Clare Blanc - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-10, 20:00   #541
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
cienia jest 1.5g w bigu clare. eyeliner szary 1.9g, czarny 2.5g

1g w bigu neauty, brak próbek
lucy bigi cieni (2g). ale lucy ma próbki 0.5g.
chrimaluxe - cienie 2g, brak próbek
Margi weź pod uwagę stosunek ceny do ilości.
1,5-1,9g-42,9zł Clare
2g-29,9zł Lucy
1g-15zł Neauty
1g- ok 13zł Annabelle lub są 3 cienie za 39,9 (wychodzi na to samo)/ 3g-30zł
1,5-3g -36,9 Lily lolo
1,7g -30zł Ecolore
2g- 28zł Chrimaluxe


I mi się naprawdę podobają cienie Clare, ale przy tej cenie może bym kupiła ze 2, 3.
Tak jak róże mam wypisane, które chcę kupić w przyszłości. (4-5 próbek).
Przy opcji tylko biga , nie kupiłabym. Co ja bym zrobiła z taką ilością, szczególnie, że mam inne, a jak kolor jeszcze by mi nie podpasował to już klapa.
A cieni podoba mi się więcej. Mają je naprawdę ładne.I prawdopodobnie nie skorzystam. Clare miałoby większe powodzenie w cieniach gdyby udostępniło próbki.

Podoba mi się bardzo to co zrobiła Lucy. Sama kupiłaś najpierw próbkę, a potem biga cienia/ cieni. I czy to nie jest lepsze?
Nawet LL jest w tym momencie bardziej przystępne, jeszcze często zdarzają się promocje.


Co do chrimaluxie, to nawet nie patrzyłam na cienie. Dzięki, że mi o nich przypomniałaś. Szkoda, że na mini nie ma cieni, tylko na stronie pl. Niemieckiej nie biorę pod uwagę.


I piszę tylko o cieniach mineralnych, sypkich.
Kremowe, prasowane to już inna bajka.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-01-10 o 20:08
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 20:14   #542
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Margi weź pod uwagę stosunek ceny do ilości.
1,5-1,9g-42,9zł Clare
2g-29,9zł Lucy
1g-15zł Neauty
1g- ok 13zł Annabelle lub są 3 cienie za 39,9 (wychodzi na to samo)/ 3g-30zł
1,5-3g -36,9 Lily lolo
1,7g -30zł Ecolore
2g- 28zł Chrimaluxe


I mi się naprawdę podobają cienie Clare, ale przy tej cenie może bym kupiła ze 2, 3.
Tak jak róże mam wypisane, które chcę kupić w przyszłości. (4-5 próbek).
Przy opcji tylko biga , nie kupiłabym. Co ja bym zrobiła z taką ilością, szczególnie, że mam inne, a jak kolor jeszcze by mi nie podpasował to już klapa.
A cieni podoba mi się więcej. Mają je naprawdę ładne.I prawdopodobnie nie skorzystam. Clare miałoby większe powodzenie w cieniach gdyby udostępniło próbki.

Podoba mi się bardzo to co zrobiła Lucy. Sama kupiłaś najpierw próbkę, a potem biga cienia/ cieni. I czy to nie jest lepsze?
Nawet LL jest w tym momencie bardziej przystępne, jeszcze często zdarzają się promocje.


Co do chrimaluxie, to nawet nie patrzyłam na cienie. Dzięki, że mi o nich przypomniałaś. Szkoda, że na mini nie ma cieni, tylko na stronie pl. Niemieckiej nie biorę pod uwagę.


I piszę tylko o cieniach mineralnych, sypkich.
Kremowe, prasowane to już inna bajka.
Ja bym chciała z Clare może jak nie próbki, ale chociaż swatche na powiekach i ręce (wziąć np 3 osoby o różnych kolorach skóry).
Cienie Clare mają też swoją specyficzną konsystencję, ale masz rację, ja też czaję się na kilka, a nie kilkanaście, choć chętnie zeswatchowałabym wam i sobie wszystkie. Żeby to w jednym miejscu było, żeby nie trzeba było szukać. Bo grafiki na stronie różnią się w kolorze od cieni na żywo.

Nie no, też bym chciała próbki z Clare, te 0.5 grama nawet za te 15zł. :P

Co do Lucy, akurat cień Wine wygrałam w konkursie Lucy i później dokupiłam sobie biga :P

I tak prawdę mówiąc jak są próbki cieni takie 0.5gramowe nawet to rzadko kto kupi biga.

