usta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 19:36   #1
Triona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19

usta


Szukam kredki do ust, pomadki, która będzie matowa? Nie lubię efektu błysku, brokatu, wszelkiego rodzaju połysku na ustach, stąd szukam kredki, która delikatnie podkreśli kolor ust, ale w sposób bardzo naturalny. Szukam czegoś taniego, ale skutecznego
Triona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 20:24   #2
bagagaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: usta

Inglot ma kilka odcieni zupełnie matowych pomadek. Mam w kolorze koralowym, bardzo długo się trzyma, jednak wysusza usta, wiec trzeba dbac o dobre nawilzenie ust przed użyciem
bagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 20:25   #3
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: usta

A myślałaś o liptintach? Są naturalne, matowe i bardzo trwałe. Np. Astor takie ma w ofercie. Manhatan ma niezłe matowe szminki, rimmelowi też się zdarza.

Poza tym kazda pomadka bedzie matowa, jak po nałozeniu na usta odcisniesz ją w chusteczkę i przypudrujesz.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 21:14   #4
Triona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: usta

Nigdy nie lubilam mieć jakiegokolwiek kosmetyku na ustach, więc nie mam doświadczenia i nigdy nie próbowałam matowych kredek (nawet nie wiem, czy dobrze to nazywam) chcialabym nadać moim ustom koloru, bo po nałożeniu makijażu na twarz, jak pewnie wiecie, usta stają się niechcący trupio-białe od podkładu i pudru. Poleciłyście mi kilka produktów, dziekuje, ale obawiam się o cenę, bo to dobre marki, a nie chce inwestować w coś, czego później nie bede używała, więc szukam kosmetyku za kilkanaście złotych.
Triona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 21:29   #5
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: usta

Bardzo fajne matowe pomadki ma Manhattan Są one dostępne w Rossmannach (ale nie wszystkich) za ok. 17 zł lub na Allegro za ok. 7 zł + przesyłka. Jedynym problemem może tu być dość ograniczona gama odcieni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Manhattan-soft-mat-lipcream.jpg (16,4 KB, 8 załadowań)
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 00:04   #6
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: usta

Inglot, Manhatan i Rimmel mają kosmetyki akurat w przedziale cenowym, ktory Cię interesuje. Inglot co prawda z matów tylko Ice&fruits były by w takiej cenie, ale zawsze
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:29   #7
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: usta

Cytat:
Napisane przez Triona Pokaż wiadomość
Nigdy nie lubilam mieć jakiegokolwiek kosmetyku na ustach, więc nie mam doświadczenia i nigdy nie próbowałam matowych kredek (nawet nie wiem, czy dobrze to nazywam) chcialabym nadać moim ustom koloru, bo po nałożeniu makijażu na twarz, jak pewnie wiecie, usta stają się niechcący trupio-białe od podkładu i pudru. Poleciłyście mi kilka produktów, dziekuje, ale obawiam się o cenę, bo to dobre marki, a nie chce inwestować w coś, czego później nie bede używała, więc szukam kosmetyku za kilkanaście złotych.
A nie możesz po prostu zetrzeć tego podkładu i pudru?Wiem o co chodzi, sama tez tak miewam.Czasami taki efekt jest okej ale czasem nie więc wtedy po skończeniu makijażu wycieram usta i tyle.

Poza szminką Manhattan, którą polecam bo daje właśnie taki fajny mat polecam tez lipstainy.Essence często miewa takie kosmetyki w edycjach limitowanych.Lipstain to taka farba wgryzająca się w skórę i trzymająca niemal cały dzień.Bez żadnej warstwy kosmetyku.Fajna rzecz ale tak czy siak trzeba ją nałożyć na czyste usta(bez podkładu i pudru) bo inaczej nie zadziała jak trzeba.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 18:46   #8
olgaes
Zadomowienie
 
Avatar olgaes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 165
Dot.: usta

Hej, hej

Ja polecam Ci to co Wizażnaki powyżej - pomadki z Manhatannu są naprawdę super!
Świetny lip tint wypuściło Essence w swojej najnowszej edycji limitowanej A new league - jednak tylko w jednym kolorze. W opakowaniu wygląda na MEGA czerwień jednak po nałożeniu na usta nadaje fajnego naturalnego koloru, nie ma tu mowy o żadnym krwistym kolorze! Także za cenię niespełna ośmiu złotych możesz wypróbować
olgaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:58   #9
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: usta

Revlon ma serię Matte, na Allegro chodzi w bardzo przystępnych cenach, ok 10-12zł
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.