DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-06, 20:12   #3541
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

nagrzala sie zarowka w lazience to cos widac, hahaha, nie pytajcie, moje mieszkanie jest wiekowe i wyglada jak wyglada, na szczescie zaniedlugo wyprowadzka takze nie oceniajcie estetyki tla za mna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000520.jpg (68,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000521.jpg (87,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000522.jpg (92,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000523.jpg (112,8 KB, 32 załadowań)
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 20:40   #3542
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
nagrzala sie zarowka w lazience to cos widac, hahaha, nie pytajcie, moje mieszkanie jest wiekowe i wyglada jak wyglada, na szczescie zaniedlugo wyprowadzka takze nie oceniajcie estetyki tla za mna
Jaki piękny, równy, idealny blond !!!

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Yes, dzisiejszy dzień, faza I zakończona pełnym powodzeniem !
Końce rozjaśniły się idealnie, do takiego karmelowego brązu.
Teraz faza II, kąpiel na moment na całość.
No i o 9.00 faza trzecia, najważniejsza, brąz na górę i blond na dół. I oby dół był karmelowy a góra brązowa a nie dzika żółć z czarną górą .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 00:57   #3543
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziekuje niestety kolor nie jest jeszcze tak rownomierny jak bym chciala, ale na pewno jestem o krok blizej w uzyskaniu go, generalnie wlosy po garnierze nabraly bardziej chlodnego koloru, a odrosty zostaly ochlodzone idealnie, na prawde kolor po garnierze 11 jest przepiekny, wlosy nie utracily na kondycji, po zmyciu trzymalam maske kolo 40 minut a pozniej poleciały odzywki zalaczone do farby(mialam dwa opakowania). Mysle ze nastepnym razem moze za jakies 3 tygodnie zrobie wlosy od polowy po koncowki tez 111, a za nastepne 2,5 - 3 tyg polece calosc te sama farba.

Teraz szukam jakiegos dobrego szamponu, bo obecnie uzywam ziolowego z pokrzywa, cale zycie go uzywalam jak mialam piekne i zdrowe wlosy ale mysle ze teraz kiedy mam blond potrzebuje czegos co je bardziej zmiekczy i nawilzy, mozecie cos polecic?
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 10:27   #3544
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dziekuje niestety kolor nie jest jeszcze tak rownomierny jak bym chciala, ale na pewno jestem o krok blizej w uzyskaniu go, generalnie wlosy po garnierze nabraly bardziej chlodnego koloru, a odrosty zostaly ochlodzone idealnie, na prawde kolor po garnierze 11 jest przepiekny, wlosy nie utracily na kondycji, po zmyciu trzymalam maske kolo 40 minut a pozniej poleciały odzywki zalaczone do farby(mialam dwa opakowania). Mysle ze nastepnym razem moze za jakies 3 tygodnie zrobie wlosy od polowy po koncowki tez 111, a za nastepne 2,5 - 3 tyg polece calosc te sama farba.

