dwie szkoly na raz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-17, 09:25   #1
annaw90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Unhappy

dwie szkoly na raz


witam, mam pytanie. chodze do szkoly dziennej medycznej,nie zdalam pierwszego semestru z tylko jednego przedmiotu i niestety musze isc do niej od wrzesnia od poczatku. Czy jest mozliwosc nie zabierania papierow (jesli zabiore od nowa bede musiala zdawac egzaminy wstepne) i zapisania sie do innej szkoly tez dzienna (a znalazlam taka ktora zaczyna nauke dopiero teraz) i zrezygnowania z niej tak aby we wrzesniu znow zaczac nauke w szkole poprzedniej? chodzi o to ze to sa te same kierunki a nie chce siedziec w domu na dupie do wrzesnia i czekac. prace ciezko znalezc wiec wolalabym przez te polroku pochodzic do szkoly i uczyc sie dalej i z ta wiedza ktora posiade w innej szkole wrocic do mojej. czy jest taka mozliwosc?
annaw90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 10:47   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: dwie szkoly na raz

O jakim poziomie kształcenia mówimy? Jakaś policealna szkoła?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:35   #3
annaw90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: dwie szkoly na raz

tak szkoła policealna
annaw90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 15:26   #4
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: dwie szkoly na raz

Na pewno możesz zacząć od teraz naukę w innej szkole. Jednak zanim się zdecydujesz poproś w sekretariacie o regulamin uczestnictwa w zajęciach, żeby się potem nie okazało, że za przerwanie nauki w trakcie roku będziesz musiała zapłacić karę.

A czy możesz zostawić papiery - pewnie możesz, ale nie wiem czy skutkiem tego będzie zwolnienie z egzaminów wstępnych, możliwe, że papiery będą mogły zostać, ale egzaminy i tak będziesz musiała zdać. Nikt poza sekretariatem Twojej szkoły Ci tego nie powie, więc zadzwoń tam.

I teraz tak mnie naszło - jest sens trzy razy przechodzić przez ten sam semestr tego samego kierunku?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-17 16:26:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.