Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-16, 14:33   #2911
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O tak, "Kroniki Anakondowe wg Never"
Tylko nie wiem, czy to bardziej na forum Sex by nie pasowało
z dopiskiem 18+
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 14:43   #2912
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wątek to dobry pomysł. Jak spamujemy przez cały dzień to informacje się jakoś rozjeżdżają, nawet czasem same mamy problemy z załapaniem kto, co napisał / kupił / prywatne sprawy z których się tutaj zwierzamy. Taki zbiór teleexpresów to prawie jak pamiętnik czy raport z aktywności niby do tego wątku dostęp jest taki sam jak do każdego innego w tym do tego 'w planie', ale jednak kiedy takie posty są wmieszane w gąszcz innych daje to jeszcze jako taką prywatność.
Inne rozwiązania - ok, ale publiczny wątek dla mnie zdecydowanie odpada.
widzisz nie pomyślałam o tym. Masz rację nie chciałabym żeby mnie ktoraś wizażanka oskarżyła później o naruszenie prywatności czy coś


a tak w ogóle to co tak tu dzisiaj cicho?? z czego mam stresczenie pisać znowu mam wypić browara i wymyślić bajkę?

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

a i wiecie. Jeżeli któraś czuje że moje streszczenia naruszają jej prywatność czy coś to dajcie taki sygnał. Nigdy nie miałam na celu jakiegoś publicznego zwracania uwagę na kogoś konkretnie czy sprawiania żeby ktoś się czuł niekomfortowo. Jeżeli któraś z Was czuje się źle z tym że wspominam o niej w tych streszczeniach no to piszczcie. Nie chcę żeby któraś miała do mnie później żal czy pretensje. Bo to od początku miała być tylko dobra zabawa dla rozluźnienia po całym dniu i nie pomyślałam wcześniej o tym że kogoś może to urazić czy coś.........
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 14:47   #2913
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
widzisz nie pomyślałam o tym. Masz rację nie chciałabym żeby mnie ktoraś wizażanka oskarżyła później o naruszenie prywatności czy coś


a tak w ogóle to co tak tu dzisiaj cicho?? z czego mam stresczenie pisać znowu mam wypić browara i wymyślić bajkę?
Tobie wszystkie jesteśmy wdzięczne, że Ci się chce

Kupiłam zestaw maseczek O (Korinka stoczyłam wewnętrzną walkę, maseczki wysyłam sobie do domu, nie mogłam wziąć za pobraniem) bez szukania kodu bo stwierdziłam, że mała różnica. Ale jak na grupie pojawił się kod i okazało się, że jednak różnica wynosi 17 zł to złożyłam jeszcze jedno zamówienie tamto anulowałam przez infolinię, mimo że miało status 'w przygotowaniu'. Rozmawiałam z panią Joanną bodajże, bardzo fajna ogarnięta babeczka, raz dwa załatwiła i wytłumaczyła, że mam tylko kontrolować czy mam zwrot pieniędzy
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 14:50   #2914
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tobie wszystkie jesteśmy wdzięczne, że Ci się chce

Kupiłam zestaw maseczek O (Korinka stoczyłam wewnętrzną walkę, maseczki wysyłam sobie do domu, nie mogłam wziąć za pobraniem) bez szukania kodu bo stwierdziłam, że mała różnica. Ale jak na grupie pojawił się kod i okazało się, że jednak różnica wynosi 17 zł to złożyłam jeszcze jedno zamówienie tamto anulowałam przez infolinię, mimo że miało status 'w przygotowaniu'. Rozmawiałam z panią Joanną bodajże, bardzo fajna ogarnięta babeczka, raz dwa załatwiła i wytłumaczyła, że mam tylko kontrolować czy mam zwrot pieniędzy
Czyli boxa nie chcesz? za zamówienie.
Amyzku ja się nie obrażam, wręcz kocham czytać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 14:53   #2915
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


a i wiecie. Jeżeli któraś czuje że moje streszczenia naruszają jej prywatność czy coś to dajcie taki sygnał. Nigdy nie miałam na celu jakiegoś publicznego zwracania uwagę na kogoś konkretnie czy sprawiania żeby ktoś się czuł niekomfortowo. Jeżeli któraś z Was czuje się źle z tym że wspominam o niej w tych streszczeniach no to piszczcie. Nie chcę żeby któraś miała do mnie później żal czy pretensje. Bo to od początku miała być tylko dobra zabawa dla rozluźnienia po całym dniu i nie pomyślałam wcześniej o tym że kogoś może to urazić czy coś.........
A nawet o tym nie myśl, przecież jak komuś nie pasuje cokolwiek w jakimś poście to od razu mówimy, żeby edytować / nie cytować. Tym się nie martw ani trochę.
Moja wypowiedź i kwestia 'ryzyka' naruszenia prywatności dotyczyła sytuacji, gdy takie posty są zebrane w całość i publicznie dostępne. Co do teleexpresów dokładnie w takiej formie jak obecnie - uważam są ok i bardzo pożądane

