Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-08, 07:28   #4591
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra, to ¿eby zaspokoic twoj± ciekawo¶c, to wklejê te zdjêcia, co robi³am dwa dni temu, a wiêc ju¿ po kilku myciach i ju¿ z zaznaczaj±cym sie odrostem.
Bardzo ³adny br±z, ciekawe bo wygl±da na jednocze¶nie ch³odny i bordowy.
Kole¶ z bananem !!!!! : hahaha:
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:22   #4592
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Nie bêdê Was cytowaæ, bo mi post na 0,5m wyjdzie Mam nadziejê, ¿e nie zapomnê o której¶ z m±dro¶ci jak± mia³am napisaæ.

Morgan. Jak pisa³a¶ w dzieñ, ¿e masz randkê to chcia³am skomentowaæ, ¿e bêdziesz czêsto chodziæ do toalety, ¿eby podczytywaæ Wiza¿. I wiele siê nie pomyli³am

Weronisia ma fajny kolor

Kachula sprowokowa³a mnie do wizyty w Rossmannie, tak piêknie pisa³a o tym Syossie 3 w 1. Ale na szczê¶cie dla mojego portfela okaza³o siê, ¿e obie wersje maj± w sk³adzie "hydrolized keratin", czyli co¶ co powoduje, ¿e moje w³osy siê pusz± jak w bardzo wilgotny dzieñ. A nwet bardziej.

Historia z³otej kaczki To nam siê Kachula dokszta³ci dzi¶

Chyba co¶ jeszcze mia³am skomentowaæ, ale na Wasze szczê¶cie ju¿ nie pamiêtam co
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:28   #4593
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

rumpleteazer a wlasnie chcialam jechac do rosska po tego syossa i jeszcze do teog kupic odzywke z tej serii. Jak wkleje sklad natychmiastowej kuracji Loreal to mi powiesz czy ma keratyne?
a Morgan umeczyla chlopa zeyb poszedl spac, a Ona mogla na wizaz wejsc

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

sk³ad Loreal natychmiastowa kuracja

http://1.bp.blogspot.com/-i_MZcHPZyl...0/DSC_0006.jpg
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 10:31   #4594
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
rumpleteazer a wlasnie chcialam jechac do rosska po tego syossa i jeszcze do teog kupic odzywke z tej serii. Jak wkleje sklad natychmiastowej kuracji Loreal to mi powiesz czy ma keratyne?
a Morgan umeczyla chlopa zeyb poszedl spac, a Ona mogla na wizaz wejsc

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

sk³ad Loreal natychmiastowa kuracja

http://1.bp.blogspot.com/-i_MZcHPZyl...0/DSC_0006.jpg
No có¿ uzale¿nienie od wiza¿u zawsze to lepsze ni¿ alkoholizm np.

Ja u¿ywam kuracji ale tej color vive, bo nie ma w sk³adzie protein. Ta ma, argininê i proteiny z pszenicy - wszystko wysoko w skladzie, u mnie to by siê równa³o guma i siano...

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Nie bêdê Was cytowaæ, bo mi post na 0,5m wyjdzie Mam nadziejê, ¿e nie zapomnê o której¶ z m±dro¶ci jak± mia³am napisaæ.

Morgan. Jak pisa³a¶ w dzieñ, ¿e masz randkê to chcia³am skomentowaæ, ¿e bêdziesz czêsto chodziæ do toalety, ¿eby podczytywaæ Wiza¿. I wiele siê nie pomyli³am

Weronisia ma fajny kolor

Kachula sprowokowa³a mnie do wizyty w Rossmannie, tak piêknie pisa³a o tym Syossie 3 w 1. Ale na szczê¶cie dla mojego portfela okaza³o siê, ¿e obie wersje maj± w sk³adzie "hydrolized keratin", czyli co¶ co powoduje, ¿e moje w³osy siê pusz± jak w bardzo wilgotny dzieñ. A nwet bardziej.

