Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 20:41   #451
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
maniactwo i tyle zapraszam - podziele sie i pozachwycam z kims nawiedzonym jak ja :P
krem zamowilam pod oczy- leci juz i 2 podklady jeszcze i perfumy dla syna i nie mowie ze to koniec zakupow, ale w porownaniu do tradycyjnych zakupow w sephorach i innych GC jestem do przodu albo na zero
tymczasem ten afterglow mi spasowal "jakniewiemco"
dlaczego wszystko co mi sie podoba jest drogie? chyba sobie na noc wsadze pod przescieradlo ziarnko grochu

A z zaproszenia skorzystam, bom też maniaczka i jak będę w okolicy to dam znać koniecznie.
I też zapraszam do siebie, ale koniecznie ze skarbami. No może chociaż częścią z nich, bo chyba ciężarówka byłaby za mała
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 22:19   #452
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny mam prosbę, czy mogłaby mi któraś doradzic kolor podkładu podobny do Sweet almond z EDM ?? niestety na stronce jest tyle odcieni, że głowa mnie juz boli
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 06:41   #453
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prosbę, czy mogłaby mi któraś doradzic kolor podkładu podobny do Sweet almond z EDM ?? niestety na stronce jest tyle odcieni, że głowa mnie juz boli
Obawiam się że chyba żadna z nas Ci nie doradzi - z tego co kojarzę żadna z zamawiających nie ma koloru oliwkowego (frantic jest oliwkowa ale znacznie jaśniejsza).
Moge conajwyżej powtórzyć rady przewijające się przez wątek - czytać opisy, uważnie, nie sugerując sie zdjęciem. Ewentualnie napisać do nich - podając czego się używa z innych firm i prosić o poradę.
I na pierwszy raz brac próbki w woreczkach i tak musisz zrobić zamówienie na 10$ a to jest mnóstwo próbek, ja swoje wzięłam generalnie za jasne ale ze 2 (te najciemniejsze) jakoś utrafiłam
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 18:53   #454
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Obawiam się że chyba żadna z nas Ci nie doradzi - z tego co kojarzę żadna z zamawiających nie ma koloru oliwkowego (frantic jest oliwkowa ale znacznie jaśniejsza).
Moge conajwyżej powtórzyć rady przewijające się przez wątek - czytać opisy, uważnie, nie sugerując sie zdjęciem. Ewentualnie napisać do nich - podając czego się używa z innych firm i prosić o poradę.
I na pierwszy raz brac próbki w woreczkach i tak musisz zrobić zamówienie na 10$ a to jest mnóstwo próbek, ja swoje wzięłam generalnie za jasne ale ze 2 (te najciemniejsze) jakoś utrafiłam
Dzięki Wczoraj wybrałam kolory na oko, dziś sledząc wątek stwierdziłam, że zupełnie minęłam się z kolorystyką Dobrze, że nie zamówiłam. Dzięki zdjęciom Małek Kobietki, mam już kilka typów, choc boje się, że będą za jasne Później w razie co przedstawię do oceny
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:01   #455
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Czy na pewno trzeba brać za 10$?Na stronie są dostępne kity próbkowe za 3,5 w woreczkach i 5 $ w słoiczkach. Kit zawiera chyba 3 podkłady, róż i primer i zdaje się na zdjęciu był mini-kabuki.Sprawdź dokładnie, bo może warto wziąć mini-kit?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:17   #456
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Czy na pewno trzeba brać za 10$?Na stronie są dostępne kity próbkowe za 3,5 w woreczkach i 5 $ w słoiczkach. Kit zawiera chyba 3 podkłady, róż i primer i zdaje się na zdjęciu był mini-kabuki.Sprawdź dokładnie, bo może warto wziąć mini-kit?
z tego co zrozumiałam to minimalna kwota zamówienia wynosi 10$ - można w to wliczyć sobie zestaw (polska język) próbkowy (acz oczywiście sama ten zestaw przeoczyłam jak składałam zamówienie wrr)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:22   #457
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
cieszę się, że nie tylko ja widzę różnicę pomiędzy tym, a tamtym podejściem do CM
(...)
Ale jak widać odpowiednie nawilżenie cery i przestawienie się tylko na naturalną pielęgnację w moim przypadku okazało się być tym, czego moja cera potrzebowała, by zaprzyjaźnić się z innymi markami.. Choć joppy nadal nie lubię i jakoś nie mam ochoty nawet jej testować ponownie Za to Lumiere też zaczyna całkiem przyjaźnie na mnie patrzeć.. Jeszcze się okaże, że buff'd się przeproszę i dopiero będę miała problem
Cathy fajnie teraz te minerałki na Tobie wyglądają widzisz nie kłamałam ?