Teraz szukam jakiegos dobrego szamponu, bo obecnie uzywam ziolowego z pokrzywa, cale zycie go uzywalam jak mialam piekne i zdrowe wlosy ale mysle ze teraz kiedy mam blond potrzebuje czegos co je bardziej zmiekczy i nawilzy, mozecie cos polecic?
No gratuluje kolorku super ci wyszlo
Ja od niedawna uzywam z altery szamponu, aloes I granat, delikatny I wlosy mieciutkie. To polecam sprobowac
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 11:38   #3545
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny, to znów ja : ) pomóżcie mi, bo nie wiem co robić..
Czy jestem w stanie stopniowo rozjaśniać włosy, choćby po trochę, samymi farbami? Bez każdorazowego rozjaśniania ich przed farbowaniem?
Zrobiłam przedwczoraj farbą Palette 6.0 i wyszło mi bardzo fajnie, bo przykryło wszystkie rudości z poprzedniego rozjaśniania i jest już w miarę równo, ale jednak odrobinę za ciemno.. Boje się jednak znów rozjaśniacza, bo zaś będą rude. Mogę to robić czymś nieco delikatniej? Jakiś szampon może pomóc? Przeciwłupieżowy słyszałam, że ściąga kolor ale pewnie ściągnie mi go do tego rudego, który właśnie przykryłam?
SceneQueene zaczytałam się ostatnio Twoim blogiem i przyznam, że mocno mi pomógł. Zamierzam spróbować tej metody OMO, mam nadzieję, że znajdę czas na to mycie, ale powiedz mi jedno. Zamówiłam Kallos Waniliowy, Placenta i odżywkę Garnier rozmaryn i oliwki. Myślę jeszcze nad tym sprayem do włosów kręconych Kallosa, ale to zobaczę. Rozumiem, że te trzy maski to mam stosować wymiennie, bo wszystkie są mniej więcej o podobnym składzie? Czyli maski co jakiś czas zamiast olejowania i później tylko jakiś spray?
I tak z ciekawości, po jakim czasie pierwszy raz zauważyłaś, że kondycja włosów się poprawia? Bo muszę się nastawić, a z cierpliwością u mnie krucho
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 12:41   #3546
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

bylam dzis w naturze i kupilam szampon wella pro damage bo byl w promocji za 10 zl, wiec zobaczymy moze bedzie lepszy )) bo po tych wszystkich oczyszczajacych mam mega susz na glowie
kupilam tez szamponetke z jakims tam blondem zeby zrownac gore do dolu, bo niestety ale gora wciaz ma polysk niebieski

i musze wam powiedziec ze wloski nie sa tak ladnie jednolite jak na zdjeciach u gory jasniejsze bezowe chlodne a na dole jasne ale bardziej zlote, cieple. Wiec kupilam farbe garnier jasny blond, z przybylska na opakowaniu bo w sumie wlasnie taki blond mi sie podoba, pochodze , zobacze co sie zmieni, wyplucze, i jak cos to zarzucam na gorę jasny blond z malaksem na reszte wlosow co jak co, ale widze ze i palette a10 i garnier 111 za bardzo rozjasniaja mi odrost prawie do takiej platyny, a platyny nie chce
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 13:23   #3547
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dziekuje niestety kolor nie jest jeszcze tak rownomierny jak bym chciala, ale na pewno jestem o krok blizej w uzyskaniu go, generalnie wlosy po garnierze nabraly bardziej chlodnego koloru, a odrosty zostaly ochlodzone idealnie, na prawde kolor po garnierze 11 jest przepiekny, wlosy nie utracily na kondycji, po zmyciu trzymalam maske kolo 40 minut a pozniej poleciały odzywki zalaczone do farby(mialam dwa opakowania). Mysle ze nastepnym razem moze za jakies 3 tygodnie zrobie wlosy od polowy po koncowki tez 111, a za nastepne 2,5 - 3 tyg polece calosc te sama farba.

Teraz szukam jakiegos dobrego szamponu, bo obecnie uzywam ziolowego z pokrzywa, cale zycie go uzywalam jak mialam piekne i zdrowe wlosy ale mysle ze teraz kiedy mam blond potrzebuje czegos co je bardziej zmiekczy i nawilzy, mozecie cos polecic?
prześlicznie jest!
jeśli chodzi o ziołowe- rumiankowa Barwa . jeśli chodzi o inne, Garnier awokado i karite, Kallos vanilla, Garnier rumiankowy, Farmona ma fajne delikatne szampony, podobne do Green pharmacy... hm, zajrzyj na mojego blogspota jak chcsz, w artykułach z zakładką 'iperfumy' jest dużo szamponowych recenzji