Historia z³otej kaczki To nam siê Kachula dokszta³ci dzi¶

Chyba co¶ jeszcze mia³am skomentowaæ, ale na Wasze szczê¶cie ju¿ nie pamiêtam co
Nie pomyli³a¶ siê


Dobra wklejam te moje zdjêcia ale wysz³y fatalnie Jak robie z lamp± to mi jakie¶ czarne plamy na w³osach wychodz± Na dworze czerwone cienie, a w pomieszczeniu to wogóle masakra..... Kolor nie jest podobny w rzeczywisto¶ci do zadnego ze zdjêcia, najbardziej chyba do tego na dworze. Jeszcze mi w³osy jako¶ ¶miesznie siê podwinê³y z lewej strony
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (81,0 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (94,0 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (37,9 KB, 12 za³adowañ)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-08 o 10:55
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:56   #4595
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wierz mi kochana, przy ciemnych to nic nie widaæ jak przy blondzie. Tragedia. Jeszcze jak siê to wszystko podsuszy³o tymi blondami to ju¿ w ogóle masakra.
Ej, ale u mnie widaæ. Bo ca³o¶ciowo moje kud³y maj± leciutk± z³otawo-rdzaw± po¶wiatê (w s³oñcu), a te ma³e odstaj±ce dyngsy inaczej za³amuj± padaj±ce ¶wiat³o i wydaje siê, ze maj± bia³awy poblask.
Trochê siê to ró¿ni, a ¿e ja blondu nie mia³am (i raczej nie planujê) to nie mogê porównaæ

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kole¶ z bananem !!!!! : hahaha:
Kolo z bananem to Choi Siwon z Super Junior. Boski nie?

Widzia³a¶ ju¿ jego dziwn± stronê, to teraz zobacz jak wygl±da normalnie, kiedy siê nie wyg³upia

http://img59.imageshack.us/img59/144...xjceaa27rp.jpg
http://www.allkpop.com/upload/2013/02/siwon.jpeg
Jest ró¿nica co?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra wklejam te moje zdjêcia ale wysz³y fatalnie Jak robie z lamp± to mi jakie¶ czarne plamy na w³osach wychodz± Na dworze czerwone cienie, a w pomieszczeniu to wogóle masakra..... Kolor nie jest podobny w rzeczywisto¶ci do zadnego ze zdjêcia, najbardziej chyba do tego na dworze. Jeszcze mi w³osy jako¶ ¶miesznie siê podwinê³y z lewej strony
Bardzo ³adnie wysz³o ci to obciêcie A w³osy lubi± siê zawijaæ akurat wtedy, kiedy chcesz strzeliæ fotê. Albo pusz± siê jak moje
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-08 o 11:59
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:14   #4596
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ej, ale u mnie widaæ. Bo ca³o¶ciowo moje kud³y maj± leciutk± z³otawo-rdzaw± po¶wiatê (w s³oñcu), a te ma³e odstaj±ce dyngsy inaczej za³amuj± padaj±ce ¶wiat³o i wydaje siê, ze maj± bia³awy poblask.
Trochê siê to ró¿ni, a ¿e ja blondu nie mia³am (i raczej nie planujê) to nie mogê porównaæ
Hej

Znalaz³am w±tek o tych odstaj±cych piórkach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642206

I moim zdaniem wynika z niego, ¿e te odstaj±ce w³oski to wynik z³ej pielêgnacji, w sensie u¿ywane kosmetyki nie s³u¿± tym konkretnym w³osom.

Trwa³e zniszczenia to nie musz± byæ, bo sama tak mia³am i to samo z siebie przesz³o, a nie obciê³am po³owy w³osów
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:28   #4597
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Fram Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Znalaz³am w±tek o tych odstaj±cych piórkach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642206

I moim zdaniem wynika z niego, ¿e te odstaj±ce w³oski to wynik z³ej pielêgnacji, w sensie u¿ywane kosmetyki nie s³u¿± tym konkretnym w³osom.

Trwa³e zniszczenia to nie musz± byæ, bo sama tak mia³am i to samo z siebie przesz³o, a nie obciê³am po³owy w³osów
Dziêki, ale.... O matko pszczela !!! Ja ju¿ nic bym nie mog³a u¿ywaæ chyba
Moje w³osy za du¿o proteinek i usztywniaczy nie lubi±, bo problem siê wzmaga. Silne detergenty co ka¿de mycie powodowa³y u mnie wieczny ³upie¿. ¬le dobrane silikony powoduj± elektryzowanie siê w³osów.

