spoznia sie okres po tabletkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 18:56   #1
asia_ostrow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 20

spoznia sie okres po tabletkach


hej : )
Najzwięźlej to tak :
Brałam tabletki przez 2 miesiace , i po dwoch miesiacach je odstawilam bo mialam po nich dziwne objawy , bolala mnie glowa i jakies mdlosci , dostalam okres i pozniej tydzien po okresie wspolzylam z chlopakiem , zabezpieczylismy sie ale za 2gim razem bo pierwszy raz bez , ale stosunek przerywany , no i teraz powinnam dostac okres 18tego i wciaz czekam , zadnych objawow nie zauwazylam po za tym ze bolą mnie ytroche piersi i są nabrzmiałe jakby , czy to mozliwe ze gdzieś w jakis sposob moglo dojsc do zaplodnienia , z tego co wiem byl to tez moj dzien plodny . powinnam sie troche obawiac?
asia_ostrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 19:23   #2
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: spoznia sie okres po tabletkach

Namieszałaś w organizmie, nie bierze się tabletek na 2 miesiące, nie odstawia się ich tak szybko, organizm do pigułek musi się przyzwyczaić, to może trwać 3 miesiące. Poza tym wszystko jest w ulotce... Jeśli ma się przeszkadzające objawy to idzie się do ginekologa po inne.
Tak jak wcześniej wspomniałam-namieszałaś, stąd pewnie to spóźnienie. Jak nie masz pewności to zrób po prostu test i już.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 12:24   #3
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: spoznia sie okres po tabletkach

Teoretycznie mogłaś odstawić tabletki, skoro się źle czułaś, ale tak naprawdę powinnaś poczekać i rozpocząć trzecie opakowanie i zobaczyć czy wszystko Ci się wyreguluje. Jeśli nie, to pójść do ginekologa aby zmienił tabletki. Teraz namieszałaś, tak jak napisała koleżanka wyżej, więc nic dziwnego, że okres Ci się spóźnia. Tym bardziej, że stosunek przerywany nie jest metodą, więc możesz się obawiać. Zrób test i po sprawie.
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.