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
(..)
a ja na razie nie tylko z EGM ale rowniez z lumiere sie na razie rozstac musze-strasznie sucha skore mam az strasznie sucha mimo nawilzania-porzadnego-chyba ze jeszcze niue trafilam na swietnie nawilzajacy kremik i ktoras pomoze bo nie chce rezygnowac z mineralkow
Mi ostatnio też cera się przesuszyłam, ale akurat wiem, że u mnie to hormony
Sylwia spróbuj serum z BU albo olejków z kwasem HA z BU lub mazideł ? Mi taka pielęgnacja pomaga

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja dostałam od JMW (dziękuję ) kolor Gayle formuła J&N i to jest po prostu kolor mojej skóry. Jak go próbowałam, to nie wiedziałam gdzie go nałożyłam A w słoiczku tak jakoś ciemno wyglądał. Chyba najłatwiej przez wymianki dochodzić do swojego koloru Niestety krycie jak dla mnie trochę za słabe, no i obawiam się że próbki iinych formuł, które zamówiłam będą za jasne. Ale poczekamy zobaczymy
Dominiko jak dla mnie to formuła L&N nie kryje wcale i tak jak Pastereczce przeszkadza mi chropowatość tej formuły i brak krycia, ale ponieważ ma 2 full size jars L&N to spróbowałam go używać jako primer i w tej roli się sprawdza.
Zobaczę może latem podczas urlopu będę go używać solo.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 21:33   #458
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Formuła L&N jest "chropowata"? Oj dobrze, że to przeczytałam, bo chyba nie wezmę
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:33   #459
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Dominiko jak dla mnie to formuła L&N nie kryje wcale i tak jak Pastereczce przeszkadza mi chropowatość tej formuły i brak krycia, ale ponieważ ma 2 full size jars L&N to spróbowałam go używać jako primer i w tej roli się sprawdza.
Zobaczę może latem podczas urlopu będę go używać solo.
Jako primer mówisz. W takim razie jutro próba tylko na razie pod lauressa, bo jeszcze moje próbki nawet nie wysłane. Ale to nie powinno chyba stanowić różnicy.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 08:58   #460
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mala_kobietka no cathy tez cos radzila wiec bede musiala sprobowac bo kremy nawilzajace nie pomagaja zbytnio-w niedziele pomalowalam sie zwyklym podkladem i bleeeeeeee jakos dziwne uczucie mnie ogarnelo...............
ale co to znaczy ze skora pzresuszyla sie od mineralkow tak mocno???potem bedzie juz ok?bo nie chce rezygnowac
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:32   #461
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja po minerałkach dostałam przesuszu tylko w jednym miejscu - koło nosa czyli tam, gdzie skóra mi się najbardziej przetłuszcza. Ale smarowałam na noc balsamem z lanoliną, który normalnie przeznaczony jest do ust i przeszło. Właściwie to cały czas smaruję, żeby się zabezpieczyć, bo mi pękała skóra w skrzydełkach nosa i to nie było przyjemne
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 11:48   #462
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dziekuje na razie sprobuje to co dostepne pod reka-mnie sie przesuszylo strasznie na sroniach i pod oczami
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 12:32   #463
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
mala_kobietka no cathy tez cos radzila wiec bede musiala sprobowac bo kremy nawilzajace nie pomagaja zbytnio-w niedziele pomalowalam sie zwyklym podkladem i bleeeeeeee jakos dziwne uczucie mnie ogarnelo...............
ale co to znaczy ze skora pzresuszyla sie od mineralkow tak mocno???potem bedzie juz ok?bo nie chce rezygnowac
Nie wiem czy u Ciebie od minerałków czy jest inna przyczyna ja jak zaczynałąm przygodę z minerałami po wypróbowaniu EDM, Meow, Lumiere i jakiś innych wynalazków zaczęłam regularnie używać Lumiere , ale w formule FF , bo wtedy miałam jeszcze cerę suchą .... i minerały mnie nie przesuszały. Potem (po pół roku stosowania minerałków) cera zaczęła mi się przetłuszczać, minerały zaczęły spływać z buzi, zrobiło się ciepło i przerzuciłam się na formułę VV z Lumiere. W grudniu ubiegłego roku znowu zaczęłam eksperymentować z nowymi minerałkami i aktualnie cera znowu zaczyna mi się przesuszać. Ale u mnie to raczej gospodarka hormonalna nie winię minerałów czyli EGM
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:58   #464
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