Wiêc u¿ywam od¿ywek emilientowych i nawil¿aczy, nadal szukam idealnego oleju do w³osów.
Dodatkowo z moimi kud³ami mam problem pt. "3/4 tego co innym pasuje mi nie bêdzie".

Eh... Widaæ muszê z tym ¿yæ, bo nic siê nie da zrobiæ


A mo¿esz napisaæ jak to u ciebie by³o i jakim cudem przesz³o?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:29
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 12:28   #4598
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ej, ale u mnie widaæ. Bo ca³o¶ciowo moje kud³y maj± leciutk± z³otawo-rdzaw± po¶wiatê (w s³oñcu), a te ma³e odstaj±ce dyngsy inaczej za³amuj± padaj±ce ¶wiat³o i wydaje siê, ze maj± bia³awy poblask.
Trochê siê to ró¿ni, a ¿e ja blondu nie mia³am (i raczej nie planujê) to nie mogê porównaæ

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------



Kolo z bananem to Choi Siwon z Super Junior. Boski nie?

Widzia³a¶ ju¿ jego dziwn± stronê, to teraz zobacz jak wygl±da normalnie, kiedy siê nie wyg³upia

http://img59.imageshack.us/img59/144...xjceaa27rp.jpg
http://www.allkpop.com/upload/2013/02/siwon.jpeg
Jest ró¿nica co?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



Bardzo ³adnie wysz³o ci to obciêcie A w³osy lubi± siê zawijaæ akurat wtedy, kiedy chcesz strzeliæ fotê. Albo pusz± siê jak moje
Wow ten kole¶ na 27 lat a ja my¶la³am ¿e z 17.... Azjaci wogóle tak m³odo jako¶ wygl±daj±, to niesprawiedliwe
Obciêcie jest typowo na prosto, bo mama inaczej nie umie a mi siê nie chcia³o bawiæ z tutorialami. Mam tak± d³ugo¶æ w³osów ¿e sama wiesz jak ciê¿ko obci±æ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:41   #4599
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Wow ten kole¶ na 27 lat a ja my¶la³am ¿e z 17.... Azjaci wogóle tak m³odo jako¶ wygl±daj±, to niesprawiedliwe
Obciêcie jest typowo na prosto, bo mama inaczej nie umie a mi siê nie chcia³o bawiæ z tutorialami. Mam tak± d³ugo¶æ w³osów ¿e sama wiesz jak ciê¿ko obci±æ
Wiesz, to zale¿y który i zale¿y jak d³ugo siedzisz "w Azjatach"
Ja dosz³am do etapu, kiedy od biedy jestem w stanie okre¶liæ, czy ten to w liceum jeszcze siedzi, czy ju¿ po 30. Dodatkowo Azjaci maj± delikatnieszy szkielet i dlatego wiêksze predyspozycje do m³odszego wygl±du. Jednak bez odpowiedniej pielêgnacji nie bêd± tak wygl±daæ

Ale wiek wiêkszo¶ci nadal muszê sprawdzaæ, a potem czujê siê jak zboczeniec wzdychaj±cy do ch³opaka w wieku mojego m³odszego brata
Mam taki problem z moim "najulubieñszym g³osem kpopu" - Jonghyun z SHINee jest 3 lata m³odszy ode mnie, a starszy o 2 od mojego m³odszego brata.
Ale i tak siê ¶liniê jak widzê niektóre fotki Jjonga


A skoro obciêcie na prosto ci odpowiada, to po co kombinowaæ? Jak w³osy podrosn± to bêdzie mo¿na my¶leæ nad kszta³tami
No i tak, bardzo dobrze wiem, jak trudno samemu obci±æ tak± d³ugo¶æ...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:43
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:43   #4600
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula sprowokowa³a mnie do wizyty w Rossmannie, tak piêknie pisa³a o tym Syossie 3 w 1. Ale na szczê¶cie dla mojego portfela okaza³o siê, ¿e obie wersje maj± w sk³adzie "hydrolized keratin", czyli co¶ co powoduje, ¿e moje w³osy siê pusz± jak w bardzo wilgotny dzieñ. A nwet bardziej.