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to znów ja : ) pomóżcie mi, bo nie wiem co robić..
Czy jestem w stanie stopniowo rozjaśniać włosy, choćby po trochę, samymi farbami? Bez każdorazowego rozjaśniania ich przed farbowaniem?
Zrobiłam przedwczoraj farbą Palette 6.0 i wyszło mi bardzo fajnie, bo przykryło wszystkie rudości z poprzedniego rozjaśniania i jest już w miarę równo, ale jednak odrobinę za ciemno.. Boje się jednak znów rozjaśniacza, bo zaś będą rude. Mogę to robić czymś nieco delikatniej? Jakiś szampon może pomóc? Przeciwłupieżowy słyszałam, że ściąga kolor ale pewnie ściągnie mi go do tego rudego, który właśnie przykryłam?
SceneQueene zaczytałam się ostatnio Twoim blogiem i przyznam, że mocno mi pomógł. Zamierzam spróbować tej metody OMO, mam nadzieję, że znajdę czas na to mycie, ale powiedz mi jedno. Zamówiłam Kallos Waniliowy, Placenta i odżywkę Garnier rozmaryn i oliwki. Myślę jeszcze nad tym sprayem do włosów kręconych Kallosa, ale to zobaczę. Rozumiem, że te trzy maski to mam stosować wymiennie, bo wszystkie są mniej więcej o podobnym składzie? Czyli maski co jakiś czas zamiast olejowania i później tylko jakiś spray?
I tak z ciekawości, po jakim czasie pierwszy raz zauważyłaś, że kondycja włosów się poprawia? Bo muszę się nastawić, a z cierpliwością u mnie krucho
oo, witaj dziękuję Ci ślicznie za komplement, nawet nie wiesz jak to miło coś takiego usłyszeć!
co do pielęgnacji, zaczęłam ją pod koniec sierpnia a pierwsze, naprawdę fajne efekty widziałam już koło listopada/grudnia. w tym czasie tylko na początku nałożyłam farbę, potem nie farbowałam nic. żadnej stylizacji, żadnego suszenia. Kallos vanilla i placenta mają bardzo podobne składy, natomiast odżywka z Garniera to inna półka. spray do loczków jest genialny, super wyciąga skręt! poza nim b/s lubię jeszcze olejek Kallos (będę o nim pisać w przyszłym tygodniu) i kryształki z Alfaparf (50 zł/50 ml, ale jaki połysk dają...). co do stosowania pielęgnacji- robię dzień a dzień, jeśli tylko mam czas. i tak na przykład w poniedziałek przed myciem nakładam na 30min-2 godziny maskę (np. Kallos) albo olej (lniany, winogronowy, zwyczajną oliwę) i pod folię i ręcznik. potem myję obojętnie jakim szamponem (bo obecnie robię projekt denko), potem nakładam odżywkę na kilka minut (np. ten Garnier), spłukuję, pryskam/nakładam coś b/s i rozczesuję. we wtorek myję tylko włosy lekkim szamponem (obecnie Joanna albo Farmona ziołowa) i pryskam jakąś odżywką przed rozczesaniem. w środę wracam do poniedziałku, czyli OMO z inną odżywką/maską/olejem na początku i innymi produktami. w czwartek znowu wtorkowa lekkość etc. u mnie to się najlepiej sprawdza, jeden dzień maksymalnie odżywiać, drugi oczyszczać. generalnie myślę, że to dobra metoda. bo włosy dostają nawilżenie, ale nie mają prawa być oblepione silikonami czy proteinami- jednocześnie są oczyszczone.
co do koloryzacji, jeśli Palette nałożyłaś na rudość- płukanie przeciwłupieżowym ściągnie Ci Palette po jakimś czasie i wrócisz do rudości- na początku będziesz mieć tylko rude refleksy. generalnie zasada jest taka, iż farby farbą za cholercię nie rozjaśnisz (pomijam poziom rozjaśniający, ale na poziomie 6 nic on nie da), możesz sobie tylko nadać refleksów.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
bylam dzis w naturze i kupilam szampon wella pro damage bo byl w promocji za 10 zl, wiec zobaczymy moze bedzie lepszy )) bo po tych wszystkich oczyszczajacych mam mega susz na glowie
kupilam tez szamponetke z jakims tam blondem zeby zrownac gore do dolu, bo niestety ale gora wciaz ma polysk niebieski