do mnie dzisiaj dotarła pierwsza porcja próbek z EGM
jutro zaczynam testy z kolorkami chyba trafiłam... najbardziej jestem ciekawa tej płynnej formy
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 23:16   #465
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Kochane +30 karty w dłoń!
Zel pod oczy normalnie dziala cuda , maly jak nie wiem co, no ale w sumie pod oczy wszystkie firmy tak malo dają. Zachwyt do potęgi!
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 23:22   #466
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Kochane +30 karty w dłoń!
Zel pod oczy normalnie dziala cuda , maly jak nie wiem co, no ale w sumie pod oczy wszystkie firmy tak malo dają. Zachwyt do potęgi!
a cuda to konkretnie co Bo ja własnie cudów potrzebuję
I nie mogłaś krzyczeć zanim zrobilam zamówienie sobie?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 23:23   #467
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

narazie mi wsyslo poduszki spod oczu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 23:26   #468
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

iiii poduch ni mam (albo sobie wmawiam), ale jakbyś przyuważyła, że zmarszczki jeszcze rozprasowuje, to daj znać
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 23:33   #469
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

akurat nie mam :P ale widze ze nie bez powodu pisza ze babki po niego wracają
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 06:42   #470
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Kochane +30 karty w dłoń!
Zel pod oczy normalnie dziala cuda , maly jak nie wiem co, no ale w sumie pod oczy wszystkie firmy tak malo dają. Zachwyt do potęgi!
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
narazie mi wsyslo poduszki spod oczu
kupuję jak tylko dotre do domu, ja to mam zrolowane pierzyny pod oczyma wręcz (a spie duzo, odzywiam się prawidłowo, czyżby od komputera)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-04-16 o 06:50
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:01   #471
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Trafiłam jak kulą w płot z odcieniami EGM A trzeba było słuchać się mądrzejszych
Pastereczka doradzała Whitney i tylko ten mi pasuje kolorem, co prawda pewnie na lato, bo testów nagębnych jeszcze nie było i wnioskuję po mazaniu na ręce, ale i tak wściekła na siebie jestem za swoja głupotę Wszystko jasne i żółte Annabelle-tonacja OK, ale za jasny(może na zimę?), Cammie-żółtek, Paige-bladzioch coś jak Perfect EDM, Andy-żółtek,June-szaro-różowy. Pudry wykańczające: Lightly&Tinted - jasno żółty-chyba będzie OK, daje fajny poślizg, Confidence-bezowo-złoty rozświetlacz, może do oczu, albo jako róż?Blush Copala Beach-pomarańcza a miała być delikatna brzoskwinia Tylko Berries&Cream ładny różowy.I co ja mam z tym fantem zrobić?Mieszać?

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-04-16 o 09:02
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:17   #472
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Trafiłam jak kulą w płot z odcieniami EGM A trzeba było słuchać się mądrzejszych
Pastereczka doradzała Whitney i tylko ten mi pasuje kolorem, co prawda pewnie na lato, bo testów nagębnych jeszcze nie było i wnioskuję po mazaniu na ręce, ale i tak wściekła na siebie jestem za swoja głupotę Wszystko jasne i żółte Annabelle-tonacja OK, ale za jasny(może na zimę?), Cammie-żółtek, Paige-bladzioch coś jak Perfect EDM, Andy-żółtek,June-szaro-różowy. Pudry wykańczające: Lightly&Tinted - jasno żółty-chyba będzie OK, daje fajny poślizg, Confidence-bezowo-złoty rozświetlacz, może do oczu, albo jako róż?Blush Copala Beach-pomarańcza a miała być delikatna brzoskwinia Tylko Berries&Cream ładny różowy.I co ja mam z tym fantem zrobić?Mieszać?
spokojnie , na nich nie ma mocnych chyba każdy coś spudlował bo niezbyt adekwatne są zdjęcia i opisy niekiedy też...
No oczywiście że mieszać zapewniem Cię że własne mieszanki daja duuuzo radości i można idealnie dobrać sobie kolor (i trzeba koniecznie zapisywać co się miesza i w jakiej proporcji) - ja sypię na oko i niekiedy zapominam więc nie umiem odtworzyć

Też mam Confidence z hurtowej wymianki ( dla efelki) i właśnie cały czas przemyśliwuję co z nim zrobić - ładny bardzo skurczybyk, ale dla mnie nawet jako brązer na razie za ciemny, ale kończe kwasy, to pewnie coś się lekko opalę i wtedy będzie. Myślę że do modelowania tez się dobrze nada...
Drugi pomysl to rozjaśnić Confidence (ryżakiem albo miką albo i tym i tym) ale nie wiem czy taka duża domieszka nie wpłynęłaby zbyt mocno na jego właściwości