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Czyli boxa nie chcesz? za zamówienie.
Amyzku ja się nie obrażam, wręcz kocham czytać
Chcę boxa dzisiaj się zastanawiałam czy nie dać Ci cynka żebyś i to zamówienie zrobiła, tylko chodzi o to, że nie pasowało mi żeby był za pobraniem bo nie ja go odbiorę (nie zamawiałam do Zielonej).
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:04   #2916
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Witam po parodniowej nieobecności co słychać, jakieś super zamówienia były? Ja ostatnio padam na twarz, na osłodę zamówiłam nowe buty do biegania, czekam aż dojdą i myślę czy opłacać meteorytki, co o nich wątek sądzi ?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:06   #2917
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Przechodziłam dziś koło S. i nawet nie zajrzałam. Wszystko przez Tż

Za to coraz bardziej chce mi się Melissek


Których? Masz jakeis na oku?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 15:07   #2918
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
A nawet o tym nie myśl, przecież jak komuś nie pasuje cokolwiek w jakimś poście to od razu mówimy, żeby edytować / nie cytować. Tym się nie martw ani trochę.
Moja wypowiedź i kwestia 'ryzyka' naruszenia prywatności dotyczyła sytuacji, gdy takie posty są zebrane w całość i publicznie dostępne. Co do teleexpresów dokładnie w takiej formie jak obecnie - uważam są ok i bardzo pożądane

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



Chcę boxa dzisiaj się zastanawiałam czy nie dać Ci cynka żebyś i to zamówienie zrobiła, tylko chodzi o to, że nie pasowało mi żeby był za pobraniem bo nie ja go odbiorę (nie zamawiałam do Zielonej).
Aaaaa rozumiem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:14   #2919
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Udało się Do tego dostałam jeszcze przepiękną kosmetyczkę z miniaturami Jestem przeszczęśliwa Są piękne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13695212_1637404696588276_1428125793_n.jpg (95,5 KB, 50 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:26   #2920
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

amyz, przecież wiesz ze to nie tak jak piszesz


Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
dziekuje za kod zamowilam cos na przelew i już zniknelo ze strony. czy jak oplace za kilka dni wysla mi czy anulują zamówienie? Baaardzo dawno nie brałam niczego na przelew i już nawet nie pamiętam jak to funkcjonuje ktoś cos doradzi z doświadczenia?
potrafi mi ktoś pomoc?

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Udało się Do tego dostałam jeszcze przepiękną kosmetyczkę z miniaturami Jestem przeszczęśliwa Są piękne
tez je kliknelam na przelew wlasnie ciułam kase na nie
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:28   #2921
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Nie wiem czy było info, bony urodzinowe z Sephory na 149zł można realizować online
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 15:33   #2922
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Udało się Do tego dostałam jeszcze przepiękną kosmetyczkę z miniaturami Jestem przeszczęśliwa Są piękne
Śliczne są
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 15:45   #2923
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Udało się Do tego dostałam jeszcze przepiękną kosmetyczkę z miniaturami Jestem przeszczęśliwa Są piękne
a co w tej kosmetyczce? to ta taka czerwono-bordowa z czyms tam do demakijażu?
a jak nowe mieszkanie? lepsze niż poprzednie ?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było info, bony urodzinowe z Sephory na 149zł można realizować online
szkoda że tych Douglasowych nie można nadal
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 16:01   #2924
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
widzisz nie pomyślałam o tym. Masz rację nie chciałabym żeby mnie ktoraś wizażanka oskarżyła później o naruszenie prywatności czy coś


a tak w ogóle to co tak tu dzisiaj cicho?? z czego mam stresczenie pisać znowu mam wypić browara i wymyślić bajkę?

