Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-13, 21:03   #1411
karolka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 63
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Ja myślę, że pasemka to najlepsza opcja. Ale na jednym razie na pewno się nie skończy, musisz mieć to na uwadze.
Ja sama miałam kiedyś podobny problem tylko mam włosy ciemny blond. Zrobiłam sobie dwuetapową domową dekoloryzację, ale nie polecam, bo strasznie niszczą się włosy, a ładnego odcienia jasnego zimnego blondu nie uzyskasz. Mnie udało się osiągnąć jedynie średni ciepły blond na sianowatych włosach.
Cytat:
Napisane przez Lidianna Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie, czy czarna farba rozjaśnia włosy? a blond przyciemnia? bo jeśli zrobie pasemka blond to mój naturalny kolor może się ściemnić, a tego nie chce.
Farba działa na włos w miejscu koloryzacji. Odrosty wydają się jaśniejsze przy ciemnej farbie, a przy jasnej ciemniejsze, ale w rzeczywistości naturalny kolor włosa nie zmienia się. Przy skórze głowy włosy zawsze mają inny odcień niż na dalszej części włosa, gdzie zwykle oceniamy naturalny kolor i gdzie jest on już inny (jaśniejszy) z powodu działania czynników zewnętrznych.
karolka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 23:50   #1412
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Na postawione pytanie mogę jedynie powtórnie odpowiedzieć:
Nie spodziewaj się cudów, z czarnych na blond nie wrócisz od razu i bez problemów. Swoją droga, czy będąc jasna blondynką dobrze czułaś się w czarnych włosach?
Tylko dobry i drogi fryzjer, inaczej możesz zostać blondynką ale bez włosów, z sianem.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 00:26   #1413
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Jestem także pewna, że mycie włosków 2xdziennie i rumianek nie uczynią z Ciebie blondynki skoro jesteś czarna. Cudów nie ma. Napisz czy przez ten rok farbowania na czarno, włoski bardzo zniszczyły się, czy są w dobrej kndycji. Jeśli w dobrej , to jednak cuda istnieja i możesz spokojnie udac się do fryzjera, nie szukaj jednak taniego, bo to najczęściej synonim takiego co farbuje rozjasniaczmi typu Joanna.
Buziaczki.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 00:46   #1414
jagaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 87
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Droga Alazif, czekam z niecierpliwością na efekt samodzielnej dekoloryzacji Marionem. Niech Cie dobre moce maja w swojej opiece i spowodują udany efekt.
jagaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 06:20   #1415
lolobon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Ja tez mam podobny problem Mialam juz polowe wlosow swoich.Naturalne mam ciemny blond.Ta druga polowa to byl taki jasny kolor gdzie niegdzie miedziany."Chomikowalam wlosy w srodku" tzn na wierzchu mialam pasemka pomalowane a w srodku odrastaly mi moje bo chcialam wrocic do naturalnego.Wygladalo to dosyc dobrze.Tylko zle sie czulam z jednym bokiem ktory widac ze byl troche ciemniejszy do ucha.I tak wlasnie cos mnie podkusilo i zrobilam jasne i ciemne pasemka;/do tego w domu;/ to nawt nie wyglada na pasemka..tylko jakbym pomalowala wlosy;/ w ogole nie wiem czemu to zrobilam mialam juz tyle swoich:/ po wakacjach mialabym naturalne;( jestem poprostu zalamana..ciagle placze i niechce mi sie zyc w ogole nie wychodze z domu.Jak ktos przychodzi do mnie to karze mowic ze mnie nie ma;(Poprostu odcielam sie od swiata.Probowalam zmyc to szamponem przeciwlupiezowym.Z 2 razy umylam.Ciemny troszeczke sie zmyl ale jasny cyba nie da rady Dodam ze jasne zrobilam Garnierem superjasny popielaty blond a ciemne sedni braz z Welli.Jak myslicie nie uda mi sie zmyc tego swinstwa prawda??
lolobon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 11:12   #1416
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

