Darmowa koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 23:31   #1
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53

DARMOWA koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto?


Dzień dobry
Dziś napisała do mnie na facebooku kobieta proponująca mi darmową koloryzację w jednym z salonów fryzjerskich w Poznaniu. Nie jest to nowy salon, wiem że istnieje od dłuższego czasu. Od razu zapytałam o co chodzi (przecież w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo). Odpisała mi że "fryzjerzy będą sprawdzać farby, na których wcześniej nie pracowali". Czy iść na tą darmową koloryzację? Dodam że będą to farby "profesjonalne linii essensity oraz igora". To chyba Schwarzkopf? Czy te farby są dobre? Chyba wolałabym farbę stałą bo nie lubię tych bez amoniaku i w kolorze ciemnego/czekoladowego brązu. Używam zwykle 3.03 i 3.23 z farb bez amoniaku, jednak ostatnio użyłam Garniera 3.23 i wyszło czarne..

Czy iść na tą koloryzację? Czy to jakieś kręcenie, może fryzjerzy nie będą potrafili pofarbować? Ale z drugiej strony, to tylko położenie farby. Te farby są dobre?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi

Edytowane przez lakowkaliliowa
Czas edycji: 2014-02-20 o 23:39
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 13:56   #2
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Darmowa koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto?

To decydować się? Zna ktoś te farby? Czy fryzjerzy robią tak że testują nowe farby za darmo? Może to jakieś przeterminowane farby.. Poradzicie mi coś?
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 16:18   #3
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Darmowa koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto?

Tak, to Schwarzkopf. Swojego czasu pracowałam na tych farbach, mają na prawdę sporą game kolorystyczną, ogólnie mogłabym polecić te farby.
Skoro pani napisała, ze "fryzjerzy" testują nowe farby to nie ma się czym martwić bo są to już fryzjerzy a nie jakieś praktykantki które się uczą nakładania, mieszania kolorów itp. Osobiście pierwszy raz się spotykam z takim czymś, ze jest darmowa koloryzacja bo wprowadzili nowe farby do salonu.
Dowiedz się czy jakby coś im nie wyszło to czy masz prawo do poprawki, choć w sumie wątpię bo skoro jest za darmo i jest powiedziane, że testują to ma prawo coś im nie wyjść.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 19:54   #4
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Darmowa koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto?

Igora to dobre farby- skuś się, jeśli masz okazję.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 01:41   #5
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Darmowa koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto?

Ok dziękuję za odpowiedzi, raczej więc pójdę. Choć nadal się trochę boję. Ale skoro to dobre farby a i salon należy do tych dobrych - chyba nie będzie przykrych niespodzianek.

Kolejne pytanie, czy jeśli wybiorę jakąś z farb Igora, zbliżoną do ciemnej czekolady z 3.03 lub 3.23 (numeracja loreala i Garniera) to czy będę mogła dobrać sobie farbę podobną żeby samemu kłaść odrosty? Bo farbując odrosty chciałabym używać swojej kupnej farby i farbować w domu. Czy nie dobiorę podobnego koloru i będę skazana na daną farbę z tego Igora? Może to głupie pytanie, ale w przeciągu 6 lat farbuję tylko albo Casting Loreal 3.23 albo Garnier Nutrise ultra color 3.03 . Boję się innych farb, zwłaszcza że to profesjonalna kolekcja i że nie będę potrafiła dobrać później podobnego koloru do odrostu.

Pomóóżcie!

Wstawiam tu zdjęcie palety farb Igora http://www.latiendadepeluqueria.com/producto/3520.jpg


---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Witam
Chcę pofarbować włosy farbą Schwarzkopf Igora, jednak nie wiem jak dobrać kolor żeby był podobny do tego który teraz mam. Chciałabym też żebym ewentualnie mogła później kupić sobie inną farbę która da bardzo podobny kolor, bo odrosty chcę farbować sama w domu.