i musze wam powiedziec ze wloski nie sa tak ladnie jednolite jak na zdjeciach u gory jasniejsze bezowe chlodne a na dole jasne ale bardziej zlote, cieple. Wiec kupilam farbe garnier jasny blond, z przybylska na opakowaniu bo w sumie wlasnie taki blond mi sie podoba, pochodze , zobacze co sie zmieni, wyplucze, i jak cos to zarzucam na gorę jasny blond z malaksem na reszte wlosow co jak co, ale widze ze i palette a10 i garnier 111 za bardzo rozjasniaja mi odrost prawie do takiej platyny, a platyny nie chce
czy to ten czerwony? jeśli tak to jest bardzo fajny, miałam kiedyś nawet litrowy bodajże.
co do włosków, Kochana, jeśli różnią się tylko na zasadzie ciepły/zimny to już nie ma się czym martwić, grunt, żeby kolorek był ten sam.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

a co do moich włosków to jak mi się w końcu uda zrobić zdjęcie to wstawię. generalnie, jestem bardzo zadowolona z efektu, jest tak naturalny, że teraz będę mogła na spokojnie swoje naturalki zapuszczać!
góra jest ciemnobrązowa, z rudawymi pasemkami gdzie niegdzie, ombre wyszło rudokarmelowe, więc idealny efekt, jaki sobie zamarzyłam! opłacało się spędzić nad tym ładnych kilka godzin. jedyne co mnie denerwuje- odrost (1,5-2 cm) wyszedł ciut jaśniejszy brązem od reszty góry. czyliże będę jeszcze go przyciemniać, bo niby to mało i prawie nie widać, ale mnie denerwuje.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 16:00   #3548
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
kryształki z Alfaparf
O tego cuda też jestem ciekawa, bo widziałam na tym zdjęciu po farbowaniu Joanną. Cudnie się błyszczą : ) ale czekam grzecznie na info na blogu
Z tym rozjaśnianiem to się właśnie tego obawiałam. Chyba dam sobie spokój na razie, bo póki co podoba mi się ten kolor. Tyle lat miałam czarny to ten i tak wydaje mi się dosyć jasny ; )
No nic, dzięki i czekam na nowinki na blogu
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 17:33   #3549
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
O tego cuda też jestem ciekawa, bo widziałam na tym zdjęciu po farbowaniu Joanną. Cudnie się błyszczą : ) ale czekam grzecznie na info na blogu
Z tym rozjaśnianiem to się właśnie tego obawiałam. Chyba dam sobie spokój na razie, bo póki co podoba mi się ten kolor. Tyle lat miałam czarny to ten i tak wydaje mi się dosyć jasny ; )
No nic, dzięki i czekam na nowinki na blogu
dzięki Ci bardzo właśnie się robi makijażowy post, dzisiaj coś innego, bo się ludzie zbuntują, że wciąz włoski tylko .

pokazuję Wam dziewczyny swoje włoski- niestety światło do kitu. w rzeczywistości końce są co najmniej dwa tony jaśniejsze i bardziej rudokarmelowe. łazienka...
od dzisiaj akcja pt. znowu zregenerować końce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (45,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre2.jpg (40,2 KB, 16 załadowań)
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 22:07   #3550
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

niestety to nie tylko kwestia zimny cieply u gory sa jasniejsze, dlatego wole je zrownac i cieszyc sie ciut ciemniejszym ale jednolitym kolorkiem, . A szampon owszem, czerwony jest
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 22:14   #3551
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

