kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 14:02   #601
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, na co nakładacie Lucy ? Na fotce, którą zamieściłam na początku wątku, nałożyłam na Lirene SPF30, teraz już nie wyglądają na niej tak ładnie, nie wiem czemu - tzn. wzmogło mi się świecenie na twarzy Oczywiście między filtrem, a podkładem bambus z jedwabiem.
Dziś nałożyłam na zimowy Babydream bez primera - po 4h, bez komentarza
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 14:07   #602
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Aaaaaa, przyszła moja Lucynka idę się zmyć i wymiziać moimi nowinkami Potem zdam relację
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 14:29   #603
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na co nakładacie Lucy ? Na fotce, którą zamieściłam na początku wątku, nałożyłam na Lirene SPF30, teraz już nie wyglądają na niej tak ładnie, nie wiem czemu - tzn. wzmogło mi się świecenie na twarzy Oczywiście między filtrem, a podkładem bambus z jedwabiem.
Dziś nałożyłam na zimowy Babydream bez primera - po 4h, bez komentarza
Przerobiłam już masę możliwości, Lucy na filtr, na zwykły krem, na olejek emu, bez primera, z primerem, na bambusa z jedwabiem itd. Najlepszym dla mojej skóry (suchej, ale odwodnionej, która po jakims czasie produkuje sebum niczym tłusta) najlepszy okazał się puder Ultimate Luxury Powder z SN, położony na filtr Avene i dopiero na to Lucy. Pod filtr daję serum z SN, dzieki czemu skóra dłużej jest nawilżona i połysk pojawia się dużo mniejszy i dużo później.
A Efelka, która nie cierpi na takiego suchara jak ja (mam nadzieję, ze nie będzie mi miała tego za złe ) kładzie też serum i używa SN ale dużo lepiej służy jej wersja Lucy z carbonate. Musisz testować i znaleźć złoty środek dla siebie.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 14:41   #604
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na co nakładacie Lucy ? Na fotce, którą zamieściłam na początku wątku, nałożyłam na Lirene SPF30, teraz już nie wyglądają na niej tak ładnie, nie wiem czemu - tzn. wzmogło mi się świecenie na twarzy Oczywiście między filtrem, a podkładem bambus z jedwabiem.
Dziś nałożyłam na zimowy Babydream bez primera - po 4h, bez komentarza
Na klorane 50 i staram sie dawać krzemionkę bo bez tego kiepsko, najpiękniej niestety jest bez filtra.
Czy ktoś skusił sie na jakiś primer Luśkowy?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 15:32   #605
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na co nakładacie Lucy ? Na fotce, którą zamieściłam na początku wątku, nałożyłam na Lirene SPF30, teraz już nie wyglądają na niej tak ładnie, nie wiem czemu - tzn. wzmogło mi się świecenie na twarzy Oczywiście między filtrem, a podkładem bambus z jedwabiem.
Dziś nałożyłam na zimowy Babydream bez primera - po 4h, bez komentarza
nakładam na zwykły dość lekki krem, bez primera
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 15:38   #606
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

na szybko opinia o ambrozji...
o ile na łapie mojej wchłonęla się błyskawicznie do matu, o tyle na twarzy już tak fajnie nie było.
Zostawia lekko tłustawą powłoczkę ( i lawendowe nuty zapachowe wyłazą) i nie wchłania się tak dobrze.
Mało tego, podkład Lucy na tym serum u mnie dziś wcale fajnie nie wygląda. Już koło południa błyszczałam się i mam wrażenie, że podkład lekko nieświeżo wygląda.
Podtrzymuję wobec tego zdanie, że u mnie podklady Lucy wyglądają najlepiej na bardzo chudych kremach i serach wchłaniających się do matu i nie zostawiających najmniej nawet tłustawej warstewki, bez żadnych baz, primerów i kombinacji ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 15:40   #607
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
na szybko opinia o ambrozji...
o ile na łapie mojej wchłonęla się błyskawicznie do matu, o tyle na twarzy już tak fajnie nie było.
Zostawia lekko tłustawą powłoczkę ( i lawendowe nuty zapachowe wyłazą) i nie wchłania się tak dobrze.
Mało tego, podkład Lucy na tym serum u mnie dziś wcale fajnie nie wygląda. Już koło południa błyszczałam się i mam wrażenie, że podkład lekko nieświeżo wygląda.
Podtrzymuję wobec tego zdanie, że u mnie podklady Lucy wyglądają najlepiej na bardzo chudych kremach i serach wchłaniających się do matu i nie zostawiających najmniej nawet tłustawej warstewki, bez żadnych baz, primerów i kombinacji ...
ja na samym początku sugerowałam się Twoim Kasiu sposobem i było idealnie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 15:58   #608
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