Co do chrimaluxe to mam 4 cienie od nich o ile dobrze pamiętam. I jak nie zrobiłam swatchy w wątku Chrimaluxowym to daj znać :P
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2016-01-10 o 20:19
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 20:47   #543
Ruda_Dama
Przyczajenie
 
Avatar Ruda_Dama
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 7
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Jak treściwie w wielu kwestiach mam podobne zdanie co Ty uzywam na zmianę beż 350 \ warm 550, i oba mi odpowiadają

też uwielbiam ich matowe brązery (fraser beach) ale ostatnio uzywam tylko lanikai (ma drobinki ale bardzo subtelne i na dzień jest jak najbardziej odpowiedni), ma idealny dla mnie odcień, dość jasny ale można stopniować efekt, nie robi cegły ani marchewki, jest raczej chłodny
Ja się wcale nie dziwię, że mamy podobne zdanie bo kolorystycznie jesteśmy bardzo zbliżone - oczy, włosy i jak czyatm cera też, choć ja jestem o ton jaśniejsza.

Z pewnością ten Lanikai dołączę do zamówienia następnym razem, bo brązery tu są super, a drogeryjne zawsze mi pod cegłę wpadają

I jestem bardzo ciekawa, czy używasz jakiś róży z Clare? Może już pisałaś wcześniej, ale mi umknęło (jak wcześniej wspomniałam ja nie trafiłam dla siebie).
Ruda_Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 21:11   #544
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Ja bym chciała z Clare może jak nie próbki, ale chociaż swatche na powiekach i ręce (wziąć np 3 osoby o różnych kolorach skóry).
Cienie Clare mają też swoją specyficzną konsystencję, ale masz rację, ja też czaję się na kilka, a nie kilkanaście, choć chętnie zeswatchowałabym wam i sobie wszystkie. Żeby to w jednym miejscu było, żeby nie trzeba było szukać. Bo grafiki na stronie różnią się w kolorze od cieni na żywo.

Nie no, też bym chciała próbki z Clare, te 0.5 grama nawet za te 15zł. :P

Co do Lucy, akurat cień Wine wygrałam w konkursie Lucy i później dokupiłam sobie biga :P

I tak prawdę mówiąc jak są próbki cieni takie 0.5gramowe nawet to rzadko kto kupi biga.

Co do chrimaluxe to mam 4 cienie od nich o ile dobrze pamiętam. I jak nie zrobiłam swatchy w wątku Chrimaluxowym to daj znać :P
To prawda, cienie u każdej osoby wyglądają trochę inaczej. I na powiece i na ręce.
Nie ma za bardzo swatchy, bo nie ma za dużo chętnych.
Swatche Clare cieni, mogą być poglądowe, tak samo róże. Nie wiem jak mają się do rzeczywistości. Wiem natomiast, że ciężko było się połapać ze swatchami podkładów.


Clare jest cwane. Kupcie biga albo wcale. Widać, że celuje w ludzi zamożniejszych. I mam wrażenie, że bardziej ich interesuje promocja za granicą i sprzedaż tam, niż nasz rynek polski. Nie wiem , może jestem w błędzie.
I powiem Ci, apropo cieni Luśki, że gdybym kupowała próbkę cienia i kolor by mi się bardzo spodobał to kupiłabym biga. Także dla mnie to zachęta jest. Teraz kupowałam bigi Lucy, ale w tzw bezpiecznych kolorach Wiem, że będę je używać.
Natomiast gdybym kupiła biga z Clare i kolor by był nietrafiony, podejrzewam, że więcej cieni już bym nie kupiła.
A podobają mi się te powiedzmy niestandardowe
Np. mauve, ale z tego już się chyba wyleczyłam A miałam na niego chęć.
Ładne są demure, groove, trufle, taupe, pacific, smoky plum, deep sea no i lavender.
Tak jak znalazłam swatche tych cieni na fb Clare tak nie mogę znaleźć biscotti, earth spirit, tangerine pop, baby pink, just beautiful


Te złote cienie też pewnie bym chciała.