to czerwony dobry strzał, fajny szamponik!
PS w poście jaki wrzuciłam też trochę włosiska widać, bo w tych łazienkowych ta jakość poraża Gwiazdorze, przynieś mi SE Z1, w końcu będą dobre zdjęcia...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 22:44   #3552
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
to czerwony dobry strzał, fajny szamponik!
PS w poście jaki wrzuciłam też trochę włosiska widać, bo w tych łazienkowych ta jakość poraża Gwiazdorze, przynieś mi SE Z1, w końcu będą dobre zdjęcia...
no niestety taki urok robienia lazienkowych zdjec;// ale wlosy bardzo ladne, dlugie i fajnie faluja takie bym chciala
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 22:48   #3553
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
to czerwony dobry strzał, fajny szamponik!
PS w poście jaki wrzuciłam też trochę włosiska widać, bo w tych łazienkowych ta jakość poraża Gwiazdorze, przynieś mi SE Z1, w końcu będą dobre zdjęcia...
SceneQueene mialas moze do czynienia z szamponetka marionu?
wracam do natury i chcialabym troszke spopielic moje rozjasnione wlosy

albo moze polecasz jakas szamponetke ktora da efekt ochłodzenia
szukam czegos "półtrwałego"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0976.jpg (89,7 KB, 30 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 23:08   #3554
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
SceneQueene mialas moze do czynienia z szamponetka marionu?
wracam do natury i chcialabym troszke spopielic moje rozjasnione wlosy

albo moze polecasz jakas szamponetke ktora da efekt ochłodzenia
szukam czegos "półtrwałego"
jaka farbe masz na glowie?
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 09:18   #3555
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
jaka farbe masz na glowie?
zdekoloryzowane a potem mijarel 8,2

fiolet juz nie działa
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 10:00   #3556
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Karolajna1993 nie da sie w poscie zamiescic linka ale wczoraj kupilam na allegro fioletowego vincenta 40g z woda w kremie gratis za calosc z wysylka zaplacilam 18zl.
xxboo piekny blond,ten na odroscie to wlasnie moj wymarzony odcien
a moje wlosy ostatnio troche sie buntuja,wysuszyly sie a co najgorsze polamaly,wygladaja jak popalone a od 2tyg nic z nimi nie robilam wiec tym bardziej mnie to dziwi,ze buntuja sie po takim czasie od farbowan i kapieli.musze tez poinwestowac w jakies szampony i odzywki..mysle tak czy to nie od maski joanny tej jajecznej bo wlasnie tak od 2 tyg jej zaczelam uzywac..
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 10:35   #3557
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
zdekoloryzowane a potem mijarel 8,2

fiolet juz nie działa
a u mnie wlasnie lezy pudelko blondu z poziomu 8, jasny blond <3 jakbym taki uzyskaaaalaaaa <3
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:08   #3558
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
a u mnie wlasnie lezy pudelko blondu z poziomu 8, jasny blond <3 jakbym taki uzyskaaaalaaaa <3
w sloncu nie jest juz taki ladny a w dodatku mam zielonke gdzie niegdzie po hennie
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:12   #3559
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
a u mnie wlasnie lezy pudelko blondu z poziomu 8, jasny blond <3 jakbym taki uzyskaaaalaaaa <3

przeciez spokojnie by Tobie wyszedl taki blond kochana!nic tylko nakladac
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 12:30   #3560
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
przeciez spokojnie by Tobie wyszedl taki blond kochana!nic tylko nakladac
niestety pojawił sie tu pewien problem, chciałam zniwelowac niebieska poswiate z wlosow z odrostow i nalozylam szamponetke z marionu, SZAMPONETKE, bezowy blond czy cos w tym stylu, i juz podczas nakladania mowie wtf cos nie tak bo wlosy z tylu glowy skoltunily mi sie w dwa wielkie suche koltuniska no nie wierze, mowie splukuje od razu bo nie halo ta szamponetka, nalozylam odzywke, maske na 10 minut splukalam ok, wlosy gladkie sciagam recznik a tutaj popalone wlosy suche jak wioooooooor, nalozylam chyba 5 ton maseczki b/s zeby doprowadzic je do ladu i skladu, i tym sposobem po 10tym grudnia czyt po wyplacie udaje sie do fryzjera po taka oto fryzure . Czyli skracam wlosy o jakies 2,5 cm , leciutko cieniuje i robie grzywke na bok moj TZ mnie chyba bedzie gonil ze strzelba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Norma-Ruiz-side-swept-bob-cut.jpg (109,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg short-blonde-straight-bob-hairstyles-for-prom-2011-.jpg (89,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 66913_542985192413201_773175023_n.jpg (61,1 KB, 24 załadowań)
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:37   #3561
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