Robie zamówienie w weekend - biore kremik pod oczy (rekomendacja pastereczka), kremik bright and even (rekomendacja pranie), kusi mnie jeszcze ich mydła spróbować (nie używam żeli tylko mydeł w kostce, jakaś zacofana jestem) - macie jakieś mydlane typy?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:29   #473
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
spokojnie , na nich nie ma mocnych chyba każdy coś spudlował bo niezbyt adekwatne są zdjęcia i opisy niekiedy też...
No oczywiście że mieszać zapewniem Cię że własne mieszanki daja duuuzo radości i można idealnie dobrać sobie kolor (i trzeba koniecznie zapisywać co się miesza i w jakiej proporcji) - ja sypię na oko i niekiedy zapominam więc nie umiem odtworzyć

Też mam Confidence z hurtowej wymianki ( dla efelki) i właśnie cały czas przemyśliwuję co z nim zrobić - ładny bardzo skurczybyk, ale dla mnie nawet jako brązer na razie za ciemny, ale kończe kwasy, to pewnie coś się lekko opalę i wtedy będzie. Myślę że do modelowania tez się dobrze nada...
Drugi pomysl to rozjaśnić Confidence (ryżakiem albo miką albo i tym i tym) ale nie wiem czy taka duża domieszka nie wpłynęłaby zbyt mocno na jego właściwości

Robie zamówienie w weekend - biore kremik pod oczy (rekomendacja pastereczka), kremik bright and even (rekomendacja pranie), kusi mnie jeszcze ich mydła spróbować (nie używam żeli tylko mydeł w kostce, jakaś zacofana jestem) - macie jakieś mydlane typy?
Dzięki za pocieszenie, bo się już wkurzyłam, że tyle kasy i ciągle nie mogę trafić Wydaje mi się,że liquid castile soap to jest takie łagodne mydełko w płynie, może warto się przyjrzeć?Ja normalnych mydeł w kostce do twarzy nie mogę, oczy mnie szczypią, skóra taka "tępa", twarz ściągnięta jak po liftingu, żadne syndenty w kostce, mydła dla alergików itp. itd. Używałam łagodnych żeli, ale zakochałam się w olejku myjącym z BU. Napisz koniecznie jak się kosmetyki sprawują!!!A mogłabyś i dla mnie zamówić krem mango face krem i krem bright&even?Opłaciłoby się pewnie, bo koszt wysyłki jeden.Jak Ci pasuje to napisz proszę na PW.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:14   #474
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Kochane +30 karty w dłoń!
Zel pod oczy normalnie dziala cuda , maly jak nie wiem co, no ale w sumie pod oczy wszystkie firmy tak malo dają. Zachwyt do potęgi!

Pastereczko , czy mogłabys wkleic link do tego cuda?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:25   #475
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Żel od oczy 5ml za 6 dol, w linku z mojego podpisu sa promocje- i teraz bedzie kosztowal okolo 15 zl a przesylke maja tanią
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 11:46   #476
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Żel od oczy 5ml za 6 dol, w linku z mojego podpisu sa promocje- i teraz bedzie kosztowal okolo 15 zl a przesylke maja tanią
Dziękuje
Przed końcem promocji chcę zrobic zamówienie to zamówię ten żel tez, bo od jakiegoś czasu pod oczami mam masakrę Ogólnie przyjrzę sie pielęgnacji
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 11:52   #477
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Żel od oczy 5ml za 6 dol, w linku z mojego podpisu sa promocje- i teraz bedzie kosztowal okolo 15 zl a przesylke maja tanią
Pastereczko kusisz wiec dzisiaj test podkladu EGM, moze jeszcze jakies probki pozamawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 11:54   #478
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja chyba wezmę jeszcze czarna bazę pod cienie - ot, kolejna fanaberia , tylko jeszcze poczytam czy nie ma jakiś zupełnie kiepskich opinii na forach
Nie miała jej aby któraś z Was (np pewna wszystkomająca pastereczka)?
Edit:
Dziewczyny jak zamawiałyście pielęgnację to brałyście przesyłkę za 2,5 $ ?? - bo teraz jak czytam to wychodzi mi niestety jasno, że skoro biore mydła i/lub produkty pielęgnacyjne to powinnam brac przesyłkę Priority za 12,5 $ Niezbyt mi się to uśmiecha, taka przesyłka mi całą promocję pożre...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-04-16 o 12:53 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:24   #479
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A jaką trwałość mają ich kosmetyki pielęgnacyjne, chodzi mi o krem. Pranie chwaliła Bright&Even, kusi mnie, ale z BU zamówiłam serum granat.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 14:45   #480
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Klamka zapadla, biore krem i to cudo pod oczy. Nie wiem jak z trwaloscia Bright&Even, ja go dosc szybko zuzywam, dlatego potrzebuje zapasow. A trzymam tak czy siak w lodowce.
Juz wyslali moje zamowienie promocyjne, wiec niebawem bede miala cleanser do buzi, dam Wam znac. Cos czuje, ze cala ich pielegnacja to odkrycie roku.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.