Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 11:52   #3721
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Pomyślałam i... jednak nie chcę
Chyba jest za ciepłym kolorem jak dla mnie
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 12:36   #3722
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dzięki Zapisałam sobie numerek i na pewno obejrzę podczas wizyty w Rossmannie Bez shimmeru się jakoś obejdzie, ten cudny kolor jest najważniejszy
Proponuję zabrać ze sobą Essenceowy oryginał, żebyś potem nie była zawiedziona.
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:33   #3723
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja tak teraz walnę z innej beczki Moje ukochane lakiery z Blossoms są już całkowicie skamieniałe, nie da się ich reanimować Więc mam do Was pytanie: znacie jakieś odpowiedniki niezapominajkowego i miętowego? Szczególnie zależy mi na niezapominajkowym i właśnie na takim konkretnym kolorze jak z Essence. Szukałam i kupowałam już różne, ale nigdy nie znalazłam właśnie takiego, zawsze taki oczywisty niebieski (jak ta emotka ), majtkowy niebieski itd.

Chociaż swoją drogą chyba udało mi się właśnie rozgrzać w gorącej wodzie ten kamień Co nie zmienia faktu, że nadal z uporem maniaka szukam odpowiedników. Ech, mogłam wykupić wszystkie i wrzucić do zamrażarki
Wydaje mi się, że Colour&Go nr 97 Absolutely Blue z Essence jest dość podobny
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:35   #3724
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Colour&Go nr 97 Absolutely Blue z Essence jest dość podobny
Mam oba i potwierdzam - są praktycznie identyczne
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 16:14   #3725
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Witajcie
Jestem nową fanką firmy Essence.
Zastanawiam się nad zakupem eyelinera w żelu , przekopałam kwc , zdjęcia w necie, podjęłam decyzję i udałam się do sklepu, pierwsze zaskoczenie , brak testerów, hmmmm no dobra widziałam zdjęcia w necie ale przy szafie dopadły mnie wątpliwości wahałam się między dwoma odcieniami brązowym i jasno szarym w końcu , nic nie kupiłam, konsultantka poradziła mi żebym poszła do Bobbi Brown i poprosiła o zrobienie kreski na powiece bo tam są testery i można wypróbować, czy dobrze się w kresce wygląda itp .
Dobra udało mi się załapać na darmowy makijaż w ingloie, poprosiłam o brązową kreske na powiece i MASAKRA strasznie to wyglądało
Wróciłam do szafy Essense i zakupiłam kredkę długotrwałą srebrną i jest BOSKA Znowu zaczęłam zastanawiać się nad tym linerem, wertuję net oglądam zdjęcia , i nadal nie wiem mam ochotę na kreskę na powiece , nie wiem tylko czy zdecydować się na brąz czy na ten srebrny, czy może zamiast linera zakupić brązową kredkę? . Doradzicie ?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 16:39   #3726