A do cieni chrimaluxe, to nie pamiętam czy wstawiałaś zdj. Muszę zajrzeć na wątek. Jak coś to dam znać
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 21:27   #545
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
To prawda, cienie u każdej osoby wyglądają trochę inaczej. I na powiece i na ręce.
Nie ma za bardzo swatchy, bo nie ma za dużo chętnych.
Swatche Clare cieni, mogą być poglądowe, tak samo róże. Nie wiem jak mają się do rzeczywistości. Wiem natomiast, że ciężko było się połapać ze swatchami podkładów.


Clare jest cwane. Kupcie biga albo wcale. Widać, że celuje w ludzi zamożniejszych. I mam wrażenie, że bardziej ich interesuje promocja za granicą i sprzedaż tam, niż nasz rynek polski. Nie wiem , może jestem w błędzie.
I powiem Ci, apropo cieni Luśki, że gdybym kupowała próbkę cienia i kolor by mi się bardzo spodobał to kupiłabym biga. Także dla mnie to zachęta jest. Teraz kupowałam bigi Lucy, ale w tzw bezpiecznych kolorach Wiem, że będę je używać.
Natomiast gdybym kupiła biga z Clare i kolor by był nietrafiony, podejrzewam, że więcej cieni już bym nie kupiła.
A podobają mi się te powiedzmy niestandardowe
Np. mauve, ale z tego już się chyba wyleczyłam A miałam na niego chęć.
Ładne są demure, groove, trufle, taupe, pacific, smoky plum, deep sea no i lavender.
Tak jak znalazłam swatche tych cieni na fb Clare tak nie mogę znaleźć biscotti, earth spirit, tangerine pop, baby pink, just beautiful


Te złote cienie też pewnie bym chciała.


A do cieni chrimaluxe, to nie pamiętam czy wstawiałaś zdj. Muszę zajrzeć na wątek. Jak coś to dam znać

mam w planach post a propos cieni bordo i bordopodobnych, jak je ograć. do mauve też powinno to podpasować. zapisuję na kartkach. na dniach kupię sobie wypaśny kalendarz i będę miała wszystko w jednym miejscu. narazie na blogu post nowy o palecie urban decay i gwen stefani.
a na dniach będą ulubieńcy roku (mam nadzieję:P)


ps. też chce złote cienie. ostatnio mam na nie jakąś fazę. z bordo są piękne. a mam dwa, jeden z colourpop "kathleenlight" a drugi z paletki gwen stefani dla urban decay "1987". pierwszy jest bardziej miedziano-złoty, drugi jest żółtym złotem. miałam pigment z kobo kiedyś też taki złoty ale oddałam mamie. hmmm.

no i szukam zamiennika paletki do brwi z catrice. mają tam fajne chłodne cienie, ale szukam po prostu czegoś nowego na spróbę. myślałam o cieniu about brown z clare blanc wlasnie.

chyba ze polecacie może coś innego?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
spróbuję gąbeczką

PS: pytałaś wcześniej o #AboutBrown ja właśnie mam w tej nowej formulacji, i tak, jest chłodny
na swatchu to ten ciemniejszy, aplikowany na sucho, dla porównania cień #EartSpirit, ten jest dość jasny więc aplikowałam mokrym pędzelkiem, moje brwi malowane aboutbrown,


wszytskie zdj. robione telefonem

kurka, ten about brown może być dobry. wygląda jak ten ciemniejszy cień z tej mini paletki do brwi z catrice którą mam, catrice brow set. tylko brakuje mi teraz jasnego cienia, takiego jak ten jasny z tej paletki...
a ten #EartSpirit na sucho jak jasny jest w porównaniu do #about brown? nadawałby się do brwi?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 05:36   #546
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Clare Blanc

