Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 15:45   #421
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Wiosna49 Pokaż wiadomość
przerazajace,,mloda dziewczyna aplikuje sobie kremy dla duzo starszych osob.przyzwyczajasz w ten sposob skore do tego ze dostarczasz jej wszystkiego z zewnatrz.organizm NIE MUSI sie juz starac i produkowac rozleniwia sie ,a wam coraz trudniej jest wygladac na swoj wiek ,pozdrawiam

O mamo
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:04   #422
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Witajcie kochane Jak zwykle trafiam na ciekawy watek, kiedy on umiera śmiercia naturalną ale może ktoś tu zajrzy. Od jakiegoś czasu borykam się z utratą jędrności, nie tyle twarzy co bardziej szyi. Mam to niestety po mamie, o ile twarz wygląda mlodziutko to szyja... dla mnie to koszmar. Chodzę i płaczę, serio. Wygląda to tak, że pod brodą zrobił się zwisek, taka fałdka widoczna szczegolnie z profilu. Kiedy kręcię głową to powstaje mnóstwo zagięć, zmarszczek i wogóle. Skóra jakby się obsuwa. W chwili rozpaczy zaczęłam interesować się liftingiem szyi, jestem gotowa na wszystko. Moja kochana pani doktor poleciła mi zabieg o nazwie sculptra. Właśnie robiła z tego szkolenie i powiedziała, ze to mi pomoże. Cena niemała, 1500 zł ale efekty jakie przede mna roztoczyła... Miał ktoś z tym do czynienia, nie jestem przekonana czy to na pewno działa.

Edytowane przez Sylwusinka
Czas edycji: 2009-01-12 o 17:38
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:14   #423
DaRksGiRl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
GG do DaRksGiRl
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cześć dziewczyny Nie jesteście same. Ja mam dopiero 21 lat, ale już zdążyłam przejść dwie ciąże i dwa drastyczne spadki wagi po nich. Moja skóra jest bardzo mało jędrna, oczywiście martwię się najbardziej twarzą. Dobrze mieć wizaż. Trochę przejrzałam biochemię, poczytałam i zaczęłam walczyć . Najbardziej widoczne mam bruzdy wargowo- nosowe <czy na odwrót> Będę zaglądała tu w miarę możliwości. Jak na razie używam Atredermu, ale przymierzam się już do zakupów na Bu i Mazidłach. Napiszcie mi czy neovadiol nie ma tego do siebie że działa ale tylko wtedy kiedy się go stosuje? Czytałam już trochę recenzji i podobno efekt liftingujący jest widoczny przy systematycznym używaniu.
DaRksGiRl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:22   #424
bziczek70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Hej,
niestety odchudzanie się w tym wypadku nie jest najlepszym pomysłem………..myśle że jestes troche przewrazliwiona bo skóra nie mogła się obluźnić od tak z dnia na dzien…….ale zgadzam się, po 30 tce sk,óra wygląda niestety inaczej…mam 38 i mysle,ze najlepsza rada na takie „dolegliwości” jest robienie masaży…i gimnastyka twarzy………….naprawde dział…ale musisz robic systematycznie…………..novad iol to za silny krem dla ciebie. Moja kolezanka z pracy go stosuje ale ona ma 52 lata!!!!!!
bziczek70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 11:59   #425
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

witajcie

stosuję retin-ox, ale zmarszczki niestety wciąz się pod oczętami pojawiają

mam pytanie, chciałabym się opalić na solarium, ale uzywam tych retinoidów, jaka na to rada????filtr na twarz po prostu???
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 12:24   #426
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

witaj Rogatko po długiej nieobecności.Jak tam walka z opadaniem? ja zaopatrzyłam się w neovadiol póki co zastosowałam go może dwa razy dopiero i chciałabym go stosować na linię tą przy podbródku na dole twarzy tylko .Nie wiem czy to coś da czy trzeba na całą twarz?
p.s.na Twoje pytanie nie odpowiem bo się na tym nie znam.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 12:46   #427
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Witaj Gajowniczko...

niestety, jak opadało, tak opada, to znaczy nie umiem tego ocenić czy postepuje, ale to co opadlo juz, że tak powiem wisi i jest ewidentne. ja używalam neovadiol na całą twarz, nie zauwazyłam poprawy, ale to był tylko jeden sliczek, który notabene wystarczył mi na 3 tygodnie, więc może to bylo za krótko.