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Witajcie
Jestem nową fanką firmy Essence.
Zastanawiam się nad zakupem eyelinera w żelu , przekopałam kwc , zdjęcia w necie, podjęłam decyzję i udałam się do sklepu, pierwsze zaskoczenie , brak testerów, hmmmm no dobra widziałam zdjęcia w necie ale przy szafie dopadły mnie wątpliwości wahałam się między dwoma odcieniami brązowym i jasno szarym w końcu , nic nie kupiłam, konsultantka poradziła mi żebym poszła do Bobbi Brown i poprosiła o zrobienie kreski na powiece bo tam są testery i można wypróbować, czy dobrze się w kresce wygląda itp .
Dobra udało mi się załapać na darmowy makijaż w ingloie, poprosiłam o brązową kreske na powiece i MASAKRA strasznie to wyglądało
Wróciłam do szafy Essense i zakupiłam kredkę długotrwałą srebrną i jest BOSKA Znowu zaczęłam zastanawiać się nad tym linerem, wertuję net oglądam zdjęcia , i nadal nie wiem mam ochotę na kreskę na powiece , nie wiem tylko czy zdecydować się na brąz czy na ten srebrny, czy może zamiast linera zakupić brązową kredkę? . Doradzicie ?
Jaki masz kolor oczu? Przy ciepłych zielonych, jasnych brązowych lepiej wyglądają kreski w odcieniach ciepłych - brązy, złoto. Przy zimnych (niebieskie, szare, bardzo ciemny, zimny brąz) lepiej wyglądają 'zimne' kreski - szare, czarne, srebrne. Ale to tylko jeśli kreskę robisz solo. Jeśli wkomponujesz ją w makijaż to w zasadzie każdy kolor da się dopasować.
Btw. essence ma tylko jeden odcień brązu eyelinera w żelu.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 16:55   #3727
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Jaki masz kolor oczu? Przy ciepłych zielonych, jasnych brązowych lepiej wyglądają kreski w odcieniach ciepłych - brązy, złoto. Przy zimnych (niebieskie, szare, bardzo ciemny, zimny brąz) lepiej wyglądają 'zimne' kreski - szare, czarne, srebrne. Ale to tylko jeśli kreskę robisz solo. Jeśli wkomponujesz ją w makijaż to w zasadzie każdy kolor da się dopasować.
Btw. essence ma tylko jeden odcień brązu eyelinera w żelu.
Hej dzięki za odpowiedź , oczy mam niebiesko-stalowo-szaro-zielone, przy źrenicach żółte Cera biała , chciałabym nosić kreski zarówno solo jak i wkomponowane...
Wiem że mają tylko jeden brąz na zdjęciach w necie wygląda na dość ciemny.
Po wykonaniu makijażu w inglocie zwątpiłam wiedziałam że będzie źle jak tylko zobaczyłam cienie jakie przyniosła makijażystka brązy i stare miedziane złoto, przekonywała mnie że zimny typ urody ociepla się , i dzięki temu wiem dlaczego do tej pory nie używałam brązera, booooo robi mi brązowe placki zaraz mogę wkleić na chwilę foto