Hej dziewczyny, czy któraś z Was ma może porównanie Clare Blanc do odcienia Warm Peach z Lily Lolo? To chyba jedyny podkład który miałam i którego kolor naprawdę był dobrze dobrany. Albo ewentualnie ciut ciut, minimalnie ciemniejszy niż Warm Peach ktoś coś?
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 19:40   #547
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Margitea do brwi polecam kredke Colour Caramel, ja mam odcień blond, jest chłodny i trochę jaśniejszy niż jaśniejszy odcień z tych dwóch Catrice.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 19:46   #548
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Margitea do brwi polecam kredke Colour Caramel, ja mam odcień blond, jest chłodny i trochę jaśniejszy niż jaśniejszy odcień z tych dwóch Catrice.
chciałam coś zamówić z clare... kusi mnie burgundowy cień od zeszłego roku. myślałam że zapomnę o nim, ale nie udało się.......
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 21:10   #549
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
chciałam coś zamówić z clare... kusi mnie burgundowy cień od zeszłego roku. myślałam że zapomnę o nim, ale nie udało się.......
Mnie trochę nudzą te sypance. Potrzebuję zróżnicowania
Ale fakt, gdyby Clare zdecydowało się na mniejsze pojemności cieni, to brałabym chętnie. Póki co mam dwa:Truffle i Mauve.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:12   #550
Davidia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z Was ma może porównanie Clare Blanc do odcienia Warm Peach z Lily Lolo? To chyba jedyny podkład który miałam i którego kolor naprawdę był dobrze dobrany. Albo ewentualnie ciut ciut, minimalnie ciemniejszy niż Warm Peach ktoś coś?
Spróbuj Warm 550. Zamówiłam na kosmetyki mineralne drugi raz w ciągu tygodnia kilka próbek z LL i Clare. Mam je akurat przed sobą i wydaje się że najbardziej są podobne do siebie

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
mam w planach post a propos cieni bordo i bordopodobnych, jak je ograć. do mauve też powinno to podpasować. zapisuję na kartkach. na dniach kupię sobie wypaśny kalendarz i będę miała wszystko w jednym miejscu. narazie na blogu post nowy o palecie urban decay i gwen stefani.
a na dniach będą ulubieńcy roku (mam nadzieję:P)


ps. też chce złote cienie. ostatnio mam na nie jakąś fazę. z bordo są piękne. a mam dwa, jeden z colourpop "kathleenlight" a drugi z paletki gwen stefani dla urban decay "1987". pierwszy jest bardziej miedziano-złoty, drugi jest żółtym złotem. miałam pigment z kobo kiedyś też taki złoty ale oddałam mamie. hmmm.

no i szukam zamiennika paletki do brwi z catrice. mają tam fajne chłodne cienie, ale szukam po prostu czegoś nowego na spróbę. myślałam o cieniu about brown z clare blanc wlasnie.

chyba ze polecacie może coś innego?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------




kurka, ten about brown może być dobry. wygląda jak ten ciemniejszy cień z tej mini paletki do brwi z catrice którą mam, catrice brow set. tylko brakuje mi teraz jasnego cienia, takiego jak ten jasny z tej paletki...
a ten #EartSpirit na sucho jak jasny jest w porównaniu do #about brown? nadawałby się do brwi?
ale kusisz.... Widziałaś gdzieś może swatch tego bordo? Też mam na niego ochotę
Davidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:40   #551
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Davidia Pokaż wiadomość
ale kusisz.... Widziałaś gdzieś może swatch tego bordo? Też mam na niego ochotę
myślę, że clare się nie obrazi, wyciągnęłam takiego swatcha bordo (royal burgundy chyba się zwie) od nich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12510722_451180521748535_798568506_o.jpg (107,0 KB, 38 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 20:50   #552
Davidia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
myślę, że clare się nie obrazi, wyciągnęłam takiego swatcha bordo (royal burgundy chyba się zwie) od nich
ładny....nawet bardzo
Davidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 10:38   #553
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
myślę, że clare się nie obrazi, wyciągnęłam takiego swatcha bordo (royal burgundy chyba się zwie) od nich
ale kolor! piękny!

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
no i szukam zamiennika paletki do brwi z catrice. mają tam fajne chłodne cienie, ale szukam po prostu czegoś nowego na spróbę. myślałam o cieniu about brown z clare blanc wlasnie.

chyba ze polecacie może coś innego?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------




kurka, ten about brown może być dobry. wygląda jak ten ciemniejszy cień z tej mini paletki do brwi z catrice którą mam, catrice brow set. tylko brakuje mi teraz jasnego cienia, takiego jak ten jasny z tej paletki...
a ten #EartSpirit na sucho jak jasny jest w porównaniu do #about brown? nadawałby się do brwi?
nie miałam paletki catrice, w załaczniku porównanie Clare Blanc: about brown, biscoti, earth spirit, tak jak prosiłaś na sucho
earth spirit używam na codzień do powiek (śliczny delikatnie brązowy mat, nie przykuwa uwagi a pięknie powiększa oko, bardzo subtelny, czasami jak się śpieszę i nie mam czasu sięgnąć po kolejny zakręcony pojemniczek, to brwi również nim podkreślam

about brown jest ciemniejszy i chłodniejszy ale nie jest zbyt ciemny, moje podkreślone nim brwi są baaaardzo naturalne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-clare-blanc-4236 kopia.jpg (296,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-clare-blanc-4237 kopia.jpg (284,8 KB, 37 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 10:44   #554
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Ruda_Dama Pokaż wiadomość
Ja się wcale nie dziwię, że mamy podobne zdanie bo kolorystycznie jesteśmy bardzo zbliżone - oczy, włosy i jak czyatm cera też, choć ja jestem o ton jaśniejsza.