ja na lini podbrodka smaruję się kremem na celulit od 3 tygodni. skóra jest przyjemna w dotyku, ale obawiam sie, że to co już "spadło" samo się nie podniesie

malo tego, czytam swoje wczesniejsze wpisy i pisalam, że mam malo zmarszczek wokół oczu, a tylko obwisy, otóz teraz mam też juz wyraźne zamrszczki mimiczne pod oczami. wyrosły nagle, nie wiem, może to po silnym stresie, rok 2008 od maja byl chyba najgorszym w moim zyciu
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 12:23   #428
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Bardzo mozliwe Rogatko ze to od stresu

A stosowalyscie moze taki preparat Bio-uroda? ma niby ujedrniac i ogolnie czynic cuda
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 09:30   #429
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Sylwusinka Pokaż wiadomość
Witajcie kochane Jak zwykle trafiam na ciekawy watek, kiedy on umiera śmiercia naturalną ale może ktoś tu zajrzy.
No to tak, jak z reguly mi to sie zdarza
Ja od dłuższego czasu borykam sie z utrata jedrnosci skory na twarzy- mam bardzo sucha i odwodniona skore, ktora coraz bardziej traci swoja elastycznosc. Stosuje oczywiscie wszelkie przeznaczone dla niej kremy (apteczne po innych ma nie ciekawe przypadlosci) no ale niestety jak chwyce fald skory w palce to on tak srednio chce wrocic do pierwotnego kszatltu. Najgorzej jest oczywiscie pod oczami, na drugim miejscu jest czolo.

W ubiegłym roku dotarłam do kosmetyczki bo chcialam zrobic sobie jakis porzadny peeling (ach te suche zadziory) to babka doradziła mi peeling płynem jessnera, który poza poprawa suchości skóry miał też pobudzić skórę właściwa do odnowy , co za tym idzie poprawic jej elastycznosć. Zabieg niestety mi wypadł bo dostałam uczulenia, a potem przyszło już lato ,a przy silnym słońcu takie zabiegi są nie wskazane.

Teraz znów się zastanawiam czy aby nie pójśc na jakąś taka "pobudzająca kurację". I po niej zaatkaować skórę wspomnianymi tutaj płatkami kolag., kremami p/zmarszczk. etc

Aha- jeśli mogę cos polecić - noście okulary p/słoneczne!!! Ja juz w podstawówce nabawiłam sie lwiej zmarszczki, ale odkąd noszę okulary (cały rok- gdy tylko słońce wygląda zza chmurek) te zmarszczki są lekko wyprasowane. Marzy mi się w nie botoks
archinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:14   #430
dem
Przyczajenie
 
Avatar dem
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: woj. pomorskie
Wiadomości: 27
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Witam Panie
W tym watku pojawily sie nazwy paru preparatow m.in. Anti Age Active-Live. Mam pare latek przed 30-tka ale juz mysle o zmarszczkach i skorze...poczytalam troszke i postanowilam kupic ten konkretny preparat, zreszta juz zamowilam 3 opakowania. Najfajniejsze ze udalo mi sie znalezc w aptece FARMAPLANET ten produkt (60 tabl.) za 9,90 zl za sztuke
wiec jakby co to polecam ten sklep...a ja czekam na paczuszke i zobaczymy co wart ten produkt.
dem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 12:56   #431
Wiosna49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam że moja skóra pod oczami często bywa podrażniona i przesuszona.Czuję jak się ściąga .Mam cerę mieszaną,używam AD a jako nawilżacz Humektan i oliwkę HIPP.Mam wrażenie że Humektan podrażnia mi skórę po oczami. Ten przesusz występuje od ok.3 tygodni i nie wiem co mogę na to stosować.Uzywam teraz Ziaji oliwkowej ale niestety nie daje rady.Cały czas czuję ściągnietą skórę pod oczami i coraz więcej drobnych zmarszczek widzę.Doradźcie mi jakiś dobry ale niedrogi kremZ góry dziękuję.
aloe panten - do kupienia w aptece ok 8 zl 40g

cytat ; Rogatka32 Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy
niestety, jak opadało, tak opada, to znaczy nie umiem tego ocenić czy postepuje, ale to co opadlo juz, że tak powiem wisi i jest ewidentne. ja używalam neovadiol na całą twarz, nie zauwazyłam poprawy, ale to był tylko jeden sliczek, który notabene wystarczył mi na 3 tygodnie, więc może to bylo za krótko.