no, jest i moja przesyłka wreszcie koniec oszczędzania próbki

ambrosia niestety tylko na łapach tak się wchłania, na twarzy już nie ma takiego matu po niej
u mnie lucy najlepiej wygląda bez pielęgnacji żadnej, na monistat położony na gołą skórę; z różnymi mazidłami próbowałam, bo nie wyobrażałam sobie NIE maznąć kremem.. a tu niespodzianka.. i zero ściągnięcia skóry no szok normalnie

oni chyba nie mają żadnego primera czy ja ślepa kompletnie już od tego kompa
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 16:00   #609
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jeeeeeeezu, cudo Normalnie zakochałam się dziewczyny w moim wyglądzie w tym podkładzie Nałożyłam sobie Creamy Bisque i wprawdzie mam wrażenie, że mógłby być ciut jaśniejszy, ale to co zrobił z moją twarzą jest wprost oszałamiające Proszku na 2 warstwy Lucy zużyłam mniej więcej tyle co na 3/4 warstwy z EDM matte, w dodatku nie używałam żadnego primera, finishinga czy korektora a krycie i mat znakomity!!!! Nie zakrył mi jedynie dokładnie 3 przebarwień, ale te załatwiłam używając ociupinkę punktowo Porów nie podkreślił(ale też ich nie zmniejszył, po powrocie z wojaży są wielkie jak kratery;/), wtopił się idealnie i faktycznie efekt photoshopu gwarantowany Na pewno zamówię niedługo biga, jedynie jutro jeszcze wypróbuję Cream, gdyż wydaje się być ciut jaśniejszy i wtedy zdecyduję o kolorze Pokusiłam się o próbę nałożenia na poliki odrobiny różu Healthy, jednakże skutek był taki że musiałam iść się zmyć i całą zabawę zacząć od nowa Mimo iż wysypałam do miseczki taką ilość, że była ona praktycznie niewidoczna i w miseczce i na pędzlu to po nałożeniu na poliki uzyskałam piękny efekt ruskiej baby Zdecydowanie zbyt Healthy Swatche postaram się zrobić jutro, bo mimo szczerych chęci aparat i światło nie chcą ze mną współpracować
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 16:10   #610
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

no healthy to mocarz, też mam właśnie na facjacie piękną pyzę na polskich dróżkach ale chrzanię, nie mam siły kolejny raz się zmywać.. delikatnie się z nim trzeba obchodzić, bardzo mocno napigmentowany jest

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-03-16 o 16:12
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 16:30   #611
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
na szybko opinia o ambrozji...
o ile na łapie mojej wchłonęla się błyskawicznie do matu, o tyle na twarzy już tak fajnie nie było.
Zostawia lekko tłustawą powłoczkę ( i lawendowe nuty zapachowe wyłazą) i nie wchłania się tak dobrze.
Mało tego, podkład Lucy na tym serum u mnie dziś wcale fajnie nie wygląda. Już koło południa błyszczałam się i mam wrażenie, że podkład lekko nieświeżo wygląda.
Podtrzymuję wobec tego zdanie, że u mnie podklady Lucy wyglądają najlepiej na bardzo chudych kremach i serach wchłaniających się do matu i nie zostawiających najmniej nawet tłustawej warstewki, bez żadnych baz, primerów i kombinacji ...
u mnie chyba tak samo
Pierwsze testy robiłam na treściwym kremie + primer silikonowy - i wyglądało całkiem ok, ale "to jeszcze nie to". (mimo wszystko rzeczywiście muszę być sucha, jak po takim czymś tak ciężki podkład po mnie nie spłynął... wytrzymał bite 12 godzin roboty za barem )

Ale ostatnio nałożyłam Luśkę na prawie suchy pyszczal, tzn. na noc nałożyłam treściwy krem, a rano tylko cieniuteńko hialuron, żadnego primera, ani nic. I wyglądałam o wiele lepiej i nakładam chyba nawet niecałą połowę tego, co z innych podkładów i porządnie wcieram. Tylko sobie jeszcze kolor muszę lepiej dobrać i hulaj dusza, piekła nie ma