Historia z³otej kaczki To nam siê Kachula dokszta³ci dzi¶

Chyba co¶ jeszcze mia³am skomentowaæ, ale na Wasze szczê¶cie ju¿ nie pamiêtam co
Ja siê nie muszê dokszta³caæ, bo legendy miasta znam ale dzieci teraz to nic nie znaj± By³a z³ota kaczka i bazyliszek. U¶mia³am siê trochê i normalnie wzruszy³am bo i w±tek mi³osny by³ Zawsze lubi³am do teatru chodziæ

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
No có¿ uzale¿nienie od wiza¿u zawsze to lepsze ni¿ alkoholizm np.

Ja u¿ywam kuracji ale tej color vive, bo nie ma w sk³adzie protein. Ta ma, argininê i proteiny z pszenicy - wszystko wysoko w skladzie, u mnie to by siê równa³o guma i siano...


Nie pomyli³a¶ siê


Dobra wklejam te moje zdjêcia ale wysz³y fatalnie Jak robie z lamp± to mi jakie¶ czarne plamy na w³osach wychodz± Na dworze czerwone cienie, a w pomieszczeniu to wogóle masakra..... Kolor nie jest podobny w rzeczywisto¶ci do zadnego ze zdjêcia, najbardziej chyba do tego na dworze. Jeszcze mi w³osy jako¶ ¶miesznie siê podwinê³y z lewej strony
Jakie ty masz jasne ju¿!!!

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ej, ale u mnie widaæ. Bo ca³o¶ciowo moje kud³y maj± leciutk± z³otawo-rdzaw± po¶wiatê (w s³oñcu), a te ma³e odstaj±ce dyngsy inaczej za³amuj± padaj±ce ¶wiat³o i wydaje siê, ze maj± bia³awy poblask.
Trochê siê to ró¿ni, a ¿e ja blondu nie mia³am (i raczej nie planujê) to nie mogê porównaæ

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------



Kolo z bananem to Choi Siwon z Super Junior. Boski nie?

Widzia³a¶ ju¿ jego dziwn± stronê, to teraz zobacz jak wygl±da normalnie, kiedy siê nie wyg³upia

http://img59.imageshack.us/img59/144...xjceaa27rp.jpg
http://www.allkpop.com/upload/2013/02/siwon.jpeg
Jest ró¿nica co?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



Bardzo ³adnie wysz³o ci to obciêcie A w³osy lubi± siê zawijaæ akurat wtedy, kiedy chcesz strzeliæ fotê. Albo pusz± siê jak moje
U mnie zaczê³y sterczeæ jak przesta³am dbaæ. Zapominam o maskach, olejach itp. Chyba czas siê nawróciæ.
A co do tych Azjatów. Ty powinna¶ normalnie na Wólkê Kosowsk± pojechaæ. Tam ich pe³no (a jedni to normalnie przystojni jak nie wiem) i ci±gle albo muzyki swojej s³uchaj± albo na ma³ych tv te dramy ogl±daj±. Idealni mê¿owie dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez Fram Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Znalaz³am w±tek o tych odstaj±cych piórkach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642206

I moim zdaniem wynika z niego, ¿e te odstaj±ce w³oski to wynik z³ej pielêgnacji, w sensie u¿ywane kosmetyki nie s³u¿± tym konkretnym w³osom.

Trwa³e zniszczenia to nie musz± byæ, bo sama tak mia³am i to samo z siebie przesz³o, a nie obciê³am po³owy w³osów
Musze poczytaæ.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Wow ten kole¶ na 27 lat a ja my¶la³am ¿e z 17.... Azjaci wogóle tak m³odo jako¶ wygl±daj±, to niesprawiedliwe
Obciêcie jest typowo na prosto, bo mama inaczej nie umie a mi siê nie chcia³o bawiæ z tutorialami. Mam tak± d³ugo¶æ w³osów ¿e sama wiesz jak ciê¿ko obci±æ
Nastêpnym razem niech mama wali maszynk± jak mój m±¿. Maszynk± ³atwiej ni¿ no¿yczkami wykreowaæ takie zawijasy.
A! I to prawda, ¿e no¿yczki mam têpe, bo jak mnie t± maszynk± obci±³, to normalnie koñcówki miêciutkie i g³adziutkie jak po wizycie u fryzjera. Zero kropek itp.