Z pewnością ten Lanikai dołączę do zamówienia następnym razem, bo brązery tu są super, a drogeryjne zawsze mi pod cegłę wpadają

I jestem bardzo ciekawa, czy używasz jakiś róży z Clare? Może już pisałaś wcześniej, ale mi umknęło (jak wcześniej wspomniałam ja nie trafiłam dla siebie).
lanikai i fraser to moje ukochane

w załaczniku porównanie z maui miss i papeete (tego używam latem jako rozświetlacza)

róże, choć częściej sięgam po bronzery (rzadko po jedno i drugie) to te, które uzywam to: hug me (używam go też na powieki aby delikatnie je rozświetlić i podkreślić niebieską tęczówkę) i powder pink (ten to chyba każdemu pasuje, piekny matowy zgaszony róż) idealny na codzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-clare-blanc-7192.jpg (119,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE.PL_7188.jpg (241,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE.PL-4177.jpg (60,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-clare-blanc-7119 kopia.jpg (255,8 KB, 61 załadowań)
__________________
wymiana

instagram

Edytowane przez bitedelite
Czas edycji: 2016-01-15 o 11:17
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 17:14   #555
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
ale kolor! piękny!



nie miałam paletki catrice, w załaczniku porównanie Clare Blanc: about brown, biscoti, earth spirit, tak jak prosiłaś na sucho
earth spirit używam na codzień do powiek (śliczny delikatnie brązowy mat, nie przykuwa uwagi a pięknie powiększa oko, bardzo subtelny, czasami jak się śpieszę i nie mam czasu sięgnąć po kolejny zakręcony pojemniczek, to brwi również nim podkreślam

about brown jest ciemniejszy i chłodniejszy ale nie jest zbyt ciemny, moje podkreślone nim brwi są baaaardzo naturalne.

chyba mnie przekonałaś do about brown. faktycznie jest chłodny.
earth spirit chyba jednak za ciepły, biscoti odpada, zbyt szary... hmmm.

no i co teraz, już byłam prawie zdecydowana na brow pow z the balm....

edit: ma ktoś porównanie fraser beach do bronzera lanikai?
teraz zaczęłam myśleć nad bigiem bronzera :P generalnie chciałam kupić too faced chocolate soleil, ale może coś z clare... na pewno byłoby bardziej opłacalne cenowo (120zł za 13g), a too faced (115zł za 10g)
nie chcę wtopić kasy, a wydaje mi się, że fraser beach (mam próbkę) jest cieplejszy od chocolate soleil (też mam miniaturę z too faced). a polubiłam ten too faced. hmm. pomocy!!!!!!!!!!!!!!

bronzer ma być do konturowania, coś chłodnego. bo ciepły mam bikorowski.

edit: jeszcze dodam, że potrzebuję pomocy szybko, chciałam jutro albo zamówić clare albo kupić z sephory too faced.....
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2016-01-16 o 17:47
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:01   #556
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

i jeszcze myślę o pędzlu do linera, posiadam tylko jeden, skośnie ścięty inglot 31t, ale myślę o eye liner brush z clare blanc.

ciekawi mnie tylko, czy nada się on do żelowych linerów. mam teraz odrobinę linera z inglota, tego amc 77 i myślę jakby się aplikował czymś takim.

muszę w coś zainwestować, w jakiś pędzelek do linera, a chciałam coś innego niż skośny ścięty. ten z inglota dobrze mi się sprawdza do linera mineralnego jak aplikuję go jako proszek. do żelowego też, ale później muszę toto prać od razu. płyn z MUR nie rozpuszcza tego, jedynie płyn z kryolan....
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 23:21   #557
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

edit: ma ktoś porównanie fraser beach do bronzera lanikai?


