Metamorfoza potrzebna od zaraz :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-25, 09:50   #1
ooo-andzia
Raczkowanie
 
Avatar ooo-andzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 43

Metamorfoza potrzebna od zaraz :D


Hej dziewczyny!Czytam wizaż juz od roku,ale dopiero teraz zdecydowałam się napisac pierwszy post.Macie takie fajne pomysły,dajecie swietne rady ,wiec moze i mi cos podpowiecie.
Chciałabym coś zmienić.Od kilu lat mam taka sama fryzurę,maluję się tak samo, wiec sobie pomyslałam, że w koncu czas na zmiany ;P
Trochę o mnie:
1.Opalam sie dosyć wolno-najpierw skóra jest lekko rozowa a potem zmienia sie w lekki brąz.
2.Oczy mam niebieskie (w miare jasny kolor) w bardzo jasnej oprawie-brwi sa słabo widoczne
3.Piegi tylko troszkę na nosie i w okolicach oczu.Nie jest ich zbyt dużo,wiecej pojawia się latem.
4.Cera blada,bardzo jasny odcień.Na lato jak się trochę opalę jest lekko brązowa,ale zimą kredowobiała.Rumienię sie na różowo.
5.Włosy w odcieniu rudego blondu :P taki jak widać na zdjęciu,właściwie to trudno go określić.Taki złotawy odcień.
6.Kolor ust-jasny,różowy
7.Dobrze czuje się: w granatowym,śliwkowym,brąz owym,zielonym,czarnym-ogólnie to raczej ciemnie barwy
źle sie czuję we wszelkich pastelach i beżach,nie lubie też siebie w żółtym i wściekle zielonym
Mam nadzieje,że dałam dobre fotki.Innych niestety nie mam Sa to fotki z wakacji kiedy byłam trochę opalona,nie widać więc zbytnio mojej bladości.
Z góry dziekuję za wszelkie rady i sugestie.Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza1.JPG (21,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza2.JPG (36,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza3.JPG (12,8 KB, 39 załadowań)
ooo-andzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 11:11   #2
Limme
Przyczajenie
 
Avatar Limme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 24
Dot.: Metamorfoza potrzebna od zaraz :D

No to się wypowiem, tylko nie bijcie mnie dziewczyny, bo ja sie wogole na tym nie znam. Tylko pisze tak jak mi się wydaje, ze bedzie najlepiej .

Więc myślę, ze moglabys cos zrobić z tymi brwiami. Bardziej pasowały by Ci ciemniejsze . Co do fryzurki to może troche krótsza i taka bardziej wystrzępiona i wogóle taka bardziej "szalona" Może coś takiego np:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1149761643
(Chodzi o fryzurę a nie o kolor) No i oczka tuszem i może czarną lub brązową kredeczką

No to tyle ode mnie...jak cos zle napisalam, to nie bijcie

Pzdr
__________________
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Limme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 14:14   #3
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Metamorfoza potrzebna od zaraz :D

Załączam fotki I jeszcze nadal kombinowac idę

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-12-12 o 21:15
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 14:36   #4
ooo-andzia
Raczkowanie
 
Avatar ooo-andzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 43
Dot.: Metamorfoza potrzebna od zaraz :D

Dzięki dziewczyny za pomysły.Muszę zaznaczyć ,że na fotkach jestem bez makijażu.Tak na co dzień to przyciemniam brwi kredką i maluję rzęsy.A co do fryzury zaproponowanej przez Ciebie Limma to jest śliczna bardzo mi się takie strzępienie podoba tylko problem jest w tym,że ja mam bardzo cienkie włosy i jak jeszcze je wystopniuję to już wogóle wisza jak strąki.Nika135 Twoje fryzurki tez sa swietne.Dzięki wielkie dziewczyny za fatygę
ooo-andzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 14:53   #5
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Metamorfoza potrzebna od zaraz :D

Twoje włosy są przyklapnięte, wyglądają jak przetłuszczone- nie złość sie - przydałoby się je podkęcać, puszyć, itp
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 15:33   #6
ooo-andzia
Raczkowanie
 
Avatar ooo-andzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 43
Dot.: Metamorfoza potrzebna od zaraz :D

Nie nie obrażam się.W końcu sama sie o to prosiłam wiem dobrze ,że sa przyklapnięte to właśnie jest moją odwieczną zmorą wszystko przez to,że sa cienkie.nawet jak je napuszę to efekt utrzymuje sie zaledwie klia minut.Może ratunkiem jest odpowiednie ścięcie.A co do tego ,ze sa tłuste to może dlatego,że na drugim zdjęciu sa po prostu wilgotne.No ale mniejsza o to :P
ooo-andzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 16:33   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Metamorfoza potrzebna od zaraz :D

włosy potrzebują lekkiego podcieniowania, używaj szamponów które nie obciążą ich i delikatnych odżywek. Zaprzyjaźnij się z grubymi wałkami-rzepami, są świetne w unoszeniu włosów.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.