Aktualizacja Syossa dzieñ drugi: g³adka tafla, w³osy nie obci±¿one, miêkkie i g³adkie jak psie jajka. Nawet przy samej skórze mam ci±gle jak ¶wie¿o umyte wiêc super!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:47
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:45   #4601
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance u mnie jest fabryka Samsunga i mamy tu dziesiatki azjatow! zapraszam
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 12:53   #4602
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie zaczê³y sterczeæ jak przesta³am dbaæ. Zapominam o maskach, olejach itp. Chyba czas siê nawróciæ.
A co do tych Azjatów. Ty powinna¶ normalnie na Wólkê Kosowsk± pojechaæ. Tam ich pe³no (a jedni to normalnie przystojni jak nie wiem) i ci±gle albo muzyki swojej s³uchaj± albo na ma³ych tv te dramy ogl±daj±. Idealni mê¿owie dla Ciebie
Dziêki wielkie Ale ja nie chcê Chiñczyka Ja w Korei siedzê.
Ale nie oszukujmy siê, masa bogatych przystojniaków do wziêcia tam nie lata po ulicach jak to w dramach pokazuj± Wiêkszo¶æ to "typowy Azjata".
Co nie zmienia faktu, ¿e wolê "powzdychaæ" do dobrze wychowanego, znaj±cego jakie¶ granice koreañskiego idola lub aktora, ni¿ do tych zachodnich "macho" o postawie wychudzonego wróbla, ¶piewaj±cych o dziwkach, ruch***iu i tym podobnych

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance u mnie jest fabryka Samsunga i mamy tu dziesiatki azjatow! zapraszam
Hahahahaha Zrób foty jakim¶ ogarniêtym i pode¶lij, to siê zastanowiê

A na serio, to zbyt du¿a ró¿nica kulturowa jest w niektórych punktach i nie wiem, jak bym siê do takiej przystosowa³a.

Co nie zmienia faktu, ¿e powzdychaæ mo¿na
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:55   #4603
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wielkie Ale ja nie chcê Chiñczyka Ja w Korei siedzê.
Ale nie oszukujmy siê, masa bogatych przystojniaków do wziêcia tam nie lata po ulicach jak to w dramach pokazuj± Wiêkszo¶æ to "typowy Azjata".
Co nie zmienia faktu, ¿e wolê "powzdychaæ" do dobrze wychowanego, znaj±cego jakie¶ granice koreañskiego idola lub aktora, ni¿ do tych zachodnich "macho" o postawie wychudzonego wróbla, ¶piewaj±cych o dziwkach, ruch***iu i tym podobnych
Koreañczycy te¿ s±
A ja do takiego zachodniego mog³abym siê przytuliæ i powzdychaæ
Dwayne_Johnson_at_the_2009_Tribeca_Film_Festival.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-afxa35RSw0...ck-smiling.gif
On jak siê u¶miecha w filmie to ja siê czerwieniê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:58
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:02   #4604
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja do takiego zachodniego mog³abym siê przytuliæ i powzdychaæ
Za³±cznik 5472523
http://1.bp.blogspot.com/-afxa35RSw0...ck-smiling.gif
On jak siê u¶miecha w filmie to ja siê czerwieniê
The Rock jest spoko, ¶wietnie gra, ale dla mnie to ju¿ ma za du¿o wszêdzie. Przesadzi³ odrobinê z miê¶niami.
Ja lubiê takich z cyklu "nie wychudzona szkapa, ale te¿ nie przesadnie umiê¶niony buhaj"

O, takich lubiê:
http://images.kpopstarz.com/data/ima...101-shinee.jpg (Jonghyun na koncercie)
http://31.media.tumblr.com/bf16cae16...nm94o1_500.gif (Jonghyun w filmiku intro do koncertu)
http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spi...04343_full.jpg (Jae-Joong z czasu "Mirotic")

Dobra, ja ju¿ wiêcej nie wklejam, bo zaczyna kapaæ na klawiaturê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:06   #4605
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Koreañczycy te¿ s±
A ja do takiego zachodniego mog³abym siê przytuliæ i powzdychaæ
Za³±cznik 5472523
http://1.bp.blogspot.com/-afxa35RSw0...ck-smiling.gif
On jak siê u¶miecha w filmie to ja siê czerwieniê
Oooo ja bym te¿ wola³a do takiego azjaci to nie mój typ zdecydowanie. ...