W imieniu kolezanki mam pytanie. Farbowalam jej teraz farba "brąz" L'Oreala i wyszedl czarny, nawet połysku brązu nie ma. No ale fakt ze ona juz od ponad roku farbuje sie na ciemne brązy, i czy jak teraz zacznie myć szamponem przeciwłupiezowym to jak pod spodem tez ma ciemny kolor to i tak jej beda jasniec wlosy? Jak to jest, ten szampon rozjasnia wlosy czy zmywa farbe jesli przed farbowaniem nia mialo sie jasniejszy kolor ?
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 14:43   #1417
lolobon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Powiem Ci ze ja 2 razy mylam i raz zostawilam na dluzej.I troche zmylo mi ciemne pasemka.A mialam naprawde ciemne.Poprostu kolor troche sie zmyl
lolobon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 19:49   #1418
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez jagaem Pokaż wiadomość
Droga Alazif, czekam z niecierpliwością na efekt samodzielnej dekoloryzacji Marionem. Niech Cie dobre moce maja w swojej opiece i spowodują udany efekt.

Hm jest lepiej niz sie spodziewalam. A wiec ten dekoloryzator nie odbarwil mi wlosy na rudyt,tylko na ciemny brązw sumie tak jak chcialam.Jedynym problemem pozostaly rude odrosty. Po dekoloryzacji polozylam na cale wlosy farbe garnier 100% color 'intensywna miedziana czerwien' . Oczywiscie od gory sa jasniejsze z ladnym bordowym blyskiem a dalej juz ciemniejsze- koncowki prawie czarne. ale jesli zetne koncowki to nie bedzie az tak,ze bo oba odcienie ladnie sie wtapiaja tworzac czerone reflaksy. Moglabm nalozyc na to jakis braz dla wyrowniania juz calkowitego ale zostane przy tym dopóki sie nie zmyje bo mi sie podoba.
Nie wiem czy ten dekoloryzator MIRION jest taki delikatny czy po prostu nie zadziałał na moje wlosy jak wskazuje opis- napisane jest,ze kolor po odbarwieniu bedzie miedziany ( w moim przypadku- czarne wlosy)a odbarwilna brazik.Moim celem bylo.zeby wlosy nie byly juz czarne. I tak sie stalo ;-)
alazif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 21:57   #1419
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

dekoloryzajca napewno szkodzi włoskom ale jesli masz je zdrowe i geste to mysle ,ze mozesz sobie na cos takiego pozwolic pozniej na to nałoz jakis odcien najbardziej zblizony do naturalnego i mysle ,ze bedzie ok mozesz rowniez uzywac szamponow przeciwlupiezowych , ktore usuwaja (oczywiscie w malym stopniu) barwnik z włoskow. sama przez to przechodzilam kiedys- ale ja w przeciwienstwie do Ciebie mialam jeszcze gorsza sytuacje poniewaz wychodzilam z koloru czarnego ale malymi kroczkami udalo mi sie osiagnac to czego chcialam mam teraz jasno brazaowe włoski i jestem bardzo zadowolona takze polecam dekoloryzacje a pozatym... włoski nie zeby odrosna
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 01:38   #1420
rothaarige
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Witam

kilka dni temu przeprowadzilam tę dekoloryzację, której tak się bałam kilka postów wyżej. no i cóż.
moje ciemnobrązowe włosy, efekt palette, co to mial sie zmyc, ale postanowil sie nie zmywac, odbariwly sie o ton, miejscami o dwa tony. użylam garnier E0 superblond rozjasniacza, co to mial nawet czarne wlosy odbarwic. nie dal rady jednak palette, wyszedl mi jakis taki sredni braz, mmentami jasny. moje naturalne jasnopopielate odrosty natomiast niemal sie nie zmienily. wiec tak jakby sie zdenerwowalam. nałożylam na to wszytsko farbe sredni popielaty srebrzysty czy jakos tak, ale z małą nadzieją na cokolwiek i mialam racje w sumie. odrosty faktycznie nabraly ladnego odcienia nie zmieniajac sie w gruncie rzeczy, a resta, ten ni to jasny, ni to sredni brąz zostal tylko delikatnie zlagodzony, pozostając sobą.

jedyny plus calego tego zamieszania jest wiec taki, ze nie mam ciemnych wlosow az tak, jak wczesniej. postanowilam wiec odczekac dwa tyg i powtorzyc rozjasnianie. pwenie znowu garnier E0 superblond, tyle że mam zamiar potrzymac go dluzej. albo kupie dwa i naloze dwa razy?