Przez 4 lata farbowałam farbą Casting Loreal 3.23 ciemna czekolada, jednak jest ona bez amoniaku i strasznie łamały mi się włosy. Miesiąc temu użyłam Garnier Nutrise ultra color 3.03 ale wyszły trochę ciemne, ale może być. Chciałabym farbę która będzie podobna do tego koloru który teraz mam, oraz żebym później mogła zastąpić tego Igora w farbowaniu w domu odrostów (bo to podobno linia profesjonalna i nie kupię jej do domu).

1) Czy jestem w stanie dobrać podobny kolor do tego Igora aby pokryć odrosty?
2) Czy będę skazana na daną farbę z tego Igora? Boję się innych farb, zwłaszcza że to profesjonalna kolekcja i że nie będę potrafiła dobrać później podobnego koloru do odrostu.

Pomóóżcie!

1) Wstawiam tu zdjęcie palety farb Igora http://www.latiendadepeluqueria. com/producto/3520.jpg

2) Wstawiam zdjęcie Farby którą teraz mam Garnier Nutrise ultra color 3.03
http://m1.agitomedia.pl/image/700x700/0/koloryzacja/garnier-nutrisse-ultra-color-farba-do-wlosow-3-03-naturalny-zloty-ciemny-braz.1952790.2.jpg

3) Wstawiam zdjęcie dziewczyny pofarbowanej Garnier Olia nr 4.15 - mrożona czekolada - podoba mi się ten kolor
http://4.bp.blogspot.com/-CrkbJrqbhv...0/IMG_6061.JPG

Edytowane przez lakowkaliliowa
Czas edycji: 2014-02-22 o 01:43
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 20:06   #6
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Darmowa koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto?

Hej,
Jutro będę miała kładzioną farbę Schwarzkopf Igora, jednak nie wiem jak dobrać kolor żeby był podobny do tego który teraz mam. Przeglądam paletę i podoba mi się chyba 4.13.
Zależy mi żebym mogła później kupić sobie inną farbę która da bardzo podobny kolor, bo odrosty chcę farbować sama w domu.

Teraz mam na włosach Garnier Nutrise ultra color 3.03 naturalny złoty ciemny brąz.
Jeśli jutro nałożę farbę 4.13 Schwarzkopf Igora to jaką kupić farbę żeby za miesiąc pokryła odrosty? Czy tą moją starą Garnier Nutrise ultra color 3.03? Czy efekt nie będzie brzydki? Odrosty będę chciała farbować w domu, więc nie kupię tej Schwarzkopf Igora bo jest profesjonalna, poza tym włosy mi rosną strasznie szybko i często musiałabym do fryzjera latać.

1) Jaka jest inna farba zbliżona do tego koloru?
2) Czy mogę użyć mojej starej Garnier Nutrise ultra color 3.03?
3) Czy nie będzie efektu "innego koloru odrostu" jeśli zastosuję na odrost inną farbę niż tą Igora którą jutro będę farbowana?

Proszę o pomoc bo nie wiem czy farbować jutro tymi Schwarzkopf Igora.
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 19:36   #7
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Darmowa koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto?

I co, pofarbowałaś?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 00:17   #8
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Darmowa koloryzacja, profesjonalne Schwarzkopf essensity i Igor - czy warto?

Hej Farbowałam, jednak było to szkolenie na którym nie robili dekoloryzacji więc zrobili mi pokrycie i odnowienie koloru który aktualnie miałam(a miałam Garnier 3.03). Nałożyli mi więc na odrost Igora 3.0 na 20minut, a później zemulgowali 5min na resztę włosów z wodą. Wyszły prawie czarne tak jak się spodziewałam. Końcówki i trochę na tyle farba nie chwyciła bo miałam lekko jaśniejsze wcześniej włosy, a fryzjer nie wierzył mi że farba nie chwyci z tyłu Ale są plusy farba pachnie, a włosy po niej są mega miękkie.
Mam nadzieję że kolor się wypłucze trochę i nie będzie taki prawie czarny, a ciemno brązowy. Kolejnym razem zrobię dekoloryzację na farbę w kolorze 4, żeby nie wyszły mi takie ciemne.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, przepraszam że taka męcząca byłam
lakowkaliliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-26 00:17:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.