A w³osy hmmm pisa³am ¿e "dosz³y" troszkê siê chyba jeszcze wymyl kolor, tak jak mi pisa³a¶ ¿e bêdzie. A nie robi³am nic od czasu drugiego garniera 21.XI
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:09   #4606
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
The Rock jest spoko, ¶wietnie gra, ale dla mnie to ju¿ ma za du¿o wszêdzie. Przesadzi³ odrobinê z miê¶niami.
Ja lubiê takich z cyklu "nie wychudzona szkapa, ale te¿ nie przesadnie umiê¶niony buhaj"

O, takich lubiê:
http://images.kpopstarz.com/data/ima...101-shinee.jpg (Jonghyun na koncercie)
http://31.media.tumblr.com/bf16cae16...nm94o1_500.gif (Jonghyun w filmiku intro do koncertu)
http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spi...04343_full.jpg (Jae-Joong z czasu "Mirotic")

Dobra, ja ju¿ wiêcej nie wklejam, bo zaczyna kapaæ na klawiaturê
No ja ju¿ po³knê³am ¶linê
A lubie jeszcze tego pana:
RyanReynoldsWorkoutandDiet1.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:12   #4607
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No ja ju¿ po³knê³am ¶linê
A lubie jeszcze tego pana:
Za³±cznik 5472555
Ryan Reynolds, jeden z zachodnich aktorów, których lubiê, bo zawsze ¶wietnie gra No i on jest jeszcze zrównowa¿ony (g³owa wiêksza ni¿ biceps )
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:14   #4608
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ale to w±tek w³osowy to mo¿e wklejê zdjêcie pana w³osowego

fabio-full-bike-shot-1994-web.jpg

fabio-pilot.jpg


Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ryan Reynolds, jeden z zachodnich aktorów, których lubiê, bo zawsze ¶wietnie gra No i on jest jeszcze zrównowa¿ony (g³owa wiêksza ni¿ biceps )
Na pewno ma wiêksze i inne rzeczy
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:17   #4609
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale to w±tek w³osowy to mo¿e wklejê zdjêcie pana w³osowego

Za³±cznik 5472559

Za³±cznik 5472560




Na pewno ma wiêksze i inne rzeczy
Dobra, dzisiejsz± "potyczkê" na obrazki i s³owa wygra³a Kachula Zaplu³am ekran rogalem...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-08 o 13:20
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 13:17   #4610
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ale najbardziej pasuje ten pan do naszego w±tku br±zowow³osych

MV5BMTY2Mjk3ODE3Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMzgyODY3Mw@@._V1._SX640_SY967_.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:18   #4611
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, ale.... O matko pszczela !!! Ja ju¿ nic bym nie mog³a u¿ywaæ chyba
Moje w³osy za du¿o proteinek i usztywniaczy nie lubi±, bo problem siê wzmaga. Silne detergenty co ka¿de mycie powodowa³y u mnie wieczny ³upie¿. ¬le dobrane silikony powoduj± elektryzowanie siê w³osów.

Wiêc u¿ywam od¿ywek emilientowych i nawil¿aczy, nadal szukam idealnego oleju do w³osów.
Dodatkowo z moimi kud³ami mam problem pt. "3/4 tego co innym pasuje mi nie bêdzie".

Eh... Widaæ muszê z tym ¿yæ, bo nic siê nie da zrobiæ


A mo¿esz napisaæ jak to u ciebie by³o i jakim cudem przesz³o?

U mnie to wysz³o jaki¶ tydzieñ po farbowaniu palette karmelowy br±z, z permament natural colors. Nigdy wcze¶niej tak mia³am, to stwierdzi³am, ¿e to wina farby.
A przesz³o samo w³a¶ciwie, po jakim¶ miesi±cu - pó³tora.
Mam bardzo prost± pielêgnacjê: normalny szampon z sles, od¿ywka zwykle z silikonem w sk³adzie i maska.
Nie bawiê siê w inne rodzaje pielêgnacji, bo mi wcale nie s³u¿±.