wlosy lekko mi sie przesuszyly, ale po odzywce jest bardzo dobrze. nie wypadaja bardziej niz przed zabiegiem. podcielam koncowki tylko.

mam nadzieje, ze za 2 razem jednak to odbarwianie pojdzie dalej, do jasniejszego koloru. zdam relacje pozdrawiam cieplo!
rothaarige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 10:09   #1421
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

mnie juz bardzo duzo odroslo i mam tak hmm..pol na pol..jak sie pozbyc tych resztek z glowy?/ poczekac az wyblakna
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 13:05   #1422
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Teraz najciemniejsze mam koncowki,wiec ide je jutro sciac ;-) najwazniejsz,ze nie sa juz kruczoczarne ;-)

http://img186.imageshack.us/my.php?i...scn6882vw4.jpg
alazif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:36   #1423
patrycja1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

A ja mam takie pytanie, czy można przeprowadzić dekoloryzację tak żeby nie ściągać koloru z odrostów mam ok 8cm swojego koloru (jestem szatyką) a reszta (czyli tak do łopatek) to ciemny brąz...zastanawiam się właśnie czy możliwe jest zdekoloryzowanie tylko tych nieszczęsnych ciemnych końcówek Zimę jakoś przeżyłam, zawsze jakaś czapka/ kaptur i się nie rzucało w oczy aż tak, teraz w słońcu moje włosy wyglądają strasznie już nie wiem co mam robić a chcę ładnie wyglądać na lato ehh...
patrycja1801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:39   #1424
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez alazif Pokaż wiadomość
Teraz najciemniejsze mam koncowki,wiec ide je jutro sciac ;-) najwazniejsz,ze nie sa juz kruczoczarne ;-)

http://img186.imageshack.us/my.php?i...scn6882vw4.jpg
fajny masz ten kolorek na wlosach. a jak dobralas fryzure?? ja jestem totalnym beztalenciem jesli o to chodzi
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:49   #1425
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

hmmm poszlam donajtanszej fryzjerki i powiedzialam,zeby mi troche pocieniowala i zrobila grzywke na skos ;D;D;D ( juz odrosla) ja tez nie umiem sobie nic dobrac,po prostu ide do fryzjera i czekam,,czekam ;D zawsze bylam przekonana,ze zle mi w grzywce a teraz nie moge bez niej zyc
jutro pojde do fryzjera i powiem zeby skrocila wosy i lekko pocieniowala tylko od dolu no i grzwke na skos a jak wlosy ladnie odrosną rak za raniona to zamiarzam zrobic dlugą,prosta grzywke ;-)
alazif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 13:52   #1426
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez patrycja1801 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie, czy można przeprowadzić dekoloryzację tak żeby nie ściągać koloru z odrostów mam ok 8cm swojego koloru (jestem szatyką) a reszta (czyli tak do łopatek) to ciemny brąz...zastanawiam się właśnie czy możliwe jest zdekoloryzowanie tylko tych nieszczęsnych ciemnych końcówek Zimę jakoś przeżyłam, zawsze jakaś czapka/ kaptur i się nie rzucało w oczy aż tak, teraz w słońcu moje włosy wyglądają strasznie już nie wiem co mam robić a chcę ładnie wyglądać na lato ehh...

oczywiscie. nawet lepiej bedzie jesli nie polozysz tego na odrosty!ja tez tak robilam. Bo odrosy zdekoloryzuja Ci sie na bardzo jasy kolor i potem jak polozyszfarbe to bedzie sie za bardzo odcinac
alazif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 14:13   #1427
patrycja1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez alazif Pokaż wiadomość
oczywiscie. nawet lepiej bedzie jesli nie polozysz tego na odrosty!ja tez tak robilam. Bo odrosy zdekoloryzuja Ci sie na bardzo jasy kolor i potem jak polozyszfarbe to bedzie sie za bardzo odcinac
Uff to kamień spadl mi z serca, bo taki ładny brązik odrósł. Dziekuję za odpowiedź
patrycja1801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 14:28   #1428
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

nie maza co ;-) moje uzaleznienie od netu siega nieba ;-)

aha i powodzenia z wlosami ;-) moj dekoloryzator byl bardzo delikatny,a poza tym to mam mocne grube cemne wlosy wiec to pewnie dlatego tak lekko mi odbarwil mam nadzieje,ze Tobie tez sie wszystko uda ;-)
alazif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 14:41   #1429
Mayken
Raczkowanie
 