i te brwi na namalowane na skórze masakra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _CSC0994.jpg (93,5 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _CSC0992.jpg (102,9 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _CSC0993.jpg (85,5 KB, 390 załadowań)

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2012-04-22 o 17:05
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 17:15   #3728
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Hej dzięki za odpowiedź , oczy mam niebiesko-stalowo-szaro-zielone, przy źrenicach żółte Cera biała , chciałabym nosić kreski zarówno solo jak i wkomponowane...
Wiem że mają tylko jeden brąz na zdjęciach w necie wygląda na dość ciemny.
Po wykonaniu makijażu w inglocie zwątpiłam wiedziałam że będzie źle jak tylko zobaczyłam cienie jakie przyniosła makijażystka brązy i stare miedziane złoto, przekonywała mnie że zimny typ urody ociepla się , i dzięki temu wiem dlaczego do tej pory nie używałam brązera, booooo robi mi brązowe placki zaraz mogę wkleić na chwilę foto

i te brwi na namalowane na skórze masakra
Ta kreska nie wygląda na brąz, bardziej na grafit i kształt moim zdaniem też jest dość nieszczęśliwie dobrany - mam podobny kształt oka i staram się malować cieniutką kreskę i poszerzać ją dopiero za najwyższym punktem oka żeby wyciągnąć je na szerokość i zaokrąglić.
Wiesz, nie jestem wizażystką, ale najłatwiej dobrać odcień linera nakładając najpierw cienie na mokro jeśli nie masz jakiegoś koloru, możesz mieszać inne i zobaczyć w jakich kreskach jest ci najładniej. Ale twój kolor oczu zazwyczaj ślicznie wygląda właśnie w srebrnych kreskach. Poczekaj może na dziewczyny z podobnym typem kolorystycznym. Podpowiedzą ci jakich kolorów używają same.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 17:18   #3729
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Ta kreska nie wygląda na brąz, bardziej na grafit i kształt moim zdaniem też jest dość nieszczęśliwie dobrany - mam podobny kształt oka i staram się malować cieniutką kreskę i poszerzać ją dopiero za najwyższym punktem oka żeby wyciągnąć je na szerokość i zaokrąglić.
Wiesz, nie jestem wizażystką, ale najłatwiej dobrać odcień linera nakładając najpierw cienie na mokro jeśli nie masz jakiegoś koloru, możesz mieszać inne i zobaczyć w jakich kreskach jest ci najładniej. Ale twój kolor oczu zazwyczaj ślicznie wygląda właśnie w srebrnych kreskach. Poczekaj może na dziewczyny z podobnym typem kolorystycznym. Podpowiedzą ci jakich kolorów używają same.
O to to srebrna kredka długotrwała wygląda pięknie i własnie chciałabym bardzo taką cieniutką linię uzyskać z eyelinera Na inglotowym makijażu kreska jest matowa brązowa, makijaż miał być dzienny z kreską
AAAA może zakupię srebrny i brązowy

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2012-04-22 o 17:20
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 17:20   #3730
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Hej dzięki za odpowiedź , oczy mam niebiesko-stalowo-szaro-zielone, przy źrenicach żółte Cera biała , chciałabym nosić kreski zarówno solo jak i wkomponowane...
Wiem że mają tylko jeden brąz na zdjęciach w necie wygląda na dość ciemny.
Po wykonaniu makijażu w inglocie zwątpiłam wiedziałam że będzie źle jak tylko zobaczyłam cienie jakie przyniosła makijażystka brązy i stare miedziane złoto, przekonywała mnie że zimny typ urody ociepla się , i dzięki temu wiem dlaczego do tej pory nie używałam brązera, booooo robi mi brązowe placki zaraz mogę wkleić na chwilę foto

i te brwi na namalowane na skórze masakra
Mam dość podobne oko i z doświadczenia wiem, że tu potrzebna jest mikrokreska. A u ciebie jest ona, jak na taką budowę oka dość gruba. Mnie się źle maluje takie kreski linerem w żelu, polecam taki w płynie- moim faworytem w tej dziedzinie jest czarny liner Wibo (czy Lovely).
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 17:22   #3731
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mam dość podobne oko i z doświadczenia wiem, że tu potrzebna jest mikrokreska. A u ciebie jest ona, jak na taką budowę oka dość gruba. Mnie się źle maluje takie kreski linerem w żelu, polecam taki w płynie- moim faworytem w tej dziedzinie jest czarny liner Wibo (czy Lovely).
O dzięki tyle że czarny u mnie odpada Wibo jest w rossmanie następnym razem zobaczę czy są inne kolory No i idę na kwc poczytać opinie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 17:30   #3732
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Hej dzięki za odpowiedź , oczy mam niebiesko-stalowo-szaro-zielone, przy źrenicach żółte Cera biała , chciałabym nosić kreski zarówno solo jak i wkomponowane...
Wiem że mają tylko jeden brąz na zdjęciach w necie wygląda na dość ciemny.
Po wykonaniu makijażu w inglocie zwątpiłam wiedziałam że będzie źle jak tylko zobaczyłam cienie jakie przyniosła makijażystka brązy i stare miedziane złoto, przekonywała mnie że zimny typ urody ociepla się , i dzięki temu wiem dlaczego do tej pory nie używałam brązera, booooo robi mi brązowe placki zaraz mogę wkleić na chwilę foto

i te brwi na namalowane na skórze masakra
Pani wizażystka chyba się trochę dziabneła kolorystycznie robiąc ci makijaż.
Nic dziwnego, że Ci się nie spodobało.Chociaż ekspertką nie jestem to widzę gołym okiem, że ciepłe cienie Ci niespecjalnie pasują w dodatku kreska jest namalowana źle.Jest za gruba i za krótka.Przy zewnętrznym kąciku powinna być bardziej wyciągnięta a przy wewnętrznym cieńsza.