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

a i wiecie. Jeżeli któraś czuje że moje streszczenia naruszają jej prywatność czy coś to dajcie taki sygnał. Nigdy nie miałam na celu jakiegoś publicznego zwracania uwagę na kogoś konkretnie czy sprawiania żeby ktoś się czuł niekomfortowo. Jeżeli któraś z Was czuje się źle z tym że wspominam o niej w tych streszczeniach no to piszczcie. Nie chcę żeby któraś miała do mnie później żal czy pretensje. Bo to od początku miała być tylko dobra zabawa dla rozluźnienia po całym dniu i nie pomyślałam wcześniej o tym że kogoś może to urazić czy coś.........
Amyz nikt do Ciebie nie ma zalu. wrecz przeciwnie, teelexpresy sa wspaniale. Po ciezkim dniu wiele z nas sie usmiechnie, usmieje nieraz czytajac opowiesci watkowe Raczej chodzi o to, ze do pelnego zbioru teexpresow beda mieli dostep rozni ludzie, niekoniecznie zwiazani z watkiem. I tak jak Magda pisze, tutaj sie to zgubi, ale gdy sie zbierze w jednym miejscu Twoje podsumowania to juz wychodzi z tego piekna kronika dokonan.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Udało się Do tego dostałam jeszcze przepiękną kosmetyczkę z miniaturami Jestem przeszczęśliwa Są piękne
piekne kulaski. Super, ze Ci sie udalo je zlapac
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 16:01   #2925
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a co w tej kosmetyczce? to ta taka czerwono-bordowa z czyms tam do demakijażu?
a jak nowe mieszkanie? lepsze niż poprzednie ?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------



szkoda że tych Douglasowych nie można nadal
Też ubolewam nad tym. Niestety coś mi ostatnio punktów nie naliczają, albo zapominają kupony wysyłać Pytanie mam czy do odbioru paczki w Douglasie starczy, że paragon wezmę ze sobą? Kupon z Sephory pewnie nie łączy się ze zniżkami?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 16:10   #2926
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
amyz, przecież wiesz ze to nie tak jak piszesz




potrafi mi ktoś pomoc?

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------



tez je kliknelam na przelew wlasnie ciułam kase na nie
To gratki Ja mialam jeszcze jakies 10% wiec w ogole szał

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Śliczne są
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a co w tej kosmetyczce? to ta taka czerwono-bordowa z czyms tam do demakijażu?
a jak nowe mieszkanie? lepsze niż poprzednie ?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------



szkoda że tych Douglasowych nie można nadal
Tak, dokladnie I jeszcze probki Aqua Allegori 3 zapachy Oj zdecydowanie lepsze mamy 2 pokoje, kuchnie, lazienke, korytarz No i płacimy jakieś 400 zł max miesięcznie a nie olaboga 1300 Jest super Powoli sobie urządzamy

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
[/COLOR]
piekne kulaski. Super, ze Ci sie udalo je zlapac
Dziekuje tez sie mega ciesze!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 16:35   #2927
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

dziewczyny slyszalyscie o tym wypadku w pytanie na sniadanie z Marzena Rogalska i Panem Zabkiem? wlasnie czytam ze Doda odpowiedziala na to na instagramie. Slyszalyscie ta historie? Wiem ze to tragiczne ale czasami nie mogę się przestać smiac z głupoty ludzkiej
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 16:47   #2928
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To gratki Ja mialam jeszcze jakies 10% wiec w ogole szał



Dziekuje



Tak, dokladnie I jeszcze probki Aqua Allegori 3 zapachy Oj zdecydowanie lepsze mamy 2 pokoje, kuchnie, lazienke, korytarz No i płacimy jakieś 400 zł max miesięcznie a nie olaboga 1300 Jest super Powoli sobie urządzamy



Dziekuje tez sie mega ciesze!
400 zł? toż to prawie za darmo super że Wam się udało takie znaleźć


Maarthusia dzisiaj na weselichu nie ciekawe co w końcu na siebie włożyła
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 16:55   #2929
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
400 zł? toż to prawie za darmo super że Wam się udało takie znaleźć


Maarthusia dzisiaj na weselichu nie ciekawe co w końcu na siebie włożyła
Stawiam że granat plus limonka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 17:46   #2930
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Udało się Do tego dostałam jeszcze przepiękną kosmetyczkę z miniaturami Jestem przeszczęśliwa Są piękne
To było takie oczywiste, że je będziesz miała

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To gratki Ja mialam jeszcze jakies 10% wiec w ogole szał



Dziekuje



Tak, dokladnie I jeszcze probki Aqua Allegori 3 zapachy Oj zdecydowanie lepsze mamy 2 pokoje, kuchnie, lazienke, korytarz No i płacimy jakieś 400 zł max miesięcznie a nie olaboga 1300 Jest super Powoli sobie urządzamy