Avatar Mayken
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 59
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mayken GG do Mayken
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

czy taka przyjemnosc to droga sprawa?? i czy moze to zmienic naturalny odcien??
__________________
Tack min allra bäste vän... Tack vare dig blir jag stark igen...
Mayken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 14:54   #1430
Julka_122
Raczkowanie
 
Avatar Julka_122
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez patrycja1801 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie, czy można przeprowadzić dekoloryzację tak żeby nie ściągać koloru z odrostów mam ok 8cm swojego koloru (jestem szatyką) a reszta (czyli tak do łopatek) to ciemny brąz...zastanawiam się właśnie czy możliwe jest zdekoloryzowanie tylko tych nieszczęsnych ciemnych końcówek Zimę jakoś przeżyłam, zawsze jakaś czapka/ kaptur i się nie rzucało w oczy aż tak, teraz w słońcu moje włosy wyglądają strasznie już nie wiem co mam robić a chcę ładnie wyglądać na lato ehh...

Cytat:
Napisane przez alazif Pokaż wiadomość
oczywiscie. nawet lepiej bedzie jesli nie polozysz tego na odrosty!ja tez tak robilam. Bo odrosy zdekoloryzuja Ci sie na bardzo jasy kolor i potem jak polozyszfarbe to bedzie sie za bardzo odcinac
Ja jestem innego zdania niz kolezanka "alazaif". Nawet jezeli polozysz dekoloryzator na odrosty to nic Ci sie z nimi nie stanie. Nawet w najmniejszym stopniu nie zmienia swojego koloru gdyz dekoloryzator nie dziala na odrosty, on sciaga kolor tylko z wlosow farbowanych. Ja jestem po pierwszej dekoloryzacji, fryzjerka polozyla mi dekoloryzator na cala glowe, a mialam 2 cm odrostow i uwierz, ze sa one w niezmienionej barwie No chyba ze bedziesz sciagala kolor jakimis rozjasniaczami, to wtedy nie ryzykowalabym polozenia ich na odrosty.
Zawsze mozesz jednak skorzystac z porady jakiejs fryzjerki, w koncu to nic nie kosztuje Pozdrawiam i zycze powodzenia w upiekszaniu sie na wiosne
Julka_122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 15:33   #1431
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Julka_122 Pokaż wiadomość
Ja jestem innego zdania niz kolezanka "alazaif". Nawet jezeli polozysz dekoloryzator na odrosty to nic Ci sie z nimi nie stanie. Nawet w najmniejszym stopniu nie zmienia swojego koloru gdyz dekoloryzator nie dziala na odrosty, on sciaga kolor tylko z wlosow farbowanych. Ja jestem po pierwszej dekoloryzacji, fryzjerka polozyla mi dekoloryzator na cala glowe, a mialam 2 cm odrostow i uwierz, ze sa one w niezmienionej barwie No chyba ze bedziesz sciagala kolor jakimis rozjasniaczami, to wtedy nie ryzykowalabym polozenia ich na odrosty.
Zawsze mozesz jednak skorzystac z porady jakiejs fryzjerki, w koncu to nic nie kosztuje Pozdrawiam i zycze powodzenia w upiekszaniu sie na wiosne



a to zalezy jaki dekolozyzator.na moim bylo napisane,ze zmienia naturalny kolor.
alazif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 11:59   #1432
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

jaka miałas tą farbe ? z jakiej firmy ?; ]
bo juz nie moge patrzec na swoja głowe:P
mam ciemne włosy swiecace sie na bordowo a chce rozjasnic o 2 tony mało tego mam pasemka na grzywce koloru rudego i konce włosow czerowne :p koszmar :p
farba sie ze wszystkiego sprała na inne kolory a ja czekam az sie bardziej spierze i zastanawiam sie co teraz z nimi zrobic,czy farba,czy rozjasniacz:p
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 15:32   #1433
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: Dekoloryzacja włosów... pytania ;)