Na Twoim miejscu wybrałabym liner srebrny albo klasycznie-czarny.

Ps przepraszam nie doczytałam, że nie może być czarna.A może na poczatek spróbujesz kredki Essence Long Lasting?Kosztuje 6,99zł i też można nią malować kreski.W załączniku moje oko z kredką nr 16.
Efekt jest trochę łagodniejszy niż namalowany linerem ale wciąż całkiem niezły moim zdaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IS_lles4.jpg (45,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IS_lles7.jpg (66,7 KB, 102 załadowań)
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2012-04-22 o 17:35
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 17:38   #3733
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Pani wizażystka chyba się trochę dziabneła kolorystycznie robiąc ci makijaż.
Nic dziwnego, że Ci się nie spodobało.Chociaż ekspertką nie jestem to widzę gołym okiem, że ciepłe cienie Ci niespecjalnie pasują w dodatku kreska jest namalowana źle.Jest za gruba i za krótka.Przy zewnętrznym kąciku powinna być bardziej wyciągnięta a przy wewnętrznym cieńsza.

Na Twoim miejscu wybrałabym liner srebrny albo klasycznie-czarny.
Według mojej pani wizażystki ciepłe kolory sprawiają że chłodna uroda nabiera blasku a w tym makijażu moje oczy wyglądają świeżo i korzystnie, szarości , srebra,granaty chłodne róże powodują że moja twarz jest zmęczona
Mój Mąż widząc mnie zapytał : Hej jesteś tam w środku???"
Na pytanie czy wyglądam staro ? Powiedział ; jak możesz pytać czy wyglądasz staro jak wyglądasz jak nie ty, jakbyś założyła na twarz maskę Anonimusa i zapytała czy wyglądam staro ?" A na koniec " błagam cię zmyj to już" a ja chciałam zobaczyć jak długo to się utrzyma

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ps przepraszam nie doczytałam, że nie może być czarna.A może na poczatek spróbujesz kredki Essence Long Lasting?Kosztuje 6,99zł i też można nią malować kreski.W załączniku moje oko z kredką nr 16.
Efekt jest trochę łagodniejszy niż namalowany linerem ale wciąż całkiem niezły moim zdaniem.
No właśnie mam srebrną jest PIĘKNA a ta niebieska też
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 17:51   #3734
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Mam oba i potwierdzam - są praktycznie identyczne
Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Colour&Go nr 97 Absolutely Blue z Essence jest dość podobny
Dzięki Obejrzę te kolory z Essence i Lovely i coś wybiorę

Co do ll-ek, to ja mam czarną i nie potrafię nią namalować kreski. Jest jakaś taka twarda, ciągnąca się i albo nie daje w ogóle koloru, albo robi bardzo słabą, szarą wręcz szeroką, przerywaną krechę, albo zostawia gluty. Coś jak baza pod cienie Virtual w słoiczku Nie wiem, może jakaś stara jest Ale zmolestowana przez macantkę nie była, bo specjalnie sprawdziłam przed kupieniem.
Ale przynajmniej na górną linię wodną się nadaje, bo naprawdę długo się trzyma, tylko, że mi w takiej kresce wybitnie nie do twarzy
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 17:59   #3735
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Według mojej pani wizażystki ciepłe kolory sprawiają że chłodna uroda nabiera blasku a w tym makijażu moje oczy wyglądają świeżo i korzystnie, szarości , srebra,granaty chłodne róże powodują że moja twarz jest zmęczona
Mój Mąż widząc mnie zapytał : Hej jesteś tam w środku???"
Na pytanie czy wyglądam staro ? Powiedział ; jak możesz pytać czy wyglądasz staro jak wyglądasz jak nie ty, jakbyś założyła na twarz maskę Anonimusa i zapytała czy wyglądam staro ?" A na koniec " błagam cię zmyj to już" a ja chciałam zobaczyć jak długo to się utrzyma