hehehe powiedz mu ze guma Ci sie wplatala i musialas obciac ale 2,5cm to nie tak duuuzzo.moze nie zauwazy :P a z kolorem cos zrobila ta szaponetka??dziwne ze garniery i inne cuda nic Ci nie zrobily zlego a durna szamponetka az tak napsula..eh to teraz obie mamy popalone wlosy..ja tez niewiem co zrobic bo obcinac juz nie chce ale mam takie glupie kedziorki krotsze prz glowie okropne to
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:42   #3562
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
hehehe powiedz mu ze guma Ci sie wplatala i musialas obciac ale 2,5cm to nie tak duuuzzo.moze nie zauwazy :P a z kolorem cos zrobila ta szaponetka??dziwne ze garniery i inne cuda nic Ci nie zrobily zlego a durna szamponetka az tak napsula..eh to teraz obie mamy popalone wlosy..ja tez niewiem co zrobic bo obcinac juz nie chce ale mam takie glupie kedziorki krotsze prz glowie okropne to
jak ja kiedys spalilam sobie wlosy tak ze mi polowa odpadla mialam dwa specyfiki ktore w 1,5 miesiaca doprowadzily moje wlosy do gladkiej lsniacej tafli a mialam wtedy platyne! Mianowicie!
1. maska sleek line repair
2. maska z zoltka jajka, nafty, olejku rycynowego, cytryny wit A i E

maski nakladalam srednio co 2 dni, zazwyczaj sleek line raz w tyg ta z jajka.

Ja dzisiaj wracam z pracy i nakladam litr oleju na glowe
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:31   #3563
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
ta maska??
a jakiego oleju uzywasz do blondu??ja mysle o jakies masce z biovaxu ale niewiem ktory produkt maja najfajnieszy musze poczytac i sie rozwiedziec.oj bidulko jeszcze do pracy w niedziele

Edytowane przez piniata
Czas edycji: 2013-12-08 o 14:36
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 17:17   #3564
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
SceneQueene mialas moze do czynienia z szamponetka marionu?
wracam do natury i chcialabym troszke spopielic moje rozjasnione wlosy

albo moze polecasz jakas szamponetke ktora da efekt ochłodzenia
szukam czegos "półtrwałego"
miałam- o której konkretnie myślisz? średnio za nimi przepadam- czerń płukała się na brązie na ZIELONO, czerwień była bardzo nietrwała. jeśli chodzi o szamponetki, u mnie króluje Joanna.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
ta maska??
a jakiego oleju uzywasz do blondu??ja mysle o jakies masce z biovaxu ale niewiem ktory produkt maja najfajnieszy musze poczytac i sie rozwiedziec.oj bidulko jeszcze do pracy w niedziele
Wax najlepszy jest żółty

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
niestety pojawił sie tu pewien problem, chciałam zniwelowac niebieska poswiate z wlosow z odrostow i nalozylam szamponetke z marionu, SZAMPONETKE, bezowy blond czy cos w tym stylu, i juz podczas nakladania mowie wtf cos nie tak bo wlosy z tylu glowy skoltunily mi sie w dwa wielkie suche koltuniska no nie wierze, mowie splukuje od razu bo nie halo ta szamponetka, nalozylam odzywke, maske na 10 minut splukalam ok, wlosy gladkie sciagam recznik a tutaj popalone wlosy suche jak wioooooooor, nalozylam chyba 5 ton maseczki b/s zeby doprowadzic je do ladu i skladu, i tym sposobem po 10tym grudnia czyt po wyplacie udaje sie do fryzjera po taka oto fryzure . Czyli skracam wlosy o jakies 2,5 cm , leciutko cieniuje i robie grzywke na bok moj TZ mnie chyba bedzie gonil ze strzelba
dlaczego, toć to piękna i twarzowa fryzurka!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:10   #3565
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