Cytat:
Napisane przez Evelyne Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc Włosy farbowałam 3 tyg temu... Jak już potratuję włosy dekoloryzatorem... to jaki odcień farby (Garniera) wybrać do tych zdekoloryzowanych włosów aby był taki ciemny, ładny brąz?


palony brąz powinno być ok
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 15:44   #1434
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Dekoloryzacja włosów... pytania ;)

Ja od kilku lat farbowalam wlosy ciemnym brązem , który wygladal jak czarny na początku moim naturalnym kolorem jest ciemny blond wiec nie chcialm takiej zmiany "czarno- bialo"
teraz kupuje farby średni brąz a nawet jasny i powoli schodze z ciemnego brazu i to widac bo wlosy jaśnieją po pewnym czasie od farbowania i w ten sposob chce dojsc do jasnego brazu
nie ryzykowalabym nigdy dekoloryzatorem bo wlosy mam dlugie i czesto prostuje wiec doprowadzilo by to do ruiny
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 19:28   #1435
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

zawsze można sciąć wtedy będziesz miała naturalne, brak łaciatej głowy same plusy, a włosy sie ręka- odrosną
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 19:51   #1436
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
jaka miałas tą farbe ? z jakiej firmy ?; ]
bo juz nie moge patrzec na swoja głowe:P
mam ciemne włosy swiecace sie na bordowo a chce rozjasnic o 2 tony mało tego mam pasemka na grzywce koloru rudego i konce włosow czerowne :p koszmar :p
farba sie ze wszystkiego sprała na inne kolory a ja czekam az sie bardziej spierze i zastanawiam sie co teraz z nimi zrobic,czy farba,czy rozjasniacz:p
A ja mam bardzo ciemny zimny brąz w którym w ogóle się nie czuję i na to bardzo jasne pasemka a bardzo nie lubię takich nienaturalnych kontrastów... i też myślę co zrobić, i chyba zdecyduję się na pasemka ale tylko na tych ciemnych wlosach omijając jasne pasemka (koleżanka się już zgodziła na tę żmudną robotę ) i tylko bardzo delikatne, bo też chcę mieć tylko o 1-2 tony jaśniejsze te ciemne. Ale tez jeszcze się zastanawiam czy tak zrobić... w kazdym razie w ogóle się nie czuję w tych dwóch kontrastowych zimnych kolorach :/
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 19:54   #1437
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Musze rozjasnić kolor.

Ja teraz mam tęczę na głowie. Odrosty popielaty brąz ( mój naturalny) grzywka i niektóre kosmki rude, inne jasne brazowe, drugie ciemno brązowe, normalnie mozaika i nie wiem co z tym zrobić, boje się juz farbować...
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 09:36   #1438
Lidianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Moje włosy o dziwo, nie są poniszczone po farbowaniu, używałam zawsze drogich odżywek, tyle że są cienkie, ale mam tak od zawsze.
Ewkamo, Ty miałaś czarne i je zapuściłaś?? Chodziłaś w tych odrostach?
Nie wiem czy bym to zniosła. Ja już mam duże odrosty, zaczełam także używać szamponu przeciw łupieżowego i odżywki do włosów jasnych z rumiankiem, oraz wcinam skrzyp. Nawet zauważyłam że zaczeły blaknąć
Oczywiście okropnie się czuje z takimi włosami dla tego jutro planuje zakup czapki jakiejś hehe.
Może faktycznie dobrym pomysłem jest ściecie włosów, tyle że je już raz zapuszczałam po ścięciu i nie potrzebnie pofarbowałam, hm znowu zapuszczać
... eh, ale przynajmniej by były zdrowe a nie poniszczone.
Lidianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 10:10   #1439
Lidianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jak odzyskać naturalny blond po czarnych włosach?