(Fair jest jasnością prawie dobry, mógłby być pół tonu jaśniejszy, ale nie marudzę. Ale jest za różowy, a za mało żółty. W sumie jak się wtopi, to jakoś specjalnie się nie odcina, na szczęście ale poczatkowo wyglądam jak bobas - z taką dziecinnie świeżą buzią, taką aż... nienaturalnie świeżą "w tym wieku.." )
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 16:35   #612
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
podklady Lucy wyglądają najlepiej na bardzo chudych kremach i serach wchłaniających się do matu i nie zostawiających najmniej nawet tłustawej warstewki, bez żadnych baz, primerów i kombinacji ...
Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
zero ściągnięcia skóry
Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Proszku na 2 warstwy Lucy zużyłam mniej więcej tyle co na 3/4 warstwy z EDM matte, w dodatku nie używałam żadnego primera, finishinga czy korektora a krycie i mat znakomity!!!! Nie zakrył mi jedynie dokładnie 3 przebarwień, ale te załatwiłam używając ociupinkę punktowo Porów nie podkreślił(ale też ich nie zmniejszył, po powrocie z wojaży są wielkie jak kratery;/), wtopił się idealnie i faktycznie efekt photoshopu gwarantowany
no i to taka kwintesencja Luśki + niewłażenie i niepodkreślanie zmarszczek.

KKZJ, Luśka ma Finishingi (i poleca je zarówno pod jak i na podkład)
chcę wziąć set za 20$ z bigiem i kombinuję do tego wykończeniowy z krzemionką, skoro nie dają promocyjnie dwóch bigów...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 16:40   #613
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

aaa, to nie doczytałam lecą do mnie wszystkie i pozostałe formuły podkładu również, zobaczymy może się wstrzymaj Majade chwilkę

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-03-16 o 16:41
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 16:54   #614
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
aaa, to nie doczytałam lecą do mnie wszystkie i pozostałe formuły podkładu również, zobaczymy może się wstrzymaj Majade chwilkę
super, dzięki.

Robiłam przed chwilą nowy makijaż (sprawdzenie innego koloru) i świecę się w 10 minut po nałożeniu (tylko na lekki krem, bez filtra) masakra gdyby nie matowanie krzemionką i pudrem w kamieniu wyglądałabym jak latarnia... Osz, niefajnie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 17:09   #615
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

stwierdzam, że na mojej skórze z Ambrozją jakoś nie teges ten Lucy lampa i podkreślone wszystkie nierówności no no nic, próbka serum na pazury pójdzie..
i zdecydowanie jest coś w tym, o czym Pranie pisała - kryje i trzyma się skóry bardzo dobrze, ale jakoś tak podkreśla wszelkie górki i dołki
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 17:11   #616
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

czy któraś z Was, co zamawiała lucynki ok. 3 marca już je dostała? bo moja paczuszka jeszcze nie przyszła można normalnie zwariować czytając Wasze pochwały na temat podkładu nie mając go jeszcze u siebie
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 17:17   #617
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Do mnie też jeszcze nie doszły a zamawiałam jakoś na początku miesiąca także bez obawy,na pewno dojdą choć ja też już się doczekać nie mogę kiedy w końcu będzie mi dane przetestować
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 17:18   #618
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Najlepszym dla mojej skóry (suchej, ale odwodnionej, która po jakims czasie produkuje sebum niczym tłusta) najlepszy okazał się puder Ultimate Luxury Powder z SN, położony na filtr Avene i dopiero na to Lucy.
O to, to !
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Na klorane 50 i staram sie dawać krzemionkę bo bez tego kiepsko, najpiękniej niestety jest bez filtra.
Czy ktoś skusił sie na jakiś primer Luśkowy?
Jutro zatem testy bez filtra. Oj, nie znoszę tego, raz w życiu nałożyłam chyba Blusche na twarz bez kremu. Jakoś nieswojo mi było

