"
od czaus do czasu serum Hair Coif nablyszczajaco-wygladzajace

Jesli jednak wlosy nie sa w najlepszym stanie polecalabym serie Wella SP regeneracyjna..ja uzywalam systematycznie tylko szamponu oraz odzywke Zero Frizz nawilzajaca i pomoglo. Podcinalam koncowki nie tak czesto ok raz na 3-4 miesiace. Teraz wlosy sa w lepszej kondycji i o wiele szybciej rosna..
Okres regeneracji nie byl latwy..ale oplacilo sie
Pozdrawiam
Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 22:23   #57
Larousse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Ehh ja jak nie wyprostuje włosów to nie wyobrażam sobie wyjść gdzieś :/ Okropne są ,zwłaszcza po umyciu ,ani się kręcą ani prostują.Puszą sie i wywijają ,nie cierpie ich
Larousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 09:10   #58
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
l'oreal hot liss Albo jakieś profesjonalne u fryzjera
próbowałam hot lisa i byłam niezadowolona
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 11:25   #59
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie marginesalne jakie macie prostownice i efekty po prostowaniu?jakich używacie odżywek i utrwalaczy? i może macie jakieś uprzedzenia lub możecie się podzielić jakimiś przestrogami co do prostownic i sposobie prostowania?
Udało mi się wytrzymać bez prostowania już miesiąc ! i już w ogóle nie mam ochoty prostować

Przy prostowaniu używałam Loreal Hot Liss, następnie delikatnie spryskiwałam lakierem Taft jeśli było wilgotno.

Prostownicę posiadam Gama Italy Professional, jest rewelacyjna, kosztowała 230 złotych, ale moim zdaniem lepiej zainwestować żeby efekt był powalający. Ta prostownica wyprostuje nawet najbardziej skręcone włosy - wiem, bo prostowałam włosy koleżankom
No a później bardzo długo się trzymają praktycznie bez wspomagaczy.

Najlepiej kupić prostownicę w sklepie fryzjerskim, to moje zdanie. Po co wydawać pieniądze w markecie, a nóż okaże się, że to jakieś badziewie i w ogóle nie prostuje.

Dziewczyny, powiem Wam, że im dłużej BEZ prostownicy, tym lepiej. Mnie spodobały się moje fale, a grzywkę nauczyłam się prostować na szczotce.
Coś Wam poradzę - po umyciu wetrzyjcie we włoski Sunsilk fioletowy - ten do wygładzania włosów i wysuszcie - w moim przypadku pomaga, na pewno poradzicie sobie z siankiem na głowie

a może powklejajmy tu zdjęcia swoich niewyprostowanych włosów? zakładam się, że macie śliczne i niepotrzebnie się martwicie ) co Wy na tO?
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 11:38   #60
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
Udało mi się wytrzymać bez prostowania już miesiąc ! i już w ogóle nie mam ochoty prostować

Przy prostowaniu używałam Loreal Hot Liss, następnie delikatnie spryskiwałam lakierem Taft jeśli było wilgotno.

Prostownicę posiadam Gama Italy Professional, jest rewelacyjna, kosztowała 230 złotych, ale moim zdaniem lepiej zainwestować żeby efekt był powalający. Ta prostownica wyprostuje nawet najbardziej skręcone włosy - wiem, bo prostowałam włosy koleżankom
No a później bardzo długo się trzymają praktycznie bez wspomagaczy.

Najlepiej kupić prostownicę w sklepie fryzjerskim, to moje zdanie. Po co wydawać pieniądze w markecie, a nóż okaże się, że to jakieś badziewie i w ogóle nie prostuje.


Coś Wam poradzę - po umyciu wetrzyjcie we włoski Sunsilk fioletowy - ten do wygładzania włosów i wysuszcie - w moim przypadku pomaga, na pewno poradzicie sobie z siankiem na głowie

a może powklejajmy tu zdjęcia swoich niewyprostowanych włosów? zakładam się, że macie śliczne i niepotrzebnie się martwicie ) co Wy na tO?
A co myślisz o Tondeo? mam zamiar ściągnąć ją z allegro za 265zł
Ja używam sunsilka fioletowego i efekty nadal są żałosne,może dlatego że mam też włosy farbowane.A niestety nie posiadam aparatu i nie mam jak zrobić fotek włoską,a nie mam żadnych starych na których mam rozpuszczone włosy i niewyprostowane,jedynie wyprostowane to mogę pokazać.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.