[QUOTE=SceneQueene;4407053 1]miałam- o której konkretnie myślisz? średnio za nimi przepadam- czerń płukała się na brązie na ZIELONO, czerwień była bardzo nietrwała. jeśli chodzi o szamponetki, u mnie króluje Joanna.

mysle o popielatym blondzie
z tej seri na 24 mycia. Joanna w sumie jest latwiej dostepna. Maja cos z popiielem?

anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:17   #3566
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ale wax to chyba nie to samo co biowax?sto lat temu uzywalam waxa nie pamietam jakiego i straaaasznie mi obciazal wlosy,byly klapniete i sie elektryzowaly.no ale wlos sie zmienia z czasem.teraz przegladam watki o maskach i odzywkach i widze ze garnier fructis goodbye damage taki pomaranczowy ma dobre opinie podobnie jak elseve total repair extreme..wiec upie chyba ktoras z tych ale apteczna lub profesjonalna tez chce..tego nigdy za wiele


slyszalyscie moze o tym zestawie anty zoltym z alta mody(drogeryjny alfaparf)???

Edytowane przez piniata
Czas edycji: 2013-12-08 o 19:52
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 19:28   #3567
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

SceneQueene nic kompletnie nie widać na tych zdjęciach o wkleiłaś tzn koloru bo piękne włosy tak

xxboo piękny chłodny blond Ci wyszedł
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:20   #3568
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html
ta maska??
a jakiego oleju uzywasz do blondu??ja mysle o jakies masce z biovaxu ale niewiem ktory produkt maja najfajnieszy musze poczytac i sie rozwiedziec.oj bidulko jeszcze do pracy w niedziele
ja uzywam olejku arganowego i lopianowego, wczesniej po nieudanych pasemkach ratowalam wlosy olejem z pestek winogron i byl dobry ale sadze ze sa lepsze , dzisiaj 1 raz na cala noc zarzuce ten lopianowy i zobaczymy A co do KWC tot ak, to jest ta maska :P

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
miałam- o której konkretnie myślisz? średnio za nimi przepadam- czerń płukała się na brązie na ZIELONO, czerwień była bardzo nietrwała. jeśli chodzi o szamponetki, u mnie króluje Joanna.

dlaczego, toć to piękna i twarzowa fryzurka!
toz to marion spowodowal sahare na mojej glowie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
SceneQueene nic kompletnie nie widać na tych zdjęciach o wkleiłaś tzn koloru bo piękne włosy tak

xxboo piękny chłodny blond Ci wyszedł
chlodny ale do polowy od polowy mam jasniutki blondzik ale ejdnak ciut cieplejszy, wlasciwie to u gory mialam tak mocny popiel ze wlosy byly az takie GOLEBIE z przeblyskami niebieskiego zdecydowanie bardziej podoba mi sie kolor wlosow od polowy do koncowej, jasniuuuuutki ale ciut ciut cieplejszy, taki piaskowy czy tam bezowy
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 14:43   #3569
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
SceneQueene nic kompletnie nie widać na tych zdjęciach o wkleiłaś tzn koloru bo piękne włosy tak
dzięki
no właśnie nie wiem co się dzieje u mnie ostatnio, cholery dostaję. zawsze robiłam zdjęcia telefonem i nie były one super jakości, ale wszystko co trzeba było widać. od jakiegoś miesiąca jest istna tragedia, niezależnie od pory i światła. a do nowego modelu (marzy mi się SE Z1) jeszcze jakieś 10 doładowań ze starej umowy. dostanę na głowę.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość

mysle o popielatym blondzie
z tej seri na 24 mycia. Joanna w sumie jest latwiej dostepna. Maja cos z popiielem?