Dziekuje tez sie mega ciesze!
cena marzenie

Ja cały dzień dogorywam na kanapie, nic mi się nie chce.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 18:00   #2931
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Hej
U mnie leniwa sobota, po treningu nabralam mocy i kliknelam torbe w Orsay z kodem -50 zl

dla wszystkich zakupow kulkowych G, Originsowych i Eisenbergowych oraz innych butowo-ciuchowych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 902241_58f.jpg (72,5 KB, 27 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 18:50   #2932
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Hej
U mnie leniwa sobota, po treningu nabralam mocy i kliknelam torbe w Orsay z kodem -50 zl

dla wszystkich zakupow kulkowych G, Originsowych i Eisenbergowych oraz innych butowo-ciuchowych
klask i:
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 19:17   #2933
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Ufff co za dzień, odebrałam w końcu buty a przy okazji kupiłam legginsy Nike i mężowi kurtkę Hilfigera A co tam jak bankrutować to z pompą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 19:28   #2934
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Widziałyście ostatnio fajne sukienki dresowe ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 20:30   #2935
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Których? Masz jakeis na oku?


Jeszcze nie wiem, waham się nad kilkoma parami W lipcu i tak nie mogę ich kliknąć, więc na razie tylko obserwuję.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Udało się Do tego dostałam jeszcze przepiękną kosmetyczkę z miniaturami Jestem przeszczęśliwa Są piękne

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Hej
U mnie leniwa sobota, po treningu nabralam mocy i kliknelam torbe w Orsay z kodem -50 zl

dla wszystkich zakupow kulkowych G, Originsowych i Eisenbergowych oraz innych butowo-ciuchowych
Super torba
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ufff co za dzień, odebrałam w końcu buty a przy okazji kupiłam legginsy Nike i mężowi kurtkę Hilfigera A co tam jak bankrutować to z pompą
Zrób fotę

neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 20:37   #2936
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Jeszcze nie wiem, waham się nad kilkoma parami W lipcu i tak nie mogę ich kliknąć, więc na razie tylko obserwuję.
Ale w sierpniu jak bedziesz mogła, to jeszcze zdazyłabys nawet pochodzic
Ja na razie na Melissy mam ban Chciałabym jakies jeszcze Dragony, ale tak do pomykania na krótko i raz na jakis czas i zeby były tak wygodne, jak te jedne co mi zostały, ale to przy jakiejs okazji kiedys, jak sie trafi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 20:43   #2937
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale w sierpniu jak bedziesz mogła, to jeszcze zdazyłabys nawet pochodzic
Ja na razie na Melissy mam ban Chciałabym jakies jeszcze Dragony, ale tak do pomykania na krótko i raz na jakis czas i zeby były tak wygodne, jak te jedne co mi zostały, ale to przy jakiejs okazji kiedys, jak sie trafi
Ano, zdążę Może trafię na fajną okazję jeszcze

Na dragony nie mam ciśnienia, a nawet nie ma gdzie przymierzyć
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 20:44   #2938
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wątek to dobry pomysł. Jak spamujemy przez cały dzień to informacje się jakoś rozjeżdżają, nawet czasem same mamy problemy z załapaniem kto, co napisał / kupił / prywatne sprawy z których się tutaj zwierzamy. Taki zbiór teleexpresów to prawie jak pamiętnik czy raport z aktywności niby do tego wątku dostęp jest taki sam jak do każdego innego w tym do tego 'w planie', ale jednak kiedy takie posty są wmieszane w gąszcz innych daje to jeszcze jako taką prywatność.
Inne rozwiązania - ok, ale publiczny wątek dla mnie zdecydowanie odpada.
Spoko, nikogo do niczego nie namawiam.
Wprawdzie chyba nie do końca rozumiem obiekcje, bo po pierwsze - poza stałymi użytkowniczkami chyba i tak nikt się nie połapie o co kaman, po drugie i tak wszystkie wpisy tutaj są publiczne, więc taka tu granica prywatności, jaką same piszące sobie ustanawiają, a po trzecie przecież to wszystko i tak z przymrużeniem oka.
Ale tak jak pisałam wyżej - to był tylko luźny pomysł.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a co się ma nie zgodzić zagrozi się jej karnym jarmużem i się na wszystko zgodzi ale przecież kto to będzie czytał jak to straszne nudziarstwo
No co Ty - jakie nudziarstwo - naprawdę świetnie się to czyta, każdy potwierdzi
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 20:46   #2939
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ano, zdążę Może trafię na fajną okazję jeszcze

Na dragony nie mam ciśnienia, a nawet nie ma gdzie przymierzyć
No ja jedne przytuliłabym, ale nie Cinderele, bo jednak przezroczystych takich nie chce. Jakieś nude najlepiej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-16, 21:01   #2940
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Zrób fotę
Ok jutro, ale czego butów, legginsów czy kurtki?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-21 10:00:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.