No właśnie mam srebrną jest PIĘKNA a ta niebieska też

Pani wizażystka chyba nie jest prawdziwą wizazystką i wie tyle co jej się gdzies tam posłyszało.
Masz piękny kolor oczu i brązy faktycznie do niego pasują i pięknie podkreślą tęczówki o ile będą to brązy chłodne dopasowane do Twojej karnacji. Żadnego tam złota ani rudości tylko brąz czekolady. Do takich oczu będą również pasowac fiolety.
Ja proponowałabym Ci zakupić brązową kredkę tak jak radzą dziewczyny i samej popróbować (możesz trochę podejrzeć brązowy makijaż przy zimnej cerze i niebiesko-zielonych oczach u mnie na blogu).
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 18:18   #3736
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Według mojej pani wizażystki ciepłe kolory sprawiają że chłodna uroda nabiera blasku a w tym makijażu moje oczy wyglądają świeżo i korzystnie, szarości , srebra,granaty chłodne róże powodują że moja twarz jest zmęczona
Mój Mąż widząc mnie zapytał : Hej jesteś tam w środku???"
Na pytanie czy wyglądam staro ? Powiedział ; jak możesz pytać czy wyglądasz staro jak wyglądasz jak nie ty, jakbyś założyła na twarz maskę Anonimusa i zapytała czy wyglądam staro ?" A na koniec " błagam cię zmyj to już" a ja chciałam zobaczyć jak długo to się utrzyma

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



No właśnie mam srebrną jest PIĘKNA a ta niebieska też
Neska, ja specem nie jestem, ale na kilometr widać, ze ta Pani obok prawdziwej makijażystki nawet nie stała Wybacz Jesteś typem urody lato? Śliczny masz kolor tęczówki, taki stalowo-szary Ja jestem typową zimą i ocieplanie brązami, złotem czy innymi ciepłymi kolorami nie wychodzi na dobre. Jestem całkiem innego zdania co pani 'makijażystka'. Właśnie chłodne kolory są super. Sama jeszcze do niedawna używałam cieni, które mi się po prostu podobają, nie patrząc czy nadają się do mojej urody zimy. Teraz mam stos cieni, z którymi nie wiem co zrobić

Także sama chętnie poczytam co zaproponują Ci dziewczyny

Chodzi Ci o srebrną ll-kę? Muszę ją oblukać następnym razem Przydałaby mi się
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 18:29   #3737
TrzyBobry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Hej , czy wiadomo coś o Marble Manii w Łodzi/Zgierzu ? Bo już nie mam siły sprawdzać częściej niż raz na 2 tygodnie...

Edytowane przez TrzyBobry
Czas edycji: 2012-04-22 o 18:30 Powód: literówa
TrzyBobry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 18:42   #3738
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

neska951, nie chciałabym Ci doradzić źle, ale wydaje mi się, że brązowy eyeliner Essence by Ci pasował. Ten essencowy kolor jest dość ciemny i według mnie neutralny, ładnie podkreśla oko. Niestety żadną profesjonalistką nie jestem, więc nie dam sobie za to ręki uciąć. Według mnie w tym inglotowym makijażu wyglądasz tak źle przez fatalny dobór cieni i złą technikę malowania kreski, a nie sam jej kolor.

Nie wiem czy widziałaś, ale TU są moje swatche brązu Essence.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:05   #3739
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez TrzyBobry Pokaż wiadomość
Hej , czy wiadomo coś o Marble Manii w Łodzi/Zgierzu ? Bo już nie mam siły sprawdzać częściej niż raz na 2 tygodnie...
Proszę

