Stylizacja pana młodego:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 10:29   #31
chanelka 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez Kasia H_S Pokaż wiadomość
chyba postawiłabym na klasykę i czarny odcień
My również postawilismy na klasyke i jak najbardziej czarny garnitur http://sklep.vistula.pl/product-pol-...stula-RED.html
do tego biała koszula na spinki of course no i krawat http://sklep.vistula.pl/product-pol-...-Vistula_.html cos w tym stylu
żadnych kamizelek pseudomuszników muszek itp bleeeee
Krawat= klasyka i elegancja
Muszka nie pasuje za diabła do garnituru wygladał jak kelner

a kamizelki sa okropne szkoda pieniedzy lepiej kupic jakis elegancki jedwabny krawat ale to jest tylko moje zdanie zapewne znajdzie sie nie jedna zwolenniczka kamizelek czy tez muszek. Ja zdecydownaie takim ozdobom mówie NIE
chanelka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:34   #32
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez chanelka 24 Pokaż wiadomość
mój tż ma taki krawat ale nie na ślub, kupiony ot tak, ale jest bardzo ładny i się zastanawiam czy go w niego nie ubrać
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:38   #33
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez chanelka 24 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi czy np dopasowujecie kolor krawatu do swojej bizuterii bukietu?
My dobraliśmy ten sam kolor krawatu i bukietu, ładnie to wyglądało

Cytat:
Napisane przez betterw Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie - kupujecie gotowe garnitury (fraki, smokongi) czy szyjecie na miarę? A może wypożyczacie?
Mąż kupił gotowy garnitur, udało znaleźć się taki, który leżał jak ulał.

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Mój mąż miał "zwykły" garnitur, a i tak było wiadomo, że to Pan Młody. Nie brałabym tego za kryterium, żeby się koniecznie wyróżnić. Najważniejsze, żeby Pan Młody dobrze się czuł i wyglądał elegancko.
Myślę podobnie
Nam też zależało na tym, żeby później mąż mógł ten garnitur wykorzystać na inne okazje.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:48   #34
chanelka 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;31788824]
Mąż kupił gotowy garnitur, udało znaleźć się taki, który leżał jak ulał.

Myślę podobnie
Nam też zależało na tym, żeby później mąż mógł ten garnitur wykorzystać na inne okazje.[/QUOTE]
Popieram my tez barlismy to pod uwage przy zakupie
chanelka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 12:28   #35
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Fajny wątek

My jeszcze nic nie mierzyliśmy, ale Tż na pewno włoży ciemny, taliowany, niebłyszczący garnitur, na 99% bez kamizelki. Do tego planuje mieć pod szyją muchę i ewentualnie pas smokingowy. Generalnie coś w tym stylu:
No właśnie i tutaj pojawia się pytanie: czy taki pas można założyć do garnituru?
Z tego co wiem, pas i mucha to do smokingu, a do garnituru najlepiej krawat (i ew. kamizelka, w najgorszym wypadku - mucha).
Mój TŻ bardzo chiałby taki pas (był kiedyś na ślubie znajomego, który taki pas miał i bardzo mu się podobało), ale wolelibyśmy kupić garnitur (byłby później bardziej do wykorzystania) niż smoking. I tutaj pojawia się problem...
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 13:28   #36
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Mój TŻ miał dopasowany, taliowany garnitur, jak odkopię zdjęcia to wstawię no i sama go ubierałam, tzn. pomagałam w wyborze widziałam, że teściowa była trochę zła, że to nie ona kupowała z nim garnitur ale TŻ wbrew ich rodzinnym tradycjom sam wyszedł do mnie z tą inicjatywą bardzo podobają mi się wąskie czarne krawaty u młodych ale TŻ nie był do tego przekonany wiec daliśmy sobie spokój.
Aha, my kupowaliśmy gotowca, nie szyliśmy na miarę, TŻ jest dość wymiarowy kolor czarny/grafit - ciężko powiedzieć, matowy, z przeszyciami.
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 13:53   #37
auskau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Mój przyszły mąż jest pokręcony, ma zamiar założyć garnitur ze stójką... I tak to już lepsze niż poprzedni pomysł, by założyć strój góralski :P ehhh
__________________
Informacje, których przedmiotem jest chwilówka.
auskau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 14:00   #38
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez auskau Pokaż wiadomość
Mój przyszły mąż jest pokręcony, ma zamiar założyć garnitur ze stójką... I tak to już lepsze niż poprzedni pomysł, by założyć strój góralski :P ehhh
c zeka Cię ciekawe życie z mężem, z nudów nie umrzesz, to na pewno
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 10:03   #39
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Dziewczyny, mam do Was pytanie czy garnitur ślubny prążkowany to uchodzi czy nie bardzo? Mój narzeczony kupił garnitur w Vistuli - taki ciemny grafit w delikatne prążki, jak na zdjęciu. Przemierzyliśmy galerie, ryneczki i wszystkie zakamarki i jak dotąd jest to najlepiej skrojony garnitur i najlepiej sie w nim prezentuje. A naprawdę ciężko coś mu dobrać. Tylko te paseczki mnie dręczą co o tym myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnitur2.jpg (113,0 KB, 57 załadowań)
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 19:55   #40
krolikangorski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanie czy garnitur ślubny prążkowany to uchodzi czy nie bardzo? Mój narzeczony kupił garnitur w Vistuli - taki ciemny grafit w delikatne prążki, jak na zdjęciu. Przemierzyliśmy galerie, ryneczki i wszystkie zakamarki i jak dotąd jest to najlepiej skrojony garnitur i najlepiej sie w nim prezentuje. A naprawdę ciężko coś mu dobrać. Tylko te paseczki mnie dręczą co o tym myślicie?
Zakłada się, że garnitur ślubny powinien być wyjątkowo elegancki. Teoretycznie prążkowane za takie nie uchodzą i lepiej wybrać gładki - najlepiej w ciemnym (grafitowym, granatowym lub czarnym) kolorze. Z drugiej strony, wiem jak ciężko jest czasem cokolwiek znaleźć. Może poszukajcie czegoś jeszcze... Możliwe, że z bardzo eleganckimi dodatkami też będzie wyglądać trochę inaczej...