a, na 24. to farb półtrwałych jest od cholery . myślałam, że chodzi Ci o typową szamponetkę 7-8. tylko że tych szamponów tyle, a popieli jak na lekarstwo...
z Marionu wtedy miałam tylko farbę trwałą i nie byłam zadowolona- po rozjaśnianiu brąz wyszedł jakiś szarawy, nierówny, lekko wysuszył i w ogóle się sprał po paru myciach. do d.
generalnie, mogłabyś wziąć zwykłą Joankę gołębi popiel, tylko podmienić wodę na trójkę, zadziała tak samo lekko. przy każdej farbie to dobry myk.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
ale wax to chyba nie to samo co biowax?sto lat temu uzywalam waxa nie pamietam jakiego i straaaasznie mi obciazal wlosy,byly klapniete i sie elektryzowaly.no ale wlos sie zmienia z czasem.teraz przegladam watki o maskach i odzywkach i widze ze garnier fructis goodbye damage taki pomaranczowy ma dobre opinie podobnie jak elseve total repair extreme..wiec upie chyba ktoras z tych ale apteczna lub profesjonalna tez chce..tego nigdy za wiele


slyszalyscie moze o tym zestawie anty zoltym z alta mody(drogeryjny alfaparf)???
http://www.anwen.pl/2011/02/wax-vs-biovax.html Biowax jest lepszy. Masek ogólnie nigdy za wiele! Tylko te litrowe ciężko dość mi się zużywa- Kallosy np. stoją u mnie i stoją, chociaż z Mamą się dzielę . Garnier goodbye damage jest świetny, ale ta kuracja ekspresowa w tubie. Odżywka dla mnie przeciętna. A o tym zestawie słyszałam, ale nie próbowałam.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 19:02   #3570
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Część dziewczyny
z jakieś pół roku temu chwaliłam się efektami po dekoloryzacji dzięki Waszej pomocy ale mam znowu małe pytanie, bo przeleciałem wszerz i wzdłuż fora, blogi itd. ale i tak mam wrażenie że od Was więcej się dowiem
a mianowicie chodzi mi o gaszenie tych rudości po dekoloryzacji, nigdzie nie mogę znaleźć ładnego popielatego jasnego brązu czy popielatego ciemnego blondu, a tak się zafiksowałam teraz na te zimne kolory. z pare miesięcy termu dorwałam garniera 512 który na moich włosach przecudnie zgasił te rudości a do tego świetnie grał z moją karnacją ale z tego co widzę nie ma go już w sprzedaży a co ufarbowałam naturalami to było dobrze do miesiąca potem końce zaczynają rudzieć w zastępstwie zaczęłam używać płukanek z genicjaną, niby coś tam widać ale jednak nie jest to zresztą włosy przez to mi się wysuszają
no i wpadłam ostatnio na pomysł (może dla Was nie jest jakieś odkrywcze ale ja jako kompletny laik )mam pytanie w związku z tym do Was, czy można połączyć dwa kolory farb, np jak bym chciała uzyskać taki popielaty jasny brąz to mogłabym połączyć jasny brąz z garniera 5,0 C&S z albastrowym blondem 8,1 C&S ? abo 6,0 z 8,1 ? wiem tyle tylko że można łączyć kolory farb tej samej firmy, i że zawsze wychodzi ten kolor niższy, no i neutralne z chłodnymi lub ciepłymi, ale nie wiem czy po prostu w praktyce to się opyla eksperymentować
znalazłam jeszcze farby z majirel, gdzie są te szukane przeze mnie odcienie ale nie wiem czy warto zamawiać czy może jednak warto pobawić się tymi farbami drogeryjnymi, które są jednak jakby nie patrzeć pod ręką
Z góry dziewczyny dziękuje za pomoc
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść

Edytowane przez katepew
Czas edycji: 2013-12-10 o 19:51
katepew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.