ja na lini podbrodka smaruję się kremem na celulit od 3 tygodni. skóra jest przyjemna w dotyku, ale obawiam sie, że to co już "spadło" samo się nie podniesie

malo tego, czytam swoje wczesniejsze wpisy i pisalam, że mam malo zmarszczek wokół oczu, a tylko obwisy, otóz teraz mam też juz wyraźne zamrszczki mimiczne pod oczami. wyrosły nagle, nie wiem, może to po silnym stresie, rok 2008 od maja byl chyba najgorszym w moim zyciu "


poczytajcie to naprawde ciekawe
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...orka,t925.html
Wiosna49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 18:24   #432
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ez,t10769.html

to działa. stosuje od 15 lat.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 15:53   #433
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez olale Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś to urządzenie jeśli można wiedzieć, bo się napalam na to od jakiegoś czasu i nie widzę nigdzie możliwości kupna :-(
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:09   #434
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś to urządzenie jeśli można wiedzieć, bo się napalam na to od jakiegoś czasu i nie widzę nigdzie możliwości kupna :-(
Takie urządzenie widziałam raz na allegro. Ale mnie nie chodziło o niego, tylko o ćwiczenia twarzy, które wykonuje sie bez urządzenia. Wszystko jest w tym wątku do którego link zamieściłam, łacznie z filmikami jak ćwiczyc. Działa naprawde. I nic nie kosztuje.
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 00:51   #435
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ola znam ćwiczenia i ćwiczę od jakiegoś czasu i nawet siedzę w tamtym wątku na LU

Możesz podzielić się efektami ćwiczeń, czy polecasz coś konkretnego na opadające chomiki?
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:58   #436
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

na stronie : http://www.evafraser.com/facial_fitness.html, jest filmik z bardzo dobrym ćwiczeniem. Po prawej stronie pisze : Click here to view a sample video clip of neck, jaw and lower face lift (875k) . po tym ćwiczeniu bardzo "czuje sie" rejony chomikowe ;-). A ja osobiscie polecam jeszcze:
1. Podnosimy głowę do góry i wyciągamy szyję. Patrząc w sufit wykonujemy szczęką ruchy, jakbyśmy żuli gumę. Powtarzamy 10-15 razy.
2. Odchylamy głowe do tyłu i wielkrotnie mwimy YY, jednoczesnie starając sie , podniesc kąciki ust, czyli uśmiechnąć sie.
Efekty- mam 39 i pół lat. i mam zupełnie jedrna skóre. Ale ja cwicze codziennie,najczęściej ogladajac telewizje. Oczy cwicze w przerwie na reklamy ;-)
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:34   #437
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

A gdzie to mozna kupić.?Ja sama ćwiczę buźkę i widzę efekty. Zapewne z tym urządzeniem byłoby łatwiej. Kupiłam już aparat do pillingu kawitacyjnego, sonoforezy i mikromasażu. Jak dla mnie rewelacja. Mam 37 lat i buźkę bardzo ok. Jest to okupione stałym wysiłkiem ale jednak się opłaca. bardzo mnie interesuje to Twoje urządzonko.

Ups. Sorki. Chyba się powtórzyłam. Już znalazłam ten aparacik. Jest na allegro. Zakupiłam. Obadam działanie i powiem czy coś pomaga.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-05-31 o 11:40 Powód: Powtórka
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:54   #438
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
A gdzie to mozna kupić.?Ja sama ćwiczę buźkę i widzę efekty. Zapewne z tym urządzeniem byłoby łatwiej. Kupiłam już aparat do pillingu kawitacyjnego, sonoforezy i mikromasażu. Jak dla mnie rewelacja. Mam 37 lat i buźkę bardzo ok. Jest to okupione stałym wysiłkiem ale jednak się opłaca. bardzo mnie interesuje to Twoje urządzonko.