bronzer ma być do konturowania, coś chłodnego. bo ciepły mam bikorowski.
zamów fraser, matowy sliczny zimny brąz, do konturowania jest idealny, nasycenie można stopniować, wydaje się być ciemny ale krzywdy nie da się nim zrobić, jak masz skośny pędzel CB to już w ogóle bajka

lanikai też nada sie do konturowania, jest jak ciemna czekolada z dodatkiem mleka ale ma drobinki, subtelne i bardzo drobne ale są i takie pełne konturowanie (nos, czoło, podbródek) może być trudniejsze,

oba lubię tak samo i szczerze polecam, lanikai mam pełne a fraser na pewno kupię pełny

zrobię jutro swatche z tej resztki fraser beach, którą mam
__________________
wymiana

instagram

Edytowane przez bitedelite
Czas edycji: 2016-01-16 o 23:29
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 23:29   #558
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
zamów fraser, matowy sliczny zimny brąz, do konturowania jest idealny, nasycenie można stopniować, wydaje się być ciemny ale krzywdy nie da się nim zrobić, jak masz skośny pędzel CB to już w ogóle bajka

lanikai też nada sie do konturowania, jest jak ciemna czekolada z dodatkiem mleka ale ma drobinki, subtelne i bardzo drobne ale są i takie pełne konturowanie (nos, czoło, podbródek) może być trudniejsze,

oba lubię tak samo i szczerze polecam, lanikai mam pełne a fraser na pewno kupię pełny
fraser to ja mam w miniaturze ale wydaje mi sie byc jakis taki cieply w porownaniu z too facet chocolate soleil... hmmm.
myślę o lanikai też, zrobiłabyś mi porównanie swatchowe? bronzerów które masz, ale na ręce. na kartce odcienie są jakieś takie... że ciężko się zdecydować kurka!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 00:19   #559
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
fraser to ja mam w miniaturze ale wydaje mi sie byc jakis taki cieply w porownaniu z too facet chocolate soleil... hmmm.
myślę o lanikai też, zrobiłabyś mi porównanie swatchowe? bronzerów które masz, ale na ręce. na kartce odcienie są jakieś takie... że ciężko się zdecydować kurka!
pewnie! zrobię w dzień
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 00:25   #560
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
pewnie! zrobię w dzień
Dzięki! No bo się zdecydować nie mogę totalnie. Fraser używałam do konturu ale później przyczepil mi się too faced i jakoś tak zostało.

Za mało swatchy clare na necie, znajduje jedynie twoje, swoje i alieneczki :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:17   #561
Ruda_Dama
Przyczajenie
 
Avatar Ruda_Dama
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 7
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
lanikai i fraser to moje ukochane

w załaczniku porównanie z maui miss i papeete (tego używam latem jako rozświetlacza)

róże, choć częściej sięgam po bronzery (rzadko po jedno i drugie) to te, które uzywam to: hug me (używam go też na powieki aby delikatnie je rozświetlić i podkreślić niebieską tęczówkę) i powder pink (ten to chyba każdemu pasuje, piekny matowy zgaszony róż) idealny na codzień
Jesteś Kochana!!! Bardzo dziękuję, że zrobiłaś mi to porównanie
Ja też o wiele częściej brązery i widzę już, że domówię na pewno jeszcze
Ale jakiś róż utrafiony przydałoby się też mieć
Twoje swatche są bezcenne dla mnie Wielkie dzięki
Ruda_Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:54   #562
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

może ktoś będzie miał taki problem jak ja z bronzerami, więc wrzucam porównanie.

wciąż szukam bronzera do konturowania, chłodnego raczej, matowego lub delikatna satyna. myślę nad tym chocolate soleil, bo on chłodny jest, nie?

bikor / ziemia egipska - bronzer matowy, do ocieplania skóry. kiedyś wiem, że był z tonem pomarańczowym, ale ja mam nową wersję (nie tak nową bo już trochę ma, ze 2-3 lata?) i on jest bez pomarańczy ale jest ciepły.

too faced / chocolate soleil - delikatnie satynowy, chyba chłodny brąz, nie za ciemny. mam jego miniaturę, ale się zdecydować nie mogę

clare blanc / fraser beach - ciemna, gorzka, matowa czekolada, ale coś mi z niej ciepło wybija/ czy wy to widzicie? czy ze mną coś nie tak?

clare blanc / rocka locka - matowy, do ocieplania buzi, ale chyba ma w sobie coś z pomarańczy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bronzery matowe puckowa.jpg (139,7 KB, 76 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 15:54   #563
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
może ktoś będzie miał taki problem jak ja z bronzerami, więc wrzucam porównanie.