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
Łodzianki, dzisiaj (a właściwie to już wczoraj) trafiłam na świeżutki stand MM w Douglasie w Porcie.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 19:24   #3740
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Hej dzięki za odpowiedź , oczy mam niebiesko-stalowo-szaro-zielone, przy źrenicach żółte Cera biała , chciałabym nosić kreski zarówno solo jak i wkomponowane...
Wiem że mają tylko jeden brąz na zdjęciach w necie wygląda na dość ciemny.
Po wykonaniu makijażu w inglocie zwątpiłam wiedziałam że będzie źle jak tylko zobaczyłam cienie jakie przyniosła makijażystka brązy i stare miedziane złoto, przekonywała mnie że zimny typ urody ociepla się , i dzięki temu wiem dlaczego do tej pory nie używałam brązera, booooo robi mi brązowe placki zaraz mogę wkleić na chwilę foto

i te brwi na namalowane na skórze masakra

Co prawda ja też profesjonalistką nie jestem, ale przecież od razu widać, że Ty masz opadającą powiekę i ta kreska powinna być (jeśli w ogóle) to super cienka i delikatna. W przeciwnym razie zakryje całą ledwie widoczną ruchomą część powieki, co nie wygląda korzystnie. Dodatkowo cień, który powinien znajdować się w załamaniu, u Ciebie musi być nałożony nieco ponad i podstawa: MUSI być dobrze roztarty (zresztą, jak każdy)- na tym make upie masz położony placek cienia i tyle. Takie śliczne oczy jak Twoje zasługują na lepszą oprawę jeśli chodzi o makijaż
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:24   #3741
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Hej dzięki za odpowiedź , oczy mam niebiesko-stalowo-szaro-zielone, przy źrenicach żółte Cera biała , chciałabym nosić kreski zarówno solo jak i wkomponowane...
Wiem że mają tylko jeden brąz na zdjęciach w necie wygląda na dość ciemny.
Po wykonaniu makijażu w inglocie zwątpiłam wiedziałam że będzie źle jak tylko zobaczyłam cienie jakie przyniosła makijażystka brązy i stare miedziane złoto, przekonywała mnie że zimny typ urody ociepla się , i dzięki temu wiem dlaczego do tej pory nie używałam brązera, booooo robi mi brązowe placki zaraz mogę wkleić na chwilę foto

i te brwi na namalowane na skórze masakra
moim zdaniem ta kreska optycznie zmniejsza i przytłacza Twoje oko. i te ciepłe barwy faktycznie niezbyt mi się widzą, dziewczyny mają chyba rację
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:47   #3742
TrzyBobry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Proszę
Ojej, nie zauważyłam

Dziękuję bardzo
TrzyBobry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 20:54   #3743
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Pani wizażystka chyba nie jest prawdziwą wizazystką i wie tyle co jej się gdzies tam posłyszało.
Masz piękny kolor oczu i brązy faktycznie do niego pasują i pięknie podkreślą tęczówki o ile będą to brązy chłodne dopasowane do Twojej karnacji. Żadnego tam złota ani rudości tylko brąz czekolady. Do takich oczu będą również pasowac fiolety.
Ja proponowałabym Ci zakupić brązową kredkę tak jak radzą dziewczyny i samej popróbować (możesz trochę podejrzeć brązowy makijaż przy zimnej cerze i niebiesko-zielonych oczach u mnie na blogu).
Dzięki za zaproszenie , już obejrzałam
Czekoladowy brąz jak najbardziej, fiolet niezbyt korzystnie koresponduje z cieniami pod oczami ale jak mam lepszy dzień to fiolet wyciąga morską zieleń z mojej tęczówki

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Neska, ja specem nie jestem, ale na kilometr widać, ze ta Pani obok prawdziwej makijażystki nawet nie stała Wybacz Jesteś typem urody lato? Śliczny masz kolor tęczówki, taki stalowo-szary Ja jestem typową zimą i ocieplanie brązami, złotem czy innymi ciepłymi kolorami nie wychodzi na dobre. Jestem całkiem innego zdania co pani 'makijażystka'. Właśnie chłodne kolory są super. Sama jeszcze do niedawna używałam cieni, które mi się po prostu podobają, nie patrząc czy nadają się do mojej urody zimy. Teraz mam stos cieni, z którymi nie wiem co zrobić