Ups. Sorki. Chyba się powtórzyłam. Już znalazłam ten aparacik. Jest na allegro. Zakupiłam. Obadam działanie i powiem czy coś pomaga.

ja też chcę, pokarzesz jakie kupiłaś i gdzie?
pliiiiis
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 07:38   #439
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

http://www.allegro.pl/item646355088_...zy_i_szyi.html
A taki właśnie zakupiłam. taniutki. Wcale nie za 150zł, a działanie pewnie takie samo.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 21:13   #440
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item646355088_...zy_i_szyi.html
A taki właśnie zakupiłam. taniutki. Wcale nie za 150zł, a działanie pewnie takie samo.
Dziękuję dobra kobieto, też pobiegłam tam i już zakupiłam
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 18:36   #441
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Jeśli o mnie chodzi podzielę się kilkoma patentami, które ćwiczę na własnej skórze. Otóż mnie pomagają:
Codziennie:
1. Ćwiczenia mięśni twarzy i masaże olejkami.
2. Maski z aloe vera. Nakładam żel i czekam aż wyschnie, zmywam i nakładam serum ręcznie robione z produktów z mazideł lub biochemii, czasem też olejek jeśli czuję,że buzia wymaga dotłuszczenia
3. Wit. C w dużych stężeniach, a jesienią i zimą retinol i kwasy
4. Zero opalania i filtry.
5. Unikam denatu, olejów min. i podobnych szkodliwych składników w kosmetykach
6. Od święta fluidy. Z kolorówki tylko tusz do rzęs i róż. Makijaż zmywam natychmiast po powrocie do domu(pod makijażem skóra nie oddycha i puchnie).
7. Troszkę naprzemiennie różnych suplementów np. kw. omega, beta karoten, wit. B complex, wit. A, C, selen, cynk i inne ale nie przesadzam
8. Kawitacja, a po niej sonoforeza lub mikromasaż. Niedawno kupiłam aparat i widzę efekty. Sonoforeza z aloe vera choć nie wiem czy to prawidłowo.
Aloe vera sprawia wrażenie jakby podrażniał, ale to raczej rozgrzanie, które mija po 10 min. od zmycia. Potem cera super chłonie sera lub olejki. Moim zdaniem działa pobudzająco i rozgrzewająco. Bużka jesk ożywiona.
9. Piję ziółka typu bratek skrzyp, pokrzywa, mięta. Naprzemiennie.

To wszystko co w tej chwili pamiętam. Kiedyś się nałogowo malowałam i opalałam. Miałam coraz gorszą cerę. Po odstawieniu kolorówki i zastosowaniu powyższego mam lepszą i modszą cerę niż 10 lat temu. Moje koleżanki ostrzykują się hialuronem i botoksami. Ja uważam że od botoksu wiotczeją mięśnie i stopniowo zanikają ,a twarz w efekcie opada. Ja wolę buzię ćwiczyć, a nie unieruchamiać.Koleżanki twierdzą, że gdyby miały taką cerę jak ja to też by się nie botoksowały, ale przekonać się nie dają. Jedyny minus mojego podejścia to naprawdę duży wysiłek, systematyczność i czas. Coś za coś. Z czasem wszystko wchodzi w krew i staje się nawykiem.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Zapomniałam dodać, że lubię też maski z pudrów typu eclipta, amla, spirulina, granat, glinki ,z płatków róży itp. Maski kupowane gotowe do maziania w sklepach nie dawały takich efektów jak te mieszane ręcznie. Jednym słowem zmasowany, codzienny atak i to od kilku ładnych lat. Co jakiś czas coś dodaję lub zmieniam. Obecnie pracuję nad włosami.

