Jak odnowić starą szafę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 14:54   #1
Eve25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1

Jak odnowić starą szafę


Witam!
Ostatnio dostałam starą szafę i bardzo chciałabym ja odnowić!
Jest to najprawdopodobniej lite drewno i ma elementy rzeźbione. Szafa nie jest w najlepszym stanie, nie ma dolnej szuflady (dół jest zgniły, ale można go odciąć). Ma nieco dziur po kornikach. Jak mam się za to zabrać i ile mnie to będzie kosztować, zakładając że zrobię to samajakich użyć preparatów i czy całość trzeba czyścić ręcznie, aby usunąć stary lakier.
Eve25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 01:03   #2
piotrw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Jak odnowić starą szafę

Witam,
niestety nie bedzie lekko trzeba to zrobic ręcznie zwłascza jesliszafa ma elementy rzeźbione, najpierw grubszy paier scierny żeby zetrzeć lakier potem drobnoziarnisty żeby to wyszlifować. Jesli chodzi o srodki na korniki to niestety nic nie polecę natomiast jesli rozmawiamy o pomalowaniu to mozna bejca lub lakierami do drewna Sickens`a wnika głegoko i pozostawia naturalny rysunek drzewa nie wiem jak teraz ale 2 lata temu puszka litrowa kosztował około 150 zł pozatm to zalezy jeszcze od koloru. a tą zgniła częśc należałoby wyciąc i wstawic nową bo inaczej cała szafa zniszczeje i to odresturowywanie niewiele da.
pozdrawiam
piotrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.