I farby bez amoniaku zwykle mi wcale nie niszcz± w³osów. Te z amoniakiem zawsze przynajmniej przesusz±.
A te odstaj±ce w³oski to by³o jednorazowo po palette.
Jeszcze po syossie by³o zabawnie, bo odpada³y mi koñcówki
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:25   #4612
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Albo i nie, jeszcze Raina (Bi) dowalê na koniec. Tez w³osowo


o0585074010330129200.jpg
nindza-placeni-ubica.jpg

A tu ju¿ mniej w³osowo, bo to fotka z filmiku do jego piosenki "Love song" bodaj¿e

120927-topless-rain.jpg

Gdzie ja podzia³am chusteczki?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 13:27   #4613
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale najbardziej pasuje ten pan do naszego w±tku br±zowow³osych

Za³±cznik 5472569
UMIERAM, UMIERAM ZE ¦MIECHU !!!!!

Cytat:
Napisane przez Fram Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie to wysz³o jaki¶ tydzieñ po farbowaniu palette karmelowy br±z, z permament natural colors. Nigdy wcze¶niej tak mia³am, to stwierdzi³am, ¿e to wina farby.
A przesz³o samo w³a¶ciwie, po jakim¶ miesi±cu - pó³tora.
Mam bardzo prost± pielêgnacjê: normalny szampon z sles, od¿ywka zwykle z silikonem w sk³adzie i maska.
Nie bawiê siê w inne rodzaje pielêgnacji, bo mi wcale nie s³u¿±.

I farby bez amoniaku zwykle mi wcale nie niszcz± w³osów. Te z amoniakiem zawsze przynajmniej przesusz±.
A te odstaj±ce w³oski to by³o jednorazowo po palette.
Jeszcze po syossie by³o zabawnie, bo odpada³y mi koñcówki
Aha. No to ja muszê szukaæ, bo mi rzadko co s³u¿y. Có¿, peszek
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:00   #4614
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance mam tak jak Ty, to co wiekszosci pasuje to mi nie pasuje. I dlatego tak ciezko mi cos dobrac do wlosow
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:45   #4615
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywam kuracji ale tej color vive, bo nie ma w sk³adzie protein. Ta ma, argininê i proteiny z pszenicy - wszystko wysoko w skladzie, u mnie to by siê równa³o guma i siano...
Nie mia³am czasu zajrzeæ do w±tku od rana, ale widzê, ¿e pomog³a¶ Goldice.
Ja te¿ mia³abym siano Niemniej jak kto¶ nie wie czy proteiny mu szkodz± (lub jakie) to powinien sprawdziæ, bo ka¿dy w³os jest inny.


Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, to zale¿y który i zale¿y jak d³ugo siedzisz "w Azjatach"

Dziewczyny Czy mog³yby¶cie pisaæ "UWAGA!" jak zamierzacie napisaæ co¶ zabójczego o ma³o siê nie zad³awi³am winogronem. A tak przeczyta³abym "uwaga", prze³knê³a i dopiero przeczyta³a

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra, dzisiejsz± "potyczkê" na obrazki i s³owa wygra³a Kachula Zaplu³am ekran rogalem...
Zdecydowanie Kachula wygra³a.

Ten pan te¿ ma piêkne w³osy, choæ chyba nieco je przeproteinowa³, bo siê pusz± z ty³u : http://images5.fanpop.com/image/phot...7-1024-768.jpg
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-08 o 15:51
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:06   #4616
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance mam tak jak Ty, to co wiekszosci pasuje to mi nie pasuje. I dlatego tak ciezko mi cos dobrac do wlosow
Zostaje nam to:
http://2.bp.blogspot.com/-Ecy-8cAODA...ry+monster.gif
http://apopaholicsanonymous.files.wo...ying-beast.gif

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny Czy mog³yby¶cie pisaæ "UWAGA!" jak zamierzacie napisaæ co¶ zabójczego o ma³o siê nie zad³awi³am winogronem. A tak przeczyta³abym "uwaga", prze³knê³a i dopiero przeczyta³a
Ale sk±d ja mam wiedzieæ, co ciê roz¶mieszy?
No i jak inaczej mia³am podsumowaæ moj± obsesjê na punkcie k-popu i k-dram, która siê rozwinê³a z lekkiej obsesji na punkcie Bollywoodu?

Cytat:
Zdecydowanie Kachula wygra³a.