wciąż szukam bronzera do konturowania, chłodnego raczej, matowego lub delikatna satyna. myślę nad tym chocolate soleil, bo on chłodny jest, nie?

bikor / ziemia egipska - bronzer matowy, do ocieplania skóry. kiedyś wiem, że był z tonem pomarańczowym, ale ja mam nową wersję (nie tak nową bo już trochę ma, ze 2-3 lata?) i on jest bez pomarańczy ale jest ciepły.

too faced / chocolate soleil - delikatnie satynowy, chyba chłodny brąz, nie za ciemny. mam jego miniaturę, ale się zdecydować nie mogę

clare blanc / fraser beach - ciemna, gorzka, matowa czekolada, ale coś mi z niej ciepło wybija/ czy wy to widzicie? czy ze mną coś nie tak?

clare blanc / rocka locka - matowy, do ocieplania buzi, ale chyba ma w sobie coś z pomarańczy...
Kobo w odcieniu Sahara Sand lub Inglot do modelowania twarzy - mają 12 kolorów także każdy znajdzie coś dla siebie. Ja mam 505 i Kobo - nie żałuję zakupu.
__________________
Wymiana mineralno-kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=881856
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 17:20   #564
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
może ktoś będzie miał taki problem jak ja z bronzerami, więc wrzucam porównanie.

wciąż szukam bronzera do konturowania, chłodnego raczej, matowego lub delikatna satyna. myślę nad tym chocolate soleil, bo on chłodny jest, nie?

bikor / ziemia egipska - bronzer matowy, do ocieplania skóry. kiedyś wiem, że był z tonem pomarańczowym, ale ja mam nową wersję (nie tak nową bo już trochę ma, ze 2-3 lata?) i on jest bez pomarańczy ale jest ciepły.

too faced / chocolate soleil - delikatnie satynowy, chyba chłodny brąz, nie za ciemny. mam jego miniaturę, ale się zdecydować nie mogę

clare blanc / fraser beach - ciemna, gorzka, matowa czekolada, ale coś mi z niej ciepło wybija/ czy wy to widzicie? czy ze mną coś nie tak?

clare blanc / rocka locka - matowy, do ocieplania buzi, ale chyba ma w sobie coś z pomarańczy...
Ja na tym zdj widzę rocka locka jako ciepły brąz.
Bikor jest neutralny, może ma trochę ciepłych tonów?
Natomiast frase beach i chocolate soleil, są chłodne.
Z czego ten to faced jest jaśniejszy i ma więcej w sobie popiołu/ szarości.
Natomiast Fraser to ciemny brąz, nie ma tej szarości, w porównaniu do to faced jest rzeczywiście cieplejszy, a jak się go porówna z innymi to jest chłodny.




Mi się osobiście na tym zdj spodobał to faced. Nie jest taki mocny jak Fraser i na dodatek lekko przydymiony a nie takie kakao.
Gdyby nie cena, sprawdziłam z ciekawości to po zdj bym brała w ciemno.


Możesz mi powiedzieć czy można kupić miniaturkę chocolate soleil?
Czy to jest po prostu próbka dodana do zakupów?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 17:39   #565
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ja na tym zdj widzę rocka locka jako ciepły brąz.
Bikor jest neutralny, może ma trochę ciepłych tonów?
Natomiast frase beach i chocolate soleil, są chłodne.
Z czego ten to faced jest jaśniejszy i ma więcej w sobie popiołu/ szarości.
Natomiast Fraser to ciemny brąz, nie ma tej szarości, w porównaniu do to faced jest rzeczywiście cieplejszy, a jak się go porówna z innymi to jest chłodny.

Mi się osobiście na tym zdj spodobał to faced. Nie jest taki mocny jak Fraser i na dodatek lekko przydymiony a nie takie kakao.
Gdyby nie cena, sprawdziłam z ciekawości to po zdj bym brała w ciemno.