Dobra, namysliłam się, ścinam włosy w czerwcu, wtedy akurat jest ślub kuzynki, znalazłam sobie pore, co?
Do tego czasu będe hodować odrosty, bo łysej siebie nie widze.
Niech mi ktoś powie, o co chodzi z tym olejkiem rycynowym? I w czym on pomaga, bo tak słysze o nim, a w sumie to nic nie wiem.
Lidianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 17:25   #1440
Tehya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 170
Z czarnego na blond;-)

Witam
Od kilku miesięcy farbuję włosy na jednolitą czerń. Decyzja o zmianie koloru włosów z kasztanowego brązu na ten właśnie kolor była dobrze przemyślana - mam jasną karnacje i czerń ładnie kontrastuje, jednak potrzebuję odmiany. Monotonna częrń i krótkie włosy w końcu mogą sie znudzić;-) Poza tym nadchodzi lato - a wcale nie jest przyjemnie mieć nagrzane do gorąca włosy (i dodatkowo się niszczą, gdy przyciągają światło, co jest właściwościa czarnego i w ogóle ciemengo koloru?).
Załączam swoje zdjęcie:
http://img413.imageshack.us/img413/1852/i8uj4.jpg
Tak wyglądam. Mam bardzo pociągłą twarz, którą dośc ciężko mi zaakceptować, ale pocieszam się, że moimi zaletami są duże oczy i usta o ładnym wykroju, choć stanowczo za małe.
Staram się zapuścić włosy i podczas tego procesu zamierzam regularnie odwiedzać fryzjera w celu ich wycieniowania, aby nie tworzyły grubych pukli dodatkowo wysmuklających i tak pociągłą twarz. To chyba dobry pomysł?
Zamierzam moją nową fryzurę wystylizować na fryzurę w stylu Brigitte Bardot, i myślę, iż kolor blond włosów będzie bardziej pasował do długich włosów. Czy będzie mi pasowała taka fryzura? Interesuje się grafiką komputerową i przerobiłam swoje zdjęcie - efekt był dosć pozytywny. A Wy - co myślicie o pomyśle na taką fryzurę...?
Właściwie chodzi mi o wystrzępioną grzywkę do oczu, pejsy po bokach, również mocno wystrzępione, oraz reszta włosów mocno wycieniowana, góra włosów zaczesana do tyłu i mocno podtapirowana, w stylu lat 60-tych, szeroka opaska na włosach pomiędzy grzywką a włosami zaczesanymi do tyłu, całośc mocno wystrzępiona i wzmocniona gumą do włosów, oczywiscie zostawię naturalne fale oraz, w celu wzmocnienia wizerunku, kreski eyelinerem na oczach (oczywiście okazyjnie) i usta o bladym, cielistym odcieniu jak BB lub, okazyjnie, krwistoczerwone, oczywiście powiększone dzięki trikowi makijażowemu;-)
Alez się rozpisałam...
Farby o jasnym odcieniu nie nałoży sie na ciemne włosy, nalezy je więc rozjaśnić. Czy zabieg ten bardzo niszczy włosy? Czy jest drogi (wole wykonać ten zabieg u fryzjera), czy nakładanie później farby na brązowe odrosty (gdyz mam naturalnie włosy w średnio-brązowym odcieniu, coś w stylu koloru kory drzew) będzie wymagało ich rozjaśniania? Chyba nie, prawda?
Jaki odcień blondu będzie mi pasował? Średnio ciemny, chłodny, czy może ciepły, a może jasny, ale myślę, że najlepszy będzie chłodny - bo zdaje mi się, że mam chłodny odcień karnacji - co o tym myślicie. Akurat na blondach się nie znam;-)
Hmm, to chyba na tyle. Prosze o porady;-)
Acha, a tu załączam przerobione zdjęcie, tylko się nie śmiejcie;-)
http://img360.imageshack.us/img360/8236/fotgc5.jpg
Oczywiście na codzień nie mam zamiaru robić sobie takiej "galowej" fryzury;-)
Znudziły mi się krótkie włosy, dlatego koniecznie muszę je zapuścić;-)
Czekam na porady z niecierpliwością (jestem nowa na forum, gdzie mogę sie przywitać?). Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję;-)
Acha, przepraszam za błąd w tytule. Mam nadzieję, że nie pogniewacie się...

Edytowane przez Tehya
Czas edycji: 2007-04-17 o 17:29 Powód: Błąd w tekście
Tehya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.