Pomocy 16 dni po okresie, znów miesiączkuję! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-09, 11:01   #1
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244

Pomocy 16 dni po okresie, znów miesiączkuję!


Witam. Miesiączkuje tak od 13 lat a mam prawie 18... W styczniu poszłam do ginekologa (pierwsza wizyta) Niby wszystko dobrze, do sprawdzenia doktorka dała skierowanie na USG - wszystko wyszło ok, procz powiekszonego UKM nerki prawej... od tego sie zaczeło, poszlam do lekarza rodzinnego, badania moczu wykazują wszystko w normie... ale lekarz rodzinny zapisał mi Urosept... brałam przez tydzien po 2 tabletki rano i wieczorem, odstawiłam zrobilam badania moczu wyniki niby ok (nerka boli) Po tych tabletkach okres który był już uregulowany przewaznie cykl co 28 dni zmienił się w lutym zakńczył mi sie okres 19, a że miał ten luty tylko 28 dni, to kolejna miesiaczka wystąpiła w marcu po 21 dniach od poprzedniej - 16 marca i trwała 7 - 8 dni (wszystkie tak trwają u mnie miesiączki), marzec ma 31 dni a dziś kwiecien i wczoraj, 8 kwietnia dostalam kolejną miesiączkę różnica jest spora i nieciekawa bo po 16 dniach od poprzedniej!! Co robić? Co może być przyczyną dobrze sie odzywiam, nie odchudam i przed braniem tabletek urosept przez wiele lat wszystko było ok. proszę miała ktoras z pań podobny problem? Jesli tak, to co zrobiłyscie... czekałyscie czy wizyta u ginekologa... Może jakies leki wam zapisał doktor? Pozdrawiam.
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 11:22   #2
Judyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 128
Dot.: Pomocy 16 dni po okresie, znów miesiączkuję!

Witaj.
Myśle, że to może być krwawienie owulacyjne (jeżeli będzie trwało krótko! i będzie skąpsze niż miesiączka.)
Jeżeli nie to po prostu w związku z jakimś stanem zapalnym układu moczowego rozlegulował ci się cykl ale powinien wrócić do normy.
Układ moczowy i płciowy są ze sobą powiązane dlatego trudno czasem rozgraniczyć np co nas boli. Leczy się też podobnymi antybiotykami.
Myśle, że możesz zaczekać do następnego krwawienia.
Jak wystąpi znowu tak szybko to idż do lekarza żebyś się nie nabawiła anemii. Zapisze Ci luteine albo coś innego lub jak będzie ok będzie kazał czekać.

Pozdrawiam.
Judyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 11:25   #3
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pomocy 16 dni po okresie, znów miesiączkuję!

dziękuję za info... : ) nie można sie martwic... mam zamiar poczekac do nastepnej miesiaczki, moze wszystko ebdzie jak dawniej uregulowane...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.