Ten pan te¿ ma piêkne w³osy, choæ chyba nieco je przeproteinowa³, bo siê pusz± z ty³u : http://images5.fanpop.com/image/phot...7-1024-768.jpg
O matko, jak widzê Hasselhoffa to od razu automatycznie widzê Pamelciê zasuwaj±c± truchcikiem po brzegu i trzês±c± melonami
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-08 o 16:09
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:17   #4617
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O matko, jak widzê Hasselhoffa to od razu automatycznie widzê Pamelciê zasuwaj±c± truchcikiem po brzegu i trzês±c± melonami
Ja "uwielbiam" jego teledyski.
Np. http://www.youtube.com/watch?v=PJQVlVHsFF8
Ju¿ od 14 sekundy robi siê weso³o, 0:41 jest weselej, a potem... jest jeszcze lepiej. Zawsze siê zastanawiam, czy to autoironia czy on tak naprawdê
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-08 o 16:20
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:20   #4618
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja "uwielbiam" jego teledyski.
Np. http://www.youtube.com/watch?v=PJQVlVHsFF8
Ju¿ od 14 sekundy robi siê weso³o, a potem jest jeszcze lepiej. Zawsze siê zastanawiam, czy to autoironia czy on tak naprawdê
No nie mogê, boskie ¦miejê siê jak g³upia, a moja mama subtelnie stwierdzi³a, ¿e "brzmiê jak zarzynana ¶winia"
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:37   #4619
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No nie mogê, boskie ¦miejê siê jak g³upia, a moja mama subtelnie stwierdzi³a, ¿e "brzmiê jak zarzynana ¶winia"
Ja to w³±czam sobie czasami, jak mi ¼le. I zawsze pomaga

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê nie muszê dokszta³caæ, bo legendy miasta znam ale dzieci teraz to nic nie znaj± By³a z³ota kaczka i bazyliszek. U¶mia³am siê trochê i normalnie wzruszy³am bo i w±tek mi³osny by³ Zawsze lubi³am do teatru chodziæ

Aktualizacja Syossa dzieñ drugi: g³adka tafla, w³osy nie obci±¿one, miêkkie i g³adkie jak psie jajka. Nawet przy samej skórze mam ci±gle jak ¶wie¿o umyte wiêc super!
No wiesz, czêsto jak s³yszy siê jak±¶ historiê w innej wersji, to poznaje siê nowe w±tki albo ciekawostki. Ale rozumiem, ¿e to nie tym razem.

To super, ¿e Syoss Ci s³u¿y

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No nie mogê, boskie ¦miejê siê jak g³upia, a moja mama subtelnie stwierdzi³a, ¿e "brzmiê jak zarzynana ¶winia"
Lubiê bardzo momenty jak lata i jedzie na motorze stoj±c na siode³ku
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-08, 18:38   #4620
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to w³±czam sobie czasami, jak mi ¼le. I zawsze pomaga
Ja za to ogl±dam sobie to:

http://www.youtube.com/watch?v=4kwD4SvHm8Y - najlepsze jest ok. 1:00 - "mój" Jonghyun jednak mocno ucierpia³

Albo to:

http://www.youtube.com/watch?v=7QKtEnCS-zI
http://www.youtube.com/watch?v=Ku23B_Ht61k

A przy tym to ju¿ sikam ze ¶miechu Napisy nie s± potrzebne, bo najwa¿niejszy tutaj obraz

http://www.youtube.com/watch?v=-7i1CiweBkc
http://www.youtube.com/watch?v=-DS--VzOFrg

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Dziewczyny, ja chyba mam w nosie odstaj±ce w³oski.
Zobaczcie jak wygl±daj± w³osy idali nie traktowane farbami chemicznymi, ani "niczym innym szkodz±cym":

http://img21.imageshack.us/img21/9479/79184457.png
http://3.bp.blogspot.com/-1zZEJxRBSc...8/s1600/44.png

Jedynie co je ró¿ni od moich to to, ¿e s± bardziej wyg³adzone i lej±ce

Dlatego ja tam odpuszczam sobie przejmowanie siê tymi sterczkami i skupiam na szukaniu wyg³adzacza i nawil¿acza idealnego
¯yczcie mi szczê¶cia
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-08 o 18:39
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.