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nakładam na zwykły dość lekki krem, bez primera
Lekki krem też mam w zapasie, toteż wypróbuję Chyba, że głównie chodzi o to, żeby się wchłaniał do matu ? Mam Garniera w białej tubce do cery wrażliwej, ale on jednak zostawia minimalną lepką warstwę.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 17:40   #619
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
czy któraś z Was, co zamawiała lucynki ok. 3 marca już je dostała? bo moja paczuszka jeszcze nie przyszła można normalnie zwariować czytając Wasze pochwały na temat podkładu nie mając go jeszcze u siebie
Ja zamawiałam 2 marca i też jeszcze nie mam. A dziewczyny takie opisy tu ładują, że mnie skręca. Chcę już te cuda bardzo bardzo
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 17:51   #620
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dostalam, ale nie pamietam kiedy zamawialam w marcu juz raczej.
Dosyc ciemnie mi sie to golden medium wydaje, aletem bedzie ok ale teraz to nie wiem. testy dopiero jutro
Bardzo porzadnie zapakowane probki
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 18:05   #621
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Jutro zatem testy bez filtra. Oj, nie znoszę tego, raz w życiu nałożyłam chyba Blusche na twarz bez kremu. Jakoś nieswojo mi było
ja też miałam duże obiekcje, ale minerały Lucy są naprawdę jakieś inne; ekstremalnym sucharem na pewno nie jestem, ale mam swoje lata i pogniecioną skórą tu i ówdzie
a lucy na goło jadę i wieczorem po zmyciu makijażu buzia jest w lepszym stanie niż po nocy
boję się tylko, żeby z tą witaminą nie było tak, jak z co poniektórymi wartościowymi olejami (skądinąd świetnymi na noc) jeśli tylko nie działa, to zniosę, ale gdyby krzywdę miała robić bo oksyduje, to już niefajnie a odpowiedzi na ten temat doczekać się nie możemy jakoś dziwne
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 18:25   #622
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
czy któraś z Was, co zamawiała lucynki ok. 3 marca już je dostała? bo moja paczuszka jeszcze nie przyszła można normalnie zwariować czytając Wasze pochwały na temat podkładu nie mając go jeszcze u siebie
Ja zamawiałam 1 marca i już mam, więc i do Ciebie niedługo dolecą pewnie
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 18:39   #623
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam 2 marca i też jeszcze nie mam. A dziewczyny takie opisy tu ładują, że mnie skręca. Chcę już te cuda bardzo bardzo
ja zamawiałam też tak 2-3 marzec dzięki uprzejmości Is a dziś już dotarły próbeczki.Oczywiście jestem po pierwszych próbach i dołączam do grona zachwyconych tymi prochami.Od godziny mam je na twarzy i co 5 min.zaglądam w lusterko za chwilę popadnę w samouwielbienie.
Nałożyłam pale olive - na początku ciut za jasny po czasie dopasował się do skóry odrobinkę ciemniejąc.Po nim spróbowałam odcień cream i o dziwo też mi pasuje aż boję się sprawdzać cream bisque bo już teraz mam dylemat, jaki odcień kupić w bigu.
a tak poważnie:

Cathy jesteś wielkim odkrywcą minerałowym.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 18:41   #624
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

pomalowałam sie lucynka ..
jestem w szoku
moja paskudna morda (przepraszam za wyrazenie) wyglada bosko.. kocham ten podkład kocham kocham kochaam
Cathy dzieki CI gdyby nie twoja rezenzja meczyłabym sie z edm

nałozyłam pale olive -- na poczatku zołtek ale teraz... sliczny
aa dodam ze mam cere w okropnym stanie (tradzik)

Edytowane przez Mini1991
Czas edycji: 2010-03-16 o 18:43
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:34   #625
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja chce moją paczuszkę
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:48   #626
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zamówiłam właśnie próbkę Pale Olive i nie doliczyło mi za przesyłkę...
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:51   #627
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Zamówiłam właśnie próbkę Pale Olive i nie doliczyło mi za przesyłkę...
Może jeszcze nie ma aktualizacji na stronie...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:00   #628
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Nałożyłam dzisiaj do szkoły Lucynę i zszedł mi całkiem z nosa i nieładnie zwarzył się w kącikach... Ale kryje świetnie
Tylko muszę znaleźć sposób na ten cholerny nos
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:01   #629
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

moja skrzynka nadal pusta
jeżeli moje 5 przesyłek jakie zamówiłam przepadnie to mam w nosie to wszystko.
Jestem sflustrowana widzę Wasze piękne zdjęcia i... no i mogę sobie jedynie na nie popatrzec...

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2010-03-16 o 20:02
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:59   #630
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

jest jest... jak sie ucieszyłam na widok tej kolorowej kopertki
Nareszcie Nie doczekam sie do jutra z testowaniem


Dziewczyny ja zamawiałam 2 marca, wiec pewnie do Was tez niedługo przyjdą
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.