Także sama chętnie poczytam co zaproponują Ci dziewczyny

Chodzi Ci o srebrną ll-kę? Muszę ją oblukać następnym razem Przydałaby mi się
Nie wiem do końca jakim typem jestem, wiem w jakich kolorach wyglądam źle , w mojej szafie brak: pomarańczy, rudości, brązów, żółci, pasteli...
moja srebrna kredka to nr 05c est la vie

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Neska, ja specem nie jestem, ale na kilometr widać, ze ta Pani obok prawdziwej makijażystki nawet nie stała Wybacz Jesteś typem urody lato? Śliczny masz kolor tęczówki, taki stalowo-szary Ja jestem typową zimą i ocieplanie brązami, złotem czy innymi ciepłymi kolorami nie wychodzi na dobre. Jestem całkiem innego zdania co pani 'makijażystka'. Właśnie chłodne kolory są super. Sama jeszcze do niedawna używałam cieni, które mi się po prostu podobają, nie patrząc czy nadają się do mojej urody zimy. Teraz mam stos cieni, z którymi nie wiem co zrobić

Także sama chętnie poczytam co zaproponują Ci dziewczyny

Chodzi Ci o srebrną ll-kę? Muszę ją oblukać następnym razem Przydałaby mi się
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
neska951, nie chciałabym Ci doradzić źle, ale wydaje mi się, że brązowy eyeliner Essence by Ci pasował. Ten essencowy kolor jest dość ciemny i według mnie neutralny, ładnie podkreśla oko. Niestety żadną profesjonalistką nie jestem, więc nie dam sobie za to ręki uciąć. Według mnie w tym inglotowym makijażu wyglądasz tak źle przez fatalny dobór cieni i złą technikę malowania kreski, a nie sam jej kolor.

Nie wiem czy widziałaś, ale TU są moje swatche brązu Essence.
Widziałam i chyba na ten odcień padnie

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Co prawda ja też profesjonalistką nie jestem, ale przecież od razu widać, że Ty masz opadającą powiekę i ta kreska powinna być (jeśli w ogóle) to super cienka i delikatna. W przeciwnym razie zakryje całą ledwie widoczną ruchomą część powieki, co nie wygląda korzystnie. Dodatkowo cień, który powinien znajdować się w załamaniu, u Ciebie musi być nałożony nieco ponad i podstawa: MUSI być dobrze roztarty (zresztą, jak każdy)- na tym make upie masz położony placek cienia i tyle. Takie śliczne oczy jak Twoje zasługują na lepszą oprawę jeśli chodzi o makijaż

Dziękuję za komplement
Tak mam opadającą powiekę i ten oto makijaż je otwiera i podnosi opadającą powiekę

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
moim zdaniem ta kreska optycznie zmniejsza i przytłacza Twoje oko. i te ciepłe barwy faktycznie niezbyt mi się widzą, dziewczyny mają chyba rację
Racja najfajniej ta krecha wyglądała jak zmyłam makijaż i została taka cieniutka linia przy rzęsach


Dziewczyny dzięki za rady
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:09   #3744
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cześć Testowałam wczoraj gel look i nie jestem zbyt zadowolona Może i efekt ciekawy, lakier ładniej lśni ale... schnie 100 lat ;/ Nawet po jakimś czasie kiedy już myślałam że wyschło poodbijało mi się w paru miejscach szkoda
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:18   #3745
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Cześć Testowałam wczoraj gel look i nie jestem zbyt zadowolona Może i efekt ciekawy, lakier ładniej lśni ale... schnie 100 lat ;/ Nawet po jakimś czasie kiedy już myślałam że wyschło poodbijało mi się w paru miejscach szkoda
U mnie po pierwszych użyciach gel look sechł 100 lat nawet na paznokciach pomalowanych dwa dni wcześniej. Jednak z każdym użyciem jest coraz lepiej, teraz pociągam nim po świeżo pomalowanych paznokciach i nie mam odciśniętej pościeli przez noc. Z tego, co czytałam w wątku, wiele dziewczyn ma podobne odczucia - trzeba dać mu 'dojrzeć', ale efekt jest wart. Wczoraj zmyłam paznokcie po tygodniu od malowania, tylko dlatego, że mi się znudził - dzięki gel lookowi przetrwały tydzień w nienagannym stanie
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:22   #3746
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Dzięki za zaproszenie , już obejrzałam
Czekoladowy brąz jak najbardziej, fiolet niezbyt korzystnie koresponduje z cieniami pod oczami ale jak mam lepszy dzień to fiolet wyciąga morską zieleń z mojej tęczówki