Możesz mi powiedzieć czy można kupić miniaturkę chocolate soleil?
Czy to jest po prostu próbka dodana do zakupów?

bikor ma ciepłe tony bo jest właśnie do ocieplania buzi. ale wiele czytałam, że jest pomarańczowy, po czym jak miałam kupić to zapytałam się bikora jak to jest i powiedzieli ,że wcześniej był faktycznie taki, ale teraz jest bardziej w neutralu. więc go wzięłam do ocieplania buzi :P

rocka locka jest definitywnie najcieplejsza z tych obecnych na słoczu :P

co do miniaturki too faced - kupiłam ją na swięta w sephorze, był taki mini zestaw, ta słynna mascara better than sex w miniaturce i ten miniaturowy bronzer. mini zestaw kosztował chyba 50zł ale trafiłam na promocję -20% więc się opłacało go brać.
wiem też, że bardzo szybko się wyprzedał, na stronie sephory już go nie ma z tego co patrzyłam, nigdzie indziej też go nie widziałam.
jednak jeżeli mocno ci zależy, to tutaj http://pl.houseofbeauty.co.uk/p/2535...il-bronzer-25g jest sama ta miniaturka za 35zł (2.5g). to stosunkowo dobra cena jak na tę wydajność. no i pachnie czekoladą... przesyłkę mają za 6zł najtańszą.
ogólnie mają trochę tych miniatur z too faced: ten tusz co i ja mam, czy bazę pod cienie, bronzer, szminkę czy ten "kultowy" podkład: http://pl.houseofbeauty.co.uk/szukaj...rch=0&strona=8
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2016-01-17 o 17:40
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 21:38   #566
Ruda_Dama
Przyczajenie
 
Avatar Ruda_Dama
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 7
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
może ktoś będzie miał taki problem jak ja z bronzerami, więc wrzucam porównanie.

wciąż szukam bronzera do konturowania, chłodnego raczej, matowego lub delikatna satyna. myślę nad tym chocolate soleil, bo on chłodny jest, nie?

bikor / ziemia egipska - bronzer matowy, do ocieplania skóry. kiedyś wiem, że był z tonem pomarańczowym, ale ja mam nową wersję (nie tak nową bo już trochę ma, ze 2-3 lata?) i on jest bez pomarańczy ale jest ciepły.

too faced / chocolate soleil - delikatnie satynowy, chyba chłodny brąz, nie za ciemny. mam jego miniaturę, ale się zdecydować nie mogę

clare blanc / fraser beach - ciemna, gorzka, matowa czekolada, ale coś mi z niej ciepło wybija/ czy wy to widzicie? czy ze mną coś nie tak?

clare blanc / rocka locka - matowy, do ocieplania buzi, ale chyba ma w sobie coś z pomarańczy...
Bardzo ciekawe zestawienie Mnie z tego zestawienia najbardziej podoba się ten too faced, choć go nigdy nie miałam.
Mam fraser beach i sobie chwalę, ale muszę uważać właśnie na "czekoladowość", by nie przesadzić.

Rocka locka używam ale nie do konturowania, bardziej do efektu delikatnej opalenizny latem
Ruda_Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 13:14   #567
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Ruda_Dama Pokaż wiadomość
Jesteś Kochana!!! Bardzo dziękuję, że zrobiłaś mi to porównanie
Ja też o wiele częściej brązery i widzę już, że domówię na pewno jeszcze
Ale jakiś róż utrafiony przydałoby się też mieć
Twoje swatche są bezcenne dla mnie Wielkie dzięki

odkąd napisałam tutaj, że raczej nie sięgam po róż, dzień w dzień nakładam na policzki #hug_me! a na dodatek zamówiłam sobie #flirt do kompletu jak przyjdzie zrobię swatche
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 13:22   #568
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Dzięki! No bo się zdecydować nie mogę totalnie. Fraser używałam do konturu ale później przyczepil mi się too faced i jakoś tak zostało.
Za mało swatchy clare na necie, znajduje jedynie twoje, swoje i alieneczki :-D
Margitea, mam dla Ciebie te bronzerki :
#fraser, #lanikai, #maui miss
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4256.jpg (69,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4257.jpg (52,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4258.jpg (126,6 KB, 31 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 14:22   #569
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Margitea, mam dla Ciebie te bronzerki :
#fraser, #lanikai, #maui miss
dzięki gdyby fraser był chłodniejszy brałabym w ciemno. a tak mam za dużo wątpliwości
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 22:54   #570
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
dzięki gdyby fraser był chłodniejszy brałabym w ciemno. a tak mam za dużo wątpliwości
na szczęście dla mnie jest wystarczająco chłodny, wydaje mi się, że gdyby był choć trochę zimniejszy, wyglądałby nienaturalnie i trupio...
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.