P.S. Koszula powinna trochę wystawać z rękawów. Ale też nie za dużo, bo wygląda to komicznie. Przyjmuje się, że ok. 7-8 milimetrów

Edytowane przez krolikangorski
Czas edycji: 2012-05-22 o 19:58
krolikangorski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 10:09   #41
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez krolikangorski Pokaż wiadomość
Zakłada się, że garnitur ślubny powinien być wyjątkowo elegancki. Teoretycznie prążkowane za takie nie uchodzą i lepiej wybrać gładki - najlepiej w ciemnym (grafitowym, granatowym lub czarnym) kolorze. Z drugiej strony, wiem jak ciężko jest czasem cokolwiek znaleźć. Może poszukajcie czegoś jeszcze... Możliwe, że z bardzo eleganckimi dodatkami też będzie wyglądać trochę inaczej...

P.S. Koszula powinna trochę wystawać z rękawów. Ale też nie za dużo, bo wygląda to komicznie. Przyjmuje się, że ok. 7-8 milimetrów
Nie znam się na modzie męskiej, ale tak właśnie myślałam... No to szukamy dalej - TŻ się załamie
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 09:57   #42
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Fajny wątek

My jeszcze nic nie mierzyliśmy, ale Tż na pewno włoży ciemny, taliowany, niebłyszczący garnitur, na 99% bez kamizelki. Do tego planuje mieć pod szyją muchę i ewentualnie pas smokingowy. Generalnie coś w tym stylu:
mój tak samo
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 08:00   #43
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Dziewczyny,
mam prośbę do tych, które już zrobiły bądź robią maraton po sklepach męskich: gdybyście gdzieś zauważyły muchę (najlepiej wiązaną i najlepiej wraz z pasem smokingowym, ale niekoniecznie) w takim dokładnie kolorze liliowym, jak na załączonym zdjęciu, byłabym dozgonnie wdzięczna
Wybrałam tak nietypową kolorystykę, że ciężko z dodatkami, a bardzo mi zalezy, żeby mój TŻ miał własnie tego koloru dotaki. Jeśli nie znajdziemy muchy, to zdecydujemy się na krawat, myślę, że będzie łatwiej. Ale kusi nas mucha...
Chodzi mi o sklepy stacjonarne w Warszawie, ewentualnie - internetowe (może też być Lublin).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mucha_liliowa.jpg (17,4 KB, 5 załadowań)
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:17   #44
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

My tez mieliśmy problem ze znalezieniem muchy i pasa w kolorze pomarańczowym. Nigdzie nie było w tej kolorystyce. Ile Ja się naszukałam myślałam że nigdzie nie znajdę. Poszłam na przymiarkę sukni ślubnej i mówię kobiecie że poszukuje pomarańczowej muchy i pasa a Ona do mnie żebym przyniosła buty ( bo mam pomarańczowe) i Ona dobierze idealny odcień i zamówi u producenta muchę i pas w tym kolorze

Nasze zestawienie Buty na niższym obcasie są na zmianę jak bym nie dała rady wytrzymać całej nocy w szpilach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (38,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100021.jpg (74,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P11001630.jpg (44,7 KB, 11 załadowań)
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 07:50   #45
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
My tez mieliśmy problem ze znalezieniem muchy i pasa w kolorze pomarańczowym. Nigdzie nie było w tej kolorystyce. Ile Ja się naszukałam myślałam że nigdzie nie znajdę. Poszłam na przymiarkę sukni ślubnej i mówię kobiecie że poszukuje pomarańczowej muchy i pasa a Ona do mnie żebym przyniosła buty ( bo mam pomarańczowe) i Ona dobierze idealny odcień i zamówi u producenta muchę i pas w tym kolorze

Nasze zestawienie Buty na niższym obcasie są na zmianę jak bym nie dała rady wytrzymać całej nocy w szpilach
A gdzie zamawiałaś, i ile czasu trzeba było czekać na realizację? Bo też o tym myślałam.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 13:27   #46
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Stylizacja pana młodego:)

Zamawiałam w salonie sukien ślubnych Gala w Płocku. Niecały tydzień i mucha była
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.