Fiolet jest ciężkim kolorem i trzeba znaleźć odpowiedni odcień dla siebie. Ja lubię takie jasne, intensywne z dodatkiem różu i one u mnie nie robią siniaków natomiast zieleń wyciąga u mnie granat na powiekach.

Myślę, że zakup brązowego eyelinera z Essence i samodzielne popróbowanie kreski to będzie najlepsza opcja. Liner nie jest drogi więc nie zmarnujesz kasy a często rysując kreskę w końcu znajdziesz idealną dla siebie
__________________
BLOG
Facebook
Instagram
YouTube - Co chcę zużyć w tym roku?


Co to za zapach? KLIK
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:27   #3747
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Myślę, że zakup brązowego eyelinera z Essence i samodzielne popróbowanie kreski to będzie najlepsza opcja. Liner nie jest drogi więc nie zmarnujesz kasy a często rysując kreskę w końcu znajdziesz idealną dla siebie
Ja mam brązowy i niebieski liner z Wibo, też są fajne Łatwo się nimi maluje kreski
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:32   #3748
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Hej dzięki za odpowiedź , oczy mam niebiesko-stalowo-szaro-zielone, przy źrenicach żółte Cera biała , chciałabym nosić kreski zarówno solo jak i wkomponowane...
Wiem że mają tylko jeden brąz na zdjęciach w necie wygląda na dość ciemny.
Po wykonaniu makijażu w inglocie zwątpiłam wiedziałam że będzie źle jak tylko zobaczyłam cienie jakie przyniosła makijażystka brązy i stare miedziane złoto, przekonywała mnie że zimny typ urody ociepla się , i dzięki temu wiem dlaczego do tej pory nie używałam brązera, booooo robi mi brązowe placki zaraz mogę wkleić na chwilę foto

i te brwi na namalowane na skórze masakra
Mi się wydaje, że kolor eyelinera ładny i pasuje,tylko niekoniecznie dobrze nałożony. W ogóle makijaż wygląda na trochę niestaranny, cienie nie do końca roztarte, za dużo brązera, który jest śliczny, ale Pani w Inglocie trochę przesadziła. Wiesz może, co nałożyła ci na policzki?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:59   #3749
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
-----

Nie wiem do końca jakim typem jestem, wiem w jakich kolorach wyglądam źle , w mojej szafie brak: pomarańczy, rudości, brązów, żółci, pasteli...
moja srebrna kredka to nr 05c est la vie
Moim skromnym zdaniem jesteś właśnie latem Lato jest chłodnym typem. A propos kolorów to: gorzka czekolada; pastele () np. cytrynowa żółć, mięta; biel; śliwka; szarość; malina, morski pasują do lata. Jak sie w nich czujesz? Aaa i lato powinno unikać kontrastowych barw np. czerwień, kobalt... To tyle z teorii. Wiadomo w praktyce należy to traktować z przymrużeniem oka

Muszę sobie kupić tę kredkę. Czuj się winna
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:59   #3750
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

zastanawiam się nad zakupem tego gel looka. chociaż nie jestem przekonana, bo na manicure godzin nie poświęcam, więc może to nie dla mnie...
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.