Napiszcie jakie są Wasze patenty. Chętnie poeksperymentuję.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 14:47   #442
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

A możesz powiedziec co to jest ta kawitacja i sonoferaza i jakim przyrządem sie to robi ?
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 15:15   #443
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
A możesz powiedziec co to jest ta kawitacja i sonoferaza i jakim przyrządem sie to robi ?
O kawitacji tu możesz poczytać.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117973

Na allegro jak wpiszesz sonoforeza to na pewno wyszuka Ci aparaty. Są różne, również z dodatkowymi funkcjami.
Pilling kawitacyjny ujędrnia i liftinguje, spłyca zmary, leczy i hamuje trądzik, zamyka pory, usuwa martwy naskórek, spłyca blizny, stymuluje metabolizm kom., rozjaśnia przebarwienia. Sonoforeza służy głębszej penetracji aktywnych substancji w zależności od ich działania. Mikromasaż głównie wygładzanie, działanie liftingujące.
Ja widzę po wykonanym zabiegu lekko rozjaśnioną wygładzoną skórę. Myślę,że cudu nie uczyni, ale łącznie z innymi sposobami na pewno nie zaszkodzi, a pomóc może.
Jak nie chcesz ryzykować niepotrzebnego zakupu idź do kosmetyczki i zobacz na czym to polega i jak działa.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 14:45   #444
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Majreg czy to jest coś takiego?
http://www.allegro.pl/item665964293_...y.html#gallery

cena obłędna :-(
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:46   #445
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Majreg czy to jest coś takiego?
http://www.allegro.pl/item665964293_...y.html#gallery

cena obłędna :-(

Tak, to coś podobnego. Ale ja mam innej firmy i z funkcją dodatkową masażu. Zapłaciłam coś ok. 400 lub 500zł.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:54   #446
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Tak, to coś podobnego. Ale ja mam innej firmy i z funkcją dodatkową masażu. Zapłaciłam coś ok. 400 lub 500zł.

hłe hłe, to całe bezrobocie pójdzie na taką maszynkę
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 16:29   #447
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
hłe hłe, to całe bezrobocie pójdzie na taką maszynkę
Niedobrze. Ale pocieszam Cię,że jest mnóstwo innych sposobów, skutecznych i tańszych. Zwykły masaż, ćwiczenia, maseczki i zobaczysz poprawę. Tak naprawdę, nie maszynki a systematyczność i samozaparcie daje największe efekty.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 17:47   #448
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Niedobrze. Ale pocieszam Cię,że jest mnóstwo innych sposobów, skutecznych i tańszych. Zwykły masaż, ćwiczenia, maseczki i zobaczysz poprawę. Tak naprawdę, nie maszynki a systematyczność i samozaparcie daje największe efekty.
Zdopingowałaś mnie hi hi
łapię więc za książeczkę Pez z ćwiczeniami i idę wykręcać paszczą we wszystkie strony
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 05:23   #449
ptycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cześć Wam!
No i jak tam starania w przywracaniu jędrności skórze? Ja mam 32 lata i też zauważyłam, że skóra nie jest taka jędrna, jak bym chciała i zamierzam coś z tym zrobić.
Zastanawiam się nad jednym. Chwalicie niektóre kremy, ale napiszcie, czy myślicie, że one działają na stałę, czy tylko w momencie ich używania. Chodzi mi o to, czy takie kremy działają tylko po nałożeniu ich na skórę.
Ja teraz jestem na etapie zużywania zapasów zakupionych jeszcze przed moją bytnością na wizażu i niestety - jak się okazuje - były to zakupy nietrafione.
Zaczęłam właśnie testować Lancome Bienfait Multivital - dam Wam znać o efektach. Mam też sporą próbkę Lancome Renergie Microlift - też przetestuję.
No to w takim razie powodzenia w walce z "chomikami", hehe.
ptycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 07:59   #450
Sahara9
Przyczajenie
 
Avatar Sahara9
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 22
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dziewczyny, mam 33 lata, nie palę, nie zarywam nocy,nie opalam się. Smaruję się, niemal obsesyjnie, wszystkim No, niestety, na mojej twarzy widać bruzdy wargowo-nosowe Czy ktoś ma jakiś cudowny specyfik,oprócz wypełniaczy, na ten problem? Stosuję teraz Roc Oxy(czy coś tam), miał mnie odmłodzić o 10 lat (wg reklamy), ale chyba nie doczekam się tego. Krem, owszem, jest dobry i zapewne jeszcze go kupię, ale może ktoś zna coś lepszego.
Stosuję także kwas migdałowy co 2 tygodnie, na noc Differin - co kilka dni, oprócz tego vichy liftactiv na noc i szereg maseczek nawilżających.
Nie wiem co tu zrobić więcej.
Sahara9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.